Jesteś tutaj
Główna > Koszykówka: Euroliga 2014/15 > Euroliga 2012/13

Wyniki, terminarze, tabele Euroligi koszykarzy, sezon 2012/13.

SEZON 2013/14 >>

[tab:Final 4]

Turniej finałowy w Londynie:

10/05/2013: CSKA Moskwa Olympiakos Pireus 52:69 (28:40)
10/05/2013:  FC Barcelona – Real Madryt 67:74 (33:39)

12/05/2013: o 3.m: FC Barcelona – CSKA 73:74 (35:35)
12/05/2013: FINAŁ Olympiakos
– Real Madryt 100:88 (37:41)

[tab:Play Offs]

Do trzech wygranych meczów:

CSKA Moskwa 3:1 Caja Laboral

10/04/2013: CSKA Moskwa – Caja Laboral 89:78
12/04/2013: CSKA Moskwa – Caja Laboral 90:68
17/04/2013: Caja Laboral – CSKA Moskwa  93:72
19/4/2013: Caja Laboral – CSKA Moskwa  85:94

Olympiakos Pireus 3:2 Anadolu Efes Stambuł

10/04/2013: Olympiakos Pireus – Anadolu Efes Stambuł 67:62
12/04/2013: Olympiakos Pireus – Anadolu Efes Stambuł  71:53
17/04/2013: Anadolu Efes Stambuł – Olympiakos Pireus  83:72
19/04/2013: Anadolu Efes Stambuł – Olympiakos Pireus  74:73
26/04/2013: Olympiakos Pireus – Anadolu Efes Stambuł 82:72

FC Barcelona 3:2 Panathinaikos Ateny

9/04/2013: FC Barcelona – Panathinaikos Ateny 72:70 p.d.
11/04/2013: FC Barcelona – Panathinaikos Ateny 65:66
16/04/2013: Panathinaikos Ateny – FC Barcelona 65:63
18/04/2013: Panathinaikos Ateny – FC Barcelona 60:70
25/04/2013: FC Barcelona – Panathinaikos Ateny 64:53

Real Madryt 3:0 Maccabi Electra

10/04/2013: Real Madryt – Maccabi Electra  79:53
12/04/2013: Real Madryt – Maccabi Electra  75:63
16/04/2013: Maccabi Electra – Real Madryt 57:69

[tab:E]

TOP 16 

Awans uzyskają 4 najlepsze drużyny z każdej grupy.

Lp. Drużyna Pkt M W P P + P – +/-
1. CSKA Moskwa 25 14 11 3 1095 981 114
2. Real Madryt 24 14 10 4 1085 1021 64
3. Panathinaikos Ateny 23 14 9 5 1001 968 33
4. Anadolu Efes Stambuł 23 14 9 5 1028 1031 -3
5. Unicaja Malaga 21 14 7 7 988 1033 -45
6. Żalgiris Kowno 20 14 6 8 1065 1040 25
7. Alba Berlin 18 14 4 10 959 1036 -77
8. Brose Bamberg 14 14 0 14 1026 1155 -129

27/12/2012:

Alba Berlin – Real Madryt 63:77
Unicaja – Brose Basket 85:82

28/12/2012:

CSKA – Efes 90:71
Panathinaikos – Żaligris 67:66

3/1/2013:

Brose Basket – Real Madryt 67:82
Efes – Panathinaikos 78:64

4/1/2013:

Żalgiris – Unicaja 75:63
Alba – CSKA 57:75

10/1/2013:

CSKA – Brose Basket 90:83
Panathinaikos – Unicaja 78:73

11/1/2013:

Efes – Alba 71:62 
Real – Żalgiris 75:74

16/1/2013:

Alba – Panathinaikos 73:79

17/1/2013:

Unicaja – Real 64:72
Żalgiris – CSKA 73:87
Brose Basket – Efes 76:94

24/1/2013: 

Alba – Brose Basket 82:63

25/1/2013:

CSKA – Unicaja 81:94
Efes – Żalgiris 56:52
Panathinaikos – Real 54:58 

31/1/2013:

Żalgiris – Alba 92:56
Real – CSKA 86:78

1/2/2013:

Unicaja – Efes 73:78
Panathinaikos – Brose Basket 76:73

14/2/2013:

CSKA – Panathinaikos 86:69
Alba – Unicaja 65:67
Efes – Real 74:72
Brose Basket – Żalgiris 87:88

21/2/2013:

Żalgiris – Panathinaikos 73:78
Brose Basket – Unicaja 65:68 

22/2/2013:

Efes – CSKA 63:60
Real – Alba 77:72

28/2/2013: 

Real – Brose Basket 76:73 

01/3/2013:
CSKA – Alba 80:65
Unicaja – Żalgiris 67:83
Panathinaikos – Efes 75:65

06/3/2013:

Alba – Efes 86:91
Brose Basket – CSKA 58:78

07/3/2013:
Żalgiris – Real 104:105 (po dogrywce)

08/3/2013:

Unicaja – Panathinaikos 66:60

14/3/2013:

Efes- Brose Basket  89:86

15/3/2013:

CSKA – Żalgiris 70:61
Real – Unicaja 74:77
Panathinaikos – Alba 82:58

20/3/2013:

Brose Basket – Alba 72:75

21/3/2013:

Żalgiris – Efes 79:71
Real – Panathinaikos 73:74
Unicaja – CSKA 66:70

28/3/2013:

CSKA – Real 81:72
Efes – Unicaja 64:70
Brose Basket – Panathinaikos 60:82

29/3/2013:

Alba – Żalgiris 77:55

04/4/2013:

Żalgiris – Brose Basket 90:81
Unicaja – Alba 55:68
Panathinaikos – CSKA 63:69
Real – Efes 86:66

[tab:F]

TOP 16  
Awans uzyskają 4 najlepsze drużyny z każdej grupy.

Lp. Drużyna Pkt M W P P + P – +/-
1. FC Barcelona Regal 27 14 13 1 1151 986 165
2. Olympiakos Pireus 23 14 9 5 1068 1033 35
3. Maccabi Electra Tel Awiw 22 14 8 6 1105 1012 93
4. Caja Laboral Vitoria 22 14 8 6 1093 1048 45
5. Chimki Moskwa 21 14 7 7 1133 1051 82
6. Montepaschi Siena 21 14 7 7 1036 1057 -21
7. Fenerbahce Stambuł 16 14 2 12 1053 1246 -193
8. Besiktas Stambuł 16 14 2 12 893 1104 -211

27/12/2012:

Besiktas – Chimki 75:80
Caja Laboral – Olympiakos 82:74
Montepaschi – Maccabi 79:69

28/12/2012:

Barcelona – Fenerbahce 100:78

3/1/2013:

Chimki – Barcelona 78:65
Maccabi – Caja Laboral 70:71

4/1/2013:

Fenerbahce – Monptepaschi 92:98
Olympiakos – Besiktas 77:64

10/1/2013:

Maccabi – Fenerbahce 91:73
Caja Laboral – Besiktas 77:51

11/1/2013:

Montepaschi – Chimki 82:76
Barcelona – Oylmpiakos 76:68

17/1/2013:

Besiktas – Barcelona 59:73

18/1/2013:

Chimki – Maccabi 88:67
Fenerbahce – Caja Laboral 75:97
Olympiakos – Montepaschi 72:74

24/1/2013:

Fenerbahce – Chimki 85:82
Caja Laboral – Barcelona 79:90
Maccabi – Olympiakos 77:78 

25/1/2013:

Montepaschi – Besitkas 63:57

31/1/2013:

Besiktas – Maccabi 55:77
Olympiakos – Fenerbahce 82:71
Barcelona – Montepaschi 85:66

1/2/2013:

Caja Laboral – Chimki 71:83

14/2/2013:

Maccabi – Barcelona 77:82

15/2/2013:

Chimki – Olympiakos  82:87
Fenerbahce – Besiktas 78:72
Montepaschi – Caja Laboral 85:74

22/2/2013:

Fenerbahce – Barcelona 60:99
Maccabi – Montepaschi 92:61

23/2/2013:

Chimki – Besiktas 87:56
Olympiakos – Caja Laboral 82-74

28/2/2013:

Besiktas  – Olympiakos 79:60
Caja Laboral – Maccabi 62:66
Montepaschi – Fenerbahce 87:69
Barcelona – Chimki 71:69

07/3/2013:

Fenerbahce – Maccabi 85:94
Olympiakos – Barcelona 77:90 

08/3/2013:

Chimki- Montepaschi 78:71
Besiktas – Caja Laboral 73:83

14/3/2013:

Caja – Fenerbahce 87:67
Maccabi – Chimki 80:79
Montepaschi – Olympiakos 67:68

15/3/2013:

Barcelona – Besiktas 86:61

21/3/2013:

Barcelona – Caja 83:74

22/3/2013:

Chimki – Fenerbahce 99:76
Besiktas – Montepaschi 72:70
Olympiakos – Maccabi 67:73

28/3/2013:

Maccabi – Besiktas 101:58

29/3/2013:

Chimki – Caja 82:86
Fenerbahce – Olympiakos 73:78
Montepaschi – Barcelona 69:77

04/4/2013:

Olympiakos – Chimki 79:70
Caja – Montepaschi 76:64
Barcelona – Maccabi 74:71

05/4/2013:
Besiktas – Fenerbahce 80:73

[tab:A]
Awans uzyskają 4 najlepsze drużyny z każdej grupy.

Lp. Drużyna Pkt M W P P + P- +/-
1. Real Madryt (ESP) 17 10 7 3 832 738 94
2. BC Chimki Moskwa (RUS) 16 10 6 4 753 754 -1
3. Panathinaikos Ateny (GRE) 16 10 6 4 748 722 26
4. Fenerbahce Ulker Stambuł (TUR) 15 10 5 5 727 738 -11
5. Union Olimpija Lublana (SLO) 13 10 3 7 722 808 -86
6. Mapooro Cantu (ITA) 13 10 3 7 708 730 -22

Terminarz:

Fenerbahce Ulker 92:80 BC Chimki 11 Października 2012
Real Madryt 85:78 Panathinaikos 12 Października 2012
Mapooro Cantu 71:84 Union Olimpija 11 Października 2012
Union Olimpija 75:81 Fenerbahce Ulker 19 Października 2012
Panathinaikos 78:76 Mapooro Cantu 18 Października 2012
BC Chimki 86:85 Real Madryt 19 Października 2012
Fenerbahce Ulker 75:83 Real Madryt 25 Października 2012
Mapooro Cantu 67:54 BC Chimki 26 Października 2012
Union Olimpija 67:85 Panathinaikos 26 Października 2012
Fenerbahce Ulker 73:64 Panathinaikos 1 listopada 2012
BC Chimki 75:65 Union Olimpija 2 listopada 2012
Real Madryt 80:66  Mapooro Cantu 1 listopada 2012
Mapooro Cantu 82:58 Fenerbahce Ulker 9 listopada 2012
Union Olimpija 76:89 Real Madryt 9 listopada 2012
Panathinaikos 67:79 BC Chimki 9 listopada 2012
BC Chimki 71:70 Fenerbahce Ulker 15 listopada 2012
Panathinaikos 79:68 Real Madryt 15 listopada 2012
Union Olimpija 81:79 Mapooro Cantu 16 listopada 2012
Fenerbahce Ulker 85:68 Union Olimpija 22 listopada 2012
Mapooro Cantu 69:71 Panathinaikos 23 listopada 2012
Real Madryt 104:81 BC Chimki 23 listopada 2012
Real Madryt 77:61 Fenerbahce Ulker 30 listopada 2012
BC Chimki 77:53  Mapooro Cantu 29 listopada 2012
Panathinaikos 80:72 Union Olimpija 29 listopada 2012
Panathinaikos 69:55 Fenerbahce Ulker 7 grudnia 2012
Union Olimpija 74:72 BC Chimki 7 grudnia 2012
 Mapooro Cantu 76:70 Real Madryt 6 grudnia 2012
Fenerbahce Ulker 77:69  Mapooro Cantu 13 grudnia 2012
Real Madryt 91:60 Union Olimpija 13 grudnia 2012
BC Chimki 78:77 Panathinaikos 13 grudnia 2012

[tab:B]
Awans uzyskają 4 najlepsze drużyny z każdej grupy

Lp. Drużyna Pkt M W P P + P – +/-
1. Maccabi Electra Tel Awiw (ISR) 18 10 8 2 810 708 102
2. Unicaja Malaga (ESP) 18 10 8 2 762 715 47
3. Montepaschi Siena (ITA) 15 10 5 5 879 844 37
4. Alba Berlin (GER) 14 10 4 6 722 748 -26
5. Elan Chalon Sur-Saone (FRA) 13 10 3 7 782 843 -61
6. Asseco Prokom Gdynia (POL) 12 10 2 8 704 801 -97

Terminarz:

Unicaja Malaga 80:85 Maccabi Electra 11 Października 2012
Montepaschi Siena 82:92 Alba Berlin 11 Października 2012
Elan Chalon 81:74 Asseco Prokom 11 Października 2012
Asseco Prokom 75:77 Unicaja Malaga 17 Października 2012
Alba Berlin 74:71 Elan Chalon 18 Października 2012
Maccabi Electra 70:68 Montepaschi Siena 18 Października 2012
Unicaja Malaga 91:89 Montepaschi Siena 26 Października 2012
Elan Chalon 61:90 Maccabi Electra 25 Października 2012
Asseco Prokom 77:66 Alba Berlin 25 Października 2012
Unicaja Malaga 67:62 Alba Berlin 1 listopada 2012
Maccabi Electra 93:62 Asseco Prokom 1 listopada 2012
Montepaschi Siena 93:90 Elan Chalon 2 listopada 2012
Elan Chalon 78:88 Unicaja Malaga 8 listopada 2012
Asseco Prokom 66:101 Montepaschi Siena 9 listopada 2012
Alba Berlin 76:78 Maccabi Electra 8 listopada 2012
Maccabi Electra 62:64 Unicaja Malaga 15 listopada 2012
Alba Berlin 73:75 Montepaschi Siena 15 listopada 2012
Asseco Prokom 70:76 Elan Chalon 15 listopada 2012
Unicaja Malaga 63:48 Asseco Prokom 22 listopada 2012
Elan Chalon 82:87 Alba Berlin 22 listopada 2012
Montepaschi Siena 89:87 Maccabi Electra 23 listopada 2012
Montepaschi Siena 91:72 Unicaja Malaga 30 listopada 2012
Maccabi Electra 78:73 Elan Chalon 29 listopada 2012
Alba Berlin 67:64 Asseco Prokom 29 listopada 2012
Alba Berlin 63:7 Unicaja Malaga 6 grudnia 2012
Asseco Prokom 73:89 Maccabi Electra 6 grudnia 2012
Elan Chalon 108:103 d. Montepaschi Siena 7 grudnia 2012
Unicaja Malaga 86:62 Elan Chalon 13 grudnia 2012
Montepaschi Siena 88:95 Asseco Prokom 13 grudnia 2012
Maccabi Electra 78:62 Alba Berlin 13 grudnia 2012

[tab:C]
Awans uzyskają 4 najlepsze drużyny z każdej grupy

Lp. Drużyna Pkt M W P P + P – +/-
1. Zalgiris Kowno (LIT) 19 10 9 2 804 693 111
2. Olympiacos Pireus (GRE) 18 10 8 2 788 737 51
3. Anadolu Efes Stambuł (TUR) 15 10 5 5 738 740 -2
4. Caja Laboral Vitoria (ESP) 14 10 4 6 759 798 -49
5. Empirio Armani Mediolan (ITA) 13 10 3 7 760 767 -6
6. Cedevita Zagrzeb (CRO) 12 10 2 8 745 849 -104

Terminarz:

Olympiacos 85:81 Caja Laboral 11 Października 2012
Zalgiris Kowno 90:62 Cedevita Zagrzeb 11 Października 2012
EA7 Emporio Armani 80:75 Anadolu Efes 12 Października 2012
Anadolu Efes 98:72 Olympiacos 19 Października 2012
Cedevita Zagrzeb 71:83 EA7 Emporio Armani 19 Października 2012
Caja Laboral 71:77 Zalgiris Kowno 19 Października 2012
Olympiacos 61:79 Zalgiris Kowno 26 Października 2012
EA7 Emporio Armani 85:95 Caja Laboral 25 Października 2012
Anadolu Efes 85:66 Cedevita Zagrzeb 26 Października 2012
Olympiacos 79:77 Cedevita Zagrzeb 2 listopada 2012
Caja Laboral 64:76 Anadolu Efes 1 listopada 2012
Zalgiris Kowno 92:87 EA7 Emporio Armani 1 listopada 2012
EA7 Emporio Armani 71:84 Olympiacos 8 listopada 2012
Anadolu Efes 64:77 Zalgiris Kowno 9 listopada 2012
Cedevita Zagrzeb 76:69 Caja Laboral 9 listopada 2012
Caja Laboral 72:89 Olympiacos 16 listopada 2012
Cedevita Zagrzeb 108:106 Zalgiris Kowno 16 listopada 2012
Anadolu Efes 77:71 EA7 Emporio Armani 16 listopada 2012
Olympiacos 75:53 Anadolu Efes 22 listopada 2012
EA7 Emporio Armani 75:60 Cedevita Zagrzeb 22 listopada 2012
Zalgiris Kowno 82:45 Caja Laboral 23 listopada 2012
Zalgiris Kowno 63:77 Olympiacos 30 listopada 2012
Caja Laboral 64:62 EA7 Emporio Armani 29 listopada 2012
Cedevita Zagrzeb 73:81 Anadolu Efes 29 listopada 2012
Cedevita Zagrzeb 62:84 Olympiacos 6 grudnia 2012
Anadolu Efes 76:91 Caja Laboral 7 grudnia 2012
EA7 Emporio Armani 65:67 Zalgiris Kowno 6 grudnia 2012
Olympiacos Vs. EA7 Emporio Armani 13 grudnia 2012
Zalgiris Kowno 71:53 Anadolu Efes 13 grudnia 2012
Caja Laboral 97:90 Cedevita Zagrzeb 13 grudnia 2012

[tab:D]
Awans uzyskają 4 najlepsze drużyny z każdej grupy

Lp. Drużyna Pkt M W P P + P – +/-
1. FC Barcelona Regal (ESP) 19 10 9 1 774 636 138
2. CSKA Moskwa (RUS) 19 10 9 1 783 709 74
3. Besiktas JK Stambuł (TUR) 15 10 5 5 699 749 -50
4. Brose Basket Bamberg (GER) 13 10 3 7 740 807 -67
5. Lietuvos Rytas Wilno (LIT) 12 10 2 8 670 724 -54
6. Partizan Belgrad (SRB) 12 10 2 8 731 772 -41

Terminarz:

FC Barcelona Regal 72:60 Brose Baskets 12 Października 2012
Besiktas JK 81:65 Partizan 12 Października 2012
CSKA Moskwa 75:73 Lietuvos Rytas 11 Października 2012
Lietuvos Rytas 49:67 FC Barcelona Regal 18 Października 2012
Partizan 71:76 (d.) CSKA Moskwa 18Października 2012
Brose Baskets 71:86 Besiktas JK 18 Października 2012
FC Barcelona Regal 72:60 Besiktas JK 25 Października 2012
CSKA Moskwa 76:67 Brose Baskets 25 Października 2012
Lietuvos Rytas 69:61 Partizan 25 Października 2012
FC Barcelona Regal 85:82 Partizan 1 listopada 2012
Brose Baskets 84:78 Lietuvos Rytas 2 listopada 2012
Besiktas JK 58:85 CSKA Moskwa 2 listopada 2012
CSKA Moskwa 60:81 FC Barcelona Regal 8 listopada 2012
Lietuvos Rytas 67:73 Besiktas JK 8 listopada 2012
Partizan 72:77 Brose Baskets 9 listopada 2012
Brose Baskets 66:86 FC Barcelona Regal 15 listopada 2012
Partizan 87:72 Besiktas JK 15 listopada 2012
Lietuvos Rytas 62:71 CSKA Moskwa 15 listopada 2012
FC Barcelona Regal 90:66 Lietuvos Rytas 22 listopada 2012
CSKA Moskwa 78:61 Partizan 22 listopada 2012
Besiktas JK 82:73 Brose Baskets 23 listopada 2012
Besiktas JK 48:78 FC Barcelona Regal 30 listopada 2012
Brose Basket 89:97 CSKA Moskwa 29 listopada 2012
Partizan 75:74 Lietuvos Rytas 29 listopada 2012
Partizan 67:68 FC Barcelona Regal 6 grudnia 2012
Lietuvos Rytas 67:62 Brose Basket 6 grudnia 2012
CSKA 87:72 Besiktas JK 6 grudnia 2012
FC Barcelona Regal 75:78 CSKA Moskwa 13 grudnia 2012
Besiktas JK 66:65 Lietuvos Rytas 13 grudnia 2012
Brose Baskets 92:90 Partizan 13 grudnia 2012

[tab:Play Offs]

Do 3 wygranych /9-25 kwietnia 2013/

[tab:Final 4]

Londyn /10 -12 maja 2013/

[tab:END]


pubsport.pl
Top