Gra Fantasy Tour De France: Co najmniej 50.000 Euro w nagrodach!

W sobotę 2-go lipca sceną spektaklu Tour de France zostanie Mont Saint-Michel. 103-ci wyścig dokoła Francji zaczyna się etapem sprintu, podczas którego sprinterzy mogą spełnić swoje marzenie zdobycia żółtej koszulki. Peleton przemieści się potem przez Pireneje i Mont Ventoux do Alp. Tutaj, w ostatnim tygodniu wyścigu, zdecyduje się klasyfikacja generalna. Czy Chriss Froome wygra po raz 3-ci, czy może zwycięży Alberto Contador? Ważnym pretendentem będzie też Nairo Quintana, który może wygrać swój pierwszy Tour de France. Z pewnością mamy przed sobą 3 tygodnie doskonałej rozrywki!

Aby zwiększyć nieco emocje podczas wyścigu, możesz wziąć udział w jednej z wielu w internecie gier Fantasy opartych na Tour de France. Na stronie Zweeler możesz dołączyć do Gry Fantasy Tour de France z pulą nagród co najmniej 25.500 euro! Musisz jedynie wybrać najlepszych kolarzy i przewidzieć zwycięzców poszczególnych klasyfikacji. Jeśli uda Ci się stworzyć najlepszą drużynę, 1-wsza nagroda w wysokości 1.500 euro zasili Twoje konto bankowe. A to nie jedyna gra. Zweeler oferuje wiele różnych Gier Fantasy Tour de France, a wszystkie ze świetnymi nagrodami! Zweeler jest na dzień dzisiejszy dostępny w 11 językach. Po prostu spróbuj i baw się dobrze!

Tour de France (15+5): Co najmniej 25.500 euro w nagrodach!

Aby stworzyć drużynę, każdy gracz wybiera 15 kolarzy i 5 zmienników. Jeśli któryś z kolarzy nie wystartuje w danym etapie, pierwszy ze zmienników zajmuje jego miejsce. Dotychczas zdobyte punkty sportowca, który odpadł będą nadal się liczyć w sumie Twoich punktów, a punkty zdobyte przez zmiennika będą dopiero liczone od początku następnego etapu.

Poza grami 15+5 TDF, Zweeler oferuje też grę „budżetową” z 8,000 euro w nagrodach, grę Major League z pulą nagród 4.000 i dodatkowo każdy etap wyścigu będzie miał tez osobną grę! Poza tym mamy też gry Road to Doha, w których można zdobyć bilety uprawniające do Gry Końcowej z pulą nagród 30.000 euro!

Więcej gier Zweeler:

  • Fantasy Olympics 2016: Co najmniej 4.000 Euro w nagrodach!
  • Fantasy Wimbledon: Co najmniej 1.200 Euro w nagrodach!
  • Race to Abu Dhabi (Formule 1): Co najmniej 5.000 Euro w nagrodach!

Kliknij tutaj i zarejestruj się jak najszybicjej !

POWIEDZ O NAS SWOIM ZNAJOMYM:

    Dodaj komentarz