Jesteś tutaj
Główna > Falun 2015: Mistrzostwa Świata w narciarstwie klasycznym > Medaliści MŚ Falun 2015

Medaliści MŚ Falun 2015.

Czwartek, 19 lutego:
Biegi narciarskie Sprint (K) T. klasyczna
1.  NOR Marit Bjoergen
2.  SWE Stina Nilsson
3.  NOR Maiken Caspersen Falla
Biegi narciarskie Sprint (M) T. klasyczna
1.  NOR Petter Northug
2.  CAN Alex Harvey
3.  NOR Ola Vigen Hattestad
Piątek, 20 lutego:
Kombinacja norweska Bieg pościgowy na 10 km Gundersen
1.  GER Johannes Rydzek
2.  ITA Alessandro Pittin
3.  FRA Jason Lamy Chappuis
Skoki narciarskie Konkurs główny (K) HS100
1.  GER Carina Vogt
2.  JPN Yuki Ito
3.  AUT Daniela Iraschko-Stolz
Sobota, 21 lutego:
Biegi narciarskie Skiathlon 15 km (K) Łączony
1.  NOR Therse Johaug
2.  NOR Astrid Jacobsen
3.  SWE Charlotte Kalla
Biegi naricarskie Skiathlon 30 km (M) Łączony
1.  RUS Maksim Wylegżanin
2.  SUI Dario Cologna
3.  CAN Alex Harvey
Skoki narciarskie Konkurs główny (M) HS100
1.  NOR Rune Velta
2.  GER Severin Freund
3.  AUT Stefan Kraft
Niedziela, 22 lutego:
Biegi narciarskie Sprint drużynowy (K) T. dowolna
1.   NORWEGIA
2.   SZWECJA
3.  POLSKA
Biegi narciarskie Sprint drużynowy (M) T. dowolna
1.   NORWEGIA
2.   ROSJA
3.  WŁOCHY
Kombinacja norweska Bieg sztafetowy 4×5 km Pościgowy
1.   NIEMCY
2.   NORWEGIA
3.   FRANCJA
Skoki naricarskie Konkurs drużyn mieszanych HS100
1.   NIEMCY
2.   NORWEGIA
3.  JAPONIA
Wtorek, 24 lutego:
Biegi narciarskie Bieg indywidualny na 10 km (K) T. dowolna
1.  SWE Charlotte Kalla
2.  USA Jessica Diggins
3.  USA Caitlin Gregg
Środa, 25 lutego:
Biegi narciarskie Bieg indywidualny na 15 km (M) T. dowolna
1.  SWE Johan Olsson
2.  FRA Maurice Manificat
3.  NOR Andreas Gloeersen
Czwartek, 26 lutego:
Biegi narciarskie Sztafeta 4×5 km (K) Klas. + Dow.
1.   NORWEGIA
2.   SZWECJA
3.   FINLANDIA
Kombinacja norweska Bieg pościgowy na 10 km Gundersen
1.  AUT  Bernhard Gruber
2.  FRA Francois Braud
3.  GER  Johannes Rydzek
Skoki narciarskie Konkurs indywidualny HS134
1.  GER Severin Freund
2.  AUT  Gregor Schlierenzauer
3.  NOR Rune Velta
Piątek, 27 lutego:
Biegi narciarskie Sztafeta 4×10 km (M) Klas. + Dow.
1.   NORWEGIA
2.   SZWECJA
3.   FRANCJA
Sobota, 28 lutego:
Biegi narciarskie Bieg masowy na 30 km (K) T. klasyczna
1.  NOR Therse Johaug
2.  NOR Marit Bjoergen
3.  SWE Charlotte Kalla
Kombinacja norweska Bieg sztafetowy 2×7,5 km Pościgowy
1.   FRANCJA
2.   NIEMCY
3.   NORWEGIA
Skoki narciarskie Konkurs drużynowy HS134
1.   NORWEGIA
2.  AUSTRIA
3.  POLSKA
Niedziela, 1 marca:
Biegi narciarskie Bieg masowy na 50 km (M) T. klasyczna
1.  NOR Petter Northug
2.  CZE Lukas Bauer
3.  SWE Johan Olsson

 


pubsport.pl
Top