Konferencja pomeczowa w Krakowie

Wypowiedzi trenerów po półfinałowym starciu Wisły Kraków i Ruchu Chorzów w Pucharze Polski. 

Waldemar Fornalik: Mecz obfitował w wiele sytuacji. Cieszymy się z tego, że w ciągu trzech lat drugi raz występujemy w finale. Chłopacy walczyli do końca, nie podłamali się przy stanie 1:2.

Michał Probierz: Dziękuję zawodnikom, bo starali się, walczyli do 90 minuty, by odrobić straty. Kontuzje, które nastąpiły, wymusiły dwie zmiany. Przykre jest to, że przegrywamy po rzutach karnych. Na pewno patrzę na to trochę inaczej. W dmumeczu tego spotkania nie przegraliśmy. Było widać, że zespół chce odrobić te straty, ale się nie udało. Nie poddamy się, zrobimy wszystko żeby grać w pucharach. Mamy pięć meczów do końca i zrobimy wszystko by je wygrać. Kilku zawodnikom ciężko było przetrwać mecz. Jutro zobaczę ile mamy kontuzji w składzie.


SIATKARSKIE MISTRZOSTWA ŚWIATA MĘŻCZYZN 2018:

MŚ siatkarzy 2018
Kasia Bącalska
Dziennikarstwem zainteresowałam się paradoksalnie w klasie dziennikarskiej. Zaczynałam od organizacji wydarzeń kulturalnych w Katowicach m.in (Tydzień Teatrów Lalkowych), reportaży z "dzielnicy", felietonów sportowych dla gazetki szkolnej i tekstów "do szuflady". Przestało mi to wystarczać i zaczęłam publikować na pubsport.pl (znaleźć mnie też możecie na blogu - jedenastunamurawie.blox.pl) oraz na portalu transfery.info. W marcu tego roku poprowadziłam prezentację zawodników GKS Katowice wespół z Radosławem Bryłką - rzecznikiem klubu. Od października studentka.....choć jeszcze nie wie jaki kierunek i lokalizację weźmie na ster.
http://jedenastunamurawie.blox.pl/html