You are here
Home >

Prezentujemy trasę, profile etapów, listę startową, wyniki i klasyfikację Tour de Pologne 2018 (4-10 sierpnia).

KLASYFIKACJA GENERALNA 4/7:

  1. KWIATKOWSKI (SKY)
  2. Teuns (BMC) + 0:08
  3. Bennet (LottoNL) + 0:10
  4. Czernecki (Astana) + 0:14
  5. Pinot (FDJ) + 0:14

Etap 1

  1. Ackermann (Bora)
  2. Hodeg (QuickStep)
  3. Trentin (Mitchelton) + 0:00

Etap 2

  1. Ackermann (Bora)
  2. Hodeg (QuickStep)
  3. Nizzolo (Trek)

Etap 3

  1. Hodeg
  2. Mclay
  3. Greipel

Etap 4

  1. KWIATKOWSKI
  2. Teuns (BMC) + 0:03
  3. Bennet (LottoNL) + 0:03
  4. Czernecki (Astana) + 0:03
  5. Moreno (Team EF) + 0:03

Etap 5

Etap 6

Etap 7

Lista startowa

BMC
1 TEUNS Dylan
2 BETTIOL Alberto
3 DE MARCHI Alessandro
4 DENNIS Rohan
5 ROCHE Nicolas
6 ROELANDTS Jurgen
7 WYSS Danilo
Quick Step
11 CAPECCHI Eros
12 DE PLUS Laurens
13 DEVENYNS Dries
14 HODEG Álvaro José
15 MARTINELLI Davide
16 MØRKØV Michael
17 SABATINI Fabio
Mitchelton
21 ALBASINI Michael
22 EDMONDSON Alexander
23 KREUZIGER Roman
24 MEZGEC Luka
25 TRENTIN Matteo
26 VERONA Carlos
27 YATES Simon
Bora
31 ACKERMANN Pascal
32 BENEDETTI Cesare
33 BUCHMANN Emanuel
34 FORMOLO Davide
35 KENNAUGH Peter
36 KONRAD Patrick
37 SCHWARZMANN Michael
Sky
41 GOŁAŚ Michał
42 HENAO Sergio Luis
43 KWIATKOWSKI Michal
44 PUCCIO Salvatore
45 SIVAKOV Pavel
46 STANNARD Ian
47 WISNIOWSKI Lukasz
Movistar
51 ARCAS Jorge
52 BETANCUR Carlos
53 BICO Nuno
54 CARAPAZ Richard
55 OLIVEIRA Nelson
56 QUINTANA Dayer
57 SEPÚLVEDA Eduardo
Bahrain
61 AGNOLI Valerio
62 BOLE Grega
63 BONIFAZIO Niccolo
64 GARCIA CORTINA Ivan
65 GASPAROTTO Enrico
66 NOVAK Domen
67 PADUN Mark
Astana
71 BIZHIGITOV Zhandos
72 GIDICH Yevgeniy
73 KOZHATAYEV Bakhtiyar
74 LUTSENKO Alexey
75 MOSER Moreno
76 ZAKHAROV Artyom
77 ZEITS Andrey
AG2R
81 BAKELANTS Jan
82 CHEVRIER Clément
83 CHÉREL Mickaël
84 DILLIER Silvan
85 GASTAUER Ben
86 PETERS Nans
87 VENTURINI Clément
Sunweb
91 BAUHAUS Phil
92 FRÖHLINGER Johannes
93 HOFSTEDE Lennard
94 OOMEN Sam
95 STORER Michael
96 TEUNISSEN Mike
97 VERVAEKE Louis
Lotto NL Jumbo
101 BATTAGLIN Enrico
102 BENNETT George
103 BOOM Lars
104 VAN HOECKE Gijs
105 LEEZER Tom
106 VAN POPPEL Danny
107 DE TIER Floris
Lotto Soudal
111 ARMÉE Sander
112 BAK Lars Ytting
113 GREIPEL André
114 HOFLAND Moreno
115 LAMBRECHT Bjorg
116 SHAW James
117 VANHOUCKE Harm
EF Education First
121 CARDONA Julián
122 DOCKER Mitchell
123 MAGNUSSON Kim
124 MCLAY Daniel
125 MODOLO Sacha
126 MORENO Daniel
127 OWEN Logan
Trek
131 BEPPU Fumiyuki
132 BRAMBILLA Gianluca
133 FELLINE Fabio
134 FRAME Alex
135 VAN POPPEL Boy
136 NIZZOLO Giacomo
137 PANTANO Jarlinson
Team Emirates
141 ARU Fabio
142 BYSTRØM Sven Erik
143 CONSONNI Simone
144 CONTI Valerio
145 COSTA Rui
146 NIEMIEC Przemyslaw
147 RAVASI Edward
Groupama
151 BONNET William
152 DELAGE Mickaël
153 DUCHESNE Antoine
154 PINOT Thibaut
155 PREIDLER Georg
156 SARREAU Marc
157 VINCENT Léo
Katusha
161 CRAS Steff
162 BELKOV Maxim
163 BIERMANS Jenthe
164 HOLLENSTEIN Reto
165 HAAS Nathan
166 RESTREPO Jhonatan
167 SPILAK Simon
Dimension Data
171 BERHANE Natnael
172 DAVIES Scott
173 EISEL Bernhard
174 BOASSON HAGEN Edvald
175 MORTON Lachlan
176 O’CONNOR Ben
177 VAN ZYL Johann
Cofidis
181 BOUHANNI Nacer
182 HERRADA José
183 LE TURNIER Mathias
184 MATÉ Luis Ángel
185 ROSSETTO Stephane
186 TEKLEHAIMANOT Daniel
187 VAN LERBERGHE Bert
CCC Sprandi
191 ANTUNES Amaro Manuel
192 FRANCZAK Paweł
193 CIEŚLIK Paweł
194 GRADEK Kamil
195 OWSIAN Lukasz
196 PALUTA Michal
197 TRATNIK Jan
Gazprom RusVelo
201 FIRSANOV Sergey
202 FOLIFOROV Alexander
203 NYCH Artem
204 PORSEV Alexander
205 ROVNY Ivan
206 SHALUNOV Evgeny
207 SHILOV Sergey
POLAND
211 DOMAGALSKI Karol
212 KACZMAREK Jakub
213 PATERSKI Maciej
214 PODLASKI Michal
215 RUTKIEWICZ Marek
216 STACHOWIAK Adam
217 ZIELIŃSKI Kamil
POWIEDZ O NAS SWOIM ZNAJOMYM:

    Dodaj komentarz

    Top