Górnik podejmuje Polonię

W drugim meczu 25. kolejki T-Mobile Ekstraklasy Górnik Zabrze podejmie u siebie Polonię Warszawa. Mecz rozpocznie się o 18:45. 

Obie drużyny przystąpią do spotkania w świetnych nastrojach – Górnik w niedzielę uporał się z Koroną Kielce, natomiast Polonia rozbiła Śląsk Wrocław. Dzisiejsi rywale walczą o odmienne cele, ale emocji nie powinno zabraknąć – Górnik jest jedną z nielicznych drużyn w lidze, które nie muszą o nic walczyć, a pomimo tego ciągle pokazuje duże zaangażowanie. Trener Nawałka nie daje swoim piłkarzom taryfy ulgowej i na „spektakl”  w stylu wczorajszej postawy Podbeskidzia w Krakowie, raczej nie możemy liczyć. Polonia wciąż w grze o mistrzostwo Polski. Pomimo wielu straconych punktów, stołeczna ekipa nadal realnie może myśleć o tytule. Margines błędu dla Czarnych Koszul jest już jednak bardzo wąziutki, a wygrana w Zabrzu wydaje się być koniecznością.

18:45 Górnik Zabrze – Polonia Warszawa

Trener Czesław Michniewicz uważa, że dla Polonii mecz w Zabrzu może być kluczowym.

Legia czy Korona – wiosną tu tracili punkty – powiedział dziennikowi „Sport”

Goście przyjeżdżają do Zabrza bez zawieszonego za kartki Cotry oraz Todorovskiego, który znalazł się poza kadrą meczową. Trzeba przyznać, że sytuacja kadrowa Polonii jest dużo lepsza niż przed niedzielnym meczem ze Śląskiem, wygranym 3:0.

Jeżeli chodzi o Górnika, to trener Nawałka też nie musi narzekać na braki kadrowe. Do meczowego składu wraca Michał Zieliński, w dobrej formie jest Milik, a nikt nie musi pauzować z powodu kartek czy kontuzji.

Mecz transmitować będzie stacja Canal + Sport. Wynik na żywo TUTAJ


SIATKARSKIE MISTRZOSTWA ŚWIATA MĘŻCZYZN 2018:

MŚ siatkarzy 2018
Pubsport.pl
Pubsport.pl - wiadomości sportowe i publicystyka. Zapowiedzi i podsumowania meczów piłki nożnej, tenisa, sportów zespołowych oraz zimowych. Relacje na żywo! Wpadnij pogadać o sporcie!
http://www.pubsport.pl/