Kwalifikacje Olimpijskie: Polki w finale

Polska reprezentacja siatkarek wygrała w Ankarze z Niemkami 3:1 i zagra w finale turnieju kwalifikacyjnego do Igrzysk Olimpijskich w Londynie.

Polki zaczęły mecz dobrze, dość spokojnie wygrywając pierwszą partię. Niestety w drugim secie sytuacja skomplikowała się – zespół niemiecki zdecydowanie zwyciężył w drugim secie.

To była jednak ostatnia chwila dobrej gry zespołu rywalek. Od tego momentu po niemieckiej stronie siatki rządził chaos i proste błędy. Polki pewnie wykorzystały przeciętną dyspozycję przeciwniczek i gładko zwyciężyły w kolejnych dwóch setach.

W finale, który zostanie rozegrany jutro o 16:30 nasze reprezentantki zmierzą się ze zwyciężczyniami meczu Rosja – Turcja.