Wyścig kolarski Grand Prix Cycliste de Québec 2015

Prezentujemy trasę, profil, listę startową oraz wyniki wyścigu kolarskiego Grand Prix Cycliste de Québec 2015 (11. września).

[tab:Wyniki]

1    Rigoberto URAN URAN    COL    EQS    5:09:47
2    Michael MATTHEWS    AUS    OGE    0
3    Alexander KRISTOFF    NOR    KAT    0
4    Tom Jelte SLAGTER    NED    TCG    0
5    Diego ULISSI    ITA    LAM    0
6    Bauke MOLLEMA    NED    TFR    0
7    Philippe GILBERT    BEL    BMC    0
8    Tony GALLOPIN    FRA    LTS    0
9    Warren BARGUIL    FRA    TGA    0
10    Greg VAN AVERMAET    BEL    BMC    0
11    Tanel KANGERT    EST    AST    0
12    Simon GESCHKE    GER    TGA    0
13    Anthony ROUX    FRA    FDJ    0
14    Michal KWIATKOWSKI    POL    EQS    0
15    Andriy GRIVKO    UKR    AST    0
16    Ryder HESJEDAL    CAN    TCG    0
17    Paul VOSS    GER    BOA    0
18    Arthur VICHOT    FRA    FDJ    0
19    Lars Petter NORDHAUG    NOR    SKY    6
20    Robert GESINK    NED    TLJ    6
21    Aleksei TCATEVICH    RUS    KAT    6
22    Jon IZAGUIRRE INSAUSTI    ESP    MOV    8
23    Fabio FELLINE    ITA    TFR    8
24    Rui Alberto FARIA DA COSTA    POR    LAM    8
25    Georg PREIDLER    AUT    TGA    8
26    Jan BAKELANTS    BEL    ALM    8
27    Jasha SÜTTERLIN    GER    MOV    8
28    Guillaume BOIVIN    CAN    CAN    8
29    Sep VANMARCKE    BEL    TLJ    8
30    Sergey LAGUTIN    RUS    KAT    8
31    Davide FORMOLO    ITA    TCG    8
32    Adam YATES    GBR    OGE    15
33    Heinrich HAUSSLER    AUS    IAM    15
34    Lachlan NORRIS    AUS    DPC    18
35    Romain BARDET    FRA    ALM    22
36    Tom BOONEN    BEL    EQS    25
37    Dominik NERZ    GER    BOA    25
38    Silvan DILLIER    SUI    BMC    29
39    Julien VERMOTE    BEL    EQS    30
40    Dries DEVENYNS    BEL    IAM    30
41    Steve MORABITO    SUI    FDJ    34
42    Alexey LUTSENKO    KAZ    AST    35
43    Matti BRESCHEL    DEN    TCS    36
44    Angelo TULIK    FRA    EUC    50
45    Borut BOZIC    SLO    AST    50
46    Julian ALAPHILIPPE    FRA    EQS    +1:13
47    Reto HOLLENSTEIN    SUI    IAM    +1:13
48    Brent BOOKWALTER    USA    BMC    +1:19
49    Arnaud DEMARE    FRA    FDJ    +1:25
50    Benjamin PERRY    CAN    CAN    +1:26
51    Adam Phelan    AUS    DPC    +1:26
52    Louis VERVAEKE    BEL    LTS    +1:26
53    Alexis VUILLERMOZ    FRA    ALM    +1:26
54    Ryan ANDERSON    CAN    CAN    +1:26
55    Thomas VOECKLER    FRA    EUC    +1:26
56    Rein TAARAMAE    EST    AST    +1:26
57    Aleksejs SARAMOTINS    LAT    IAM    +1:26
58    Hugo HOULE    CAN    ALM    +1:26
59    Simon SPILAK    SLO    KAT    +1:26
60    Jan BARTA    CZE    BOA    +1:26
61    Nathan BROWN    USA    TCG    +1:26
62    Manuele MORI    ITA    LAM    +1:26
63    Ramunas NAVARDAUSKAS    LTU    TCG    +1:26
64    Wilco KELDERMAN    NED    TLJ    +2:11
65    Julien BERARD    FRA    ALM    +2:11
66    José HERRADA LOPEZ    ESP    MOV    +2:11
67    Christoph PFINGSTEN    GER    BOA    +2:11
68    Yves LAMPAERT    BEL    EQS    +2:11
69    Jurgen ROELANDTS    BEL    LTS    +2:11
70    Ramon SINKELDAM    NED    TGA    +2:47
71    Roman KREUZIGER    CZE    TCS    +2:47
72    Manuel QUINZIATO    ITA    BMC    +2:47
73    Grégory RAST    SUI    TFR    +2:47
74    Michael SCHÄR    SUI    BMC    +2:47
75    Jakob FUGLSANG    DEN    AST    +2:47
76    Winner ANACONA GOMEZ    COL    MOV    +2:47
77    Ilnur ZAKARIN    RUS    KAT    +2:47
78    Tobias LUDVIGSSON    SWE    TGA    +2:47
79    Paul MARTENS    GER    TLJ    +2:47
80    Philip DEIGNAN    IRL    SKY    +2:47
81    Luke ROWE    GBR    SKY    +2:47
82    Simon YATES    GBR    OGE    +2:47
83    Jos VAN EMDEN    NED    TLJ    +2:47
84    Magnus Cort NIELSEN    DEN    OGE    +2:47
85    Fredrik LUDVIGSSON    SWE    TGA    +2:47
86    Sam BENNETT    IRL    BOA    +2:47
87    Stijn VANDENBERGH    BEL    EQS    +2:47
88    Chad HAGA    USA    TGA    +2:47
89    Sergei CHERNETSKI    RUS    KAT    +2:47
90    Maarten WYNANTS    BEL    TLJ    +2:47
91    Guillaume BONNAFOND    FRA    ALM    +2:47
92    Eros CAPECCHI    ITA    MOV    +2:47
93    Daniel OSS    ITA    BMC    +2:47
94    Matteo BONO    ITA    LAM    +2:47
95    Jan POLANC    SLO    LAM    +2:47
96    Matthieu LADAGNOUS    FRA    FDJ    +2:47
97    Michael ROGERS    AUS    TCS    +2:47
98    Xabier ZANDIO ECHAIDE    ESP    SKY    +2:47
99    Matthew BUSCHE    USA    TFR    +2:47
100    Alexandre PICHOT    FRA    EUC    +2:47
101    Yohann GENE    FRA    EUC    +2:47
102    Edward KING    USA    TCG    +2:47
103    Viacheslav KUZNETSOV    RUS    KAT    +2:47
104    Bruno PIRES    POR    TCS    +2:47
105    Giovanni BERNAUDEAU    FRA    EUC    +2:47
106    Sébastien TURGOT    FRA    ALM    +2:47
107    Jonathan FUMEAUX    SUI    IAM    +2:47
108    Lieuwe WESTRA    NED    AST    +2:47
109    Ryan ROTH    CAN    CAN    +2:47
110    Christian MEIER    CAN    OGE    +2:47
111    Rob BRITTON    CAN    CAN    +2:47
112    Greg HENDERSON    NZL    LTS    +2:47
113    Simon CLARKE    AUS    OGE    +2:47
114    Arnold JEANNESSON    FRA    FDJ    +2:47
115    Luka PIBERNIK    SLO    LAM    +2:47
116    Marcel WYSS    SUI    IAM    +2:47
117    Nathan EARLE    AUS    SKY    +2:47
118    Lars Ytting BAK    DEN    LTS    +2:47
119    Shane ARCHBOLD    NZL    BOA    +2:47
120    Tim WELLENS    BEL    LTS    +2:47
121    Jonathan CASTROVIEJO NICOLAS    ESP    MOV    +2:47
122    Christopher JUUL JENSEN    DEN    TCS    +2:47
123    Benoît VAUGRENARD    FRA    FDJ    +2:47
124    Samuel SPOKES    AUS    DPC    +2:47
125    Michael VALGREN    DEN    TCS    +2:47
126    Matthias BRANDLE    AUT    IAM    +2:47
127    Alexander CATAFORD    CAN    CAN    +2:47
128    Axel DOMONT    FRA    ALM    +2:47
129    Johan LE BON    FRA    FDJ    +2:47
130    Adam DE VOS    CAN    CAN    +2:47
DNF    Tony MARTIN    GER    EQS
DNF    Bernhard EISEL    AUT    SKY
DNF    David LOPEZ GARCIA    ESP    SKY
DNF    Danny PATE    USA    SKY
DNF    Enrique SANZ    ESP    MOV
DNF    Marc SOLER    ESP    MOV
DNF    Alexander PORSEV    RUS    KAT
DNF    Manuele BOARO    ITA    TCS
DNF    Matteo TOSATTO    ITA    TCS
DNF    Valerio AGNOLI    ITA    AST
DNF    Loic VLIEGEN    BEL    BMC
DNF    Michael ALBASINI    SUI    OGE
DNF    Pieter WEENING    NED    OGE
DNF    Nikias ARNDT    GER    TGA
DNF    Davide CIMOLAI    ITA    LAM
DNF    Roberto FERRARI    ITA    LAM
DNF    Tiesj BENOOT    BEL    LTS
DNF    Stig BROECKX    BEL    LTS
DNF    Julian David ARREDONDO MORENO    COL    TFR
DNF    Marco COLEDAN    ITA    TFR
DNF    Jesse SERGENT    NZL    TFR
DNF    Hayden ROULSTON    NZL    TFR
DNF    Janier Alexis ACEVEDO COLLE    COL    TCG
DNF    Nathan HAAS    AUS    TCG
DNF    Thomas LEEZER    NED    TLJ
DNF    Barry MARKUS    NED    TLJ
DNF    Mathias FRANK    SUI    IAM
DNF    Bryan COQUARD    FRA    EUC
DNF    Bryan NAULLEAU    FRA    EUC
DNF    Perrig QUEMENEUR    FRA    EUC
DNF    Cesare BENEDETTI    ITA    BOA
DNF    Scott THWAITES    GBR    BOA
DNF    William CLARKE    AUS    DPC
DNF    Darren LAPTHORNE    AUS    DPC
DNF    Travis MEYER    AUS    DPC
DNF    Bernard SULZBERGER    AUS    DPC
DNF    Wouter WIPPERT    NED    DPC
DNF    Michael WOODS    CAN    CAN

Źródło: naszosie.pl

[tab:Trasa]

TRASA:

http://gpcqm.ca/uploads/images/parcours/GPC_QC_PARCOURS_SImple_FR copy.png

TERMIN: 11 września 2015

Długość pętli: 12,6 km
Ilość okrążeń: 16
Łączna długość: 201,6 km

[tab:END]

POWIEDZ O NAS SWOIM ZNAJOMYM:

comments powered by Disqus