Fantasy Vuelta a Espana: co najmniej 14,000 Euro nagród!

Ostatni wielki tour roku 2014 zaczyna się już niebawem. W sobotę 23-go sierpnia o 19:04 czasu polskiego Vuelta a España rozpocznie się jazdą drużynową na czas dookoła Jerez de la Frontera. Obrońca tytułu, Vincenzo Nibali tym razem nie startuje, ale mimo to walka będzie zacięta. O miejsce na podium będą konkurować między innymi: Joaquím Rodriguez, Alejandro Valverde, Nairo Quintana, Alberto Contador, Chris Froome i Rigoberto Uran. Biorąc pod uwagę trasę, z pewnością nie będzie to nudna Vuelta. Zaplanowano aż  osiem etapów górkich, a dodatkowo mamy finisze na typowo hipszańskich wzgórzach.

Dołącz do zawodów

Żeby uczynić hiszpański wyścig jeszcze bardziej emocjonującym, możesz wziąć udział w Fantasy Vuelta a España  Zweelera. Żeby zagrać w tej grze, należy stworzyć drużynę złożoną z dwudziestu  kolarzy;  piętnastu w składzie podstawowym oraz pięciu zmienników.  Kolarze zdobywają punkty wyłącznie poprzez swoje wyniki w poszczególnych etapach. Pierwsza 20-tka każdego etapu, poza jazdą drużynową na czas, zdobywa punkty.  Jednakże zwycięzca jazdy drużynowej  także musi zostać wytypowany, dzięki czemu można zdobyć dla drużyny dodatkowe punkty, podobnie jak w przypadku zwycięzców pozostałych 4-ech klasyfikacji.

Mimo, że udział w Fantasy Vuelta a España kosztuje 7 Euro za każdą drużynę, można w niej wygrać wspaniałe nagrody pieniężne. Na ten moment pula wygranych wynosi 14,000 Euro.  Zwycięzca może się spodziewać 1,000 Euro, podczas gdy drużyny z 2-go i 3-go miejsca wygrywają odpowiednio 750 i 500 Euro.  W sumie mamy 62 nagrody w kalsyfikacji generalnej. Podczas każdego etapu  również można wygrać pieniądze (205 euro na etap). Dodatkowo mamy też klasyfikację sub lig oraz jackpot za zero punktów, w którym czeka na zwycięzcę 2,250 Euro. Tak jak nazwa mówi: żeby go wygrać, należy stworzyć drużynę, która zakończy wyścig mając 0 punktów po finishu w Composteli. Każdy gracz może stworzyć tyle drużyn, ile chce, dopóki każda z nich zawiera co najmniej 3 kolarzy, których nie ma w żadnej innej drużynie.

Fantasy Vuelta a Espana z budżetem i gry dzienne

Po sukcesie w Tour de France, Zweeler wprowadza również grę budżetową dla Vuelty. W tej grze należy stworzyć drużynę 20 kolarzy przestrzegając określonego budżetu. Pierwszych 20-tu kolarzy każdego etapu oraz pierwsza 20-tka klasyfikacji końcowej zdobywa punkty. Udział w grze kosztuje 15 Euro za drużynę, a w puli nagród będzie na początku 3.000 Euro, co oznacza, że zwycięzca może być pewien wygrania 500 Euro. Pula nagród Fantasy Vuelta a Espana – gry budżetowej będzie rozdzielona pomiędzy klasyfikację generalną I klasyfikację sub lig. Nie przewidujemy nagród za poszczególne etapy.

I wreszcie, Zweeler ogranizuje również gry 1-dniowe dla każdego etapu. Te gry wymagają jedynie małej stawki w wysokości 1 lub 2 Euro. Każdego dnia możesz współzawodniczyć za minimalną kwotę, która może zaowocować nagrodą na koniec etapu. Ostatni duży tour kolarski roku 2014-go będzie więc jeszcze bardziej ekscytujący.

Kliknij tutaj i zarejestruj się jak najszybicjej !

Zweeler

Pubsport.pl
Pubsport.pl - wiadomości sportowe i publicystyka. Zapowiedzi i podsumowania meczów piłki nożnej, tenisa, sportów zespołowych oraz zimowych. Relacje na żywo! Wpadnij pogadać o sporcie!
http://www.pubsport.pl/