Jesteś tutaj
Główna > MŚ w kajakarstwie Mediolan 2015

Prezentujemy terminarz, medalistów oraz klasyfikację medalową Mistrzostw świata w kajakarstwie klasycznym Mediolan 2015 (19-23 sierpnia)

[tab:terminarz]

20/08

08:30 C2 Kobiety 500m /eliminacje bieg 1/
08:36 C2 Kobiety 500m /eliminacje bieg 2/
08:42 C2 Kobiety 500m /eliminacje bieg 3/
08:48 K1 Kobiety 500m /eliminacje bieg 1/
08:54 K1 Kobiety 500m /eliminacje bieg 2/
09:00 K1 Kobiety 500m /eliminacje bieg 3/
09:06 K1 Kobiety 500m /eliminacje bieg 4/
09:12 K1 Kobiety 500m /eliminacje bieg 5/
09:18 K1 Kobiety 500m /eliminacje bieg 6/
09:24 C2 Mężczyźni 500m /eliminacje bieg 1/
09:30 C2 Mężczyźni 500m /eliminacje bieg 2/
09:36 C2 Mężczyźni 500m /eliminacje bieg 3/
09:46 K1 Mężczyźni 1000m /eliminacje bieg 1/
09:53 K1 Mężczyźni 1000m /eliminacje bieg 2/
10:00 K1 Mężczyźni 1000m /eliminacje bieg 3/
10:07 K1 Mężczyźni 1000m /eliminacje bieg 4/
10:14 K1 Mężczyźni 1000m /eliminacje bieg 5/
10:21 K1 Mężczyźni 1000m /eliminacje bieg 6/
10:28 K1 Mężczyźni 1000m /eliminacje bieg 7/
10:35 C1 Mężczyźni 1000m /eliminacje bieg 1/
10:42 C1 Mężczyźni 1000m /eliminacje bieg 2/
10:49 C1 Mężczyźni 1000m /eliminacje bieg 3/
10:56 C1 Mężczyźni 1000m /eliminacje bieg 4/
11:03 C1 Mężczyźni 1000m /eliminacje bieg 5/
11:15 K2 Mężczyźni 200m /eliminacje bieg 1/
11:20 K2 Mężczyźni 200m /eliminacje bieg 2/
11:25 K2 Mężczyźni 200m /eliminacje bieg 3/
11:30 K2 Mężczyźni 200m /eliminacje bieg 4/
11:35 K2 Mężczyźni 200m /eliminacje bieg 5/
11:40 C1 Mężczyźni 200m /eliminacje bieg 1/
11:45 C1 Mężczyźni 200m /eliminacje bieg 2/
11:50 C1 Mężczyźni 200m /eliminacje bieg 3/
11:55 C1 Mężczyźni 200m /eliminacje bieg 4/
12:00 C1 Mężczyźni 200m /eliminacje bieg 5/
12:10 K2 Kobiety 500m /eliminacje bieg 1/
12:16 K2 Kobiety 500m /eliminacje bieg 2/
12:22 K2 Kobiety 500m /eliminacje bieg 3/
12:28 K2 Kobiety 500m /eliminacje bieg 4/
12:39 K2 Mężczyźni 1000m /eliminacje bieg 1/
12:46 K2 Mężczyźni 1000m /eliminacje bieg 2/
12:53 K2 Mężczyźni 1000m /eliminacje bieg 3/
13:00 K2 Mężczyźni 1000m /eliminacje bieg 4/
13:07 K2 Mężczyźni 1000m /eliminacje bieg 5/

15:30 C2 Kobiety 500m /Półfinał 1/
15:36 C2 Kobiety 500m /Półfinał 2/
15:42 K1 Kobiety 500m /Półfinał 1/
15:48 K1 Kobiety 500m /Półfinał 2/
15:54 K1 Kobiety 500m /Półfinał 3/
16:00 K1 Kobiety 500m /Półfinał 4/
16:06 C2 Mężczyźni 500m /Półfinał 1/
16:12 C2 Mężczyźni 500m /Półfinał 2/
16:22 K1 Mężczyźni 1000m /Półfinał 1/
16:29 K1 Mężczyźni 1000m /Półfinał 2/
16:36 K1 Mężczyźni 1000m /Półfinał 3/
16:43 K1 Mężczyźni 1000m /Półfinał 4/
16:50 C1 Mężczyźni 1000m /Półfinał 1/
16:57 C1 Mężczyźni 1000m /Półfinał 2/
17:04 C1 Mężczyźni 1000m /Półfinał 3/
17:11 C1 Mężczyźni 1000m /Półfinał 4/
17:22 K2 Mężczyźni 200m /Półfinał 1/
17:27 K2 Mężczyźni 200m /Półfinał 2/
17:32 K2 Mężczyźni 200m /Półfinał 3/
17:37 K2 Mężczyźni 200m /Półfinał 4/
17:42 C1 Mężczyźni 200m /Półfinał 1/
17:47 C1 Mężczyźni 200m /Półfinał 2/
17:52 C1 Mężczyźni 200m /Półfinał 3/
17:57 C1 Mężczyźni 200m /Półfinał 4/
18:07 K2 Kobiety 500m /Półfinał 1/
18:13 K2 Kobiety 500m /Półfinał 2/
18:19 K2 Kobiety 500m /Półfinał 3/
18:30 K2 Mężczyźni 1000m /Półfinał 1/
18:37 K2 Mężczyźni 1000m /Półfinał 2/
18:44 K2 Mężczyźni 1000m /Półfinał 3/
18:51 K2 Mężczyźni 1000m /Półfinał 4/

21/08

08:30 K1 Kobiety 200m /eliminacje bieg 1/
08:35 K1 Kobiety 200m /eliminacje bieg 2/
08:40 K1 Kobiety 200m /eliminacje bieg 3/
08:45 K1 Kobiety 200m /eliminacje bieg 4/
08:50 K1 Kobiety 200m /eliminacje bieg 5/
08:55 K1 Kobiety 200m /eliminacje bieg 6/
09:00 K1 Mężczyźni 200m /eliminacje bieg 1/
09:05 K1 Mężczyźni 200m /eliminacje bieg 2/
09:10 K1 Mężczyźni 200m /eliminacje bieg 3/
09:15 K1 Mężczyźni 200m /eliminacje bieg 4/
09:20 K1 Mężczyźni 200m /eliminacje bieg 5/
09:25 K1 Mężczyźni 200m /eliminacje bieg 6/
09:30 K1 Mężczyźni 200m /eliminacje bieg 7/
09:35 C1 Kobiety 200m /eliminacje bieg 1/
09:40 C1 Kobiety 200m /eliminacje bieg 2/
09:45 C1 Kobiety 200m /eliminacje bieg 3/
09:50 C1 Kobiety 200m /eliminacje bieg 4/
09:55 C1 Kobiety 200m /eliminacje bieg 5/
10:00 C2 Mężczyźni 200m /eliminacje bieg 1/
10:05 C2 Mężczyźni 200m /eliminacje bieg 2/
10:10 C2 Mężczyźni 200m /eliminacje bieg 3/
10:15 K2 Kobiety 200m /eliminacje bieg 1/
10:20 K2 Kobiety 200m /eliminacje bieg 2/
10:31 C2 Mężczyźni 1000m /eliminacje bieg 1/
10:38 C2 Mężczyźni 1000m /eliminacje bieg 2/
10:45 C2 Mężczyźni 1000m /eliminacje bieg 3/
10:52 C2 Mężczyźni 1000m /eliminacje bieg 4/
10:59 K4 Mężczyźni 1000m /eliminacje bieg 1/
11:06 K4 Mężczyźni 1000m /eliminacje bieg 2/
11:13 K4 Mężczyźni 1000m /eliminacje bieg 3/
11:24 K4 Kobiety 500m /eliminacje bieg 1/
11:30 K4 Kobiety 500m /eliminacje bieg 2/
11:36 K4 Kobiety 500m /eliminacje bieg 3/
11:42 C1 Mężczyźni 500m /eliminacje bieg 1/
11:48 C1 Mężczyźni 500m /eliminacje bieg 2/
11:54 C1 Mężczyźni 500m /eliminacje bieg 3/
12:00 C1 Mężczyźni 500m /eliminacje bieg 4/
12:06 K1 Mężczyźni 500m /eliminacje bieg 1/
12:12 K1 Mężczyźni 500m /eliminacje bieg 2/
12:18 K1 Mężczyźni 500m /eliminacje bieg 3/
12:24 K1 Mężczyźni 500m /eliminacje bieg 4/
12:30 K1 Mężczyźni 500m /eliminacje bieg 5/
12:36 K1 Mężczyźni 500m /eliminacje bieg 6/
12:42 K2 Mężczyźni 500m /eliminacje bieg 1/
12:48 K2 Mężczyźni 500m /eliminacje bieg 2/
12:54 K2 Mężczyźni 500m /eliminacje bieg 3/
13:00 K2 Mężczyźni 500m /eliminacje bieg 4/
13:11 K1 Kobiety 1000m /eliminacje bieg 1/
13:18 K1 Kobiety 1000m /eliminacje bieg 2/
13:25 K1 Kobiety 1000m /eliminacje bieg 3/

16:05 C1 Mężczyźni 500m /Półfinał 1/
16:11 C1 Mężczyźni 500m /Półfinał 2/
16:17 C1 Mężczyźni 500m /Półfinał 3/
16:23 K1 Mężczyźni 500m /Półfinał 1/
16:29 K1 Mężczyźni 500m /Półfinał 2/
16:35 K1 Mężczyźni 500m /Półfinał 3/
16:41 K1 Mężczyźni 500m /Półfinał 4/
16:47 K2 Mężczyźni 500m /Półfinał 1/
16:53 K2 Mężczyźni 500m /Półfinał 2/
16:59 K2 Mężczyźni 500m /Półfinał 3/
17:09 K1 Kobiety 1000m /Półfinał 1/
17:16 K1 Kobiety 1000m /Półfinał 1/

22/08

08:35 C2 Mężczyźni 500m /Finał B/
08:41 K1 Kobiety 500m /Finał C/
08:47 K1 Kobiety 500m /Finał B/
08:57 K1 Mężczyźni 1000m /Finał C/
09:04 K1 Mężczyźni 1000m /Finał B/
09:11 C1 Mężczyźni 1000m /Finał C/
09:18 C1 Mężczyźni 1000m /Finał B/
09:28 K2 Mężczyźni 200m /Finał C/
09:33 K2 Mężczyźni 200m /Finał B/
09:38 C1 Mężczyźni 200m /Finał C/
09:43 C1 Mężczyźni 200m /Finał B/
09:53 C2 Kobiety 500m /Finał B/
09:59 K2 Kobiety 500m /Finał B/
10:09 K2 Mężczyźni 1000m /Finał C/
10:16 K2 Mężczyźni 1000m /Finał B/
10:26 C2 Kobiety 500m /FINAŁ A/
10:32 K1 Kobiety 500m /FINAŁ A/
10:38 C2 Mężczyźni 500m /FINAŁ A/
10:52 K1 Mężczyźni 1000m /FINAŁ A/
10:59 C1 Mężczyźni 1000m /FINAŁ A/
11:14 K2 Mężczyźni 200m /FINAŁ A/
11:19 C1 Mężczyźni 200m /FINAŁ A/
11:32 K2 Kobiety 500m /FINAŁ A/
11:46 K2 Kobiety 1000m /FINAŁ A/
11:53 K2 Mężczyźni 1000m /FINAŁ A/

14:00 K1 Kobiety 200m /Półfinał 1/
14:05 K1 Kobiety 200m /Półfinał 2/
14:10 K1 Kobiety 200m /Półfinał 3/
14:15 K1 Kobiety 200m /Półfinał 4/
14:20 K1 Mężczyźni 200m /Półfinał 1/
14:25 K1 Mężczyźni 200m /Półfinał 2/
14:30 K1 Mężczyźni 200m /Półfinał 3/
14:35 K1 Mężczyźni 200m /Półfinał 4/
14:40 C1 Kobiety 200m /Półfinał 1/
14:45 C1 Kobiety 200m /Półfinał 2/
14:50 C1 Kobiety 200m /Półfinał 3/
14:55 C1 Kobiety 200m /Półfinał 4/
15:00 C2 Mężczyźni 200m /Półfinał 1/
15:05 C2 Mężczyźni 200m /Półfinał 2/
15:10 K2 Kobiety 200m /Półfinał 1/
15:20 C2 Mężczyźni 1000m /Półfinał 1/
15:27 C2 Mężczyźni 1000m /Półfinał 2/
15:34 C2 Mężczyźni 1000m /Półfinał 3/
15:41 K4 Mężczyźni 1000m /Półfinał 1/
15:48 K4 Mężczyźni 1000m /Półfinał 2/
15:58 K4 Kobiety 500m /Półfinał 1/
16:05 K4 Kobiety 500m /Półfinał 2/

23/08

08:20 C2 Mężczyźni 200m /Finał B/
08:25 K1 Kobiety 200m /Finał C/
08:30 K1 Kobiety 200m /Finał B/
08:35 K1 Mężczyźni 200m /Finał C/
08:40 K1 Mężczyźni 200m /Finał B/
08:45 C1 Kobiety 200m /Finał C/
08:50 C1 Kobiety 200m /Finał B/
09:01 C2 Mężczyźni 1000m /Finał B/
09:08 K4 Mężczyźni 1000m /Finał B/
09:15 K1 Kobiety 1000m /Finał B/
09:27 K4 Kobiety 500m /Finał B/
09:33 C1 Mężczyźni 500m /Finał B/
09:39 K1 Mężczyźni 500m /Finał C/
09:45 K1 Mężczyźni 500m /Finał B/
09:51 K2 Mężczyźni 500m /Finał B/
10:05 K1 Mężczyźni 200m /FINAŁ A/
10:10 K1 Kobiety 200m /FINAŁ A/
10:15 C1 Kobiety 200m /FINAŁ A/
10:25 C2 Mężczyźni 200m /FINAŁ A/
10:30 K2 Kobiety 200m /FINAŁ A/
10:43 C4 Mężczyźni 1000m /FINAŁ A/
10:50 K1 Kobiety 1000m /FINAŁ A/
11:05 K4 Kobiety 500m /FINAŁ A/
11:11 C1 Mężczyźni 500m /FINAŁ A/
11:24 K1 Mężczyźni 500m /FINAŁ A/
11:30 K2 Mężczyźni 500m /FINAŁ A/
11:44 C2 Mężczyźni 1000m /FINAŁ A/
11:51 K4 Mężczyźni 1000m /FINAŁ A/

14:30 C1 Mężczyźni 5000m FINAŁ
15:00 K1 Kobiety 5000m FINAŁ
15:40 K1 Mężczyźni 5000m FINAŁ

Zawody niepełnosprawnych

19/08

08:00 K1 – KL3 Mężczyźni 200m /eliminacje bieg 1/
08:14 K1 – KL3 Mężczyźni 200m /eliminacje bieg 2/
08:28 K1 KL1 Mężczyźni 200m /eliminacje bieg 1/
08:42 V1 VL2 Mężczyźni 200m /eliminacje bieg 1/
08:56 K1 KL2 Kobiety 200 m /eliminacje bieg 1/
09:10 K1 KL1 Mężczyźni 200m /eliminacje bieg 2/
09:24 V1 VL2 Mężczyźni 200m /eliminacje bieg 2/
09:38 K1 KL2 Kobiety 200 m /eliminacje bieg 2/
09:52 K1 KL1 Mężczyźni 200m /eliminacje bieg 3/
10:06 K1 KL3 Mężczyźni 200m /eliminacje bieg 3/
10:20 K1 KL2 Mężczyźni 200m /eliminacje bieg 1/
10:34 K1 KL3 Mężczyźni 200m /eliminacje bieg 4/
10:48 K1 KL3 Kobiety 200m /eliminacje bieg 1/
11:02 K1 KL2 Mężczyźni 200m /eliminacje bieg 2/
11:16 K1 KL2 Mężczyźni 200m /eliminacje bieg 3/
11:30 V1 VL3 Mężczyźni 200m /eliminacje bieg 1/
11:44 K1 KL1 Kobiety 200m /eliminacje bieg 1/
11:58 K1 KL3 Kobiety 200m /eliminacje bieg 2/
12:12 V1 VL3 Mężczyźni 200m /eliminacje bieg 2/
12:26 K1 KL1 Kobiety 200m /eliminacje bieg 2/
12:40 K1 KL2 Mężczyźni 200m /eliminacje bieg 4/
12:54 K1 KL3 Mężczyźni 200m /eliminacje bieg 5/
13:08 K1 KL3 Kobiety 200m /eliminacje/

13:46 V1 VL2 Mężczyźni 200m /półfinał/
14:00 K1 KL3 Mężczyźni 200m /półfinał 1/
14:14 K1 KL2 Kobiety 200m /półfinał/
14:28 K1 KL1 Mężczyźni 200m /półfinał 1/
14:42 K1 KL3 Mężczyźni 200m /półfinał 2/
14:56 K1 KL3 Mężczyźni 200m /półfinał 3/
15:10 K1 KL3 Mężczyźni 200m /półfinał 4/
15:24 K1 KL1 Mężczyźni 200m /półfinał 2/
15:38 K1 KL2 Mężczyźni 200m /półfinał 1/
15:52 K1 KL2 Mężczyźni 200m /półfinał 2/
16:06 V1 VL3 Mężczyźni 200m /półfinał/
16:20 K1 KL2 Mężczyźni 200m /półfinał 3/
16:34 K1 KL3 Kobiety 200m /półfinał 1/
16:48 K1 KL3 Kobiety 200m /półfinał 2/
17:02 K1 KL1 Kobiety 200m /półfinał/
17:10 V1 VL1 Mężczyźni 200m /FINAŁ/
17:25 K1 KL2 Kobiety 200m /FINAŁ/
17:45 V1 VL3 Mężczyźni 200m /FINAŁ/
18:05 K1 KL2 Mężczyźni 200m /FINAŁ B/
18:10 K1 KL2 Mężczyźni 200m /FINAŁ A/
18:30 V1 VL1 Kobiety 200m /FINAŁ/
18:50 V1 VL3 Kobiety 200m /FINAŁ/

20/08

14:10 K1 KL3 Kobiety 200m /FINAŁ B/
14:20 K1 KL3 Kobiety 200m /FINAŁ A/
14:30 K1 KL1 Mężczyźni 200m /FINAŁ B/
14:40 K1 KL1 Mężczyźni 200m /FINAŁ A/
14:50 V1 VL2 Mężczyźni 200m /FINAŁ/

21/08

14:35 K1 KL3 Mężczyźni 200m /FINAŁ C/
14:45 K1 KL3 Mężczyźni 200m /FINAŁ B/
14:55 K1 KL3 Mężczyźni 200m /FINAŁ A/
15:05 K1 KL1 Kobiety 200m /FINAŁ/
15:15 V1 VL2 Kobiety 200m /FINAŁ/

[tab:Medaliści]

Kobiety

K1 200 m

  1. Carrington (NZL)
  2. WALCZYKIEWICZ
  3. Portela (ESP)

K1 500 m

  1. Carrington (NZL)
  2. Karasz (HUN)
  3. Zhou (CHN)
  4. WOJNAROWSKA

K1 1000 m

  1. Medveczky (HUN)
  2. Bedec (SRB)
  3. Hogan (USA)

K1 5000 m

  1. Litwinczuk (BLR)
  2. Belcher (GBR)
  3. Fournel (CAN)

    13. WŁOSIK

K2 200 m

  1. Białoruś
  2. Węgry
  3. Niemcy

K2 500 m 

  1. Węgry
  2. Serbia
  3. Niemcy
  4. POLSKA (Naja/Mikołajczyk)

K2 1000 m

  1. Niemcy
  2. Białoruś
  3. Węgry

    5. POLSKA (Bruska/Włodarczyk)

K4 500 m

  1. Białoruś
  2. Węgry
  3. Niemcy
  4. POLSKA (Naja/Mikołajczyk/Dzieniszewska-Kierkla/Wojnarowska)

C1 200 m

  1. Stamenova (BUL)
  2. Takacs (HUN)
  3. Bobr (BLR)

C2 500 m

  1. Białoruś
  2. Rosja
  3. Węgry

Mężczyźni

K1 200 m

  1. De Jonge (CAN)
  2. Beaumont (FRA)
  3. Menning (SWE)

    7. KACZMAREK

K1 500 m

  1. Poulsen (DEN)
  2. Liebscher (GER)
  3. Anoszkin (RUS)

    5. STABNO

K1 1000 m

  1. Poulsen (DEN)
  2. Dostal (CZE)
  3. Pimenta (POR)

K1 5000 m

  1. Brendel (GER)
  2. Campos (ESP)
  3. KAMIŃSKI

K2 200 m

  1. Węgry
  2. Rosja
  3. Serbia

K2 500 m

  1. Australia
  2. Hiszpania
  3. Węgry

K2 1000 m

  1. Niemcy
  2. Australia
  3. Serbia

K4 1000 m

  1. Słowacja
  2. Węgry
  3. Czechy

C1 200 m

  1. Kozyr (BLR)
  2. Li (CHN)
  3. Queiroz Dos Santos (BRA)

C1 500 m

  1. Fuksa (CZE)
  2. Tarnovschi (MDA)
  3. Piatrou (BLR)

C1 1000 m

  1. Brendel (GER)
  2. Fuksa (CZE)
  3. Tarnovschi (MDA)

    6. KACZOR

C1 5000 m

  1. Wallace (AUS)
  2. Hoff (GER)
  3. Jurenia (BLR)

    7. ROSOLSKI

C2 200 m 

  1. Rosja
  2. Białoruś
  3. Niemcy

    5. POLSKA (Głazunow/Słomiński)

C2 500 m

  1. Rosja
  2. POLSKA (Głazunow/Słomiński)
  3. Ukraina

C2 1000 m

  1. Brazylia
  2. Węgry
  3. POLSKA (Kuleta/Grzybowski)

C4 1000 m

  1. Rumunia
  2. Ukraina
  3. Węgry

Niepełnosprawni

KOBIETY:

K1 200 m KL1

  1. Chippington (GBR)
  2. Muller (GER)
  3. Kuprijanowa (UKR)

K1 200 m KL2

  1. Wiggs (GBR)
  2. Paterson (GBR)
  3. Seipel (AUS)

K1 200 m KL3

  1. Reynolds (AUS)
  2. Dickins (USA)
  3. Moreau (FRA)

V1 200 m VL1

  1. Leśkiewicz (POL)
  2. Yoshida (USA)

V1 200 m VL2

  1. Seipel (GBR)
  2. Andrejewa (RUS)
  3. Ribeiro (BRA)

V1 200 m VL3

  1. Pierce (USA)
  2. Bateman (GBR)
  3. Souza (BRA)

MĘŻCZYŹNI:

K1 200 m KL1

  1. Cardoso (BRA)
  2. TOKARZ
  3. Fernandez (BRA)

K1 200 m KL2

  1. Swoboda (AUT)
  2. McGrath (AUS)
  3. Rufino (BRA)

K1 200 m KL3

  1. Kierey (GER)
  2. Oliver (GBR)
  3. Kryłow (RUS)

V1 200 m VL1:

  1. Cardoso (BRA)
  2. TOKARZ (POL)
  3. Suba (HUN)

V1 200 m VL2

  1. McGrath (AUS)
  2. Reja (ESP)
  3. Kilian (GER)

V1 200 m VL3

  1. Ribero (BRA)
  2. Young (GBR)
  3. Geri (HUN)
  4. Moździerski (POL)
    8. Rosiński (POL)

[tab:Wyniki PL]

19/08

  • VL1 Mężczyźni – V1 200 m – eliminacje, półfinały, finał:
    Mariusz Jaros był 18. w eliminacjach i 14. w półfinałach.
    Jakub Tokarz był 9. w eliminacjiach, 4. w półfinałach i zajął 2. miejsce w finale!
  • KL3 Mężczyźni – K1 200 m – eliminacje, półfinały:
    Mateusz Surwiło był 4. w eliminacjach i 7. w półfinałach.
  • VL3 Mężczyźni – V1 200 m – eliminacje:
    Tomasz Moździerski miał 4. wynik eliminacji i był 4. w finale.
    Mirosław Rosiński miał 7. rezultat eliminacji, był 2. w półfinałach i 8. w finale.
  • KL3 Kobiety – K1 200 m – eliminacje:
    Lucyna Juchiewicz była 12. w eliminacjach i 9. w półfinałach.
  • KL1 Kobiety – K1 200 m – eliminacje:
    Kamila Kubas była 5. w eliminacjach.
  • VL1 Kobiety – V1 200 m – finał:
    Katarzyna Leśkiewicz wygrała w trzyosobowym finale.

20/08

  • Kobiety – C2 500 m – eliminacje, półfinały:
    Zawadzka/Kozakiewicz (2:16,893) zajęły piąte miejsce w swoim biegu i awansowały do półfinału. Polki miały 15. czas eliminacji.
    Zawadzka/Kozakiewicz (2:06,357) były szóste w swoim półfinale i miały 10. czas rundy.
  • Kobiety – K1 500 m – eliminacje, półfinały:
    Ewelina Wojnarowska (1:55,258) wygrała swój bieg i miała 4. czas eliminacji. Polka awansowała do półfinału.
    Ewelina Wojnarowska (1:50,415) wygrała swój półfinał i z 9. rezultatem rundy awansowała do finału.
  • Mężczyźni – C2 500 m – eliminacje:
    Głazunow/Słomiński (1:41,640) wygrali swój bieg eliminacyjny i z najlepszym czasem rundy awansowali bezpośrednio do finału.
  • Mężczyźni – K1 1000 m – eliminacje, półfinały:
    Bartosz Stabno (3:38,230) był drugi w swoim biegu i awansował do półfinału z 20. czasem eliminacji.
    Bartosz Stabno (3:32,480) był 4. w swoim półfinale i popłynie w finale B.
  • Mężczyźni – C1 1000 m – eliminacje, półfinały:
    Tomasz Kaczor (3:58,510) wygrał swój wyścig i z 6. czasem awansował do półfinału.
    Tomasz Kaczor (3:52,902) był 2. w swoim półfinale i awansował do finału A.
  • Mężczyźni – K2 200 m – eliminacje, półfinały:
    Putto/Szypuła (33:108) zajęli drugie miejsce w swoim biegu i z 13. czasem awansowali do półfinałów.
    Putto/Szypuła (32,117) zajęli 5. miejsce w swoim półfinale i nie awansowali do finału.
  • Mężczyźni – C1 200 m – eliminacje, półfinały:
    Michał Kudła (43,582) był 5. w swoim biegu i z 27. czasem awansował do półfinałów.
    Michał Kudła (41,872) był 7. w swoim półfinale i zanotował ogólnie 28. wynik.
  • Kobiety – K2 500 m – eliminacje, półfinały:
    Naja/Mikołajczyk (1:44,426) były pierwsze w swoim biegu i z 10. czasem awansowały do półfinałów.
    Naja/Mikołajczyk (1:40,291) były drugie w swoim półfinale i awansowały do finału.
  • Mężczyźni – K2 1000 m – eliminacje:
    Szandrach/Kujawski (3:18,299) byli trzeci w swoim biegu i awansowali do półfinału z 12. rezultatem.
    Szandrach/Kujawski (3:13,301) byli trzeci w swoim półfinale i mieli ogólnie 14. czas rundy.
  • Mężczyźni (niepełnosprawni) – KL1 – K1 200 m – finał B:
    Mariusz Jaros (1:15,046) zajął 9. miejsce.
  • Mężczyźni (niepełnosprawni) – KL1 – K1 – 2oo m – Finał A:
    Jakub Tokarz (52,533) zajął drugie miejsce i zdobył srebrny medal.

21/08

  • Kobiety – K1 200 m – eliminacje:
    Marta Walczykiewicz (40,648) wygrała swój bieg i z drugim czasem rundy awansowała do półfinału.
  • Mężczyźni – K1 200 m – eliminacje:
    Paweł Kaczmarek (36,261) był trzeci w swoim biegu i z 14. czasem rundy awansował do półfinału.
  • Kobiety – C1 200 m – eliminacje:
    Dorota Borowska (53,176) była trzecia w swoim biegu i z 14. czasem rundy awansowała do półfinału.
  • Mężczyźni – C2 200 m – eliminacje:
    Głazunow/Słomiński (38,222) byli drudzy w swoim biegu i z 5. czasem rundy awansowali do półfinału.
  • Kobiety – K2 200 m – eliminacje:
    Włodarczyk/Bruska (40,843) zajęły drugie miejsce w swoim biegu i z 12. czasem awansowały do półfinału.
  • Mężczyźni – C2 1000 m – eliminacje:
    Kuleta/Grzybowski (3:38,128) zajęli drugie miejsce w swoim biegu i z 3. czasem awansowali do półfinału.
  • Mężczyźni – K4 1000 m – eliminacje:
    Maroń/Szandrach/Rosolski/Kujawski (3:00.978) byli na 9. miejscu w swoim biegu i odpadli z dalszej rywalizacji.
  • Kobiety – K4 500 m – eliminacje:
    Naja/Mikołajczyk/Dzieniszewska-Kierkla/Wojnarowska (1:34,092) były pierwsze w swoim biegu i awansowały bezpośrednio do finału, uzyskując jednocześnie olimpijską kwalifikację.
  • Mężczyźni – C1 500 m – eliminacje, półfinały:
    Michał Kudła (55,990) był czwarty w swoim biegu i z ósmym czasem awansował do półfinału.
    Michał Kudła (1:51.212) był czwarty w swoim biegu i z 11. czasem półfinałów awansował do finału B.
  • Mężczyźni – K1 500 m – eliminacje, półfinały:
    Bartosz Stabno (1:41,595) był drugi w swoim biegu i z 10. wynikiem awansował do półfinału.
    Bartosz Stabno (1:41.023) był drugi w swoim biegu i z 10. wynikiem awansował do finału A.
  • Kobiety – K1 1000 m – eliminacje, półfinały:
    Anna Włosik (4:08,611) była trzecia w swoim biegu i awansowała do półfinału z 9. czasem.
    Anna Włosik (4:08.356) była szósta w swoim biegu i z 10. wynikiem awansowała do finału A.
  • Mężczyźni (niepełnosprawni) KL3 – K1 200 m –  finał:
    Mateusz Surwiło (41,507) był siódmy w finale.
  • Kobiety (niepełnosprawne) KL1 – K1 200 m – finał:
    Kamila Kubas (1:02,325) była siódma w finale.

22/08

  • Mężczyźni – K1 1000 m – finał B:
    Bartosz Stabno (3:34,439) był 5. w finale B.
  • Mężczyźni – K2 200 m – finał B:
    Putto/Szypuła (37,710) byli 8. w finale B.
  • Kobiety – C2 500 m – finał B: 
    Zawadzka/Kozakiewicz (2:10,945) były 5. w finale B.
  • Mężczyźni – K2 1000 m – finał B:
    Szandrach/Kujawski (3:16,080) zajęli 2. w finale B.
  • Kobiety – K1 500 m – FINAŁ:
    Ewelina Wojnarowska (1:51,622) była czwarta w finale.
  • Mężczyźni – C2 500 m – FINAŁ:
    Głazunow/Słomiński (1:42,575) finiszowali na drugim miejscu i zdobyli srebrne medale.
  • Mężczyźni – C1 1000 m – FINAŁ:
    Tomasz Kaczor (3:55,596) był szósty w finale.
  • Kobiety – K2 500 m – FINAŁ:
    Naja/Mikołajczyk (1:42,345) zajęły 4. miejsce w finale.
  • Kobiety – K2 1000 m – FINAŁ:
    Włodarczyk/Bruska (3:43,179) były 5. w finale.
  • Kobiety – K1 200 m – półfinał:
    Marta Walczykiewicz (40,199) awansowała do finału z 3. czasem półfinałów. Polka wygrała swój bieg.
  • Mężczyźni – K1 200 m – półfinał:
    Paweł Kaczmarek (35,171) awansował z szóstym czasem do finału. W swoim półfinale Polak był trzeci.
  • Kobiety – C1 200 m – półfinał:
    Dorota Borowska (50,872) miała 16. czas i popłynie w finale B. Polka była 5. w swoim biegu półfinałowym.
  • Kobiety – K2 200 m – półfinał:
    Włodarczyk/Bruska (40,145) były piąte w półfinale i odpadły z rywalizacji.
  • Mężczyźni C2 200 m – półfinał:
    Głazunow/Słowiński (37,917) wygrali swój bieg i z drugim czasem półfinałów awansowali do rozgrywki medalowej/
  • Mężczyźni – C2 1000 m – półfinał:
    Kuleta/Grzybowski (3:35,834) mieli 9. czas półfinałów i wystąpią w finale A. Polacy  byli 2. w swoim półfinale.

23/08

  • Kobiety C1 – 200 m – finał B:
    Dorota Borowska (52.057) była szósta w finale B.
  • Kobiety K1 – 1000 m – finał B:
    Anna Włosik (4:22.549) była trzecia w finale B.
  • Mężczyźni C1 – 500 m – finał B:
    Michał Kudła (1:56.095) był drugi w finale B.
  • Mężczyźni K1 200 m – FINAŁ:
    Paweł Kaczmarek (35.759)  zajął siódme miejsce w finale.
  • Kobiety K1 – 200 m – FINAŁ:
    Marta Walczykiewicz (40,700) zdobyła srebrny medal.
  • Mężczyźni C2 – 200 m – FINAŁ:
    Głazunow/Słomiński (38,522) zajęli piąte miejsce w finale.
  • Kobiety K4 – 500 m – FINAŁ:
    Polska (Naja/Mikołajczyk/Dzieniszewska-Kierkla/Wojnarowska) z czasem 1:35,190 zajęła 4. miejsce w finale.
  • Mężczyźni K1 – 500 m  – FINAŁ:
    Bartosz Stabno (1:41.353) był 5. w finale A.
  • Mężczynźni C2 – 1000 m – FINAŁ:
    Kuleta/Grzybowski (3:39.305) zdobyli brązowe medale.
  • Mężczyźni K1 – 5000 m – FINAŁ:
    Mateusz Kamiński (23:05,54) zajął trzecie miejsce.
  • Kobiety K1 – 5000 m – FINAŁ:
    Anna Włosik (23:40,27) była 13. w finale.
  • Mężczyźni C1 – 5000 m – FINAŁ:
    Rafał Rosolski (20:41.95) był  7. w finale.

[tab:Klasyfikacja medalowa]

Kolejno: złote-srebrne-brązowe, klasyfikacja końcowa

  1. Białoruś 5-2-3 RAZEM 10
  2. Niemcy 4-2-4 RAZEM 10
  3. Węgry 3-7-3 RAZEM 13
  4. Rosja 2-2-1 RAZEM 5
  5. Australia 21-0 RAZEM 3
  6. Nowa Zelandia 2-0-0 RAZEM 2
  7. Dania 2-0-0 RAZEM 2
  8. Czechy 1-2-1 RAZEM 4
  9. Brazylia 1-0-1 RAZEM 2
  10. Kanada 1-0-1 RAZEM 2
  11. Rumunia 1-0-0 RAZEM 1
  12. Bułgaria 1-0-0 RAZEM 1
  13. Słowacja 1-0-0 RAZEM 1
  14. Serbia 0-2-2 RAZEM 4
  15. POLSKA 0-2-2 RAZEM 4
  16. Hiszpania 0-2-1 RAZEM 3
  17. Chiny 0-1-1 RAZEM 2
  18. Ukraina 0-1-1 RAZEM 2
  19. Mołdawia 0-1-1 RAZEM 2
  20. Francja 0-1-0 RAZEM 1
  21. Wielka Brytania 0-1-0 RAZEM 1
  22. Portugalia 0-0-1 RAZEM 1
  23. Szwecja 0-0-1 RAZEM 1
  24. USA 0-0-1 RAZEM 1

[tab:END]


pubsport.pl
Top