Twoja wyszukiwarka

Koszykówka: Euroliga 2014/15


Prezentujemy tabele, terminarze i wyniki koszykarskiej Euroligi mężczyzn w sezonie 2014/15. Udział w tych prestiżowych rozgrywkach weźmie mistrz Polski PGE Turów Zgorzelec, a wicemistrz Stelmet Zielona Góra zagra w eliminacjach.

Grupa A

#
 
Drużyna
PKT
M
W
P
Zdob.
Str.
+/-
1.Real Madryt21108071+9
2.Anadolu Efes Stambuł21108276+6
3.Niżnyj Nowogród21108886+2
4.Dinamo Banco di Sardegna Sassari11018688-2
5.Uniks Kazań11017682-6
6.Żalgiris Kowno11017180-9

TERMINARZ:

Kolejka 1 DATA GODZ.
Anadolu Efes Stambuł  –  Uniks Kazań 82:76 Październik 16, 2014 19:00
Niżnyj Nowogród  –  Dinamo Banco di Sardegna Sassari 88:86 Październik 17, 2014 18:00
Real Madryt  –  Żalgiris Kowno 80:71 Październik 17, 2014 19:30
Kolejka 2 DATA GODZ.
Żalgiris Kowno  –  Niżnyj Nowogród Październik 24, 2014 18:45
Dinamo Banco di Sardegna Sassari  – Anadolu Efes Stambuł Październik 24, 2014 20:45
Uniks Kazań  –  Real Madryt Październik 24, 2014 20:45
Kolejka 3 DATA GODZ.
Anadolu Efes Stambuł  –  Żalgiris Kowno Październik 30, 2014 18:45
Uniks Kazań  –  Dinamo Banco di Sardegna Sassari Październik 30, 2014 20:45
Real Madryt  –  Niżnyj Nowogród Październik 30, 2014 21:00
Kolejka 4 DATA GODZ.
Real Madryt  –  Dinamo Banco di Sardegna Sassari Listopad 05, 2014 20:45
Niżnyj Nowogród  –  Anadolu Efes Stambuł Listopad 06, 2014 18:00
Żalgiris Kowno  –  Uniks Kazań Listopad 07, 2014 18:45
Kolejka 5 DATA GODZ.
Uniks Kazań  –  Niżnyj Nowogród Listopad 13, 2014 20:45
Anadolu Efes Stambuł  –  Real Madryt Listopad 14, 2014 19:00
Dinamo Banco di Sardegna Sassari  – Żalgiris Kowno Listopad 14, 2014 20:30
Kolejka 6 DATA GODZ.
Żalgiris Kowno  –  Real Madryt Listopad 21, 2014 18:45
Dinamo Banco di Sardegna Sassari  – Niżnyj Nowogród Listopad 21, 2014 20:30
Uniks Kazań  –  Anadolu Efes Stambuł Listopad 21, 2014 20:45
Kolejka 7 DATA GODZ.
Real Madryt  –  Uniks Kazań Listopad 27, 2014 20:45
Anadolu Efes Stambuł  –  Dinamo Banco di Sardegna Sassari Listopad 28, 2014 18:00
Niżnyj Nowogród  –  Żalgiris Kowno Listopad 28, 2014 18:00
Kolejka 8 DATA GODZ.
Niżnyj Nowogród  –  Real Madryt Grudzień 04, 2014 18:00
Żalgiris Kowno  –  Anadolu Efes Stambuł Grudzień 04, 2014 18:45
Dinamo Banco di Sardegna Sassari  – Uniks Kazań Grudzień 04, 2014 20:30
Kolejka 9 DATA GODZ.
Anadolu Efes Stambuł  –  Niżnyj Nowogród Grudzień 12, 2014 20:00
Dinamo Banco di Sardegna Sassari  – Real Madryt Grudzień 12, 2014 20:30
Uniks Kazań  –  Żalgiris Kowno Grudzień 12, 2014 20:45
Kolejka 10 DATA GODZ.
Real Madryt  –  Anadolu Efes Stambuł Grudzień, 2014  
Niżnyj Nowogród  –  Uniks Kazań Grudzień, 2014  
Żalgiris Kowno  –  Dinamo Banco di Sardegna Sassari Grudzień, 2014  

Grupa B

#
 
Kraj
PKT
M
W
P
Zdob.
Str.
+/-
1,Maccabi Electra Tel-Awiw21109276+16
2.CSKA Moskwa21108468+16
3.Unicaja Malaga21107863+15
4.Cedevita Zagrzeb11016378-15
5.Limoges CSP11017692-16
6.Alba Berlin11016884-16

TERMINARZ:

Kolejka 1 DATA GODZ.
Cedevita Zagrzeb –  Unicaja Malaga 63:78
Październik 16, 2014
19:00
Maccabi Electra Tel Awiw  –  Limoges CSP 92:76
Październik 16, 2014
20:30
ALBA Berlin  –  CSKA Moskwa 68:84
Październik 17, 2014
20:15
Kolejka 2 DATA GODZ.
CSKA Moskwa  –  Maccabi Electra Tel Awiw Październik 23, 2014 18:00
Limoges CSP  –  Cedevita Zagreb Październik 24, 2014 20:00
Unicaja Malaga  –  ALBA Berlin Październik 24, 2014 20:45
Kolejka 3 DATA GODZ.
ALBA Berlin  –  Maccabi Electra Tel Awiw Październik 30, 2014 20:00
Cedevita Zagrzeb –  CSKA Moskwa Październik 31, 2014 19:30
Unicaja Malaga  –  Limoges CSP Październik 31, 2014 20:45
Kolejka 4 DATA GODZ.
Maccabi Electra Tel Awiw  –  Cedevita Zagreb Listopad 06, 2014 20:05
CSKA Moskwa  –  Unicaja Malaga Listopad 07, 2014 18:00
ALBA Berlin  –  Limoges CSP Listopad 07, 2014 20:00
Kolejka 5 DATA GODZ.
Unicaja Malaga  –  Maccabi Electra Tel Awiw Listopad 13, 2014 20:45
Cedevita Zagrzeb –  ALBA Berlin Listopad 14, 2014 19:30
Limoges CSP  –  CSKA Moskwa Listopad 14, 2014 20:00
Kolejka 6 DATA GODZ.
CSKA Moskwa  –  ALBA Berlin Listopad 20, 2014 18:00
Limoges CSP  –  Maccabi Electra Tel Awiw Listopad 20, 2014 20:00
Unicaja Malaga  –  Cedevita Zagreb Listopad 21, 2014 20:45
Kolejka 7 DATA GODZ.
Maccabi Electra Tel Awiw  –  CSKA Moskwa Listopad 27, 2014 20:05
ALBA Berlin  –  Unicaja Malaga Listopad 27, 2014 20:15
Cedevita Zagrzeb –  Limoges CSP Listopad 28, 2014 19:30
Kolejka 8 DATA GODZ.
Limoges CSP  –  Unicaja Malaga Grudzień 04, 2014 20:00
Maccabi Electra Tel Awiw  –  ALBA Berlin Grudzień 04, 2014 20:05
CSKA Moskwa  –  Cedevita Zagreb Grudzień 05, 2014 18:00
Kolejka 9 DATA GODZ.
Cedevita Zagrzeb –  Maccabi Electra Tel Awiw Grudzień 11, 2014 19:30
Unicaja Malaga  –  CSKA Moskwa Grudzień 11, 2014 20:45
Limoges CSP  –  ALBA Berlin Grudzień 12, 2014 20:00
Kolejka 10 DATA GODZ.
CSKA Moskwa  –  Limoges CSP Grudzień, 2014  
Maccabi Electra Tel Awiw  –  Unicaja Malaga Grudzień, 2014  
ALBA Berlin  –  Cedevita Zagreb Grudzień, 2014  

Grupa C

#
 
Nazwisko
PKT
M
W
P
Zdob.
Str.
+/-
1.Panathinaikos Ateny21108477+7
2.Fenerbahce Ulker Stambuł21107774+3
3.FC Barcelona21108381+2
4.Bayern Monachium11018183-2
5.EA7 Emporio Armani Mediolan11017477-3
6.PGE TURÓW ZGORZELEC11017784-7

TERMINARZ:

Kolejka 1 DATA GODZ.
Panathinaikos Ateny  –  PGE Turów Zgorzelec 84:77 Październik 17, 2014 20:30
Fenerbahce Ulker Stambuł  –  EA7 Emporio Armani Mediolan 77:74  Październik 17, 2014 21:00
FC Barcelona  –  FC Bayern Monachium 83:81 Październik 17, 2014 21:30
Kolejka 2 DATA GODZ.
FC Bayern Monachium  –  Panathinaikos Ateny Październik 23, 2014 20:00
PGE Turów Zgorzelec  –  Fenerbahce Ulker Stambuł Październik 23, 2014 20:45
EA7 Emporio Armani Mediolan  –  FC Barcelona Październik 23, 2014 20:45
Kolejka 3 DATA GODZ.
Panathinaikos Ateny  –  Fenerbahce Ulker Stambuł Październik 30, 2014 20:30
FC Bayern Monachium  –  EA7 Emporio Armani Mediolan Październik 31, 2014 20:15
FC Barcelona  –  PGE Turów Zgorzelec Październik 31, 2014 20:45
Kolejka 4 DATA GODZ.
PGE Turów Zgorzelec  –  FC Bayern Monachium Listopad 06, 2014 19:15
Panathinaikos Ateny  –  EA7 Emporio Armani Mediolan Listopad 06, 2014 20:30
Fenerbahce Ulker Stambuł  –  FC Barcelona Listopad 06, 2014 21:00
Kolejka 5 DATA GODZ.
FC Bayern Monachium  –  Fenerbahce Ulker Stambuł Listopad 13, 2014 20:15
EA7 Emporio Armani Mediolan  –  PGE Turów Zgorzelec Listopad 13, 2014 20:45
FC Barcelona  –  Panathinaikos Ateny Listopad 14, 2014 21:00
Kolejka 6 DATA GODZ.
FC Bayern Monachium  –  FC Barcelona Listopad 20, 2014 20:15
EA7 Emporio Armani Mediolan  – Fenerbahce Ulker Stambuł Listopad 20, 2014 21:00
PGE Turów Zgorzelec  –  Panathinaikos Ateny Listopad 21, 2014 19:00
Kolejka 7 DATA GODZ.
Fenerbahce Ulker Stambuł  –  PGE Turów Zgorzelec Listopad 27, 2014 19:15
Panathinaikos Ateny  –  FC Bayern Monachium Listopad 28, 2014 20:30
FC Barcelona  –  EA7 Emporio Armani Mediolan Listopad 28, 2014 20:45
Kolejka 8 DATA GODZ.
EA7 Emporio Armani Mediolan  –  FC Bayern Monachium Grudzień 03, 2014 19:00
Fenerbahce Ulker Stambuł  – Panathinaikos Ateny Grudzień 04, 2014 21:00
PGE Turów Zgorzelec  –  FC Barcelona Grudzień 05, 2014 19:00
Kolejka 9 DATA GODZ.
FC Bayern Monachium  –  PGE Turów Zgorzelec Grudzień 11, 2014 20:15
EA7 Emporio Armani Mediolan  – Panathinaikos Ateny Grudzień 11, 2014 20:45
FC Barcelona  –  Fenerbahce Ulker Stambuł Grudzień 11, 2014 20:45
Kolejka 10 DATA GODZ.
Panathinaikos Ateny  –  FC Barcelona Grudzień, 2014  
PGE Turów Zgorzelec  –  EA7 Emporio Armani Mediolan Grudzień, 2014  
Fenerbahce Ulker Stambuł  –  FC Bayern Monachium Grudzień, 2014  

Grupa D

#
 
Nazwisko
PKT
M
W
P
Zdob.
Str.
+/-
1.Laboral Kutxa Vitoria21108869+19
2.Crvena Zvezda Telekom Belgrad21107668+8
3.Olympiakos Pireus21107168+3
4.Valencia Basket Club11016871-3
5.Galatasaray Liv Hospital Stambuł11016876-8
6.Neptunas Kłajpeda 11016988-19

TERMINARZ:

Kolejka 1 DATA GODZ.
Laboral Kutxa Vitoria  –  Neptunas Kłajpeda 88:69 Październik 15, 2014 20:30
Valencia Basket Club  –  Olympiacos Pireus 68:71 Październik 16, 2014 21:00
Crvena Zvezda Telekom  –  Galatasaray Liv Hospital Stambuł 76:68 Październik 16, 2014 21:00
Kolejka 2 DATA GODZ.
Neptunas Kłajpeda  –  Crvena Zvezda Telekom Październik 23, 2014 18:00
Galatasaray Liv Hospital Stambuł  – Valencia Basket Club Październik 23, 2014 19:00
Olympiacos Pireus  –  Laboral Kutxa Vitoria Październik 24, 2014 20:30
Kolejka 3 DATA GODZ.
Crvena Zvezda Telekom  –  Valencia Basket Club Październik 30, 2014 19:00
Neptunas Kłajpeda  –  Olympiacos Pireus Październik 31, 2014 18:00
Laboral Kutxa Vitoria  –  Galatasaray Liv Hospital Stambuł Październik 31, 2014 20:30
Kolejka 4 DATA GODZ.
Crvena Zvezda Telekom  –  Olympiacos Pireus Listopad 07, 2014 19:00
Valencia Basket Club  –  Laboral Kutxa Vitoria Listopad 07, 2014 20:45
Galatasaray Liv Hospital Stambuł  – Neptunas Kłajpeda Listopad 07, 2014 20:45
Kolejka 5 DATA GODZ.
Neptunas Kłajpeda  –  Valencia Basket Club Listopad 13, 2014 18:30
Laboral Kutxa Vitoria  –  Crvena Zvezda Telekom Listopad 13, 2014 20:30
Olympiacos Pireus  –  Galatasaray Liv Hospital Stambuł Listopad 13, 2014 20:30
Kolejka 6 DATA GODZ.
Neptunas Kłajpeda  –  Laboral Kutxa Vitoria Listopad 20, 2014 18:00
Galatasaray Liv Hospital Stambuł  – Crvena Zvezda Telekom Listopad 20, 2014 19:00
Olympiacos Pireus  –  Valencia Basket Club Listopad 20, 2014 20:30
Kolejka 7 DATA GODZ.
Crvena Zvezda Telekom  –  Neptunas Kłajpeda Listopad 27, 2014 19:00
Laboral Kutxa Vitoria  –  Olympiacos Pireus Listopad 27, 2014 20:30
Valencia Basket Club  –  Galatasaray Liv Hospital Stambuł Listopad 28, 2014 21:00
Kolejka 8 DATA GODZ.
Galatasaray Liv Hospital Stambuł  – Laboral Kutxa Vitoria Grudzień 05, 2014 19:30
Olympiacos Pireus  –  Neptunas Kłajpeda Grudzień 05, 2014 20:30
Valencia Basket Club  –  Crvena Zvezda Telekom Grudzień 05, 2014 21:00
Kolejka 9 DATA GODZ.
Neptunas Kłajpeda  –  Galatasaray Liv Hospital Stambuł Grudzień 11, 2014 18:00
Laboral Kutxa Vitoria  –  Valencia Basket Club Grudzień 12, 2014 20:30
Olympiacos Pireus  –  Crvena Zvezda Telekom Grudzień 12, 2014 20:30
Kolejka 10 DATA GODZ.
Valencia Basket Club  –  Neptunas Kłajpeda Grudzień, 2014  
Galatasaray Liv Hospital Stambuł  – Olympiacos Pireus Grudzień, 2014  
Crvena Zvezda Telekom  –  Laboral Kutxa Vitoria Grudzień, 2014  

Eliminacje

 

23-26 września 2014 w Ostend (Belgia)

1/4 finału:

24/09/14: Uniks Kazań (RUS) – STELMET ZIELONA GÓRA 90:86
24/09/14: Hapoel Jerozolima (ISR) – CEZ Nymburk (CZE) 94:84
23/09/14: ASVEL (FRA) – Telenet Ostend (BEL) 86:77
23/09/14: VEF Ryga (LAT) – Strasburg (FRA) 53:82

1/2 finału:

25/09/14: ASVEL – Strasbourg 74:65
25/09/14: Uniks Kazań – Hapoel Jerozolima 82:71

FINAŁ:

26/09/14: ASVEL – Uniks 79:88

Reklama

POWIEDZ O NAS SWOIM ZNAJOMYM:

comments powered by Disqus