You are here
Home >

Prezentujemy trasę, listę startową oraz klasyfikację i wyniki etapów wyścigu Tour de Romandie 2018, który zostanie rozegrany w dniach 24. kwietnia – 29. kwietnia.

Klasyfikacja Generalna:

  1. Primoz Roglic (SLO, LottoNL-Jumbo)  12:59:09
  2. Arley Bernal (COL, Sky)  +0:08
  3. Richie Porte (AUS, BMC) +0:35
  4. Jakob Fuglsang (DEN, Astana) +01:16
  5. Rui Costa (POR, UEA Emirates) +1:23

Prolog

24/04: Fribourg – Fribourg

Etap 1

25/04: Fribourg – Delemont

Wyniki:

  1. Fraile Omar (Astana Pro Team)
  2. Clobrelli Sonny (Bahrain Merida Pro Cycling Team)
  3. Costa Rui (UAE- Team Emirates)
  4. Molard Rudy (Groupama – FDJ)
  5. Izagirre Gorka (Bahrain Merida Pro Cycling Team)

Etap 2

26/04: Delemont – Yverdon-les-Bains

Wyniki:

  1. Thomas De Gendt (Lotto Soudal)
  2. Sonny Colbrelli (Bahrain Merida Pro Cycling Team)
  3. Samuel Dumoulin (Ag2R La Mondiale)
  4. Michael Matthews (Team Sunweb)
  5. Michael Morkov (Quick – Step Floors)

Etap 3

27/04: Ollon – Villars (ITT)

Wyniki: 

  1. Arley Bernal (Team Sky)
  2. Primoz Roglic (Team LottoNL – Jumbo)
  3. Richie Porte (BMC Racing Team)
  4. Steven Kruijswijk (Team LottoNL – Jumbo)
  5. Rui Costa (UAE- Team Emirates)

Etap 4

28/04: Sion – Sion

Wyniki: 

  1. Jakob Fuglsang (Astana Pro Team)
  2. Primoz Roglic (Team LottoNL – Jumbo)
  3. Arley Bernal (Team Sky)
  4. Rui Costa (UAE – Team Emirates)
  5. Richie Porte (BMC Racing Team)

Etap 5

29/04: Mont-sur-Rolle – Geneve

  1. Ackermann (GER, Bora)
  2. Morkov (DEN, QuickStep)
  3. Ferrari (ITA, UAE Emirates) + 0:00

Lista startowa

Lotto Soudal
 .. BERNAL Egan Arley
.. THOMAS Geraint
.. CASTROVIEJO Jonathan
.. GOLAS Michal
.. LOPEZ David
.. ROWE Luke
.. SIVAKOV Pavel
Dimension Data
.. DLAMINI Nickolas
.. CUMMINGS Stephen
.. GEBREIGZABHIER Amanuel
.. KUDUS Merhawi
.. VAN ZYL Johann
.. VENTER Jaco
.. DOUGALL Nick
Sky
.. BERNAL Egan Arley
.. THOMAS Geraint
.. CASTROVIEJO Jonathan
.. GOLAS Michal
.. LOPEZ David
.. ROWE Luke
.. SIVAKOV Pavel
Trek Segafredo
.. BERNARD Julien
.. BRÄNDLE Matthias
.. CONCI Nicola
.. DANIEL Gregory
.. GRMAY Tsgabu
.. BEPPU Fumiyuki
.. VAN POPPEL Boy
Lotto Jumbo
.. BOOM Lars
.. CLEMENT Stef
.. KRUIJSWIJK Steven
.. ROGLIC Primoz
.. TANKINK Bram
.. DE TIER Floris
.. WAGNER Robert
Ag2R
.. GOUGEARD Alexis
.. DENZ Nico
.. DILLIER Silvan
.. DOMONT Axel
.. DUMOULIN Samuel
.. FRANK Mathias
.. LATOUR Pierre
Bahrain Merida
.. GASPAROTTO Enrico
.. COLBRELLI Sonny
.. IZAGIRRE Gorka
.. IZAGIRRE Ion
.. NAVARDAUSKAS Ramunas
.. PERNSTEINER Hermann
.. KOREN Kristijan
Movistar
.. AMADOR Andrey
.. ROJAS José Joaquín
.. ROSON Jaime
.. SEPÚLVEDA Eduardo
.. ANACONA Winner
.. QUINTANA Dayer
.. BETANCUR Carlos
QuickStep
 UAE Emirates
 Education First
 Sunweb
 Groupama
 Wanty Groupy Gobert
 Astana
 Mitchelton Scott
 BMC Racing
.. BOHLI Tom
.. DENNIS Rohan
.. FRANKINY Kilian
.. PORTE Richie
.. VAN GARDEREN Tejay
.. ROSSKOPF Joey
.. WYSS Danilo
Katusha
 Bora hansgrohe
POWIEDZ O NAS SWOIM ZNAJOMYM:

    Dodaj komentarz

    Top