Koszykówka: Euroliga 2013/14

Wyniki, terminarze, tabele Euroligi koszykarzy, sezon 2013/14.

FINAL 4

1/2

16/05/14: Barcelona – Real 62:100
16/05/14: CSKA – Maccabi 67:68

O TRZECIE MIEJSCE:

18/05/14: CSKA Moskwa – FC Barcelona 78:93

FINAŁ:

18/05/14: Maccabi Tel-Awiw – Real Madryt 98:86 PD (73:73)

Miejsce:  Mediolan

PlayOffs

ĆWIERĆFINAŁY:

do trzech wygranych

FC BARCELONA – GALATASARAY STAMBUŁ 3:0

15/04/14: Barcelona – Galatasaray 88:61
17/04/14: Barcelona – Galatasaray 84:63
20/04/14: Galatasaray - Barcelona 75:78

REAL MADRYT – OLYMPIAKOS PIREUS 3:2

15/04/14: Real – Olympiakos 88:71
17/04/14: Real – Olympiakos 82:77
21/04/14: Olympiakos – Real 78:76
23/04/14: Olympiakos – Real 71:62
25/04/14: Real – Olympiakos 83:69

CSKA MOSKWA – PANATHINAIKOS ATENY 3:2

16/04/14: CSKA – Panathinaikos 77:74 PD (72:72) 
18/04/14: CSKA – Panathinaikos 77:51
21/04/14: Panathinaikos – CSKA  65:59
23/04/14: Panathinaikos – CSKA 73:72 PD (84:84)
ew. 25/04/14: CSKA – Panathinaikos 74:44

EA7 ARMANI EMPORIO MEDIOLAN – MACCABI ELECTRA TEL AWIW 1:3

16/04/14: Armani – Maccabi 99:101 PD (87:87)
18/04/14: Armani – Maccabi 91:77
21/04/14: Maccabi – Armani 75:63
23/04/14: Maccabi – Armani 86:66

Gr E

GRUPA E W P PKT+ PKT- +/-
FC Barcelona 12 2 1109 1009 100
EA7 Emporio Armani Mediolan 10 4 1093 1011 82
Olympiacos Pireus 8 6 1058 996 62
Panathinaikos Ateny 7 7 961 958 3
Unicaja Malaga 6 8 1032 1063 -31
Fenerbahce Ulker Stambuł 6 8 1078 1101 -23
Laboral Kutxa Vitoria 5 9 1061 1125 -64
Anadolu Efes Stambuł 2 12 967 1096 -129

Terminarz:

1. kolejka:

Unicaja Malaga 79:93 Laboral Kutxa Vitoria 19:00 2 stycznia
Panathinaikos 73:57 EA7 Emporio Armani 20:30 2 stycznia
FC Barcelona 84:65 Anadolu Efes 20:45 2 stycznia
Olympiakos 95:82 Fenerbahce Ulker 20:30 2 stycznia

2. kolejka:

Fenerbahce Ulker 73:76 FC Barcelona 19:00 9 stycznia
EA7 Emporio Armani 81:51 Olympiakos Pireus 20:45 9 stycznia
Anadolu Efes 72:74 Unicaja Malaga 19:00 10 stycznia
Laboral Kutxa 64:72 Panathinaikos 20:30 10 stycznia

3. kolejka:

Olympiakos 72:81 FC Barcelona 20:00 16 stycznia
Unicaja 89:75 Fenerbahce 19:00 17 stycznia
EA7 Emporio Armani 83:76 Laboral Kutxa 20:30 17 stycznia
Panathinaikos 78:64 Anadolu Efes 20:45 17 stycznia

4. kolejka:

Fenerbahce 77:72 Panathinaikos 19:00 23 stycznia
FC Barcelona 89:73 Unicaja 20:45 23 stycznia
Anadolu Efes 61:60 EA7 Emporio 19:15 24 stycznia
Laboral Kutxa Vitoria 70:89 Olympiakos 20:30 24 stycznia

5. kolejka:

Olympiakos 73:55 Unicaja 20:00 30 stycznia  
EA7 Emporio 90:85 Fenerbahce 20:30 30 stycznia  
Panathinaikos 56:63 FC Barcelona 20:30 31 stycznia  
Laboral Kutxa 66:72 Efes 20:45 31 stycznia

6. kolejka

Olympiakos 78:60 Anadolou Efes 19:00 13 lutego  
Fenerbahce 98:64 Laboral Kutxa 20:45 13 lutego  
Unicaja 87:71 Panathinaikos 20:45 13 lutego  
FC Barcelona 80:70 EA 7 Emporio 20:45 14 lutego

7. kolejka:

Laboral – Barcelona 68:80
Emporio Armani – Unicaja 70:59
Panathinaikos – Olympiakos 66:62
Anadolu Efes – Fenerbahce 63:71

8. kolejka:

27/2/14: Efes – Barcelona 84:89 PD
27/2/14: Laboral – Unicaja 71:81
27/2/14: Emporio Armani – Panathinaikos 77:75
28/2/14: Fenerbahce – Olympiakos 78:74

9. kolejka:

7/3/14: Panathinaikos – Laboral 61:68
7/3/14: Unicaja – Efes 83:75
6/3/14:
Olympiakos – Armani 86:88
6/3:14:
Barcelona – Fenerbahce 93:73

10. kolejka:

Efes – Panathinaikos 60:65 PD
Barcelona – Olympiacos 70:58
Fenerbahce – Unicaja 69:67
Laboral Kutxa – Armani 65:83

11. kolejka:

20/3/14: Panathinaikos – Fenerbahce 76:67
21/3/14:
Olympiakos – Laboral 89:59
21/3/14: Unicaja – FC Barcelona 61:77
21/3/14: Armani – Efes 76:69

12. kolejka:

27/3/14: Efes – Laboral 75:105
27/3/14 Unicaja – Olympiakos 63:80
28/3/14: Fenerbahce – Armani 73:82
28/3/14: Barcelona – Panathinaikos 84:62

13. kolejka:

2/4/14: Armani – FC Barcelona 91:63
3/4/14: Laboral – Fenerbahce 95:73
3/4/14: Panathinaikos – Unicaja 69:60
4/4/14: Efes – Olympiakos 78:83

14. kolejka:

10/4/14: Fenerbahce – Efes 84:65
10/4/14: Barcelona – Laboral 86:97 
11/4/14: Unicaja – Armani 95:85
10/4/14: Olympiakos – Panathinaikos 68:65

Gr F

GROPA F W P PKT+ PKT- +/-
CSKA Moskwa 12 2 1167 1035 132
Real Madryt 11 3 1190 1047 143
Maccabi Electra Tel Awiw 8 6 1115 1090 25
Galatasaray Liv Hospital Stambuł 7 7 1072 1065 7
Lokomotiw Kubań Kransodar 7 7 1081 1098 -17
FC Bayern Monachium 5 9 1040 1102 -62
Partizan NIS Belgrad 4 10 953 1069 -116
Żalgiris Kowno 2 12 1062 1174 -112

Terminarz:

 

 

Partizan NIS 64:80 Real Madryt 19:00 2 stycznia
Galatasaray Liv Hospital 84:90 Maccabi Electra 19:00 2 stycznia
Lokomotiw Kubań 77:84 PD CSKA Moskwa 14:00 3 stycznia
Żalgiris Kowno 66:84 FC Bayern 18:45 3 stycznia

 

1. kolejka:

2. kolejka:

Maccabi Electra 85:75 Lokomotiw Kubań 20:05 9 stycznia
FC Bayern 71:65 Partizan 20:15 9 stycznia
CSKA 77:62 Żalgiris 17:00 10 stycznia
Real 89:84 Galatasaray 20:45 10 stycznia

3. kolejka:

Real 111:87 FC Bayern 21:00 15 stycznia
Żalgiris 78:87 Maccabi Electra 18:45 16 stycznia
Galatasaray 62:63 Lokomotiw Kubań 21:45 16 stycznia
Partizan 73:72 CSKA 20:45 17 stycznia

4. kolejka:

CSKA Moskwa 85:71 Real 17:45 23 stycznia
Maccabi Electra 88:67 Partizan 20:05 23 stycznia
FC Bayern 66:72 Galatasaray 20:15 23 stycznia
Lokomotiw Kubań 80:75 Żalgiris 17:00 24 stycznia

5. kolejka:

FC Bayern 61:86 CSKA 20:00 30 sycznia  
Real Madryt 74:68 Maccabi 20:45 30 stycznia  
Galatasaray 90:83 Żalgiris 19:00 31 stycznia  
Partizan 81:87 Lokomotiw 20:45 31 stycznia

6. kolejka:

Lokomotiw Kubań 74:78 Real Madryt 17:00 13 lutego  
Żalgiris 89:77 Partizan 18:45 13 lutego  
Maccabi 66:64 FC Bayern 20:05 13 lutego  
Galatasaray 71:74 CSKA 19:30 14 lutego

7. kolejka:

Partizan – Galatasaray 70:78
CSKA – Maccabi 100:65
Bayern – Lokomotiw Kubań 82:79
Real – Żalgiris 108:72

8. kolejka:

27/2/14: Maccabi – Galatasaray 91:87
28/2/14: CSKA – Lokomotiw Kubań 94:93
28/2/14: Bayern – Żalgiris 79:73
28/2/14: Real – Partizan 80:57

9. kolejka:

7/3/14: Lokomotiw – Maccabi 78:76
7/3/14: Galatasaray – Real 74:85
6/3/14: Partizan – Bayern 70:55
6/3/14: Żalgiris – CSKA 86:88

10. kolejka:

Lokomotiw – Galatasaray 66:67
CSKA – Partizan 84:52
Maccabi – Żalgiris 77:67
Bayern – Real 85:83

11. kolejka:

20/3/14: Żalgiris – Lokomotiw 85:86
20/3/14:
Partizan – Maccabi 72:70
20/3/14:
Real – CKSA 93:79 
21/3/14:
Galatasaray – Bayern 76:69

12. kolejka:

27/3/14: CSKA – Bayern 77:70
27/3/14: Maccabi – Real 76:77
27/3/14: Żalgiris – Galatasaray 72:84
28/314: Lokomotiw – Partizan 84:73

13. kolejka:

3/4/14: Bayern – Maccabi 92:94
4/4/14: CSKA – Galatasaray 86:85
4/4/14: Real – Lokomotiw 81:55
4/4/14: Partizan  Żalgiris 77:67

14. kolejka:

10/4/14 Lokomotiw – Baern 84:74
10/4/14: Maccabi – CSKA 76:81
11/4/14: Żalgiris – Real 87:80
11/4/14: Galatasaray – Partizan 64:55

Gr A

Awans uzyskają 4 najlepsze drużyny z każdej grupy.

Lp. Drużyna Pkt M W P P + P- +/-
1.  Fenerbahce Stambuł 18 10 8 2 739 649 90
2.  CSKA Moskwa 17 10 7 3 742 684 58
3.  FC Barcelona 17 10 7 3 786 729 57
4.  Partizan Belgrad NIS 13 10 3 7 668 715 -47
5.  JSF Nanterre 13 10 3 7 682 753 -71
6.  Budiwelnik Kijów 12 10 2 8 737 822 -85

Terminarz:

Budiwelnik 84:102 Fenerbahce 17 Października 2013
Nanterre 59:62 CSKA 17 Października 2013
Barcelona 67:60 Partizan 17 Października 2013
CSKA  72:67 Budiwelnik 24 Października 2013
Partizan 73:43 Nanterre 24 Października 2013
Fenerbahce 75:70 Barcelona 25 Października 2013
Budiwelnik 74:69 Partizan 31 Października 2013
Fenerbahce 86:60 CSKA 31 Października 2013
Barcelona 67:71 Nanterre 31 Października 2013
Barcelona 79:70 CSKA 8 listopada 2013
Nanterre 80:61 Budiwelnik 8 listopada 2013
Partizan 78:88 Fenerbahce 8 listopada 2013
Budiwelnik 74:84 Barcelona 14 listopada 2013
Fenerbahce 83:66 Nanterre 14 listopada 2013
CSKA 88:46 Partizan 14 listopada 2013
CSKA 76:60 Nanterre 21 listopada 2013
Partizan 64:82 Barcelona 21 listopada 2013
Fenerbahce 84:68 Budiwelnik 21 listopada 2013
 Budiwelnik 74:82 CSKA 29 listopada 2013
Nanterre 62:61 Partizan 29 listopada 2013
Barcelona 94:81 Fenerbahce 29 listopada 2013
Partizan 76:61 Budiwelnik 05 grudnia 2013
CSKA 74:78 Fenerbahce 06 grudnia 2013
Nanterre 78:82 Barcelona 06 grudnia 2013
CSKA 79:65 Barcelona 12 grudnia 2013
Fenerbahce 77:79 Partizan 12 grudnia 2013
Budiwelnik 97:87 Nanterre 12 grudnia 2013
Partizan 62:73 CSKA 19 grudnia 2013
Barcelona 96:77 Budiwelnik 19 grudnia 2013
Nanterre 75:95 Fenerbahce 19 grudnia 2013

Gr B

Awans uzyskają 4 najlepsze drużyny z każdej grupy.

Lp. Drużyna Pkt M W P P + P- +/-
1.  Real Madryt 20 10 10 0 889 652 237
2.  Żalgiris Kowno 16 10 5 4 743 768 -25
3.  EA7 Emporio Armani Mediolan 15 10 5 5 742 762 -20
4.  Anadolu Efes Stambuł 14 10 4 6 741 767 -26
5.  Strasburg 14 10 4 6 698 801 -103
6.  Brose Basket Bamberg 13 10 3 7 752 833 -81

Terminarz:

 Brose Basket 80:74  Strasburg 16 Października 2013
Anadolu Efes 87:67 EA7 Emporio Armani 17 Października 2013
 Żalgiris 63:83 Real 18 Października 2013
EA7 Emporio Armani  82:75  Żalgiris 24 Października 2013
Real  98:58  Brose Basket 24 Października 2013
 Strasburg 66:76 Anadolu Efes  25 Października 2013
Żalgiris 88:64 Strasburg 31 Października 2013
 Real 93:74 EA7 Emporio Armani 1 Listopada 2013
Brose Basket 88:86 Anadolu Efes 1 Listopada 2013
Brose Basket 62:76 EA7 Emporio Armani 7 listopada 2013
 Strasbourg 66:85 Real 7 listopada 2013
Anadolu Efes 72:61 Żalgiris 7 listopada 2013
Real 103:57 Anadolu Efes 13 listopada 2013
Żalgiris 91:81 Brose Basket 14 listopada 2013
EA7 Emporio Armani 83:72 Strasburg 15 listopada 2013
Strasburg 83:72 Brose Basket  22 listopada 2013
EA7 Emporio Armani 77:73 Anadolu Efes  22 listopada 2013
 Real 95:67 Żalgiris  22 listopada 2013
Brose Basket 69:89 Real 28 listopada 2013
Żalgiris 73:71 EA7 Emporio Armani 29 listopada 2013
Anadolu Efes 88:65 Strasburg 29 listopada 2013
EA7 Emporio Armani 71:78 Real 05 grudnia 2013
Strasburg  77:76 Żalgiris 05 grudnia 2013
Anadolu Efes  78:89 Brose Basket  06 grudnia 2013
Żalgiris 65:63 Anadolu Efes 12 grudnia 2013
EA7 Emporio Armani 74:73 Brose Basket 13 grudnia 2013
Real 79:66 Strasburg 13 grudnia 2013
Brose Basket  80:84 Żalgiris 19 grudnia 2013
Anadolu Efes  61:86 Real  19 grudnia 2013
Strasburg  76:67 EA7 Emporio Armani  20 grudnia 2013

Gr C

Awans uzyskają 4 najlepsze drużyny z każdej grupy.

Lp. Drużyna Pkt M W P P + P- +/-
1.  Olympiakos Pireus 20 10 10 0 812 724 76
2.  Galatasaray Stambuł 16 10 6 4 700 725 -25
3.  Unicaja Malaga 15 10 5 5 688 630 58
4.  Bayern Monachium 14 10 4 6 828 791 37
5.  Montepaschi Siena 13 10 3 7 673 706 -33
6.  STELMET ZIELONA GÓRA 12 10 2 8 707 806 -99

Terminarz:

Montepaschi 75:84  Galatasaray 16 Października 2013
STELMET ZIELONA GÓRA 73:94 Bayern 18 Października 2013
19:15
Olympiakos 69:61 Unicaja 18 Października 2013
 Galatasaray 67:78  Olympiakos 24 Października 2013
Bayern   89:79 Montepaschi  25 Października 2013
 Unicaja 101:68 STELMET ZIELONA GÓRA 25 Października 2013
20:45
 Olympiakos 88:83 Bayern 31 Października 2013
 Unicaja 84:57 Galatasaray 31 Października 2013
 STELMET ZIELONA GÓRA 73:65 Montepaschi 1 listopada 2013
19:00
STELMET ZIELONA GÓRA 75:78 Galatasaray 8 listopada 2013
19:00
 Bayern 82:68 Unicaja  8 listopada 2013
 Montepaschi 62:70  Olympiakos 8 listopada 2013
 Unicaja 73:75 Montepaschi 14 listopada 2013
Galatasaray 84:74 Bayern 15 listopada 2013
 Olympiakos 79:77 STELMET ZIELONA GÓRA 15 listopada 2013
20:30
Galatasaray 54:52 Montepaschi 21 listopada 2013
 Bayern 71:78  STELMET ZIELONA GÓRA  21 listopada 2013
20:00
 Unicaja 74:82  Olympiakos 22 listopada 2013
 STELMET ZIELONA GÓRA 67:84 Unicaja 28 listopada 2013
19:00
Olympiakos 72:54  Galatasaray 28 listopada 2013
 Montepaschi 71:62  Bayern 29 listopada 2013
 Montepaschi  60:59 STELMET ZIELONA GÓRA  05 grudnia 2013
19:00
Galatasaray  78:70 Unicaja   05 grudnia 2013
 Bayern 103:105 Olympiakos  05 grudnia 2013
Olympiakos 78:73  Montepaschi 12 grudnia 2013
Unicaja 77:72 Bayern 12 grudnia 2013
Galatasaray 76:57 STELMET ZIELONA GÓRA 13 grudnia 2013
19:30
Bayern   88:68 Galatasaray  20 grudnia 2013
 Montepaschi  62:64 Unicaja    19 grudnia 2013
 STELMET ZIELONA GÓRA 80:91 Olympiakos   19 grudnia 2013

Gr D

Awans uzyskają 4 najlepsze drużyny z każdej grupy.

Lp. Drużyna Pkt M W P P + P- +/-
1.  Maccabi Electra Tel-Awiw 18 10 8 2 764 711 53
2.  Laboral Kutxa Vitoria 16 10 6 4 767 766 1
3.  Lokomotiw Kubań Krasnodar 16 10 6 4 740 728 12
4.  Panathinaikos Ateny 15 10 5 5 768 735 33
5.  Crvena Zvezda Belgrad 14 10 4 6 804 777 27
6.  Lietuvos Rytas Wilno 11 10 1 9 706 830 -124

Terminarz:

Crvena Zvezda 84:87 Lokomotiw Kubań 17 Października 2013
 Lietuvos Rytas 84:83
(74:74)PD
 Panathinaikos 17 Października 2013
  Laboral Kutxa 84:80 Maccabi Electra 17 Października 2013
 Lokomotiw Kubań 68:53  Lietuvos Rytas 24 Października 2013
Maccabi   96:82 Crvena Zvezda  24 Października 2013
 Panathinaikos  95:74 Laboral Kutxa  25 Października 2013
Lietuvos Rytas 64:85 Laboral Kutxa 30 Października 2013
Lokomotiw Kubań 58:73 Maccabi Electra 1 Listopada 2013
 Crvena Zvezda 86:90 (74:74)PD Panathinaikos 1 Listopada 2013
Lietuvos Rytas 74:76 Maccabi Electra  7 listopada 2013
Panathinaikos  69:72 Lokomotiw Kubań 7 listopada 2013
Laboral Kutxa 63:73 Crvena Zvezda  7 listopada 2013
Maccabi Electra 75:68 Panathinaikos 14 listopada 2013
Crvena Zvezda 88:77 Lietuvos Rytas 15 listopada 2013
Lokomotiw Kubań 85:84 Laboral Kutxa 14 listopada 2013
Panathinaikos 80:72 Lietuvos Rytas  21 listopada 2013
 Maccabi Electra 65:70 Laboral Kutxa  21 listopada 2013
Lokomotiw Kubań 79:72 Crvena Zvezda  22 listopada 2013
Lietuvos Rytas 53:84 Lokomotiw Kubań 28 listopada 2013
Crvena Zvezda 76:78 Maccabi Electra 28 listopada 2013
Laboral Kutxa 79:77 Panathinaikos 29 listopada 2013
Maccabi Electra 75:73 Lokomotiw Kubań 05 grudnia 2013
Laboral Kutxa 79:63 Lietuvos Rytas   06 grudnia 2013
Panathinaikos 69:63 Crvena Zvezda   06 grudnia 2013
Crvena Zvezda 81:65 Laboral Kutxa 12 grudnia 2013
Maccabi Electra 78:71 Lietuvos Rytas 12 grudnia 2013
Lokomotiw Kubań 63:82 Panathinaikos 13 grudnia 2013
Panathinaikos 55:68 Maccabi Electra 19 grudnia 2013
Lietuvos Rytas  75:99 Crvena Zvezda   20 grudnia 2013
Laboral Kutxa  84:71 Lokomotiw Kubań  20 grudnia 2013

 

  •  

comments powered by Disqus