Jacek Gmoch superstar [foto]

Jacek Gmoch w wielkim stylu zaczął i jednocześnie zakończył swoją przygodę z trenowaniem Panathinaikosu Ateny. Koniczynki wygrały 4-2. Niestety Gmoch nie poprowadzi zespołu w meczu LM z Barceloną – nowym trenerem PAO został Jesualdo Ferreira. /zielony kolorek specjalnie dla pana Jacka/

Mecz lepiej zaczęli goście i szybko wyszli na prowadzenie 2-0. Potem na boisku istniał już tylko Panathonaikos, a na ławce brylował Gmoch.

gmoch

W 45 minucie głową wyrównał Cisse, a Jacek, że tak powiem eksplodował radością:

gmoch2

Po spotkaniu natomiast, płynną greką (tak samo yyy jak jego płynna polszczyzna he he) udzielił wywiadu dla telewizji transmitującej mecz:

gmoch3

Gdybym miał okazję przeprowadzić taki wywiad zapytałbym Jacka Gmocha o to czy nie ma ochoty jeszcze trochę potrenować. Wynik jaki dziś osiągnął pokazał, że przynajmniej w kwestii motywacji zespołu wciąż ma tak zwane papiery na trenowanie. Nie można też powiedzieć, że przeszkodą byłby wiek, niektóre reakcje na boiskowe wydarzenia sugerowały, że trener jest młodszy o jakieś 20 lat. Kluby Ekstraklasy… a może by tak złożyć Panu Jackowi jakąś propozycję? W sumie na ławce trenerskiej radzi sobie lepiej niż w studiu telewizyjnym.

PS. Zachęcamy do odwiedzenia i polubienia naszego profilu na facebooku. Na bieżąco publikujemy tam linki do wszystkich naszych wpisów, czasem także ,,wrzucamy” coś interesującego gratis.


 MUNDIAL ROSJA 2018 >>

TERMINARZ | DRABINKA | SKŁADY | GRUPY I WYNIKI

Damian Ślusarczyk
29 lat, wychowany pod Kielcami, mieszka w Manchesterze, PubSport.pl z małymi przerwami ogarnia od 8 lat. Stale udowadnia, że jest w stanie znaleźć "coś" ciekawego w każdej dyscyplinie sportu. Obserwuj mnie na Twitterze
http://www.pubsport.pl/