Gmoch wraca!

Dziś wszystkie portale sportowe podają wiadomość, że nasz wspaniały niegdyś trener Jacek Gmoch wraca na ławkę. I to na ławkę klubu Panathinaikos Ateny, z którym jest związany od lat.

Mówi się, że to będzie trener tymczasowy, ale Andrzej Strejlau zaczął bredzić, że ,,Szczęka” może zostać trenerem na dłużej jeśli tylko wykorzysta swoją szansę. Dostał wielką szanse, bo będzie mógł poprowadzić klub z Aten w rywalizacji z Barceloną. Wyobrażacie to sobie? Ja nie mogę w to uwierzyć, Gmoch będzie rozpracowywał Messiego, Xaviego czy Iniestę. Potem wejdzie do szatni pokaże wspaniałą analizę, czy będzie wyglądać tak?:

http://www.youtube.com/watch?v=013WGEs0_LE&feature=related

Możliwe, że posunie się jeszcze dalej, a mianowicie domaluje Messiemu wąsy lub pokaże jedną stratę w meczu Xaviego i nakaże wyprowadzić zabójczą kontrę. Swój zespół ustawi defensywnie, a gdy będzie przegrywał zadzwoni do Szpakowskiego po radę, albo do Engela. Szykują się niezłe jajca co nie? He he he


 MUNDIAL ROSJA 2018 >>

TERMINARZ | DRABINKA | SKŁADY | GRUPY I WYNIKI

Pubsport.pl
Pubsport.pl - wiadomości sportowe i publicystyka. Zapowiedzi i podsumowania meczów piłki nożnej, tenisa, sportów zespołowych oraz zimowych. Relacje na żywo! Wpadnij pogadać o sporcie!
http://www.pubsport.pl/