Ferguson zatrudni Lewandowskiego?

Trener Manchesteru United uważa, że Polak w parze z van Persim i Rooneyem stworzy najsilniejszy atak w Premier League.

W mediach coraz więcej słychać o transferze Roberta Lewandowskiego. Całkiem niedawno wydawałoby się, iż Polak przeniesie się do Juventusu Turyn. Dzisiaj sam Sir Alex Ferguson wyraził zainteresowanie napastnikiem Borussi Dortmund.

Umowa Roberta Lewandowskiego kończy się latem 2014 roku. Borussia już kilkakrotnie próbowała przedłużyć umowę, jednak Polak jest zdecydowany opuścić Dortmund i przenieść się do lepszego klubu.

Jak informuje brytyjski Daily Mail trener Manchesteru United Sir Alex Ferguson uważa, że 24-letni Lewandowski wraz z van Persim i Rooneyem stworzy najsilniejszy atak w Premier League.

Polak w tym roku jest najlepszym strzelcem swojego zespołu, więc zainteresowanie europejskich potęg piłkarskich nie powinno nikogo dziwić tym bardziej, że Wayne Rooney w 14 meczach zdobył zaledwie trzy bramki.

Źródło: Dailymail.co.uk


SIATKARSKIE MISTRZOSTWA ŚWIATA MĘŻCZYZN 2018:

MŚ siatkarzy 2018
Patryk Gęsicki
Student V roku politologii myślący poważnie o dziennikarstwie sportowym. Pasje? Jest ich mnóstwo. Public Relations, piłka nożna, siatkówka (czynnie i biernie), muzyka (głównie R&B, pop, dance), psychologia, film, radio. Pracowałem już w takich serwisach jak fcb24.com, transfery.info, dumakatalonii.pl, od niedawna gościnnie piszę dla pubsport.pl.