Kolumbia i Wybrzeże Kości Słoniowej grają o awans

Reprezentacje Kolumbii i Wybrzeża Kości Słoniowej wygrały swoje pierwsze mecze na mundialu i w czwartek o 18:00 czasu polskiego zmierzą się w starciu o awans do 1/8 finału. 

Kolumbijczycy gładko i wysoko pokonali w swoim pierwszym meczu Grecję (3:0), dzięki czemu są teraz lidermi grupy. Więcej problemów miało Wybrzeże Kości Słoniowej, które bardzo długo przegrywało z Japonią 0:1, ale ostatecznie odwróciło losy spotkania na 2:1. 

Kolumbijczykom wypadł z gry tymczasowo snajper Carlos Bacca z Sevilli, w związku z tym Jose Nestor Pekerman pozostawi prawdopodobnie w ataku Teo Gutierreza, zdobywcę jednej z bramek w starciu z Grecją. Dużo więcej wątpliwości i problemów ma Sabri Lamouchi, trener "Słoni". Jego drużyna zaczęła grać przyzwoicie dopiero po wprowadzeniu na boisko Didiera Drogby. Wiele wskazuje na to, że legendarny snajper znów rozpocznie spotkanie na ławce, gdyż nie jest w stu procentach przygotowany do gry. 

Spotkanie w Brasilii rozpocznie się o 18:00 czasu polskiego, sędziował będzie je Anglik Howard Webb.

MŚ w piłce nożnej Brazylia 2014, Grupa C, Brasilia, 19/06 g. 18:00

Kolumbia flaga
KOLUMBIA

    Wybrzeże Kości Słoniowej flaga
WKS

 

POWIEDZ O NAS SWOIM ZNAJOMYM:

Reklama
Damian Ślusarczyk
Założyciel PubSport.pl. 25 lat, mieszkaniec Kielc. Piłką nożną i sportem fanatycznie interesował się zanim przystąpił do pierwszej komunii. Pewnie dlatego teraz woli niedzielę spędzać na stadionie, a nie w kościele. Potrafi godzinami oglądać T-Mobile Ekstraklasę i jeszcze żyje. Obserwuj mnie na Twitterze
http://www.pubsport.pl/

Dodaj komentarz