Jesteś tutaj
Główna > LIGA EUROPY UEFA 2016/17 > Liga Europy 2015/16

Prezentujemy terminarz, wyniki oraz tabele Ligi Europy UEFA 2015/16 – od eliminacji aż do finału. 

Eliminacje

1. runda

02/07/15: FK Kruoja Pakruojis (LTU) – Jagiellonia Białystok (POL) 0:1 (0:0)
09/07/15: Jagiellonia – Krujoa 8:0 (4:0)
AWANS: JAGIELLONIA BIAŁYSTOK

02/07/15: Celje – Śląsk 0:1 (0:1)
09/07/15: Śląsk – Celje 3:1 (0:0)
AWANS: ŚLĄSK WROCŁAW

02/07/15: Víkingur Reykjavík (ISL) – NK Koper 0:1 (0:0)
09/07/15: Koper – Vikingur 2:2 (1:0)
AWANS: NK Koper

02/07/15: Newtown AFC (WAL) – Valletta FC (MLT) 2:1 (1:0)
09/07/15: Valletta – Newton 1:2 (0:1)
AWANS: Newtown

02/07/15: Glenavon FC (NIR) – FC Szachtior Soligorsk (BLR) 1:2 (0:2)
09/07/15:  Szachtior – Glenovan 3:0 (1:0)
AWANS: Szachtior Soligorsk

02/07/15: Linfield FC (NIR) – NSÍ Runavík (FRO) 2:0 (0:0)
09/07/15: NSI – Linfield 4:3 (3:2)
AWANS: Linfield

02/07/15: FK Atlantas Klaipeda (LTU) – PFC Beroe Stara Zagora (BUL) 0:2 (0:0)
09/07/15: Beroe – Atlantas 3:1 (2:0)
AWANS: Beroe Satara Zagora

02/07/15: FK Budućnost Podgorica (MNE) – FK Spartaks Jarmala (LVA) 1:3 (1:2)
09/07/15: Startaks – FK Budućnost 0:0
AWANS: Spartaks Jarmala

31/06/15: FC Progras Niederkorn (LUX) – Shamrock Rovers FC (IRL) 0:0
7/07/15: Shamrock – Progras 3:0 (2:2)
AWANS: Shamrock Rovers

02/07/15: Cork City FC (IRL) – KR Reykjavík (ISL) 1:1 (1:1)
09/07/15: Reyjkjavik – Cork City 2:1 (0:1, 1:1) PD
AWANS: KR Reykjavik

02/07/15: University College Dublin AFC (IRL) – F91 Dudelange (LUX) 1:0 (1:0)
09/07/15: Dudelange – Dublin 2:1 (2:1)
AWANS: University College Dublin

02/07/15: FC Sheriff (MDA) – Odds BK (NOR) 0:3 (0:3)
09/07/15: Odds – Sheriff 0:0
AWANS: Odds BK

02/07/15: FC Dinamo Tbilisi (GEO) – Qabala FK (AZE) 2:1 (0:0)
09/07/15: Qabala – Dinamo Tblisi 2:0 (0:0)
AWANS: Qabala FK

02/07/15: FC Differdange 03 (LUX) – Bala Town FC (WAL) 3:1 (3:1)
09/07/15: Bala Town – Differdange 2:1 (0:0)
AWANS: FC Differdange

02/07/15: Brondby IF (DEN) – AC Juvenes/Dogana (SMR) 9:0 (6:0)
09/07/15: Juventus/Dogana – Brondby 0:2 (0:0)
AWANS: Brondby

02/07/15: Debrecen VSC (HUN) – FK Sutjeska (MNE) 3:0 (1:0)
09/07/15: Sutjeska – Debrecen 2:0 (0:0)
AWANS: Debrecen 

02/07/15: FK Crvena Zvezda (SRB) – FC Kairat Almaty (KAZ) 0:2 (0:1)
09/07/15: Kairat – Crvena Zvezda 2:1 (1:0)
AWANS: Kairat Ałmaty

02/07/15: FC Aktobe (KAZ) – Nomme Kalju FC (EST) 0:1 (0:1)
09/07/15: Nomme – Aktobe 0:0
AWANS: Nomme Kalju

02/07/15: Go Ahead Eagles (NED) – Ferencváros TC (HUN) 1:1 (1:1)
09/07/15: Ferencvaros – Go Ahead 4:1 (3:1)
AWANS: Ferencvaros

02/07/15: NK Domzale (SVN) – FK Cukaricki (SRB) 0:1 (0:1)
09/07/15: Cukaricki – Domzale 0:0
AWANS: Cukaricki

02/07/15: FK Kukesi (ALB) – FC Torpedo Żodino (BLR) 2:0 (1:0)
09/07/15: Torpedo – Kukesi 0:0
AWANS: Kukesi

31/06/15: KF Renova (MNE) – FC Dacia Kiszyniów (MDA) 0:1 (0:1)
9/06/15: Dacia – Renova 4:1 (1:1)
AWANS: Dacia Kiszyniów

02/07/15: KF Shkëndija (MKD) – Aberdeen FC (SCO) 1:1 (0:0)
09/07/15: Aberdeen – Shkendja 0:0
AWANS: Aberdeen

02/07/15: MTK Budapest (HUN) – FK Vojvodina (SRB) 0:0
09/07/15: Vojvodina – Budapest 3:1 (2:1)
AWANS: Vojvodina

02/07/15: FC Ordabasy Shymkent (KAZ) – Beitar Jerozolima FC (ISR) 0:0
09/07/15: Beitar – Ordbasy 2:1 (1:0)
AWANS: Beitar Jerozolima

02/07/15: FC Flora Tallinn (EST) – FK Rabotnicki (MKD) 1:0 (0:0)
09/07/15: Rabotnicki – Flora 2:0 (0:0)
AWANS: Rabotnicki 

02/07/15: FC Dinamo Batumi (GEO) – AC Omonia (CYP) 1:0 (1:0)
09/07/15: Omonia – Dinamo Batumi 2:0 (0:0)
AWANS: Omonia Nikozja

02/07/15: FK Trakai (LTU) – HB Tórshavn (FRO) 3:0 (1:0)
09/07/15: Torshavn – Trakai 1:4 (0:2)
AWANS: Trakai

02/07/15: Glentoran FC (NIR) – MSK Żilina (SVK) 1:4 (0:2)
09/07/15: Żilina – Glentoran 3:0 (1:0)
AWANS: MSK Żilina

02/07/15: Alashkert FC (ARM) – Saint Johnstone FC (SCO) 1:0 (0:0)
09/07/15: Saint Johnstone – Alashkert 2:1 (1:0)
AWANS: Alashkert

02/07/15: FK Olimpic Sarajewo (BIH) – FC Spartak Trnava (SVK) 1:1 (1:0)
09/07/15: Spartak T. – Olimpic 0:0
AWANS: Spartak Trnava

02/07/15: Víkingur (FRO) – Rosenborg BK (NOR) 0:2 (0:0)
09/07/15: Rosenborg – Vikingur 0:0
AWANS: Rosenborg

02/07/15: Skonto FC (LVA) – Saint Patrick’s Athletic FC (IRL) 2:1 (1:1)
09/07/15: Saint Patrick’s – Skonto 0:2 (0:1)
AWANS: Skonto Ryga

31/06/15: Balzan FC (MLT) – FK Zeljeznicar (BIH) 0:2 (0:2)
9/07/15: Zeljeznicar – Balzan 1:0 (0:0)
AWANS: Zeljeznicar

02/07/15: UE Sant Julis (AND) – Randers FC (DEN) 0:1 (0:0)
09/07/15: Randers – Sant Julis 3:0 (1:0)
AWANS: Randers FC

02/07/15: KF Laci (ALB) – Inter Baku  (AZE) 1:1 (1:0)
09/07/15:  Inter Baku – Laci 0:0
AWANS: Inter Baku

02/07/15: Stromsgodset IF (NOR) – FK Partizani (ALB) 3:1 (1:0)
09/07/15: Partizani – Stromsgodset 0:1 (0:0)
AWANS: Stromsgodset IF 

02/07/15: FK Jelgava (LVA) – PFC Litex Łowecz (BUL)  1:1 (0:0)
09/07/15: Litex – Jelgava 2:2 (1:1)
AWANS: FK Jelgava 

02/07/15: West Ham United FC (ENG) – FC Lusitans (AND 3:0 (2:0)
09/07/15: Lusitans – West Ham United FC (ENG) 0:1 (0:1)
AWANS: West Ham United 

02/07/15: SJK Seinajoki (FIN) – FH Hafnarfjordur (ISL) 0:1 (0:0)
09/07/15: Hafnarfjordur – Seinajoki 1:0 (0:0)
AWANS: Hafnarfjordur

02/07/15: FC Lahti (FIN) – IF Elfsborg (SWE) 2:2 (1:1)
09/07/15: Elfsborg – Lahti 5:0 (3:0)
AWANS: Elfsborg

02/07/15: JK Sillamae Kaljew (EST) – HNK Hajduk Split (CRO) 1:1 (1:1)
09/07/15: Hajduk – Sillamae 6:2 (2:2)
AWANS: Hajduk Split

02/07/15: FC Saxan (MDA) – Apollon Limassol FC (CYP) 0:2 (0:1)
09/07/15: Apollon – Saxan 2:0 (1:0)
AWANS: Apollon Limassol

02/07/15: FC Shirak (ARM) – HSK Zrinjski (BIH) 2:0 (1:0)
09/07/15: HSK – Shirak 2:1 (1:0)
AWANS: Shirak FC

02/07/15: VPS Vaasa (FIN) – AIK Solna (SWE) 2:2 (1:0)
09/07/15: AIK – Vaasa 4:0 (1:0)
AWANS: AIK Solna

02/07/15: Neftczi PFK (AZE) – FK Mladost Podgorica (MNE) 2:2 (1:1)
09/07/15: Mladost – Neftczi 1:1 (0:0)
AWANS: Mladost Podgorica

02/07/15: SP La Fiorita (SMR) – FC Vaduz (LIE) 0:5 (0:3)
09/07/15: Vaduz – La Fiorita 5:1 (3:0)
AWANS: FC Vaduz

02/07/15: Birkirkara FC (MLT) – Ulisses FC (ARM) 0:0
09/07/15: Ulisses – Birkirkara 1:3 (0:2)
AWANS: Birkirkara

02/07/15: AUK Broughton FC (WAL) – NK Lokomotiwa Zagrzeb (CRO) 1:3 (1:0)
09/07/15: Lokomotiwa – Broughton 2:2 (0:0)
AWANS: Lokomotiwa Zagrzeb

02/07/15: FC Botoşani (ROU) – Tskhinvali (GEO) 1:1 (1:0)
09/07/15: Tskhinyali – Botosani 1:3 (0:1)
AWANS: Botosani

02/07/15: College Europa FC (GIB) – ŠK Slovan Bratysława (SVK) 0:6 (0:5)
09/07/15: Slovan – Europa 3:0 (2:0)
AWANS: Slovan Bratysława

Mecze: 2 i 9 lipca

2. runda

16/07/15: WKS Śląsk Wrocław (POL) – IFK Goteborg (SWE) 0:0
23/07/15: IFK Goteborg – Śląsk 2:0 (0:0)
AWANS: IFK Goteborg

16/07/15: Legia Warszawa (POL) – FC Botosani (ROU) 1:0 (0:0)
23/07:15: Botosani – Legia 0:3 (0:2)
AWANS: LEGIA WARSZAWA

16/07/15: Jagiellonia Białystok (POL) – AC Omonia (CYP)  0:0
23/07/15: Omonia – Jagiellonia 1:0 (1:0)
AWANS: Omonia

16/07/15: FK Kukesi (ALB) – FK Mladost Podgorica (MNE) 0:1 (0:0)
23/07/15: Mladost – Kukesi 2:4 (0:3)
AWANS: Kukesi

16/07/15: PFC Beroe Stara Zagora (BUL) – Brondby IF (DEN) 0:1 (0:0)
23/07/15: Brondby – Berore 0:0
AWANS: Broendby

16/07/15: Shamrock Rovers FC (IRL) – Odd BK (NOR) 0:2 (0:0)
23/07/15: Odd – Shamrock 2:1 (0:0)
AWANS: Odd

16/07/15: NK Lokomotiwa Zagrzeb (CRO) – PAOK FC (GRE) 2:1 (2:0)
23/07/15: PAOK – Lokomotiwa 6:0 (4:0)
AWANS: PAOK

16/07/15: KR Reykjavík (ISL) – Rosenborg BK (NOR) 0:1 (0:0)
23/07/15: Rosenborg – KR 3:0 (3:0)
AWANS: Rosenborg

16/07/15: Hapoel Beer Sheva FC – FC Thun 1:1 (1:0)
23/07/15: Thun – Hapoel B.S. 2:1 (1:1)
AWANS: FC Thun

16/07/15: Slovan Bratysława (SVK) – University College Dublin AFC (IRL) 1:0 (0:0)
23/07/15: UC Dublin – Slovan 1:5 (0:1)
AWANS: Slovan Bratysława

16/07/15: AIK Solna (SWE) – FC Shirak (ARM) 2:0 (1:0)
23/07/15: Shirak – AIK 0:2 (0:2)
AWANS: AIK Solna

16/07/15: FC Kairat Almaty (KAZ) – Alashkert FC (ARM) 3:0 (1:0)
23/07/15: Alashkert – Kairat 2:1 (1:1)
AWANS: Kairat

16/07/15: Ferencvaros TC (HUN) – FK Zeljeznicar (BIH) 0:1 (0:10
23/07/15: Zeljeznicar – Ferencvaros 2:0 (1:0)
AWANS: Zeljeznicar

16/07/15: FK Vojvodina (SRB) – FK Spartaks Jormala (LVA) 3:0 (2:0)
23/07/15: Spartaks – FK Vojvodina 1:1 (0:0)
AWANS: Vojvodina

16/07/15: FC Vaduz (LIE) – Nomme Kalju FC (EST) 3:1 (1:0)
23/07/15: Nomme Kalju – FC Vaduz 0:2 (0:0)
AWANS: FC Vaduz

16/07/15: FC Dacia Kiszyniów (MDA) – MSK Żilina (SVK) 1:2 (0:0)
23/07/15: Żilina – Dacia 4:2 (1:0)
AWANS: Żilina

16/07/15: FK Jelgava (LVA) – FK Rabotnicki (MKD) 1:0 (0:0)
23/07/15: Rabotnicki – Jelgava 2:0 (2:0)
AWANS: Rabotnicki

16/07/15: FK Mladá Boleslav (CZE) – Stromsgodset IF (NOR) 1:2 (1:1)
23/07/15: Stromsgodset – Mlada 0:1 (0:1)
AWANS: Stromsgodset

16/07/15: FH Hafnarfjordur (ISL) – Inter Baku (AZE) 1:2 (1:0)
23/07/15: Inter Baku – Hafnarfjordur 2:2 PD (1:0, 1:2)
AWANS: Inter Baku

16/07/15: FK Cukaricki (SRB) – Qabala FK (AZE) 1:0 (0:0)
23/07/15: Qabala – Cukaricki 2:0 (1:0)
AWANS: Qabala

16/07/15: PFC Cherno More Varna (BUL) – FC Dinamo Minsk (BLR) 1:1 (1:0)
23/07/15: D. Mińsk – Cherno More 4:0 (1:0)
AWANS: D. Mińsk

16/07/15: Inverness Caledonian Thistle FC (SCO) – FC Astra Giurgiu (ROU) 0:1 (0:1)
23/07/15: Astra – Inverness 0:0
AWANS: Astra

16/07/15: FC Szachtior Soligorsk (BLR) – Wolfsberger AC (AUT) 0:1 (0:0)
23/07/15: Wolfsberger – Szachtior 2:0 (1:0)
AWANS: Wolfsberger

16/07/15: HNK Rijeka – Aberdeen FC (SCO) 0:3 (0:1)
23/07/15: Aberdeen – Rijeka 2:2 (0:0)
AWANS: Aberdeen

16/07/15: FC Spartak Trnava (SVK) – Linfield FC (NIR) 2:1 (2:1)
23/07/15: Linfield – Spartak 1:3 (1:0)
AWANS: Spartak Trnava

16/07/15: Trabzonspor AŞ (TUR) – FC Differdange 03 (LUX) 1:0 (1:0)
23/07/15: Differdange – Trabzonspor 1:2 (0:1)
AWANS: Trabzonspor

16/07/15: West Ham United FC (ENG) – Birkirkara FC (MLT) 1:0 (0:0)
23/07/15: Birkirkara – West Ham 1:0 k. 3:5 (1:0, 1:0)
AWANS: West Ham

16/07/15: FC Kopenhaga (DEN) – Newtown AFC (WAL) 2:0 (1:0)
23/07/15: Newtown – Kopenhaga 1:3 (0:2)
AWANS: FC Kopenhaga

16/07/15: R. Charleroi SC (BEL) – Beitar Jerozolima FC (ISL) 5:1 (1:1)
23/07/15: Beitar – Charleroi 1:4 (1:1)
AWANS: R. Charleroi

16/07/15: Apollon Limassol FC (CYP) – FK Trakai (LTU) 4:0 (1:0)
23/07/15: Trakai – Limassol 0:0
AWANS: Apollon

16/07/15: Randers FC (DEN) – IF Elfsborg (SWE) 0:0
23/07/15: Elfsborg – Randers 1:0 PD (0:0)
AWANS: Elfsborg

16/07/15: NK Koper (SVN) – HNK Hajduk Split (CRO) 3:2 (3:1)
23/07/15: Hajduk – Koper 4:1 (2:1)
AWANS: Hajduk

16/07/15: Skonto FC (LVA) – Debrecen VSC (HUN) 2:2 (1:1)
23/07/15: Debrecen – Skonto 9:2 (5:0)
AWANS: Debrecen

3. runda

30/07/15: FK Kukesi (ALB) – Legia Warszawa (POL) 0:3 WO
6/08/15: Legia – Kukesi 1:0 (0:0)
AWANS: LEGIA WARSZAWA
* Mecz przerwany w 52. minucie z powodu zagrożenia zdrowia zawodników, chwilę po tym, jak kamieniem rzuconym z trybun trafiony został Ondrej Duda. Wynik zweryfikowano jako walkower (3:0 dla Legii).

Brondby IF (DEN) – AC Omonia (CYP) 0:0
Omonia – Brondby 2:2 (2:2)
AWANS: Brondby

CF Os Belenenses (POR) – IFK Goteborg (SWE) 2:1 (1:0)
IFK – Belenenses 0:0
AWANS: 
Belenenses

FC Zürich (SUI) – FC Dinamo Minsk (BLR) 0:1 (0:0)
Dinamo – Zurich 1:1 (1:0)
AWANS: Dinamo

30/07/15: FC Kairat Almaty (KAZ) – Aberdeen FC (SCO) 2:1 (2:0)
6/08/15: Aberdeen – Kairat 1:1 (0:0)
AWANS: Kairat

MSK Żilina (SVK) – FC Worskła Połtawa (UKR) 2:0 (0:0)
Worskła Połtawa – Żilina 3:1 PD (0:0, 2:0)
AWANS: Żilina

AZ Alkmaar (NED) – Istanbul Basaksehir (TUR) 2:0 (1:0)
Istanbul – Alkmaar 1:2 (1:1)
AWANS: Alkmaar

FC Girondins de Bordeaux (FRA) – AEK Larnaca FC (CYP) 3:0 (0:0)
Larnaca – Bordeaux 0:1 (0:0)
AWANS: Bordeaux

PAOK FC (GRE) – FC Spartak Trnava (SVK) 1:0 (0:0)
Spartak – PAOK 1:1 (1:0)
AWANS: PAOK

UC Sampdoria (ITA) – FK Vojvodina (SRB) 0:4 (0:1)
Vojvodina – Sampdoria 0:2 (0:1)
AWANS: Vojvodina

FC Slovan Liberec (CZE) – Hapoel Kiryat Shmona FC (ISR) 2:1 (1:0)
Hapoel – Slovan 0:3 (0:2)
AWANS: Slovan

Athletic Club (ESP) – Inter Baku (AZE) 2:0 (1:0)
Inter – Athletic 0:0
AWANS:
Athletic

ASA Targu Mures (ROU) – AS Saint-Etienne (FRA) 0:3 (0:1)
Saint-Etienne 1:2 (0:1)
AWANS: Saint-Etienne

Apollon Limassol FC (CYP) – Qabala FK (AZE) 1:1 (1:0)
Qabala – Apollon 1:0 (0:0)
AWANS: Qabala

FK Rabotnicki (MKD) – Trabzonspor (TUR) 1:0 (1:0)
Trabzonspor – Rabotnicki 1:1 PD (0:0, 1:0)
AWANS: Rabotnicki

DebrecenVSC (HUN) – Rosenborg BK (NOR) 2:3 (1:0)
Rosenborg – Debrecen 3:1 (2:1)
AWANS: Rosenborg

R. Charleroi SC (BEL)- FC Zoria Ługańsk (UKR) 0:2 (0:0)
Zoria – Charleroi 3:0 (0:0)
AWANS: Zoria

Wolfsberger AC (AUT) – Borussia Dortmund (GER) 0:1 (0:1)
Borussia – Wolfsberger 5:0 (0:0)
AWANS: Borussia

29/07/15: FK Jablonec (CZE) – FC Kopenhaga (DEN) 0:1 (0:0)
Kopenhaga – Jablonec 2:3 (0:1)
AWANS: Jablonec

SK Sturm Graz (AUT) – FC Rubin Kazań (RUS) 2:3 (1:2)
Rubin – Sturm 1:1 (1:0)
AWANS: Rubin

AIK Solna (SWE) – Atromitos FC (GRE) 1:3 (0:2)
Artomitos – AIK 1:0 (0:0)
AWANS: Artomitos

SCR Altach (AUT) – Vitoria SC (POR) 2:1 (1:0)
Vitoria – Altach 1:4 (0:1)
AWANS: Altach

FC Thun (SUI) – FC Vaduz (LIE) 0:0
FC Vaduz – FC Thun 2:2 (2:1)
AWANS: Thun

IF Elfsborg (SWE) – Odd BK (NOR) 2:1 (1:1)
Odd – Elfsborg 2:0 (1:0)
AWANS: Odd

R. Standard de Liege (BEL) – FK Zeljeznicar (BIH) 2:1 (2:0)
Zeljeznicar – Standard 0:1 (0:0)
AWANS: Standard

HNK Hajduk Split (CRO) – Stromsgodset IF (NOR) 2:0 (0:0)
Stromsgodset – Hajduk 0:2 (0:0)
AWANS: Hajduk

Southampton FC (ENG) – Vitesse (NED) 3:0 (2:0)
Vitesse – Southampton 0:2 (0:1)
AWANS: Southampton

West Ham United FC (ENG) – FC Astra Giurgiu (ROU) 2:2 (1:0)
Astra – West Ham 2:1 (2:1)
AWANS: Astra

FC Krasnodar (RUS) – Slovan Bratysława (SVK) 2:1 (1:0)
Slovan – Krasnodar 3:3 (0:2)
AWANS: Krasnodar

Mecze – 30. lipca i 6. sierpnia

Play off

Wyniki LIVE >

20/08/15: Zoria Ługańsk (UKR) – LEGIA WARSZAWA 0:1 (0:0)
27/08/15: LEGIA – Zoria 3:2 (1:1)
AWANS: Legia Warszawa

20/08/15: LECH POZNAŃ – Videoton (HUN) 3:0 (1:0)
27/08/15: Videoton – LECH 0:1 (0:0)
AWANS: Lech Poznań

20/08/15: Steaua Bukareszt – Rosenborg Trondheim 0:3 (0:0)
27/08/15: Rosenborg – Steaua 0:1 (0:0)
AWANS: Rosenborg

20/08/15: Young Boys – Karabach 0:1 (0:0)
27/08/15: Karabach – Young Boys 3:0 (2:0)
AWANS: Karabach

20/08/15: Molde – Standard Liege 2:0 (2:0)
27/08/15: Liege – Molde 3:1 (1:0)
AWANS: Molde

20/08/15: Victoria Pilzno – Vojvodina Nowy Sad 3:0 (1:0)
27/08/15: Vojvodina – Victoria 0:2 (0:1)
AWANS: Victoria

20/08/15: PAOK – Broendby Kopenhaga 5:0 (2:0)
27/08/15: Broendby – PAOK 1:1 (1:1)
AWANS: PAOK

20/08/15: Bordeaux – Kairat (KAZ) 1:0 (1:0)
27/08/15: Kairat – Bordeaux 2:1 (1:1)
AWANS: Bordeaux

20/08/15: Qabala (AZE) – Panathinaikos  0:0
27/08/15:
Panathinaikos – Qabala 2:2 (1:1)
AWANS: Qabala 

20/08/15: Altach (AUT) – Belenenses 0:1 (0:1)
27/08/15: Belenenses – Altach 0:0
AWANS: Belenenses

20/08/15: Ajax Amsterdam – Jablonec (CZE) 1:0 (0:0)
27/08/15: Jablonec – Ajax 0:0
AWANS:
Ajax Amsterdam

20/08/15: Żilina – Athletic Bilbao 3:2 (0:2)
27/08/15: Athletic – Żilina 1:0 (1:0)
AWANS: Athletic

20/08/15: Milsami (MDA) – St. Etienne 1:1 (0:1)
27/08/15: St. Etienne – Milsami 1:0 (1:0)
AWANS: St. Etienne

20/08/15: Dinamo Mińsk – RB Salzburg 2:0 (0:0)
27/08/15: Salzburg – Dinamo 2:0 (1:0) k. 2:3
AWANS: Dinamo Mińsk

20/08/15: Astra (ROU) – AZ Alkmaar 3:2 (3:2)
27/08/15: Alkmaar – Astra 2:0 (0:0)
AWANS: AZ Alkmaar

20/08/15: Rabotnicki (MKD) – Rubin Kazań 1:1 (0:0)
27/08/15: Rubin – Rabotnicki 1:0 (1:0)
AWANS: Rubin Kazań

20/08/15: Odds (NOR) – Borussia Dortmund 3:4 (3:1)
27/08/15: Dortmund – Odd 7:2 (4:1)
AWANS: Dortmund

20/08/15: Southampton – Midtjylland 1:1 (0:1)
27/08/15: Midtjylland – Southampton 1:0 (1:0)
AWANS: Midtjylland

20/08/15: Slovan Liberec – Hajduk Split 1:0 (0:0)
27/08/15: Hajduk – Slovan 0:1 (0:1)
AWANS: Slovan Liberec

20/08/15: Krasnodar – HJK Helsinki 5:1 (2:1)
27/08/15: HJK – Krasnodar 0:0
AWANS: Krasnodar

20/08/15: Artomitos – Fenerbahce 0:1 (0:0)
27/08/15: Fenerbahce – Artomitos 3:0 (1:0)
AWANS: Fenerbahce

20/08/15: Sparta Praga – FC Thun 3:1 (2:1)
27/08/15: FC Thun – Sparta 3:3 (1:3)
AWANS: Sparta Praga

Mecze – 20 i 27 sierpnia

Faza grupowa

A

TABELA:

# DrużynaPKTMWRPGole+/-
1.Molde11632110:7+3
2.Fenerbahce Stambuł962317:6+1
3.Ajax Amsterdam761416:60
4. Celtic Glasgow360338:12-4

TERMINARZ:

17/09/15: Fenerbahce – Molde 1:3 (1:1)
17/09/15: Ajax – Celtic 2:2 (1:1)

1/10/15: Celtic – Fenerbahce 2:2 (2:1)
1/10/15: Molde – Ajax 1:1 (1:1)

22/10/15: Molde – Celtic 3:1 (2:0)
22/10/15: Fenerbahce – Ajax 1:0 (1:0)

5/11/15: Celtic – Molde 1:2 (1:2)
5/11/15: Ajax – Fenerbahce 0:0

26/11/15: Molde – Fenerbahce 0:2 (0:0)
26/11/15: Celtic – Ajax 1:2 (1:1)

10/12/15: Fenerbahce – Celtic 1:1 (1:0)
10/12/15: Ajax – Molde 1:1 (1:1)

B

TABELA:

# DrużynaPKTMWRPGole+/-
1.Liverpool1062406:4+2
2.FC Sion962315:50
3. Rubin Kazań661326:60
4.Bordeaux460425:7-2

TERMINARZ:

17/09/15: Bordeaux – Liverpool 1:1 (0:0)
17/09/15: Sion – Rubin 2:1 (1:0)

1/10/15: Rubin – Bordeaux 0:0
1/10/15: Liverpool – Sion 1:1 (1:1)

22/10/15: Liverpool – Rubin 1:1 (1:1)
22/10/15: Bordeaux – Sion 0:1 (0:1)

5/11/15: Rubin – Liverpool 0:1 (0:0)
5/11/15: Sion – Bordeaux 1:1 (0:0)

26/11/15: Rubin – Sion 2:0 (0:0)
26/11/15: Liverpool – Bordeaux 2:1 (2:1)

10/12/15: Bordeaux – Rubin 2:2 (0:1)
10/12/15: Sion – Liverpool 0:0

C

TABELA:

# DrużynaPKTMWRPGole+/-
1. FK Krasnodar1364119:4+5
2.Borussia Dortmund10631210:5+5
3.PAOK 761413:30
4.Qabala160242:12-10

TERMINARZ:

17/09/15: Qabala – PAOK 0:0
17/09/15: Borussia – Krasnodar 2:1 (1:1)

1/10/15: Krasnodar – Qabala 2:1 (1:0)
1/10/15: PAOK – Borussia 1:1 (1:0)

22/10/15: Qabala – Borussia 1:3 (0:2)
22/10/15: PAOK – Krasnodar 0:0

5/11/15: Krasnodar – PAOK 2:1 (1:0)
5/11/15: Borussia – Qabala 4:0 (2:0)

26/11/15: Krasnodar – Borussia 1:0 (1:0)
26/11/15: PAOK – Qabala 0:0

10/12/15: Qabala – Krasnodar 0:3 (0:2)
10/12/15: Borussia – PAOK 0:1 (0:1)

D

TABELA:

# DrużynaPKTMWRPGole+/-
1. SSC Napoli18660022:3+19
2.Midtjylland762136:12-6
3.Club Brugge561234:11-7
4.LEGIA WARSZAWA461144:10-6

TERMINARZ:

17/09/15: Midtjylland – LEGIA 1:0 (0:0)
17/09/15: Napoli – Brugge 5:0 (3:0)

1/10/15: Brugge – Midtjylland 1:3 (0:0)
1/10/15: LEGIA – Napoli 0:2 (0:0)

22/10/15: LEGIA – Brugge 1:1 (0:1)
22/10/15: Midtjylland – Napoli 1:4 (1:3)

5/11/15: Brugge – LEGIA 1:0 (1:0)
5/11/15: Napoli – Midtjylland 5:0 (3:0)

26/11/15: LEGIA – Midtjylland 1:0 (1:0)
26/11/15: Brugge – Napoli 0:1 (0:1)

10/12/15: Midtjylland – Brugge 1:1 (1:0)
10/12/15: Napoli – LEGIA 5:2 (2:0)

E

TABELA:

# DrużynaPKTMWRPGole+/-
1.Rapid Wiedeń15650110:6+4
2.Villarreal FC13641112:6+6
3.Victoria Pilzno461148:10-2
4. Dinamo Mińsk361053:11-8

TERMINARZ:

17/09/15: Rapid – Villarreal 2:1 (0:1)
17/09/15: Pilzno – Mińsk 2:0 (1:0)

1/10/15: Mińsk – Rapid 0:1 (0:0)
1/10/15: Villarreal – Pilzno 1:0 (0:0)

22/10/15: Villarreal – Mińsk 4:0 (2:0)
22/10/15: Rapid – Pilzno 3:2 (1:1)

5/11/15: Mińsk – Villarreal 1:2 (0:0)
5/11/15: Pilzno – Rapid 1:2 (0:1)

26/11/15: Mińsk – Pilzno 1:0 (0:0)
26/11/15: Villarreal – Rapid 1:0 (0:0)

10/12/15: Rapid – Mińsk 2:1 (1:0)
10/12/15: Pilzno – Villarreal 3:3 (1:1)

F

TABELA:

# DrużynaPKTMWRPGole+/-
1. Sporting Braga1364117:4+3
2.Olympique Marsylia12640212:7+5
3.Slovan Liberec762136:8-2
4.Groningen260242:8-6

TERMINARZ:

17/09/15: Liberec – Braga 0:1 (0:0)
17/09/15: Groningen – Marsylia 0:3 (0:2)

1/10/15: Marsylia – Liberec 0:1 (0:0)
1/10/15: Braga – Groningen 1:0 (0:0)

22/10/15: Braga – Marsylia 3:2 (0:0)
22/10/15: Liberec – Groningen 1:1 (0:0)

5/11/15: Marsylia – Braga 1:0 (1:0)
5/11/15: Groningen – Liberec 0:1 (0:0)

26/11/15: Braga – Liberec 2:1 (1:1)
26/11/15: Marsylia – Groningen 2:1 (1:0)

10/12/15: Liberec – Marsylia 2:4 (0:2)
10/12/15: Groningen – Braga 0:0

G

TABELA:

# DrużynaPKTMWRPGole+/-
1.Lazio Rzym14642013:6+7
2.St. Etienne9623110:7+3
3.Dnipro762136:8-2
4.Rosenborg260244:12-8

TERMINARZ:

17/09/15: Dnipro – Lazio 1:1 (0:0)
17/09/15: St. Etienne – Rosenborg 2:2 (1:1)

1/10/15: Rosenborg – Dnipro 0:1 (0:0)
1/10/15: Lazio St. Etienne 3:2 (1:1)

22/10/15: Lazio – Rosenborg 3:1 (1:0)
22/10/15: Dnipro – St. Etienne 0:1 (0:1)

5/11/15: Rosenborg – Lazio 0:2 (0:2)
5/11/15: St. Etienne – Dnipro 3:0 (1:0)

26/11/15: Lazio – Dnipro 3:1 (1:0)
26/11/15: Rosenborg – St. Etienne 1:1 (1:0)

10/12/15: Dnipro – Rosenborg 3:0 (1:0)
10/12/15: St. Etienne – Lazio 1:1 (0:0)

H

TABELA:

# DrużynaPKTMWRPGole+/-
2. Lokomotiw Moskwa11632112:7+5
3.Sporting Lizbona10631214:11+3
1.Besiktas962317:6+1
4.Skenderbeu361054:13-9

TERMINARZ:

17/09/15: Sporting -Lokomotiw 1:3 (0:1)
17/09/15: Skenderbeu – Besiktas 0:1 (0:1)

1/10/15: Besiktas – Sporting 1:1 (0:1)
1/10/15: Lokomotiw – Skenderbeu 2:0 (1:0)

22/10/15: Lokomotiw – Besiktas 1:1 (0:0)
22/10/15: Sporting – Skenderbeu 5:1 (2:0)

5/11/15: Skenderbeu – Sporting 3:0 (2:0)
5/11/15: Besiktas – Lokomotiw 1:1 (0:0)

26/11/15: Lokomotiw – Sporting 2:4 (1:3)
26/11/15: Besiktas – Skenderbeu 2:0 (1:0)

10/12/15: Sporting – Besiktas 3:1 (0:0)
10/12/15: Skenderbeu – Lokomotiw 0:3 (0:1)

I

TABELA:

# DrużynaPKTMWRPGole+/-
1.FC Basel13641110:5+5
2.AC Fiorentina10631211:6+5
3.LECH POZNAŃ561232:6-4
4.Belenenses561232:8-6

TERMINARZ:

17/09/15: Fiorentina – Basel 1:2 (0:1)
17/09/15: LECH – Belenenses 0:0

1/10/15: Belenenses – Fiorentina 0:4 (0:2)
1/10/15: Basel – LECH 2:0 (0:0)

22/10/15: Basel – Belenenses 1:2 (1:2)
22/10/15: Fiorentina – LECH 1:2 (0:0)

5/11/15: LECH – Fiorentina 0:2 (0:1)
5/11/15: Belenenses – Basel 0:2 (0:1)

26/11/15: Basel – Fiorentina 2:2 (1:2)
26/11/15: Belenenses – LECH 0:0

10/12/15: Fiorentina – Belenenses 1:0 (0:0)
10/12/15: LECH – Basel 0:1 (0:0)

J

TABELA:

# DrużynaPKTMWRPGole+/-
1.Tottenham13641112:6+6
2.Anderlecht1063128:6+2
3.AS Monaco661325:9-4
4.Karabach461144:8-4

TERMINARZ:

17/09/15: Anderlecht – Monaco 1:1 (1:0)
17/09/15: Tottenham – Karabach 3:1 (2:1)

1/10/15: Karabach – Anderlecht 1:0 (1:0)
1/10/15: Monaco – Tottenham 1:1 (0:1)

22/10/15: Monaco – Karabach 1:0 (0:0)
22/10/15: Anderlecht – Tottenham 2:1 (1:1)

5/11/15: Karabach – Monaco 1:1 (1:0)
5/11/15: Tottenham – Anderlecht 2:1 (1:0)

26/11/15: Monaco – Anderlecht 0:2 (0:1)
26/11/15: Karabach – Tottenham 0:1 (0:0)

10/12/15: Tottenham – Monaco 4:1 (3:0)
10/12/15: Anderlecht – Karabach 2:1 (2:1)

K

TABELA:

# DrużynaPKTMWRPGole+/-
1.Schalke 0414642015:3+12
2. Sparta Praga12633010:5+5
3.Asteras461144:12-8
4.APOEL361053:12-9

TERMINARZ:

17/09/15: APOEL – Schalke 0:3 (0:2)
17/09/15: Asteras – Sparta 1:1 (1:0)

1/10/15: Sparta – APOEL 2:0 (1:0)
1/10/15: Schalke – Asteras 4:0 (3:0)

22/10/15: Schalke – Sparta 2:2 (1:0)
22/10/15: APOEL – Asteras 2:1 (1:1)

5/11/15: Sparta – Schalke 1:1 (1:1)
5/11/15: Asteras – APOEL 2:0 (2:0)

26/11/15: Sparta – Asteras 1:0 (1:0)
26/11/15: Schalke – APOEL 1:0 (0:0)

10/12/15: APOEL – Sparta 1:3 (1:0)
10/12/15: Asteras – Schalke 0:4 (0:2)

L

TABELA:

# DrużynaPKTMWRPGole+/-
1.Athletic Bolbao13641116:8+8
2.Augsburg9630312:11+1
3.Partizan Belgrad9630310:14-4
4. AZ Alkmaar461148:13-5

TERMINARZ:

17/09/15: Partizan – Alkmaar 3:2 (2:1)
17/09/15: Bilbao – Augsburg 3:1 (0:1)

1/10/15: Augsburg – Partizan 1:3 (0:1)
1/10/15: Alkmaar – Bilbao 2:1 (0:0)

22/10/15: Alkmaar – Augsburg 0:1 (0:1)
22/10/15: Partizan – Bilbao 0:2 (0:1)

5/11/15: Augsburg – Alkmaar 4:1 (2:1)
5/11/15: Bilbao – Partizan 5:1 (3:1)

26/11/15: Alkmaar – Partizan 1:2 (0:0)
26/11/15: Augsburg – Bilbao 2:3 (1:1)

10/12/15: Partizan – Augsburg 1:3 (1:1)
10/12/15: Bilbao – Alkmaar 2:2 (1:1)

Faza pucharowa

1/16

1/16

18/02/16: Valencia (ESP) – Rapid Wiedeń (AUT) 6:0 (5:0)
25/02/16: Rapid – Valencia 0:4 (0:0)
AWANS: Valencia

18/02/16: Fiorentina (ITA) – Tottenham Hotspur (ENG) 1:1 (0:1)
25/02/16: Tottenham – Fiorentina 3:0 (1:0)
AWANS: Tottenham

18/02/16: Borussia Dortmund (GER) – Porto (POR) 2:0 (1:0)
25/02/16: Porto – Borussia 0:1 (0:1)
AWANS: Borussia

16/02/16: Fenerbahce (TUR) Lokomotiw Moskwa (RUS) 2:0 (1:0)
25/02/16: Lokomotiw – Fenerbahce 1:1 (0:0)
AWANS: Fenerbahce

18/02/16: Anderlecht (BEL) – Olympiacos (GRE) 1:0 (0:0)
25/02/16: Olympiacos – Anterlecht 1:2 PD (1:0)
AWANS: Anderlecht

18/02/16: Midtjylland (DEN) – Manchester United (ENG) 2:1 (1:1)
25/02/16: Manchester – Midtjylland 5:1 (1:1)
AWANS: Manchester United

18/02/16: Augsburg (GER) – Liverpool (ENG) 0:0
25/02/16: 
Liverpool – Augsburg 1:0 (1:0)
AWANS: Liverpool

18/02/16: Sparta Praga (CZE) – Krasnodar (RUS) 1:0 (0:0)
25/02/16: Krasnodar – Sparta 0:3 (0:0)
AWANS: Sparta Praga

18/02/16: Galatasaray (TUR) – Lazio (ITA) 1:1 (1:1)
25/02/16: Lazio – Galatasaray 3:1 (0:0)
AWANS: Lazio Rzym

18/02/16: Sion (SUI) – Braga (POR) 1:2 (0:1)
24/02/16: Braga – Sion 2:2 (1:2)
AWANS: Braga

18/02/16: Szachtar Donieck (UKR) – Schalke (GER) 0:0
25/02/16: 
Schalke – Szachtar 0:3 (0:1)
AWANS: Szachtar Donieck

18/02/16: Marseille (FRA) – Athletic Club (ESP) 0:1 (0:0)
25/02/16: Athletic – Marseille 1:1 (0:1)
AWANS: Athletic Bilbao

18/02/16: Sevilla (ESP) – Molde (NOR) 3:0 (1:0)
25/02/16: Molde – Sevilla 1:0 (1:0)
AWANS: Sevilla

18/02/16: Sporting CP (POR) – Bayer Leverkusen (GER) 0:1 (0:1)
25/02/16: Leverkusen – Sporting 3:1 (1:1)
AWANS: Leverkusen

18/02/16: Villarreal (ESP) – Napoli (ITA) 1:0 (0:0)
25/02/16: Napoli – Villarreal 1:1 (1:0)
AWANS: Villarreal

18/02/16: St. Etienne (FRA) – Basel (SUI) 3:2 (2:1)
25/02/16: Basel – St. Etienne 2:1 (1:0)
AWANS: Basel

Mecze 18/25 lutego

1/8

Szachtar Donieck – Anderlecht Bruksela 3:0
Anderlecht – Szachtar 1:1
AWANS: Szachtar

FC Basel – Sevilla 0:0
Sevilla – Basel 3:0
AWANS: Sevilla

Villarreal – Bayer Leverkusen 2:0
Bayer – Villarreal – Bayer 0:0
AWANS: Villarreal

Athletic Bilbao – Valencia 1:0
Valencia – Bilbao 2:2
AWANS: Bilbao

Liverpool – Manchester United 2:0
Manchester – Liverpool 1:1
AWANS: Liverpool

Sparta Praga – Lazio 1:1
Lazio – Sparta 0:3
AWANS: Sparta

Borussia Dortmund – Tottenham 3:0
Tottenham – Borussia 1:2
AWANS: Borussia

Fenerbahce – Sporting Braga 1:0
Sporting – Fenerbahce 4:1
AWANS: Braga

1/4 – losowanie 18. marca

1/2 – losowanie 15. kwietnia

FINAŁ – 18. maja w Bazylei (SUI)

1/4

7/04/16: Braga – Szachtar 1:2 (0:1)
14/04/16: Szachtar – Braga 4:0 (2:0)
AWANS: Szachtar

7/04/16: Villarreal – Sparta Praga 2:1 (1:1)
14/04/16: Sparta – Villarreal 2:4 (0:3)
AWANS: Villarreal

7/04/16: Bilbao – Sevilla 1:2 (0:0)
14/04/16: Sevilla -Bilbao 1:2 (0:0) k. 5:4
AWANS: Sevilla

7/04/16: Dortmund – Liverpool 1:1 (0:1)
14/04/16: Liverpool – Dortmund 4:3 (1:2)
AWANS: Liverpool

Mecze 7/14 kwietnia

1/2 Finału

28/04/16: Szachtar – Sevilla 2:2
5/05/16: Sevilla – Szachtar 
AWANS: Sevilla

28/04/16: Villarreal – Liverpool 1:0
5/05/16: Liverpool – Villarreal 3:0
AWANS: Liverpool

FINAŁ

18/05/16:  Sevilla – Liveprool 3:1 (0:1)

W Bazylei

Top