You are here
Home >

Prezentujemy trasę, etapy, listę startową i wyniki wyścigu kolarskiego Tirreno Adriatico 2018 (7-13 marca)

KLASYFIKACJA GENERALNA:

  1. KWIATKOWSKI (Sky)
  2. Caruso (ITA, BMC) + 0:24
  3. Thomas (GBR, SKY) + 0:32
  4. Benoot (BEL, LST) + 1:06
  5. Yates (GBR, MTS) + 1:10

Etap 1

7/03/18: Lido di Camaiore /21,5 km TTT/

  1. BMC
  2. Mitchelton-Scott + 0:04
  3. Sky + 0:09
  4. QuickStep + 0:15
  5. Sunweb + 0:25

Etap 2

8/03/18: Camaiore – Fallonica /172 km/

  1. Kittel (GER, Katusha)
  2. Sagan (SVK, Bora)
  3. Nizzolo (ITA, Trek)
  4. KWIATKOWSKI (POL, Sky) + 0:00

Etap 3

9/03/18 Follonica – Trevi /239 km/

  1. Roglic (SLO, Lotto Jumbo)
  2. Yates (GBR, Bora) + 0:03
  3. Benoot (BEL, Lotto Soudal) + 0:06

Etap 4

10/03/18: Foligno – Sarnano Sassotetto /219 km/

  1. Landa (ESP, Movistar)
  2. MAJKA (Bora) + 0:00
  3. Bennet (AUS, Lotto Soudal) + 0:00
  4. Aru (Ita, UAE Emirates) + 0:06
  5. Hermans (BEL, Israel Cycling Academy) + 0;06

Etap 5

11/03/18 Castelraimondo – Filottrano /178 km/

  1. Yates (GBR, Mitchelton)
  2. Sagan (SVK, Bora) + 0:07
  3. Kwiatkowski (POL, Sky) + 0:07
  4. Benoot (BEL, Lotto Soudal) + 0:07
  5. Uran (COL, EF Education) + 0:07

Etap 6

  1. Kittel (GER, Katusha)
  2. Sagan (SVK, Bora) + 0:00
  3. Richeze (ARG, Quick Step) + 0:00

12/07/18 Numana – Fano /153 km/

Etap 7

  1. Rohan Dennis (BMC)
  2. Jos Van Emden  (TLJ)
  3. Jonathan Castrovejo (MOV)

13/03/18: San Bnedetto Del Tronto /10 km ITT/

Lista startowa

Bora Hansgrohe
1 SAGAN Peter
2 BODNAR Maciej
3 BURGHARDT Marcus
4 FORMOLO Davide
5 KÖNIG Leopold
6 MAJKA Rafał
7 OSS Daniel
AG2R
11 BARDET Romain
12 DILLIER Silvan
13 DUVAL Julien
14 FRANK Mathias
15 GENIEZ Alexandre
16 GOUGEARD Alexis
17 MONTAGUTI Matteo
Astana
21 LOPEZ Miguel Angel
22 CATALDO Dario
23 GATTO Oscar
24 KANGERT Tanel
25 LUTSENKO Alexey
26 MOSER Moreno
27 VILLELLA Davide
28 KORSAETH Truls
Bahrain Merida
31 NIBALI Vincenzo
32 COLBRELLI Sonny
33 KOREN Kristijan
34 NAVARDAUSKAS Ramunas
35 PELLIZOTTI Franco
36 POZZOVIVO Domenico
37 SIUTSOU Kanstantsin
BMC
 41 VAN AVERMAET Greg
42 BETTIOL Alberto
43 BEVIN Patrick
44 CARUSO Damiano
45 DENNIS Rohan
46 KÜNG Stefan
47 SCHAR Michael
Groupama FDJ
 51 BONNET William
53 HOELGAARD Daniel
54 LADAGNOUS Matthieu
55 ROUX Anthony
56 SARREAU Marc
57 VAUGRENARD Benoit
Gazprom RusVelo
 61 FIRSANOV Sergey
62 BOEV Igor
63 CHERKASOV Nicolay
64 FOLIFOROV Alexander
65 KURIANOV Stepan
66 NYCH Artem
67 VLASOV Aleksandr
Israel Cycling Academy
71 BOIVIN Guillaume
72 ENGER Sondre Holst
73 HERMANS Ben
74 JENSEN August
75 NEILANDS Krists
76 SBARAGLI Kristian
77 SAGIV Guy
Lotto Soudal
81 BENOOT Tiesj
82 CAMPENAERTS Victor
83 DEBUSSCHERE Jens
84 KEUKELEIRE Jens
85 MARCZYNSKI Tomasz
86 MAES Nikolas
87 VAN DER SANDE Tosh
Mitchelton-Scott
91 YATES Adam
92 EWAN Caleb
93 BAUER Jack
94 DURBRIDGE Luke
95 HEPBURN Michael
96 IMPEY Daryl
97 MEZGEC Luka
Movistar
101 LANDA Mikel
102 AMADOR Andrey
103 ARCAS Jorge
104 BENNATI Daniele
105 OLIVEIRA Nelson
106 ROSON Jaime
107 SÜTTERLIN Jasha
 Nippo Vini Fantini
111 CUNEGO Damiano
112 CANOLA Marco
113 BAGIOLI Nicola
114 HATSUYAMA Sho
115 PONZI Simone
116 TIZZA Marco
117 SANTAROMITA Ivan
118 LOBATO Juan José
 Team EF Education First-Drapac
141 URAN Rigoberto
142 CLARKE Simon
143 MODOLO Sacha
144 MORENO Daniel
145 PHINNEY Taylor
146 VAN ASBROECK Tom
147 VANMARCKE Sep
Katusha
151 ŠPILAK Simon
152 DOWSETT Alex
153 GONÇALVES José
154 HAAS Nathan
156 MARTIN Tony
157 ZABEL Rick
158 KITTEL Marcel
LottoNL-Jumbo
161 BENNETT George
162 VAN EMDEN Jos
163 VAN HOECKE Gijs
164 VAN POPPEL Danny
165 ROGLIC Primoz
166 TANKINK Bram
167 WAGNER Robert
 Team Sky
171 FROOME Christopher
172 CASTROVIEJO Jonathan
173 KIRYIENKA Vasil
174 KWIATKOWSKI Michal
175 MOSCON Gianni
176 PUCCIO Salvatore
177 THOMAS Geraint
Sunweb
181 DUMOULIN Tom
182 ANDERSEN Søren Kragh
183 ARNDT Nikias
184 GESCHKE Simon
185 KÄMNA Lennard
186 KELDERMAN Wilco
187 MATTHEWS Michael
Trek Segafredo
191 BRAMBILLA Gianluca
192 BRÄNDLE Matthias
193 FELLINE Fabio
194 GOGL Michael
195 NIZZOLO Giacomo
196 PEDERSEN Mads
197 STUYVEN Jasper
198 MULLEN Ryan
UAE Emirates
201 ARU Fabio
202 CONSONNI Simone
203 CONTI Valerio
204 GANNA Filippo
205 MARCATO Marco
206 MORI Manuele
207 ULISSI Diego
 Wilier Triestina
211 POZZATO Filippo
212 BERTAZZO Liam
213 BUSATO Matteo
214 COLEDAN Marco
215 MARECZKO Jakub
216 MOSCA Jacopo
217 ZARDINI Edoardo
POWIEDZ O NAS SWOIM ZNAJOMYM:

    Dodaj komentarz

    Top