E3 Harelbeke 2016

Prezentujemy trasę, listę startową i wyniki wyścigu kolarskiego E3 Harelbeke.

[tab:Wyniki 2016]

  1. KWIATKOWSKI Sky)
  2. Sagan (Tinkoff)
  3. Stannard  (Sky)
  4. Cancellara (Trek)
  5. Stuyven (Trek)

[tab:Wyniki 2015]

1. Geraint Thomas (GBr) Team Sky
2. Zdenek Stybar (Cze) Etixx – Quick-Step
3. Matteo Trentin (Ita) Etixx – Quick-Step
4. Alexander Kristoff (Nor) Team Katusha
5. Sep Vanmarcke (Bel) Team LottoNL-Jumbo
6. Matti Breschel (Den) Tinkoff-Saxo
7. Jurgen Roelandts (Bel) Lotto Soudal
8. Jack Bauer (NZl) Cannondale-Garmin Pro Cycling Team
9. Jens Keukeleire (Bel) Orica GreenEdge
10. Daniel Oss (Ita) BMC Racing Team

[tab:Trasa]

E3 Harelbeke 2015

[tab:Lista startowa]

Ostatnia aktualizacja – 17.03.15

TINKOFF – SAXO
1 SAGAN Peter
2 BENNATI Daniele
3 BODNAR Maciej 
4 BRESCHEL Matti
5 JUUL JENSEN Christopher
6 MORKOV Michael
7 TOSATTO Matteo
8 TRUSOV NikolayETIXX – QUICK STEP
11 BOONEN Tom
12 STYBAR Zdenek
13 MAES Nikolas
14 TERPSTRA Niki
15 TRENTIN Matteo
16 VAN KEIRSBULCK Guillaume
17 VANDENBERGH Stijn
18 VELITS MartinLOTTO SOUDAL
21 ROELANDTS Jurgen
22 BREEN Vegard
23 BROECKX Stig
24 DE BIE Sean
25 DEHAES Kenny
26 DOCKX Gert
27 SIEBERG Marcel
28 VANENDERT DennisTREK FACTORY RACING
31 CANCELLARA Fabian
32 DEVOLDER Stijn
33 IRIZAR ARANBURU Markel
34 POPOVYCH Yaroslav
35 RAST Grégory
36 ROULSTON Hayden
37 STEEGMANS Gert
38 STUYVEN JasperASTANA PRO TEAM
41 BOOM Lars
42 BOZIC Borut
43 DE VREESE Laurens
44 FOMINYKH Daniil
45 GRIVKO Andriy
46 GRUZDEV Dmitriy
47 LUTSENKO Alexey
48 TLEUBAYEV Ruslan

BMC RACING TEAM
51 VAN AVERMAET Greg
52 BURGHARDT Marcus
53 DILLIER Silvan
54 DRUCKER Jean-Pierre
55 OSS Daniel
56 QUINZIATO Manuel
57 SCHÄR Michael
58 ZABEL Rick

FDJ
61 BONNET William
62 BOUCHER David
63 FISCHER Murilo Antonio
64 LADAGNOUS Matthieu
65 LE BON Johan
66 LE GAC Olivier
67 OFFREDO Yoann
68 SARREAU Marc

IAM CYCLING
71 DEVENYNS Dries
72 BRANDLE Matthias
73 CHAVANEL Sylvain
74 HAUSSLER Heinrich
75 HOLLENSTEIN Reto
76 KLUGE Roger
77 PINEAU Jérôme
78 SARAMOTINS Aleksejs

LAMPRE – MERIDA
81 POZZATO Filippo
82 BONIFAZIO Niccolo
83 CIMOLAI Davide
84 MODOLO Sacha
85 MORI Manuele
86 PIBERNIK Luka
87 RICHEZE Maximiliano Ariel
88 XU Gang

MOVISTAR TEAM
91 AMADOR BAKKAZAKOVA Andrey
92 CASTROVIEJO NICOLAS Jonathan
93 ERVITI OLLO Imanol
94 GADRET John
95 IZAGUIRRE INSAUSTI Gorka
96 MALORI Adriano
97 QUINTANA ROJAS Dayer Uberney
98 SUTHERLAND Rory

ORICA GreenEDGE
101 KEUKELEIRE Jens
102 DOCKER Mitchell
103 DURBRIDGE Luke
104 HAYMAN Mathew
105 HEPBURN Michael
106 HOWARD Leigh
107 MOURIS Jens
108 TUFT Svein

TEAM CANNONDALE – GARMIN
111 BAUER Jack
112 HANSEN Lasse Norman
113 KING Edward
114 KOREN Kristijan
115 LANGEVELD Sebastian
116 MARANGONI Alan
117 SKJERPING Kristoffer
118 VAN BAARLE Dylan

TEAM GIANT – ALPECIN
121 DEGENKOLB John
122 ARNDT Nikias
123 CURVERS Roy
124 DE BACKER Bert
125 DE KORT Koen
126 SINKELDAM Ramon
127 TIMMER Albert
128 WAEYTENS ZicoTEAM KATUSHA
131 KRISTOFF Alexander
132 BYSTRØM Sven Erik
133 GUARNIERI Jacopo
134 ISAYCHEV Vladimir
135 KOLOBNEV Alexander
136 KUZNETSOV Viacheslav
137 PAOLINI Luca
138 SELIG RudigerTEAM LOTTO
141 VANMARCKE Sep
142 LEEZER Thomas
143 TANKINK Bram
144 TJALLINGII Maarten
145 VAN EMDEN Jos
146 FLENS Rick
147 WAGNER Robert Thomas
148 WYNANTS Maarten TEAM SKY
151 WIGGINS Bradley
152 STANNARD Ian
153 EISEL Bernhard
154 KENNAUGH Peter
155 KNEES Christian
156 PUCCIO Salvatore
157 ROWE Luke
158 THOMAS Geraint AG2R LA MONDIALE
161 VANSUMMEREN Johan
162 BAGDONAS Gediminas
163 DANIEL Maxime
164 GAUDIN Damien
165 GOUGEARD Alexis
166 HOULE Hugo
167 MONDORY Lloyd
168 TURGOT Sébastien

TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE
171 CAPIOT Amaury
172 HELVEN Sander
173 JACOBS Pieter
174 RICKAERT Jonas
175 STEELS Stijn
176 VAN LERBERGHE Bert
177 VANSPEYBROUCK Pieter
178 WALLAYS Jens

WANTY – GROUPE GOBERT 
181 BAUGNIES Jérôme
182 DE TROYER Tim
183 GHYSELINCK Jan
184 LEUKEMANS Bjorn
185 MARCATO Marco
186 SELVAGGI Mirko
187 VAN MELSEN Kevin
188 VEUCHELEN Frederik

ANDRONI GIOCATTOLI
191 BANDIERA Marco
192 BENFATTO Marco
193 CHICCHI Francesco
194 FRAPPORTI Marco
195 GATTO Oscar
196 NARDIN Alberto
197 TABORRE Fabio
198 ZORDAN Andrea

MTN – QHUBEKA
201 BOASSON HAGEN Edvald
202 FARRAR Tyler
203 BOS Theo
204 CIOLEK Gerald
205 GOSS Matthew Harley
206 JANSE VAN RENSBURG Jacques
207 REGUIGUI Youcef
208 SBARAGLI Kristian

SOUTHEAST
211 ANDRIATO Rafael
212 DAL COL Andrea
213 FAVILLI Elia
214 FINETTO Mauro
215 FONZI Giuseppe
216 MARECZKO Jakub
217 WACKERMANN Luca
218 ZHUPA Eugert

TEAM EUROPCAR 
221 VOECKLER Thomas
222 BERNAUDEAU Giovanni
223 DUCHESNE Antoine
224 HUREL Tony
225 JEROME Vincent
226 MARTINEZ Yannick
227 PICHOT Alexandre
228 TULIK Angelo

ROOMPOT ORANJE PELOTON 
231 HOOGERLAND Johnny
232 DE VRIES Berden
233 KREDER Wesley
234 KERKHOF Tim
235 ASSELMAN Jesper
236 SLIK Ivar
237 VAN GINNEKEN Sjoerd
238 VAN GOETHEM Brian

[tab:END]

POWIEDZ O NAS SWOIM ZNAJOMYM:

comments powered by Disqus