Harrachov 2014 – Mistrzostwa Świata w lotach narciarskich

MŚ w lotach narciarskich odbędą się w dniach 13-16 marca 2014 w czeskim Harrachovie.

PUCHAR ŚWIATA W SKOKACH 2013/14 >>

Klasyfikacja

KLASYFIKACJA KOŃCOWA (3 i 4. seria odwołane)
#
 
Kraj
Zawodnik
I seria
II seria
RAZEM
1GERSeverin Freund199.4191.6391
2NORAnders Bardal192.2187.7379.9
3SLOPeter Prevc200.4175.2375.6
4JPNNoriaki Kasai182.3192.3374.6
5POLKAMIL STOCH177.3186.5363.8
6CZERoman Koudelka172.8189.8362.6
7NORAnders Fannemel170.2182.3352.5
8RUSDimitrij Wassiljew184.3165.9350.2
9AUTThomas Diethart169.3179.7349
10POLMACIEJ KOT171.3176.5347.8
11AUTStefan Kraft170.7172.9343.6
12JPNReruhi Shimizu171.6171.8343.4
13GERAndreas Wellinger165.4171.7337.1
14CZEJan Matura165.6167.6333.2
15SLOJuruj Tepes157.9173.5331.4
16SUISimon Ammann156.4174.8331.2
17FINLauri Asikainen152.1176.9329
18NORBjoern Einar Romoeren162.7165327.7
19FRAVincent Descombes Savoie156.7166.7323.4
20AUTMichael Hayboeck160.5162322.5
21CZEAntonin Hajek158.3163321.3
22CZEJakub Janda164.7156.6321.3
23SUIGregor Deschwanden151.8167.5319.3
24AUTGregor Schlierenzauer154.3163.9318.2
25POLKLEMENS MURAŃKA158.6158.3316.9
26NORRune Velta155160.4315.4
27POLJAN ZIOBRO157.8154.6312.4
28FINAnsi Koivuranta151.5156.7308.2
29SLORobert Kranjec160144.7304.7
30CANMackenzie Boyd-Clowes163.2135.3298.5
31SLOTomaz Naglić149.2149.2
32JPNShohei Tochimoto142.9142.9
33SLOJernej Damjan140.8140.8
34GERMichael Neumayer137.9137.9
35RUSDenis Korniłow137.7137.7
36JPNYuta Watase137.6137.6
37ESTKarel Nurmsalu137.3137.3
38GERMarkus Eisenbichler132.1132.1
39ITASebastian Colloredo118.6118.6
40ITADavide Bresadola105.2105.2

Terminarz

Program zawodów:

  • 13/03/14 – Czwartek:
    - Seria próbna /14:30/
    - Kwalifikacje /17:00/
  • 14/03/14 – Piątek:
    - Seria próbna /15:30/
    - I seria konkursu indywidualnego /16:30/
    - II seria konkursu indywidualnego /17:30/
  • 15/03/14 – Sobota:
    - Seria próbna /15:00/
    - III seria konkursu indywidualnego /16:00/
    - Finałowa seria konkursu indywidualnego /17:30/

Odwołane z powodu wiatru

  • 16/03/14 – Niedziela 
    - Seria próbna /12:30/
    - I seria konkursu drużynowego /14:00/
    - Finałowa seria konkursu drużynowego /14:45/

?Odwołane z powodu wiatru

Medaliści

INDYWIDUALNIE:

1. SEVERIN FREUND (GER)
2. ANDERS BARDAL (NOR)
3. PETER PREVC (SLO)


5. KAMIL STOCH
10. MACIEJ KOT
25. JAN ZIOBRO
27. KLEMENS MURAŃKA

DRUŻYNOWO:

Konkurs odwołany

  •  

comments powered by Disqus