Hubert Hurkacz ostatnim Polakiem na Wimbledonie – plan gier na 3. lipca 2014

Korty Wimbledonu

Głównym punktem dnia na Wimbledonie będą w czwartek półfinały singla kobiet, w których Petra Kvitova zagra z Lucie Safarovą, a Eugenie Bouchard zmierzy się z Simoną Halep. Oprócz tego trwa rywalizacja w turniejach deblowych, mikście, walka juniorów oraz "oldbojów. Prezentujemy plan gier na czwartek 3. lipca 2014.

Ostatnim Polakiem jaki pozostał jeszcze w grze na Wimbledonie 2014 jest junior Hubert Hurkacz, którzy w grze podwójnej z Niemcem Janem Choinskim zagra około 16:30 z najwyżej rozstawonym duetem Kozlov (USA)/Rubliew (RUS) w meczu drugiej rundy.

Drabinki i wyniki Wimbledonu >>

Plan gier na 3. lipca 2014:

KORT CENTRALNY od 14:00

1. Lucie Safarova (CZE) [23] v Petra Kvitova (CZE) [6]
2. Eugenie Bouchard (CAN) [13] v Simona Halep (ROU) [3]
3. Jamie Murray (GBR) [10] / Casey Dellacqua (AUS) [10] v Horia Tecau (ROU) [6] / Sania Mirza (IND) [6]
KORT 1 od 14:00
1. Leander Paes (IND) [5] / Radek Stepanek (CZE) [5] v Daniel Nestor (CAN) [3] / Nenad Zimonjic (SRB) [3]
2. Florin Mergea (ROU) / Elina Svitolina (UKR) v Neal Skupski (GBR) / Naomi Broady (GBR)
3. Jonas Bjorkman (SWE) / Todd Woodbridge (AUS) v Goran Ivanisevic (CRO) / Ivan Ljubicic (CRO)
KORT 2 od 12:30
1. Rick Leach (USA) / Mark Woodforde (AUS) v Mansour Bahrami (IRI) [1] / Henri Leconte (FRA) [1]
2. Vasek Pospisil (CAN) / Jack Sock (USA) v Alexander Peya (AUT) [2] / Bruno Soares (BRA) [2]
3. Thomas Enqvist (SWE) / Mark Philippoussis (AUS) v Justin Gimelstob (USA) / Chris Wilkinson (GBR)
4. Anne Keothavong (GBR) / Conchita Martinez (ESP) v Martina Navratilova (USA) / Selima Sfar (TUN)
KORT 3 od 12:30
1. Ashleigh Barty (AUS) [6] / Casey Dellacqua (AUS) [6] v Sara Errani (ITA) [2] / Roberta Vinci (ITA) [2]
2. Timea Babos (HUN) [14] / Kristina Mladenovic (FRA) [14] v Alla Kudryavtseva (RUS) [11] / Anastasia Rodionova (AUS) [11]
3. Sergio Casal (ESP) / Joakim Nystrom (SWE) v Guy Forget (FRA) / Cedric Pioline (FRA)
4. Albert Costa (ESP) / Thomas Johansson (SWE) v Greg Rusedski (GBR) / Fabrice Santoro (FRA)
KORT 12 od 12:30
1. Andrea Jaeger (USA) / Rennae Stubbs (AUS) v Jana Novotna (CZE) / Barbara Schett (AUT)
2. Peter Fleming (USA) / Patrick McEnroe (USA) v Peter McNamara (AUS) / Paul McNamee (AUS)
3. Andrea Hlavackova (CZE) [9] / Jie Zheng (CHN) [9] v Anastasia Pavlyuchenkova (RUS) / Lucie Safarova (CZE)
4. Andrew Castle (GBR) / Mikael Pernfors (SWE) v Jeremy Bates (GBR) [2] / Anders Jarryd (SWE) [2]
5. Mikhail Elgin (RUS) / Anastasia Rodionova (AUS) v Nenad Zimonjic (SRB) [15] / Samantha Stosur (AUS) [15]
KORT 8 od 12:00
1. Pedro Iamachkine (PER) v Joshua Sapwell (GBR)
2. Paula Badosa Gibert (ESP) v Gabriella Taylor (GBR)
3. Michaela Gordon (USA) v Maia Lumsden (GBR)
4. Freya Christie (GBR) / Isabelle Wallace (GBR) v Naiktha Bains (AUS) [3] / Tornado Alicia Black (USA) [3]
5. Jaqueline Adina Cristian (ROU) / Elena Gabriela Ruse (ROU) v Tami Grende (INA) / Qiu Yu Ye (CHN)
KORT 8 od 12:00
1. Anhelina Kalinina (UKR) [9] v Jelena Ostapenko (LAT)
2. Jil Belen Teichmann (SUI) [5] v Shilin Xu (CHN) [10]
3. Kristina Schmiedlova (SVK) [8] v Ioana Loredana Rosca (ROU) [11]
4. Anna Bondar (HUN) / Jelena Ostapenko (LAT) v Priscilla Hon (AUS) [2] / Jil Belen Teichmann (SUI) [2]
5. Usue Maitane Arconada (USA) / Fanny Stollar (HUN) v Viktoria Kuzmova (SVK) [8] / Kristina Schmiedlova (SVK) [8]
KORT 17 od 12:00
1. Andrey Rublev (RUS) [1] v Tim Van Rijthoven (NED)
2. Tornado Alicia Black (USA) [3] v Katie Boulter (GBR)
3. Greetje Minnen (BEL) v Elena Gabriela Ruse (ROU)
4. Katie Boulter (GBR) [4] / Ivana Jorovic (SRB) [4] v Helen Ploskina (UKR) / Julia Terziyska (BUL)
5. Anhelina Kalinina (UKR) [1] / Iryna Shymanovich (BLR) [1] v 
Dasha Ivanova (USA) / Katrine Isabel Steffensen (USA)
KORT 5 od 12:00
1. Johan Sebastien Tatlot (FRA) [8] v Michael Mmoh (USA) [11]
2. Filippo Baldi (ITA) v Alex Rybakov (USA)
3. Michael Mmoh (USA) [4] / Francis Tiafoe (USA) [4] v Rafael Matos (BRA) / Joao Menezes (BRA)
4. Ryotaro Matsumura (JPN) / Jumpei Yamasaki (JPN) v Quentin Halys (FRA) [2] / Johan Sebastien Tatlot (FRA) [2]
KORT 6 od 12:00
1. Noah Rubin (USA) v Francis Tiafoe (USA) [7]
2. Francisco Bahamonde (ARG) v Taylor Harry Fritz (USA)
3. Logan Smith (USA) v Hyeon Chung (KOR) [2]
4. Filippo Baldi (ITA) / Lucas Miedler (AUT) v Francisco Bahamonde (ARG) [6] / Matias Zukas (ARG) [6]
KORT 7 od 12:00
1. Harry Bourchier (AUS) / Marc Polmans (AUS) v Petros Chrysochos (CYP) [7] / Nino Serdarusic (CRO) [7]
2. Nicolas Alvarez (PER) / Henrik Wiersholm (USA) v Orlando Luz (BRA) [3] / Marcelo Zormann (BRA) [3]
3. Emily Arbuthnott (GBR) / Holly Hutchinson (GBR) v Marie Bouzkova (CZE) / Dalma Galfi (HUN)
4. Stefan Kozlov (USA) [1] / Andrey Rublev (RUS) [1] v Jan Choinski (GER) / Hubert Hurkacz (POL)
5. Katherine Sebov (CAN) / Leticia Garcia Vidal (BRA) v Justina Mikulskyte (LTU) / Natalia Vikhlyantseva (RUS)
KORT 10 – od 12:00
1. Marketa Vondrousova (CZE) [12] v Francoise Abanda (CAN) [7]
2. Stefan Kozlov (USA) [6] v Naoki Nakagawa (JPN) [9]
3. Pedro Martinez Portero (ESP) [5] / Jaume Munar (ESP) [5] v Daniel Appelgren (SWE) / David Poljak (CZE)
4. Daniil Medvedev (RUS) / Akira Santillan (AUS) v Naoki Nakagawa (JPN) / Tim Van Rijthoven (NED)
DO USTALENIA – nie przed 18:00
1. Bruno Soares (BRA) [13] / Martina Hingis (SUI) [13] v Daniel Nestor (CAN) [5] / Kristina Mladenovic (FRA) [5]
2. Jacco Eltingh (NED) / Paul Haarhuis (NED) v Wayne Ferreira (RSA) / Mark Petchey (GBR)
3. Iva Majoli (CRO) / Magdalena Maleeva (BUL) v Lindsay Davenport (USA) [1] / Mary Joe Fernandez (USA) [1]


pubsport.pl
Damian Ślusarczyk
29 lat, wychowany pod Kielcami, mieszka w Manchesterze, PubSport.pl z małymi przerwami ogarnia od 8 lat. Stale udowadnia, że jest w stanie znaleźć "coś" ciekawego w każdej dyscyplinie sportu. Obserwuj mnie na Twitterze
http://www.pubsport.pl/