You are here
Home >

Przedstawiamy trasę, profil, listę startową, a potem wyniki wyścigu kolarskiego Mediolan – San Remo, który odbędzie się 17. marca 2018. 

WYNIKI:

# Zawodnik Drużyna Czas
1  NIBALI Vincenzo Bahrain Merida Pro Cycling Team 7:18:43
2  EWAN Caleb Mitchelton-Scott + 0:00
3  DÉMARE Arnaud Groupama – FDJ + 0:00
4  KRISTOFF Alexander UAE-Team Emirates + 0:00
5  ROELANDTS Jurgen BMC Racing Team + 0:00
6  SAGAN Peter BORA – hansgrohe + 0:00
7  MATTHEWS Michael Team Sunweb + 0:00
8  CORT NIELSEN Magnus Astana Pro Team + 0:00
9  COLBRELLI Sonny Bahrain Merida Pro Cycling Team + 0:00
10  STUYVEN Jasper Trek – Segafredo + 0:00
11  KWIATKOWSKI Michał Team Sky + 0:00

TRASA

Lista startowa

aktualizacja: 15/03/18

Sky
1 KWIATKOWSKI Michal
2 DOULL Owain
3 MOSCON Gianni
4 PUCCIO Salvatore
5 STANNARD Ian
6 VAN BAARLE Dylan
7 WISNIOWSKI Lukasz
AG2R
11 NAESEN Oliver
12 VUILLERMOZ Alexis
13 GALLOPIN Tony
14 GOUGEARD Alexis
15 GAUTIER Cyril
16 VANDENBERGH Stijn
17 VENTURINI Clément
Astana
21 SANCHEZ Luis Leon
22 FRAILE Omar
23 GATTO Oscar
24 LUTSENKO Alexey
25 CORT NIELSEN Magnus
26 VALGREN Michael
27 VILLELLA Davide
Bahrain Merida
31 NIBALI Vincenzo
32 BOARO Manuele
33 COLBRELLI Sonny
34 HAUSSLER Heinrich
35 KOREN Kristijan
36 NAVARDAUSKAS Ramunas
37 PELLIZOTTI Franco
Bardiani CSF
41 ANDREETTA Simone
42 BARBIN Enrico
43 CARBONI Giovanni
44 CICCONE Giulio
45 MAESTRI Mirco
46 ROTA Lorenzo
47 TONELLI Alessandro
BMC
51 VAN AVERMAET Greg
52 BETTIOL Alberto
53 CARUSO Damiano
54 DRUCKER Jean-Pierre
55 GERRANS Simon
56 ROELANDTS Jurgen
57 SCHAR Michael
Bora
61 SAGAN Peter
62 BENEDETTI Cesare
63 BODNAR Maciej
64 BURGHARDT Marcus
65 OSS Daniel
66 SAGAN Juraj
67 SCHILLINGER Andreas
Cofidis
71 TEKLEHAIMANOT Daniel
72 BONNAFOND Guillaume
73 CHETOUT Loïc
74 LAPORTE Christophe
75 LEMOINE Cyril
76 TURGIS Anthony
77 VAN LERBERGHE Bert
Groupama FDJ
81 DÉMARE Arnaud
82 CIMOLAI Davide
83 DELAGE Mickaël
84 GUARNIERI Jacopo
85 LADAGNOUS Matthieu
86 KONOVALOVAS Ignatas
87 LE GAC Olivier
Gazprom RusVelo
91 FIRSANOV Sergey
92 BOEV Igor
93 CHERKASOV Nicolay
94 KURIANOV Stepan
95 NYCH Artem
96 LAGUTIN Sergey
97 VLASOV Aleksandr
Israel Cycling
.101 HERMANS Ben
102 BOIVIN Guillaume
103
104 JENSEN August
105 NEILANDS Krists
106 SAGIV Guy
107 SBARAGLI Kristian
Trek Segafredo
221 MULLEN Ryan
222 DE KORT Koen
223 FELLINE Fabio
224 RAST Gregory
225 STUYVEN Jasper
226 REIJNEN Kiel
227 VAN POPPEL Boy
 Lotto Soudal
 111 GREIPEL André
112 BAK Lars Ytting
113 DEBUSSCHERE Jens
114 DE BUYST Jasper
115 KEUKELEIRE Jens
116 MAES Nikolas
117 SIEBERG Marcel
Mitchelto Scott
121 TRENTIN Matteo
122 BAUER Jack
123 EWAN Caleb
124 HAYMAN Mathew
125 IMPEY Daryl
126 KLUGE Roger
127 MEZGEC Luka
 Movistar
131 BENNATI Daniele
132 ANACONA Winner
133 BARBERO Carlos
134 BETANCUR Carlos
135 CARRETERO Héctor
136 DE LA PARTE Víctor
137 QUINTANA Dayer
Nippo-Vini Fantini
41 CUNEGO Damiano
142 BAGIOLI Nicola
143 CANOLA Marco
144 HATSUYAMA Sho
145 PONZI Simone
146 TIZZA Marco
147 SANTAROMITA Ivan
148 LOBATO Juan José
Quick Step
151 VIVIANI Elia
152 ALAPHILIPPE Julian
153 DECLERCQ Tim
154 SABATINI Fabio
155 GILBERT Philippe
156 KEISSE Iljo
157 RICHEZE Ariel Maximiliano
 Dimension Data
161 BOASSON HAGEN Edvald
162 THWAITES Scott
163 CAVENDISH Mark
164 RENSHAW Mark
165 CUMMINGS Stephen
166 THOMSON Jay Robert
167 VERMOTE Julien
 Team EF Education
171 MODOLO Sacha
172 BRESCHEL Matti
173 CLARKE Simon
174 DOCKER Mitchell
175 LANGEVELD Sebastian
176 MCLAY Daniel
177 PHINNEY Taylor
Katusha Alpecin
181 BELKOV Maxim
182 GONÇALVES José
183 HAAS Nathan
184 KITTEL Marcel
185 POLITT Nils
186 ŠPILAK Simon
187 ZABEL Rick
Lotto NL Jumbo
191 BOOM Lars
192 BATTAGLIN Enrico
193 MARTENS Paul
194 VAN EMDEN Jos
195 VAN HOECKE Gijs
196 VAN POPPEL Danny
197 WAGNER Robert
Team Novo Nordisk
201 BRAND Sam
202 HENTTALA Joonas
203 LOZANO David
204 PERON Andrea
205 PLANET Charles
206 POLI Umberto
207 KAMSTRA Brian
 Sunweb
211 MATTHEWS Michael
212 ARNDT Nikias
213 CURVERS Roy
214 DUMOULIN Tom
215 KÄMNA Lennard
216 OOMEN Sam
217 THEUNS Edward
 UEA Emirates
231 KRISTOFF Alexander
232 BYSTRØM Sven Erik
233 CONSONNI Simone
234 MARCATO Marco
235 SWIFT Ben
236 TROIA Oliviero
237 ULISSI Diego
 WIlier Triestina Selle Italia
241 MARECZKO Jakub
242 BERTAZZO Liam
243 BUSATO Matteo
244 COLEDAN Marco
245 MOSCA Jacopo
246 POZZATO Filippo
247 ZARDINI Edoardo
POWIEDZ O NAS SWOIM ZNAJOMYM:

    Dodaj komentarz

    Top