Legia w finale Pucharu Polski

Broniąca tytułu Legia Warszawa awansowała do finału Pucharu Polski. Warszawska drużyna wyeliminowała pierwszoligową Arkę Gdynia.

Legia wygrała w rewanżowym meczu 2:1, identyczny wynik zanotowano w pierwszym meczu w Gdyni. Gole dla stołecznego zespołu zdobyli Nacho Novo oraz Janusz Gol. Dla Arki trafił Piotr Kuklis.

Wynik dwumeczu był otwarty, aż do 89. minuty, kiedy trafił Gol, wcześniej Arkę dzieliła tylko jedna bramka od doprowadzenia do dogrywki. Mimo ambitnej postawy drużyny z Gdynii, to Legia zagra w finale z Ruchem Chorzów.

Legia Warszawa – Arka Gdynia 2:1 (1:0)