You are here
Home >

Prezentujemy trasę, profil, listę startową oraz wyniki wyścigu kolarskiego E3 Harelbeke 2018 (23/03)

WYNIKI:

  1. Terpstra (NED, Quick Step)
  2. Gilbert (BEL, Quick Step) + 0:00
  3. Van Avermaet (BEL, BMC) + 0:00
  4. Naesen (BEL, AG2R) + 0:00
  5. Benoot (BEL, Lotto Soudal) + 0:00

Trasa

Kliknij, by powiększyć

Lista startowa

aktualizacja 19/03/18

 BMC Racing
1 VAN AVERMAET Greg
2 ROELANDTS Jurgen
3 VAN HOOYDONCK Nathan
4 DRUCKER Jean-Pierre
5 SCHAR Michael
6 BETTIOL Alberto
7 KÜNG Stefan
Bora Hansgrohe
11 SAGAN Peter
12 BAŠKA Erik
13 KOLAR Michael
14 PFINGSTEN Christoph
15 PÖSTLBERGER Lukas
16 ACKERMANN Pascal
17 SCHWARZMANN Michael
 AG2R
21 NAESEN Oliver
22 VANDENBERGH Stijn
23 DILLIER Silvan
24 DUVAL Julien
25 GALLOPIN Tony
26 BAGDONAS Gediminas
27 DENZ Nico
 Quick Step
 wkrótce…
Lotto Soudal
41 BENOOT Tiesj
42 DEBUSSCHERE Jens
44 DE BUYST Jasper
45 KEUKELEIRE Jens
46 NAESEN Lawrence
47 WALLAYS Jelle
48 MAES Nikolas
Astana
51 DE VREESE Laurens
52 GATTO Oscar
53 HOULE Hugo
54 KORSAETH Truls
55 LUTSENKO Alexey
56 CORT NIELSEN Magnus
57 VALGREN Michael
Bahrain Merida
111 VANMARCKE Sep
112 BRESCHEL Matti
113 LANGEVELD Sebastian
114 PHINNEY Taylor
115 SCULLY Thomas
116 VAN ASBROECK Tom
117 DOCKER Mitchell
Groupama
71 DÉMARE Arnaud
72 DELAGE Mickaël
73 DUCHESNE Antoine
74 GUARNIERI Jacopo
75 KONOVALOVAS Ignatas
76 LE GAC Olivier
77 SINKELDAM Ramon
Mitchelton-Scott
81 HAYMAN Mathew
82 BEWLEY Sam
83 DURBRIDGE Luke
84 EDMONDSON Alexander
85 BAUER Jack
86 HEPBURN Michael
87 TRENTIN Matteo
Movistar
91 AMADOR Andrey
92 ARCAS Jorge
93 BARBERO Carlos
94 BICO Nuno
95 CARRETERO Héctor
96 OLIVEIRA Nelson
97 SÜTTERLIN Jasha
Dimension Data
wkrótce…
Team E/F Education First
61 HAUSSLER Heinrich
62 COLBRELLI Sonny
63 GARCIA CORTINA Ivan
64 BOZIC Borut
65 KOREN Kristijan
66 PER David
67 PIBERNIK Luka
Katusha Alpecin
121 MARTIN Tony
122 HALLER Marco
123 HOLLENSTEIN Reto
124 GONÇALVES José
125 PLANCKAERT Baptiste
126 POLITT Nils
127 ZABEL Rick
Lotto NL-Jumbo
131 BOOM Lars
132 JANSEN Amund Grondahl
133 ROOSEN Timo
135 VAN EMDEN Jos
136 VAN HOECKE Gijs
137 WYNANTS Maarten
Sky
141 STANNARD Ian
142 GOŁAŚ Michał
143 KNEES Christian
144 MOSCON Gianni
145 DOULL Owain
146 VAN BAARLE Dylan
147 HALVORSEN Kristoffer
Sunweb
151 MATTHEWS Michael
152 BAUHAUS Phil
153 CURVERS Roy
154 HOFSTEDE Lennard
155 ANDERSEN Søren Kragh
156 STAMSNIJDER Tom
157 TEUNISSEN Mike
Trek Segafredo
161 DEGENKOLB John
162 STUYVEN Jasper
163 MULLEN Ryan
164 PEDERSEN Mads
165 RAST Gregory
166 DE KORT Koen
167 VAN POPPEL Boy
UAE Team Emirates
171 KRISTOFF Alexander
172 CONSONNI Simone
173 GANNA Filippo
174 BYSTRØM Sven Erik
175 MARCATO Marco
176 SWIFT Ben
177 TROIA Oliviero
Sport Vlaanderen – Baloise
181 ALLEGAERT Piet
182 DE GENDT Aime
183 DECLERCQ Benjamin
184 DELTOMBE Kevin
185 FARAZIJN Maxime
186 RICKAERT Jonas
187 SPRENGERS Thomas
Wanty Groupe Gobert
191 VAN KEIRSBULCK Guillaume
192 BACKAERT Frederik
193 DEVRIENDT Tom
194 VANSPEYBROUCK Pieter
195 KREDER Wesley
196 VAN MELSEN Kevin
197 OFFREDO Yoann
Verandas Willems-Crelan
191 VAN KEIRSBULCK Guillaume
192 BACKAERT Frederik
193 DEVRIENDT Tom
194 VANSPEYBROUCK Pieter
195 KREDER Wesley
196 VAN MELSEN Kevin
197 OFFREDO Yoann
VB Aqua Protect
211 DE WINTER Ludwig
212 ISTA Kevyn
213 KIRSCH Alex
214 MORTIER Julien
215 SIX Franklin
216 SPENGLER Lukas
217 VANTOMME Maxime
Direct Energie
221 CHAVANEL Sylvain
222 CARDIS Romain
223 GAUDIN Damien
224 GENE Yohann
225 PETIT Adrien
226 PICHOT Alexandre
227 SELLIER Simon
Roompot
231 BUDDING Martijn
232 GERTS Floris
233 LIGTHART Pim
234 REINDERS Elmar
235 VAN GINNEKEN Sjoerd
236 VAN GOETHEM Brian
237 VAN SCHIP Jan-willem
Vital Concept
241 COQUARD Bryan
242 GAREL Adrien
243 LAMMERTINK Steven
244 LE BON Johan
245 LECROQ Jérémy
246 MÜLLER Patrick
247 TURGIS Tanguy
POWIEDZ O NAS SWOIM ZNAJOMYM:

    Dodaj komentarz

    Top