Kalendarz pierwszego dnia Australian Open

Opublikowano szczegółowy plan pierwszego dnia tenisowego turnieju Australian Open. W poniedziałek na kortach zobaczymy trójkę reprezentantów Polski. 

Australijskiej publiczności zaprezentują się Jerzy Janowicz, Łukasz Kubot oraz Agnieszka Radwańska.

Starcie Agnieszki z Tatianą Babusić, reprezentującą Australię będzie drugim w kolejności meczem na Margaret Court Arena. Sesja zaczyna się o godzinie 1 w nocy czasu polskiego (z niedzieli na poniedziałek), Isia powinna pojawić się na korcie około 2:30.

Około 6:30 rano będziemy mieli możliwość podziwiania gry Jerzego Janowicza. Rozstawiony z nr 24 łodzianin zmierzy się z Włochem Simone Bolellim. Będzie to czwarty w kolejności mecz na Korcie 8.

Najwcześniej z Polaków rywalizował będzie natomiast Łukasz Kubot. Jego starcie z Hiszpanem Danielem Gimeno-Traverem będzie pierwszym na Korcie 22. Godzina rozpoczęcia to 11 czasu lokalnego, czyli 01:00 w Polsce.

Na głównym korcie, czyli Rod Laver Arena, obejrzymy w pierwszym dniu 5 meczów. Zagrają na nim Maria Szarapowa, Samanta Sotsur, Novak Djoković i Ana Ivanović. Wydarzeniem wieczoru będzie jednak mecz Leytona Hewitta z Janko Tipsarevicem (9:00 czasu polskiego).

Na drugim co do ważności korcie Hisense Arena zaprezentuje się m.in. Serena Williams. Będzie tam można obejrzeć także ciekawie zapowiadający się pojedynek Davida Goffina z Fernando Verdasco oraz starcie Davida Ferrera z Oliverem Rochusem.

***

Pełna rozpiska

***

Więcej informacji o Australian Open 2013 >>


 MUNDIAL ROSJA 2018 >>

TERMINARZ | DRABINKA | SKŁADY | GRUPY I WYNIKI

Pubsport.pl
Pubsport.pl - wiadomości sportowe i publicystyka. Zapowiedzi i podsumowania meczów piłki nożnej, tenisa, sportów zespołowych oraz zimowych. Relacje na żywo! Wpadnij pogadać o sporcie!
http://www.pubsport.pl/