You are here
Home >

Prezentujemy trasę i listę startową kolarskiego wyścigu La Fleche Wallone 2018 (Strzała Walońska), który odbędzie się 18. kwietnia. 

 

# Zawodnil Team
1  ALAPHILIPPE Julian Quick-Step Floors 4:53:37
2  VALVERDE Alejandro Movistar Team 0:04
3  VANENDERT Jelle Lotto Soudal 0:06
4  KREUZIGER Roman Mitchelton-Scott ,,
5  MATTHEWS Michael Team Sunweb ,,
6  MOLLEMA Bauke Trek – Segafredo ,,
7  WELLENS Tim Lotto Soudal ,,
8  SCHACHMANN Maximilian Quick-Step Floors ,,
9  BARDET Romain AG2R La Mondiale ,,
10  KONRAD Patrick BORA – hansgrohe 0:12

Trasa

PODJAZDY:

  • Km 65.0 – Côte de La Vecquée 6.7 km – 4.9%
  • Km 82.0 – Côte de La Redoute 2 km – 8.9%
  • Km 100.0 – Côte de Mont 2.4 km at 4.8%
  • Km 126.5 – Côte d’Amay 1.4 – 6.7%
  • Km 140.5 – Mur de Huy (1 przejazd przez linię mety) 1.3 – 9.6%
  • Km 153.0 – Côte d’Ereffe 2.1 km – 5%
  • Km 164.0 – Côte de Cherave1.3 km – 8.1%
  • Km 169.5 – Mur de Huy (2 przejazd przez linię mety)1.3 km – 9.6%
  • Km 182.0 – Côte d’Ereffe 2.1 km –  5%
  • Km 193.0 – Côte de Cherave 1.3 km – 8.1%
  • Km 198.5 – Mur de Huy 1.3 km – 9.6%

Lista startowa

Movistar
1 VALVERDE Alejandro
2 AMADOR Andrey
3 ANACONA Winner
4 BETANCUR Carlos
5 ERVITI Imanol
6 LANDA Mikel
7 ROJAS José Joaquín
UAE Emirates
11 MARTIN Daniel
12 BONO Matteo
13 COSTA Rui
14 MORI Manuele
15 RIABUSHENKO Alexandr
16 SUTHERLAND Rory
17 ULISSI Diego
BMC Racing
21 TEUNS Dylan
22 VLIEGEN Loïc
23 BETTIOL Alberto
24 CARUSO Damiano
25 DE MARCHI Alessandro
26 FRANKINY Kilian
27 GERRANS Simon
Sky
31 HENAO Sergio Luis
32 GOŁAŚ Michał
33 WIŚNIOWSKI Łukasz
34 GEOGHEGAN HART Tao
35 KIRYIENKA Vasil
36 KWIATKOWSKI Michał
37 POELS Wout
Mitchelton-Scott
 41 ALBASINI Michael
42 HAIG Jack
43 HAMILTON Lucas
44 HOWSON Damien
45 JUUL-JENSEN Christopher
46 KREUZIGER Roman
47 POWER Robert
Fortuneo – Samsic
51 BARGUIL Warren
52 BONNAMOUR Franck
53 GESBERT Elie
54 HARDY Romain
55 LEDANOIS Kevin
56 MOINARD Amaël
57 VACHON Florian
Groupama – FDJ
 61 GAUDU David
62 MADOUAS Valentin
63 MOLARD Rudy
64 ROUX Anthony
65 SEIGLE Romain
66 VAUGRENARD Benoit
67 VINCENT Léo
Team EF Education First
71 URAN Rigoberto
72 CRADDOCK Lawson
73 HOWES Alex
74 MARTINEZ Daniel Felipe
75 MAGNUSSON Kim
76 ROLLAND Pierre
77 WOODS Michael
Bahrain Merida
81 NIBALI Vincenzo
82 BOLE Grega
83 GASPAROTTO Enrico
84 IZAGIRRE Ion
85 IZAGIRRE Gorka
86 PELLIZOTTI Franco
87 PERNSTEINER Hermann
AG2R
 91 VUILLERMOZ Alexis
92 BARDET Romain
93 BAKELANTS Jan
94 COSNEFROY Benoit
95 DOMONT Axel
96 FRANK Mathias
97 GASTAUER Ben
LottoNL-Jumbo
101 KRUIJSWIJK Steven
102 BOOM Lars
103 CLEMENT Stef
104 DE TIER Floris
105 GESINK Robert
106 LINDEMAN Bert-Jan
107 MARTENS Paul
Wanty Groupe Gobert
191 MARTIN Guillaume
192 VAN MELSEN Kevin
193 DEGAND Thomas
194 DOUBEY Fabien
195 MEURISSE Xandro
196 PASQUALON Andrea
197 SMITH Dion
 Sport Vlaanderen Baloise
201 DECLERCQ Benjamin
202 DELTOMBE Kevin
203 SPRENGERS Thomas
204 VAN GESTEL Dries
205 VAN GOMPEL Mathias
206 VERWILST Aaron
207 WARLOP Jordi
Cofidis
211 HERRADA Jesús
212 NAVARRO Daniel
214 EDET Nicolas
215 HERRADA José
216 MATÉ Luis Ángel
217 SIMON Julien
218 PEREZ Anthony
 WB Aqua Protect
221 VANTOMME Maxime
222 DERUETTE Thomas
223 JULES Justin
224 MASSON Christophe
225 MORTIER Julien
226 PEYSKENS Dimitri
227 WARNIER Antoine
Delko Marseille
231 COMBAUD Romain
232 EL FARES Julien
233 FINETTO Mauro
234 MADRAZO Ángel
236 RODRIGUEZ John Anderson
237 TRARIEUX Julien
239 DE ROSSI Lucas
Vital Concept
241 PACHER Quentin
242 BAGOT Yoann
243 LE BON Johan
244 MOTTIER Justin
245 MÜLLER Patrick
246 RÉZA Kévin
247 TURGIS Tanguy
 Bora hansgrohe
111 MAJKA Rafał
112 BENEDETTI Cesare
113 BUCHMANN Emanuel
114 KONRAD Patrick
115 MCCARTHY Jay
116 MÜHLBERGER Gregor
117 POLJANSKI Pawel
Lotto Soudal
121 WELLENS Tim
122 BENOOT Tiesj
123 LAMBRECHT Bjorg
124 MARCZYNSKI Tomasz
125 MONFORT Maxime
126 VAN DER SANDE Tosh
127 VANENDERT Jelle
Astana
131 FUGLSANG Jakob
132 GRIVKO Andrei
133 CATALDO Dario
134 FRAILE Omar
135 HOULE Hugo
136 KANGERT Tanel
137 VALGREN Michael
 Katusha-Alpecin
141 ZAKARIN Ilnur
142 BOSWELL Ian
143 CRAS Steff
144 FABBRO Matteo
145 KIŠERLOVSKI Robert
146 LAMMERTINK Maurits
147 SMIT Willie
Dimension Data
151 SLAGTER Tom-Jelte
152 CUMMINGS Stephen
153 DAVIES Scott
154 DLAMINI Nickolas
155 GEBREIGZABHIER Amanuel
156 KING Benjamin
157 PAUWELS Serge
 Sunweb
161 MATTHEWS Michael
162 FRÖHLINGER Johannes
163 GESCHKE Simon
164 HAGA Chad
165 HAMILTON Chris
166 OOMEN Sam
167 TEN DAM Laurens
Trek Segafredo
171 MOLLEMA Bauke
172 BERNARD Julien
173 DANIEL Gregory
174 GOGL Michael
175 GRMAY Tsgabu
176 GUERREIRO Ruben
177 SKUJIŅŠ Toms
QuickStep
181 ALAPHILIPPE Julian
182 JUNGELS Bob
183 KNOX James
184 MAS Enric
185 SCHACHMANN Maximilian
186 SERRY Pieter
187 GILBERT Philippe
POWIEDZ O NAS SWOIM ZNAJOMYM:

    Dodaj komentarz

    Top