Jesteś tutaj
Główna > Hiszpania 2014 – MŚ w koszykówce mężczyzn > Terminarz dzień po dniu

Terminarz dzień po dniu koszykarskich mistrzostw świata mężczyzn Hiszpania 2014, które odbędą się w dniach 30 sierpnia – 14 września.

TABELE I WYNIKI MŚ KOSZYKARZY 2014 >>

WYNIKI NA ŻYWO >>

Gr Mecz Godz.
Sobota, 30 sierpnia:
A Egipt – Serbia 15:30
A Francja – Brazylia 18:00
A Iran – Hiszpania 22:00
B Chorwacja – Filipiny 12:30
B Portoryko – Argentyna 17:30
B Grecja – Senegal 20:00
C Ukraina – Dominikana 12:30
C Nowa Zelandia – Turcja 16:00
C USA – Finlandia 21:30
D Angloa – Korea Płd. 12:30
D Australia – Słowenia 17:30
D Meksyk – Litwa 20:00
Niedziela, 31 sierpnia:
A Serbia – Francja 15:30
A Brazylia – Iran 18:00
A Hiszpania – Egipt 22:00
B Argentyna – Chorwacja 13:30
B Senegal – Portoryko 17:30
B Filipiny – Grecja 20:00
C Dominikana – Nowa Zelandia 12:30
C Finlandia – Ukraina 16:00
C Turcja – USA 21:30
D Korea Płd. – Australia 13:30
D Słowenia – Meksyk 17:30
D Litwa – Angola 20:00
Poniedziałek, 1 września:
A Iran – Serbia 15:30
A Francja – Egipt 18:00
A Hiszpania – Brazylia 22:00
B Chorwacja – Senegal 12:30
B Argentyna – Filipiny 17:30
B Portoryko – Grecja 20:00
Wtorek, 2 września:
C Ukraina – Turcja 15:00
C USA – Nowa Zelandia 17:30
C Finlandia – Dominikana 21:30
D Angola – Meksyk 13:30
D Australia – Litwa 17:30
D Korea Płd. – Słowenia 20:00
Środa, 3 września:
A Egipt – Iran 15:30
A Serbia – Brazylia 18:00
A Hiszpania – Francja 22:00
B Filipiny – Portoryko 13:30
B Senegal – Argentyna 17:30
B Grecja – Chorwacja 20:00
C Nowa Zelandia – Ukraina 15:00
C Turcja – Finlandia 17:30
C Dominikana – USA 21:30
D Australia – Meksyk 13:30
D Słowenia – Angola 17:30
D Litwa – Korea Płd. 20:00
Czwartek, 4 września:
A Brazylia – Egipt 15:30
A Iran – Francja 18:00
A Hiszpania – Serbia 22:00
B Senegal – Filipiny 14:00
B Chorwacja – Portoryko 18:00
B Grecja – Argentyna 22:00
C Finlandia – Nowa Zelandia 15:00
C Ukraina – USA 17:30
C Turcja – Dominikana 21:30
D Australia – Angola 13:30
D Korea Płd. – Meksyk 17:30
D Litwa – Słowenia 21:30
Sobota, 6 września:
1/8 USA – Meksyk  16:00
1/8 Francja – Chorwacja 18:00
1/8 Dominikana – Słowenia 20;00
1/8 Hiszpania – Senegal 22:00
Niedziela , 7 września:
1/8 Nowa Zelandia – Litwa 16:00
1/8 Serbia – Grecja 18:00
1/8 Turcja – Australia 20:00
1/8 Brazylia – Argentyna 22:00
Wtorek, 9 września:
1/4    
1/4    
Środa, 10 września:
1/4    
1/4    
Czwartek, 11 września:
1/2   21:00
Piątek, 12 września:
1/2   22:00
Sobota, 13 września:
3. miejsce   18:00
Niedziela, 14 września:
FINAŁ   21:00

 

 


pubsport.pl
Top