Jesteś tutaj
Główna > Eurobasket 2015 – ME w koszykówce mężczyzn > Eliminacje Eurobasketu 2015

Prezentujemy podział na grupy, terminarz i wyniki eliminacji ME w koszykówce mężczyzn Ukraina 2015. 

[tab:A]

p. Drużyna Pkt M Z P Zdob Str. +/-
1.  Bośnia i Hercegowina 8 4 4 0 304 267 +37
2.  Islandia 6 4 2 2 286 289 -3
3.  Wielka Brytania 4 4 0 4 274 308 -34

Awans uzyskają zwycięzcy siedmiu grup oraz sześć najlepszych drużyn z drugich miejsc.

Terminarz:

10/08/2014: Islandia – Wielka Brytania 83:70

13/08/2014: Wielka Brytania – Bośnia i Hercegowina 60:87

17/08/2014: Bośnia i Hercegowina – Islandia 72:62

20/08/2014: Wielka Brytania – Islandia 69:71

24/08/2014: Bośnia i Hercegowina – Wielka Brytania 74:68

27/08/2014: Islandia – Bośnia i Hercegowina 70:78

[tab:B]

p. Drużyna Pkt M Z P Zdob Str. +/-
1.  Izrael 10 6 4 2 487 435 +48
2.  Holandia 10 6 4 2 376 374 +2
3.  Czarnogóra 9 6 3 3 434 445 -11
4.  Bułgaria 7 6 1 5 400 443 -43

Awans uzyskają zwycięzcy siedmiu grup oraz sześć najlepszych drużyn z drugich miejsc.

Terminarz:

10/08/2014: Izarael – Czarnogóra 97:100 PD
10/08/2014: Bułgaria – Holandia 53:62

13/08/2014: Holandia – Izrael  57:66
13/08/2014: Czarnogóra – Bułgaria 70:64 PD

17/08/2014: Bułgaria – Izrael 84:100
17/08/2014: Czarnogóra – Holandia 60:65

20/08/2014: Holandia – Bułgaria 66:57
20/08/2014: Czarnogóra – Izrael 65:80

24/08/2014: Izreal – Holandia 83:60
24/08/2014: Bułgaria – Czarnogóra 73:84

27/08/2014: Izrael – Bułgaria 61:69
27/08/2014: Holandia – Czarnogóra 66:55

[tab:C /PL/]

p. Drużyna Pkt M Z P Zdob Str. +/-
1.  POLSKA 11 6 5 1 540 436 +104
2.  Niemcy 10 6 4 2 535 404 +131
3.  Austria 9 6 3 3 465 483 -18
4.  Luksemburg 6 6 0 6 387 604 -217

Awans uzyskają zwycięzcy siedmiu grup oraz sześć najlepszych drużyn z drugich miejsc.

Terminarz:

10/08/2014: POLSKA – Niemcy 68:67 (36:31)
10/08/2014: Austria – Luksemburg 84:76

13/08/2014: Austria – Niemcy 64:77
13/08/2014: Luksemburg – POLSKA 61:113 (27:49)

17/08/2014: Austria – POLSKA 83:81 (45:44)
17/08/2014: Niemcy – Luksemburg 109:49

20/08/2014: Luksemburg – Austria 71:80
20/08/2014: Niemcy – POLSKA 76:88

24/08/2014: Niemcy – Austria 88:69
24/08/2014: POLSKA – Luksemburg 100:64

27/08/2014: POLSKA – Austria 90:85 PD
27/08/2014: Luksemburg – Niemcy 66:118

[tab:D]

p. Drużyna Pkt M Z P Zdob Str. +/-
1.  Belgia 11 6 5 1 454 379 +75
2.  Macedonia 11 6 5 1 450 393 +57
3.  Białoruś 8 6 2 4 436 461 -25
4.  Dania 6 6 0 6 372 479 -107

Awans uzyskają zwycięzcy siedmiu grup oraz sześć najlepszych drużyn z drugich miejsc.

Terminarz:

10/08/2014: Białoruś – Dania 97:72
10/08/2014: Macedonia – Belgia 76:73 PD

13/08/2014: Dania – Macedonia 75:81
13/08/2014: Belgia – Białoruś 71:57

17/08/2014: Białoruś – Macedonia 70:81
17/08/2014: Belgia – Dania 71:50

20/08/2014: Belgia – Macedonia 63:60
20/08/2014: Dania – Białoruś 66:73

24/08/2014: Białoruś – Belgia  73:99
24/08/2014: Macedonia – Dania 80:46

27/08/2014: Macedonia – Białoruś 72:66
27/08/2014: Dania – Belgia 63:77

[tab:E]

p. Drużyna Pkt M Z P Zdob Str. +/-
1.  Gruzja 10 6 4 2 454 430 +24
2.  Czechy 10 6 4 2 446 400 +46
3.  Węgry 10 6 4 2 402 376 +28
4.  Portugala 6 6 0 6 353 461 -108

Awans uzyskają zwycięzcy siedmiu grup oraz sześć najlepszych drużyn z drugich miejsc.

Terminarz:

10/08/2014: Gruzja – Czechy 73:62
10/08/2014: Portugala – Węgry 38:58

13/08/2014: Węgry – Gruzja 74:73
13/08/2014: Czechy – Portugalia 89:53

17/08/2014: Portugalia – Gruzja 90:91 PD
17/08/2014: Czechy – Węgry  66:63

20/08/2014: Czechy – Gruzja 86:67
20/08/2014: Węgry – Portugalia 65:52

24/08/2014: Portugalia – Czechy 61:75
24/08/2014: Gruzja – Węgry 79:59

27/08/2014: Gruzja – Portugalia 71:59
27/08/2014: Węgry – Czechy 83:68

[tab:F] 

p. Drużyna Pkt M Z P Zdob Str. +/-
1.  Łotwa 12 6 6 0 486 402 +84
2.  Rumunia 10 6 4 2 471 483 -12
3.  Szwecja 8 6 2 4 442 455 -13
4.  Słowacja 6 6 0 6 435 504 -79

Awans uzyskają zwycięzcy siedmiu grup oraz sześć najlepszych drużyn z drugich miejsc.

Terminarz:

10/08/2014: Słowacja – Rumunia 69:81
10/08/2014: Szwecja – Łotwa 50:62

13/08/2014: Rumunia – Szwecja 77:72 PD
13/08/2014: Łotwa – Słowacja 86:66

17/08/2014: Łotwa – Rumunia 88:65
17/08/2014: Słowacja – Szwecja 72:75

20/08/2014: Łotwa – Szwecja 79:76 PD
20/08/2014: Rumunia – Słowacja 90:86

24/08/2014: Szwecja – Rumunia 86:88
24/08/2014: Słowacja – Łotwa 65:89

27/08/2014: Rumunia – Łotwa 70:82
27/08/2014: Szwecja – Słowacja 83:77

[tab:G]

p. Drużyna Pkt M Z P Zdob Str. +/-
1.  Włochy 7 4 3 1 308 255 +53
2.  Rosja 6 4 2 2 313 268 +45
3.  Szwajcaria 5 4 1 3 255 353 -98

Awans uzyskają zwycięzcy siedmiu grup oraz sześć najlepszych drużyn z drugich miejsc.

Terminarz:

10/08/2014: Szwajcaria – Rosja 79:77

13/08/2014: Rosja  – Włochy 63:65

17/08/2014: Włochy – Szwajcaria 90:60

20/08/2014: Rosja – Szwajcaria 101:56

24/08/2014: Włochy – Rosja 62:72

27/08/2014: Szwajcaria – Włochy 60:85

[tab:END]


pubsport.pl
Top