Jesteś tutaj
Główna > Falun 2015: Mistrzostwa Świata w narciarstwie klasycznym > Terminarz MŚ Falun 2015

Prezentujemy terminarz MŚ w narciarstwie klasycznym Falun 2015.

 

Środa, 18 lutego:
13:30 Biegi narciarskie Kwalifikacje 5 km (K) T. Dowolna
15:00 Biegi narciarskie Kwalifikacje 5 km (M) T. dowolna
19:00 CEREMONIA OTWARCIE MŚ
Czwartek, 19 lutego:
13:00 Biegi narciarskie Sprint (K) – kwalifikacje T. klasyczna
13:30 Biegi narciarskie Sprint (M) – kwalifikacje T. klasyczna
15:15 Biegi narciarskie Sprint (K) – finały T. klasyczna
15:15 Biegi narciarskie Sprint (M) – finały T. klasyczna
17:00 Skoki narciarskie Kwalifikacje (K) HS100
Piątek, 20 lutego:
9:00 Kombinacja norweska Seria próbna ODWOŁANE HS100
10:00
13:00
Kombinacja norweska Seria konkursowa HS100
15:00 Skoki narciarskie Seria próbna (M) HS100
16:00 Kombinacja norweska Bieg pościgowy na 10 km Gundersen
16:00 Skoki narciarskie Seria próbna (K) HS100
17:00 Skoki narciarskie Konkurs głowny (K) HS100
19:00 Skoki narciarskie Kwalifikacje (M) HS100
Sobota, 21 lutego:
13:00 Biegi narciarskie Skiathlon 15 km (K) Łączony
14:30 Biegi naricarskie Skiathlon 30 km (M) Łączony
15:30 Skoki narciarskie Seria próbna (M) HS100
16:30 Skoki narciarskie Konkurs główny (M) HS100
Niedziela, 22 lutego:
9:00 Kombinacja norweska Seria próbna – drużynowo HS100
10:00 Kombinacja norweska Seria konkursowa – drużynowo HS100
12:30 Biegi narciarskie Sprint drużynowy – kwal. (K) T. dowolna
12:30 Biegi narciarskie Sprint drużynowy – kwal. (M) T. dowolna
14:30 Biegi narciarskie Sprint drużynowy – finały (K) T. dowolna
14:30 Biegi narciarskie Sprint drużynowy – finały (M) T. dowolna
16:00 Kombinacja norweska Bieg sztafetowy 4×5 km Pościgowy
16:00 Skoki narciarskie Konkurs mieszany – seria próbna HS100
17:00 Skoki naricarskie Konkurs mieszany – główny HS100
Wtorek, 24 lutego:
13:30 Biegi narciarskie Bieg indywidualny na 10 km (K) T. dowolna
Środa, 25 lutego:
13:30 Biegi narciarskie Bieg indywidualny na 15 km (M) T. dowolna
16:00 Skoki narciarskie Seria próbna HS134
17:00 Skoki narciarskie Kwalifikacje HS134
Czwartek, 26 lutego:
9:00 Kombinacja norweska Seria próbna HS134
10:00 Kombinacja norweska Seria konkursowa HS134
13:30 Biegi narciarskie Sztafeta 4×5 km (K) Klas. + Dow.
15:15 Kombinacja norweska Bieg pościgowy na 10 km Gundersen
16:00 Skoki narciarskie Seria próbna HS134
17:00 Skoki narciarskie Konkurs głóny HS134
Piątek, 27 lutego:
13:30 Biegi narciarskie Sztafeta 4×10 km (M) Klas. + Dow.
Sobota, 28 lutego:
9:00 Kombinacja norweska Seria próbna – sprint druż. HS134
10:00 Kombinacja norweska Seria konkursowa – sprint druż. HS134
13:00 Biegi narciarskie Bieg masowy na 30 km (K) T. klasyczna
16:00 Kombinacja norweska Bieg sztafetowy 2×7,5 km Pościgowy
16:00 Skoki narciarskie Seria próbna – drużynowo HS134
17:00 Skoki narciarskie Konkurs główny – drużynowo HS134
Niedziela, 1 marca:
13:30 Biegi narciarskie Bieg masowy na 50 km (M) T. klasyczna
16:00 CEREMONIA ZAMKNIĘCIE MISTRZOSTW

 


pubsport.pl
Top