Jesteś tutaj
Główna > Mistrzostwa świata w judo Astana 2015

Prezentujemy terminarz, wyniki, medalistów oraz klasyfikację medalową Mistrzostw Świata w judo Astana 2015 (24-30 sierpnia)

Terminarz

PONIEDZIAŁEK 24/08/15:

7:00 Kategoria -60 kg (M) /eliminacje/
7:00 Kategoria -48 kg (K) /eliminacje/
13:00 Kategoria -60 kg (M) /Finały/
13:00 Kategoria -48 kg (K) /Finały/

WTOREK 25/08/15:

7:00 Kategoria -66 kg (M) /eliminacje/
7:00 Kategoria -52 kg (K) /eliminacje/
13:00 Kategoria -66 kg (M) /Finały/
13:00 Kategoria -52 kg (K) /Finały/

ŚRODA 26/08/15:

7:00 Kategoria -73 kg (M) /eliminacje/
7:00 Kategoria -57 kg (K) /eliminacje/
13:00 Kategoria -73 kg (M) /Finały/
13:00 Kategoria -57 kg (K) /Finały/

CZWARTEK 27/08/15:

7:00 Kategoria -81 kg (M) /eliminacje/
7:00 Kategoria -63 kg (K) /eliminacje/
13:00 Kategoria -81 kg (M) /Finały/
13:00 Kategoria -63 kg (K) /Finały/

PIĄTEK 28/08/15:

7:00 Kategoria -90 kg (M) /eliminacje/
7:00 Kategoria -70 kg (K) /eliminacje/
7:00 Kategoria -78 kg (K) /eliminacje/
13:00 Kategoria -90 kg (M) /Finały/
13:00 Kategoria -70 kg (K) /Finały/
13:00 Kategoria -78 kg (K) /Finały/

SOBOTA 29/08/15:

7:00 Kategoria -100 kg (M) /eliminacje/
7:00 Kategoria +100 kg (M) /eliminacje/
7:00 Kategoria +78 kg (K) /eliminacje/
13:00 Kategoria -100 kg (M) /Finały/
13:00 Kategoria +100 kg (M) /Finały/
13:00 Kategoria +78 kg (K) /Finały/

NIEDZIELA:

7:00 Drużynowo (K) /eliminacje/
7:00 Drużynowo (M) /eliminacje/
13:00 Drużynowo (K) /Finały/
13:00 Drużynowo (M) /Finały/

Medaliści

MĘŻCZYŹNI:

Kat. -60 kg (M):

  1. SMETOV, Yeldos (KAZ)
  2. IBRAYEV, Rustam (KAZ)
  3. KIM, Won Jin (KOR)
    SHISHIME, Toru (JPN)

Kat. +66. kg (M):

  1. AN, Baul(KOR)
  2. PULYAEV, Mikhail(RUS)
  3. POLLACK, Golan(ISR)
    SOBIROV, Rishod(UZB)

Kat. -73 kg (M):

  1. ONO, Shohei(JPN)
  2. NAKAYA, Riki(JPN)
  3. AN, Changrim(KOR)
    SAINJARGAL, Nyam-Ochir (MGL)

-81 kg

  1. NAGASE, Takanori(JPN)
  2. PIETRI, Loic(FRA)
  3. PENALBER, Victor(BRA)
    VALOIS-FORTIER, Antoine(CAN)

-90 kg

  1. GWAK, Dong Han(KOR)
  2. DENISOV, Kirill(RUS)
  3. BAKER, Mashu(JPN)
    LIPARTELIANI, Varlam(GEO)

-100 kg

  1. HAGA, Ryunosuke(JPN)
  2. FREY, Karl-Richard(GER)
  3. NIKIFOROV, Toma(BEL)
    PETERS, Dimitri(GER)

+100 kg

  1. RINER, Teddy(FRA)
  2. SHICHINOHE, Ryu(JPN)
  3. KHAMMO, Iakiv(UKR)
    OKRUASHVILI, Adam(GEO)

Drużynowo:

  1. Japonia
  2. Korea Płd.
  3. Gruzja
    Mongolia

KOBIETY:

Kat. -48 kg (K)

  1. PARETO, Paula(ARG)
  2. ASAMI, Haruna(JPN)
  3. JEONG, Bo Kyeong(KOR)
    KONDO, Ami(JPN)

Kat. -52 kg (K):

  1. NAKAMURA, Misato(JPN)
  2. CHITU, Andreea(ROU)
  3. MIRANDA, Erika(BRA)
    SKRYPNIK, Darya(BLR)

Kat. -57 kg (K):

  1. MATSUMOTO, Kaori(JPN)
  2. CAPRIORIU, Corina(ROU)
  3. DORJSUREN, Sumiya(MGL)
    PAVIA, Automne(FRA)

-63 kg

  1. TRSTENJAK, Tina(SLO)
  2. AGBEGNENOU, Clarisse(FRA)
  3. TASHIRO, Miku(JPN)
    TSEDEVSUREN, Munkhzaya (MGL)

 

-70 kg

  1. EMANE, Gevrise(FRA)
  2. BERNABEU, Maria(ESP)
  3. ALVEAR, Yuri(COL)
    POSVITE, Fanny Estelle(FRA)

-78 kg

  1. UMEKI, Mami(JPN)
  2. VELENSEK, Anamari(SLO)
  3. MALZAHN, Luise(GER)
    VERKERK, Marhinde(NED)
  4. POGORZELEC, Daria (POL)

+78 kg

  1. YU, Song(CHN)
  2. TACHIMOTO, Megumi(JPN)
  3. ORTIZ, Idalys(CUB)
    YAMABE, Kanae(JPN)

DRUŻYNOWO:

  1. Japonia
  2. POLSKA
  3. Niemcy
    Rosja

Klasyfikacja medalowa

KOŃCOWA

  1. Japonia 8-4-5 RAZEM 17
  2. Francja 2-2-2 RAZEM 6
  3. Korea Płd. 2-1-3 RAZEM 6
  4. Kazachstan 1-1-0 RAZEM 2
  5. Słowenia 1-1-0 RAZEM 2
  6. Argentyna 1-0-0 RAZEM 1
  7. Chiny 1-0-0 RAZEM 1
  8. Rosja 0-2-1 RAZEM 3
  9. Rumunia 0-2-0 RAZEM 2
  10. Niemcy 0-1-3 RAZEM 4
  11. POLSKA 0-1-0 RAZEM 1
  12. Hiszpania 0-1-0 RAZEM 1
  13. Mongolia 0-0-4 RAZEM 4
  14. Gruzja 0-0-3 RAZEM 3
  15. Brazylia 0-0-2 RAZEM 2
  16. Izrael 0-0-1 RAZEM 1
  17. Uzbekistan 0-0-1 RAZEM 1
  18. Białoruś 0-0-1 RAZEM 1
  19. Kuba 0-0-1 RAZEM 1
  20. Ukraina 0-0-1 RAZEM 1
  21. Kolumbia 0-0-1 RAZEM 1
  22. Holandia 0-0-1 RAZEM 1
  23. Kanada 0-0-1 RAZEM 1
  24. Belgia 0-0-1 RAZEM 1

Kadra PL

KOBIETY:

1. Konieczny Ewa – GKS Czarni Bytom – 48 kg
2. Perenc Agata – KS Polonia Rybnik – 52 kg  KONTUZJA
3. Pieńkowska Karolina – AZS UW Warszawa – 52 kg
4. Podolak Arleta – GKS Czarni Bytom – 57 kg
5. Borowska Anna – KS Polonia Rybnik – 57 kg (drużynowo)
6. Ozdoba Agata – AZS AWF Wrocław – 63 kg
7. Tałach Karolina – SGKS Wybrzeże Gdańsk – 63 kg (drużynowo)
8. Kłys Katarzyna – KS Polonia Rybnik – 70 kg
9. Pogorzelec Daria – SGKS Wybrzeże Gdańsk – 78 kg
10. Furmanek Katarzyna – AZS AWFiS Gdańsk +78 kg

MĘŻCZYŹNI:

1. Beta Aleksander – KS Gwardia Łódź – 66 kg
2. Szwarnowiecki Damian – KS Gwardia Wrocław – 73 kg
3. Błach Łukasz – WKS Śląsk Wrocław – 81 kg
4. Kubieniec Jakub – KS AZS AWF Katowice – 81 kg
5. Ciechomski Patryk – KS AZS AWF Katowice – 90 kg
6. Wójcik Jakub – AZS AWF Wrocław – 100 kg
7. Sarnacki Maciej – KS Gwardia Olsztyn +100 kg


pubsport.pl
Top