Hilde rozgoryczony po ogłoszeniu norweskiej kadry na Falun

Trener norweskich skoczków narciarskich, Alexander Stoeckl podał ostateczny skład kadry, jaką zabierze na MŚ w Falun. Rozgoryczony jest Tom Hilde, który nie znalazł uznania w oczach selekcjonera. 

Anders Bardal, Anders Jacobsen, Anders Fannemel i Rune Velta, Philip Sjoeen i Johann Andre Forfang będą reprezentować Norwegię w konkursach skoków narciarskich na MŚ Falun 2015. Z decyzji tej nie jest zadowolony Tom Hilde, który liczył na powołanie, ale musiał ustąpić miejsca juniorom – Forfangowi i Sjoeenowi.

„Fakt, że nie jadę na mistrzostwa jest dla mnie najgorszym ciosem ze wszystkich w karierze” – skomentował doświadczony skoczek.

Co ciekawe w składzie znalazło się miejsce dla Andersa Bardala. Zawodnik ten od połowy stycznia 2015 roku nie bierze udziału w konkursach z powodu kontuzji, jaką odniósł na skoczni w Wiśle.


SIATKARSKIE MISTRZOSTWA ŚWIATA MĘŻCZYZN 2018:

MŚ siatkarzy 2018
Damian Ślusarczyk
29 lat, wychowany pod Kielcami, mieszka w Manchesterze, PubSport.pl z małymi przerwami ogarnia od 8 lat. Stale udowadnia, że jest w stanie znaleźć "coś" ciekawego w każdej dyscyplinie sportu. Obserwuj mnie na Twitterze
http://www.pubsport.pl/