Wyścig kolarski Eneco Tour 2015

Prezentujemy trasę, profile etapów, listę startową oraz klasyfikację wyścigu kolarskiego Eneco Tour 2015 (10-16. sierpnia)

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

1. Wellens (BEL, Lotto-Soudal)
2. Van Avermaet (BEL, BMC Racing) + 0:59
3. Kelderman (NED, Lotto-NL Jumbo) + 1:17
4. Gilbert (BEL, BMC Racing) + 1:40
5. Felline (ITA, Trek Factory Racing) + 1:48

[tab:ETAPY]

Terminarz:

10/08/15: ETAP 1  Bolsward (NL)- Bolsward (NL)
11/08/15: ETAP 2 Breda (NL) – Breda (NL)
12/08/15: ETAP 3 Beveren (B) – Ardooie (B)
13/08/15: ETAP 4 Hoogerheide (NL) ITT
14/08/15: ETAP 5 Riems (B) – Sittard -Geleen (NL)
15/08/15: ETAP 6 Heerlen (NL) – Ardennen (B)
16/08/15: ETAP 7 Sint-Pieters-Leeuw (B) – Geraardsbergen (B)

[tab:1]

WYNIKI:

1. Viviani (ITA, Sky)
2. Van Poppel (NED, Trek Factory Racing)
3. Drucker (NED, BMC)
4. Greipel (GER, Lotto-Soudal)
5. Van Genechten (BEL, IAM Cycling) – ten sam czas

[tab:2]

WYNIKI:

1. Greipel (GER, Lotto-Soudal)
2. Guarnieri (ITA, Katiusza)
3. Bonen (BEL, Etixx-QuickStep)
4. Drucker (NED, BMC)
5. Van Poppel (NED, Trek Factory Racing – ten sam czas

[tab:3]

WYNIKI:

1. Boonen (BEL, Etixx-QuickStep)
2. Demare (FRA, FDJ)
3. Viviani (ITA, Sky)
4. Guardini (ITA, Astana)
5. Groenwegen (NED, Roompot-Oranje) + 0:00

[tab:4]

WYNIKI:

1. Van Emden (NED, Lotto-NL Jumbo)
2. Kelderman (NED, Lotto-NL Jumbo) + 0:05
3. Malori (ITA, Movistar) + 0:07
4. Boom (NED, Astana) + 0:07
5. Brandle (AUT, IAM Cycling) + 0:11

Eneco2015-etap4

[tab:5]

WYNIKI:

1. Le Bon (NED, FDJ)
2. Van Baarle (NED, Cannondale-Garmin) + 0:00
3. Cort (DEN, Orica-GreenEdge) + 0:09
4. Wellens (BEL, Lotto-Soudal) + 0:09
5. Kelderman (NED, LottoNL-Jumbo + 0:09

Eneco2015-etap5

[tab:6]

WYNIKI:

1. Wellens (BEL, Lotto-Soudal)
2. Van Avermaet (BEL, BMC Racing)
3. Geschke (GER, Giant-Alpecin)
4. Bakelants (BEL, AG2R)
5. Slagter (NED, Cannondale-Garmin)

Eneco2015-etap6

[tab:7]

WYNIKI:

1. Quinziato (ITA, BMC)
2. Leukemans (BEL, Wanty) + 0:03
3. Lampaert (BEL, Etixx-QuickStep) + 0:08
4. Van Avermaet (BEL, BMC) + 0:38
5. Alaphilippe (FRA, Etixx-QuickStep) + 0:38

Eneco2015-etap7

[tab:LISTA STARTOWA]

Lotto-Soudal
1. WELLENS Tim
2. BENOOT Tiesj
3. BROECKX Stig
4. DE GENDT Thomas
5. DEBUSSCHERE Jens
6. GREIPEL André
7. HENDERSON Gregory
8. ROELANDTS Jurgen
BMC
21. GILBERT Philippe
22. DRUCKER Jean-Pierre
23. OSS Daniel
24. QUINZIATO Manuel
25. VAN AVERMAET Greg
26. WYSS Danilo
27. VLIEGEN Loïc
28. ZABEL Rick
Trek Factory Racing Tick mały
41. ALAFACI Eugenio
42. FELLINE Fabio
43. NIZZOLO Giacomo
44. COLEDAN Marco
45. ROULSTON Hayden
46. STUYVEN Jasper
47. VAN POPPEL Boy
48. VAN POPPEL Danny
Astana Tick mały
61. BOOM Lars
62. BOZIC Borut
63. DE VREESE Laurens
64. GRIVKO Andriy
65. GRUZDEV Dmitriy
66. GUARDINI Andrea
67. TLEUBAYEV Ruslan
68. WESTRA Lieuwe
Katiusza
81. ŠPILAK Simon
82. GUARNIERI Jacopo
83. ISAYCHEV Vladimir
84. KOCHETKOV Pavel
85. KUZNETSOV Viacheslav
86. PORSEV Alexander
87. SELIG Rüdiger
88. TSATEVICH Alexey
Orica GreenEdge
101. TUFT Svein
102. BEWLEY Sam
103. BLYTHE Adam
104. HEPBURN Michael
105. HOWARD Leigh
106. KEUKELEIRE Jens
107. MOURIS Jens
108. CORT Magnus
IAM Cycling Tick mały
121. HOLLENSTEIN Reto
122. AREGGER Marcel
123. BRäNDLE Matthias
124. DEVENYNS Dries
125. HAUSSLER Heinrich
126. SARAMOTINS Aleksejs
127. TANNER David
128. VAN GENECHTEN Jonas
FDJ
141. DéMARE Arnaud
143. BOUCHER David
144. CHAVANEL Sébastien
145. GESLIN Anthony
146. LE BON Johan
147. OFFREDO Yoann
148. PINEAU Cédric
AG2R
161. BAKELANTS Jan
162. DANIEL Maxime
163. DENZ Nico
164. DOMONT Axel
165. GAUDIN Damien
166. GRETSCH Patrick
167. HOULE Hugo
168. TURGOT Sébastien
Roompot Oranje
181. HOOGERLAND Johnny
182. ASSELMAN Jesper
183. DE VRIES Berden
184. DUYN Huub
185. GROENEWEGEN Dylan
186. KERKHOF Tim
187. KREDER Wesley
188. LOOIJ Andre

 

Etixx-QuickStep Tick mały
11. BOONEN Tom
12. ALAPHILIPPE Julian
13. MAES Nikolas
14. SABATINI Fabio
15. TERPSTRA Niki
16. VANDENBERGH Stijn
17. VELITS Martin
18. LAMPAERT Yves
Tinkoff-Saxo
31. ROGERS Michael
32. VALGREN Michael
33. BOARO Manuele
34. BRUTT Pavel
35. JUUL-JENSEN Christopher
36. PETROV Evgeni
37. TRUSOV Nikolay
38. BRESCHEL Matti
Sky
51. STANNARD Ian
52. EISEL Bernhard
53. FENN Andrew
54. NORDHAUG Lars Petter
55. PATE Danny
56. ROWE Luke
57. SUTTON Chris
58. VIVIANI Elia
LottoNL-JumboTick mały
71. KELDERMAN Wilco
72. HOFLAND Moreno
73. LEEZER Tom
74. FLENS Rick
75. TJALLINGII Maarten
76. VAN EMDEN Jos
77. WAGNER Robert
78. WYNANTS Maarten
Lampre-Merida
91. MODOLO Sacha
92. FERRARI Roberto
93. MORI Manuele
94. PIBERNIK Luka
95. POLANC Jan
96. POZZATO Filippo
97. RICHEZE Ariel Maximiliano
98. ULISSI Diego
Cannondale-Garmin
111. LANGEVELD Sebastian
112. BETTIOL Alberto
113. HAAS Nathan
114. NORMAN HANSEN Lasse
115. KOREN Kristijan
116. MARANGONI Alan
117. NAVARDAUSKAS Ramunas
118. SLAGTER Tom-Jelte
Giant-Alpecin Tick mały
131. GESCHKE Simon
132. ARNDT Nikias
133. CURVERS Roy
134. HAGA Chad
135. LUDVIGSSON Tobias
136. PREIDLER Georg
137. TIMMER Albert
138. WAEYTENS Zico
Movistar 
151. ROJAS José Joaquín
152. ANACONA Winner
153. GADRET John
154. IZAGIRRE Gorka
155. LOBATO Juan José
156. QUINTANA Dayer
157. SANZ Enrique
158. SüTTERLIN Jasha
159. AMADOR Andrey
Toppsport-Vlaanderen-Baloise
171. VAN HECKE Preben
172. CAMPENAERTS Victor
173. WALLAYS Jelle
174. NAESEN Oliver
175. SPRENGERS Thomas
176. THEUNS Edward
177. VAN HOECKE Gijs
178. VANSPEYBROUCK Pieter
Wanty Groupe Gobert
191. LEUKEMANS Bjorn
192. BACKAERT Frederik
193. BAUGNIES Jerome
194. GASPAROTTO Enrico
195. JANS Roy
196. MARCATO Marco
197. SELVAGGI Mirko
198. VEUCHELEN Frederik

[tab:END]

POWIEDZ O NAS SWOIM ZNAJOMYM:

comments powered by Disqus