Jesteś tutaj
Główna > LIGA EUROPY UEFA 2016/17 > Liga Europy 2014/15

Prezentujemy terminarze, wyniki i tabele grupowe Ligi Europy w sezonie 2014/15. Od kwalifikacji aż do wielkiego finału w Warszawie.

[tab:FINAŁ]

27/05/15: Dnipro – Sevilla 2:3 (2:2)

Mecz w Warszawie

[tab:1/2]

7/05/15: Napoli – Dnipro 1:1 (0:0)
14/05/15: Dnipro – Napoli 1:0 (0:0)
AWANS: DNIPRO

7/05/15: Sevilla – Fiorentina 3:0 (1:0)
14/05/15: Fiorentina – Sevilla 0:2 (0:2)
AWANS: SEVILLA

[tab:1/4]

16/04/15: Sevilla FC – Zenit Petersburg 2:1 (0:1)
23/04/15: Zenit – Sevilla 2:2 (0:1)
AWANS: Sevilla FC

16/04/15: Club Brugge – Dnipro 0:0
23/04/15: Dnipro – Brugge 1:0 (0:0)
AWANS: Dnipro Dniepropietrowsk

16/04/15: Dynamo Kijów – Fiorentina 1:1 (1:0)
23/04/15: Fiorentina – Dynamo 2:0 (1:0)
AWANS: Fiorentina

16/04/15: Wolfsburg – Napoli 1:4 (0:2)
23/04/15: Napoli – Wolfsburg 2:2 (0:0)
AWANS: SSC Napoli

Mecze 16 kwietnia, rewanże 23 kwietnia

[tab:1/8]

Everton – Dynamo Kijów 2:1 (1:1)
Dynamo Kijów – Everton 5:2 (3:1)
AWANS: Dynamo Kijów

Dnipro Dniepropietrowsk – Ajax Amsterdam 1:0 (1:0)
Ajax – Dnipro 2:1 (0;0, 1:0, 1:1) PD
AWANS: Dnipro 

Zenit Sankt Petersburg – Torino FC 2:0 (1:0)
Torino – Zenit 1:0 (0:0)
AWANS: Zenit Petersburg

VfL Wolfsburg – Inter Mediolan 3:1 (1:1)
Inter – Wolfsburg 1:2 (0:1)
AWANS: VfL Wolfsburg

Villarreal CF – Sevilla FC 1:3 (0:2)
Sevilla – Villarreal 2:1 (0:0)
AWANS: Sevilla FC

SSC Napoli – Dynamo Moskwa 3:1 (2:1)
Dynamo Moskwa – SSC Napoli 0:0
AWANS: SSC Napoli

Club Brugge – Besiktas Stambuł 2:1 (0:0)
Besiktas – Brugge 1:3 (0:0)
AWANS: Club Brugge

ACF Fiorentina – AS Roma 1:1 (1:0)
AS Roma – ACF Fiorentina 0:3 (0:3)
AWANS: ACF Fiorentina

Mecze 12 marca, rewanże 19 marca

[tab:1/16]

19/02/15: Young Boys – Everton FC 1:4 (1:3)
26/02/15: Everton – Young Boys 3:1 (3:1)
AWANS: Everton FC

19/02/15: FC Torino – Athletic Bilbao 2:2 (2:1)
26/02/15: Athletic – Torino 2:3 (1:2)
AWANS: FC Torino

19/02/15: Sevilla – Borussia M’Gladbach 1:0 (0:0)
26/02/15: Borussia – Sevilla 2:3 (2:2)
AWANS: Sevilla 

19/02/15: VfL Wolfsburg – Sporting Lizbona 2:0 (0:0)
26/02/15: Sporting – Wolfsburg 0:0
AWANS: Wolfsburg

19/02/15: Ajax Amsterdam – LEGIA WARSZAWA 1:0 (1:0)
26/02/15: LEGIA – 
Ajax 0:3 (0:3)
AWANS: Ajax Amsterdam

19/02/15: Aalborg – Club Brugge 1:3 (0:2)
26/02/15: Brugge – Aalborg 3:0 (1:0)
AWANS: Club Brugge

19/02/15: Anderlecht – Dynamo Moskwa 0:0
26/02/15: Dynamo – Anderlecht 3:1 (0:1)
AWANS: Dynamo Moskwa

19/02/15: Dnipro – Olympiakos Pireus 2:0 (0:0)
26/02/15: Olympiakos – Dnipro 2:2 (1:1)
AWANS: Dnipro

19/02/15: Trabzonspor – Napoli 0:4 (0:3)
26/02/15: Napoli – Trabzonspor 1:0 (1:0)
AWANS: SSC Napoli

19/02/15: Guingamp – Dynamo Kijów 2:1 (0:1)
26/02/15: Dynamo Kijów – Guingamp 3:1 (1:0)
AWANS: Dynamo Kijów

19/02/15: Villarreal – FC Salzburg 2:1 (1:0)
26/02/15: Salzburg – Villarreal 1:3 (1:1)
AWANS: Villarreal

19/02/15: AS Roma – Feyenoord Rotterdam 1:1 (1:0)
26/02/15: Feyenoord – Roma 1:2 (0:1)
AWANS: AS Roma

19/02/15: PSV Eindchoven – Zenit Petersburg 0:1 (0:0)
26/02/15: Zenit – PSV 3:0 (1:0)
AWANS: Zenit Petersburg

19/02/15: Liverpool FC – Besiktas Stambuł 1:0 (0:0)
26/02/15: Besiktas – Liverpool 1:0 (0:0, 1:0) k. 5:4
AWANS: Besiktas Stambuł

19/02/15: Tottenham – Fiorentina 1:1 (1:1)
26/02/15: Fiorentina – Tottenham 2:0 (1:0)
AWANS: Fiorentina

19/02/15: Celtic FC – Inter Mediolan 3:3 (2:3)
26/02/15: Inter – Celtic 1:0 (0:0)
AWANS: Inter Mediolan

[tab: L]

# DrużynaPKT:MWRPGole:+/-
1.Legia Warszawa1565017:2+5
2.Trabzonspor1063128:6+2
3.Lokeren1062134:40
4.Metalist Charków060063:10-7

TERMINARZ:

18/09/14: Metalist* – Trabzonspor 1:2 (0:1)
18/09/14: Legia – Lokeren 1:0 (0:0)

2/10/2014: Trabzonspor – Legia 0:1 (0:1)
2/10/2014: Lokeren – Metalist 1:0 (1:0)

22/10/2014: Metalist – Legia** 0:1 (0:1)
23/10/2014: Trabzonspor – Lokeren 2:0 (0:0)

6/11/2014: Lokeren – Trabzonspor 1:1 (1:1)
6/11/2014: Legia – Metalist 2:1 (1:1)

27/11/2014: Lokeren – Legia 1:0 (1:0)
27/11/2014: Trabzonspor – Metalist 3:1 (1:0)

11/12/2014: Legia – Trabzonspor 2:0 (1:0)
11/12/2014: Metalist*** – Lokeren 0:1 (0:1)

*Mecz we Lwowie
** Mecz w Kijowie, w środę o godz. 18:00
*** Mecz we Lwowie bądź Kijowie

[tab: A]

# Drużyna M Gole PKT
1. Borussia M’Gladbach 6 14:4 12
2. Villarreal 6 15:7 11
3. FC Zurich 6 10:14 7
4. Apollon 6 4:18 3

TERMINARZ:

18/09/14: Borussia M. – Villarreal 1:1 (1:0)
18/09/14: Apollon – Zurich 3:2 (2:0)

2/10/2014: Zurich – Borussia M. 1:1 (1:1)
2/10/2014: Villarreal – Apollon 4:0 (2:0)

23/10/2014: Villarreal – Zurich 4:1 (1:1)
23/10/2014: Borussia M. – Apollon 5:0 (1:0)

6/11/2014: Zurich – Villarreal 3:2 (3:2)
6/11/2014: Apollon – Borussia M. 0:2 (0:0)

27/11/2014: Zurich – Apollon 3:1 (2:1)
27/11/2014: Villarreal – Borussia M. 2:2 (2:1)

11/12/2014: Borussia M. – Zurich 3:0 (1:0)
11/12/2014: Apollon – Villarreal 0:2 (0:2)

[tab: B]

# Drużyna M Gole PKG
1. Club Brugge 6 10:2 12
2. FC Torino 6 9:3 11
3. HJK Helsinki 6 5:11 6
4. Kopenhaga 6 5:13 4

TERMINARZ:

18/09/14: Club Brugge – Torino 0:0
18/09/14: Kopenhaga – HJK 2:0 (0:0)

2/10/2014: HJK – Club Brugge 0:3 (0:1)
2/10/2014: Torino – Kopenhaga 1:0 (0:0)

23/10/2014: Torino – HJK 2:0 (1:0)
23/10/2014: Club Brugge – Kopenhaga 1:1 (0:0)

6/11/2014: Kopenhaga – Club Brugge 0:4 (0:3)
6/11/2014: HJK – Torino 2:1 (1:0)

27/11/2014: Torino – Club Brugge 0:0
27/11/2014: HJK – Kopenhaga 2:1 (1:0)

11/12/2014: Club Brugge – HJK 2:1 (1:0)
11/12/2014: Kopenhaga – Torino 1:5 (1:2)

[tab: C]

# Drużyna M Gole Pkt
1. Besiktas Stambuł 6 11:5 12
2. Tottenham Hotspur 6 9:4 11
3. Asteras 6 7:10 6
4. Partizan Belgrad 6 1:9 2

TERMINARZ:

18/09/14: Partizan – Tottenham 0:0
18/09/14: Besiktas – Asteras 1:1 (1:0)

2/10/2014: Asteras – Partizan 2:0 (1:0)
2/10/2014: Tottenham – Besiktas 1:1 (1:0)

23/10/2014: Tottenham – Asteras 5:1 (2:0)
23/10/2014: Partizan – Besiktas 0:4 (0:2)

6/11/2014: Asteras – Tottenham 1:2 (0:2)
6/11/2014: Besiktas – Partizan 2:1 (0:0)

27/11/2014: Tottenham – Partizan 1:0 (0:0)
27/11/2014: Asteras – Besiktas 2:2 (0:1)

11/12/2014: Partizan – Asteras 0:0
11/12/2014: Besiktas – Tottenham 1:0 (0:0)

[tab: D]

# Drużyna M Gole PKT
1. FC Salzburg 6 21:8 16
2. Celtic Glasgow 5 10:11 8
3. Dinamo Zagrzeb 6 12:15 6
4. Astra 6 6:15 4

TERMINARZ:

18/09/14: Salzburg – Celtic 2:2 (1:1)
18/09/14: Dinamo Zagrzeb- Astra 5:1 (3:0)

2/10/2014: Astra – Salzburg 1:2 (1:2)
2/10/2014: Celtic – Dinamo Zagrzeb 1:0 (1:0)

23/10/2014: Celtic – Astra 2:1 (0:0)
23/10/2014: Salzburg – Dinamo Zagrzeb 4:2 (2:0)

6/11/2014: Astra – Celtic 1:1 (0:1)
6/11/2014: Dinamo Zagrzeb- Salzburg 1:5 (0:1)

27/11/2014: Celtic – Salzburg 1:3 (1:2)
27/11/2014: Astra – Dinamo Zagrzeb 1:0 (0:0)

11/12/2014: Salzburg – Astra 5:1 (2:0)
11/12/2014: Dinamo Zagrzeb- Celtic 4:3 (2:2)

[tab: E]

# Drużyna M Gole PKT
1. Dynamo Moskwa 6 9:3 18
2. PSV Eindchven 6 9:8 8
3. Estoril Praia 6 7:8 5
4. Panathinaikos 6 6:11 2

TERMINARZ:

18/09/14: PSV – Estoril 1:0 (1:0)
18/09/14: Panathinaikos – Dynamo Moskwa 1:2 (0:1)

2/10/2014: Dynamo Moskwa – PSV 1:0 (1:0)
2/10/2014: Estoril – Panathinaikos 2:0 (0:0)

23/10/2014: Estoril – Dynamo Moskwa 1:2 (0:1)
23/10/2014: PSV – Panathinaikos 1:1 (1:0)

6/11/2014: Dynamo Moskwa – Estoril 1:0 (0:0)
6/11/2014: Panathinaikos – PSV 2:3 (2:1)

27/11/2014: Dynamo Moskwa – Panathinaikos 2:1 (0:1)
27/11/2014: Estoril – PSV 3:3 (3:2)

11/12/2014: PSV – Dynamo Moskwa 0:1 (0:0)
11/12/2014: Panathinaikos – Estoril 1:1 (0:0)

[tab: F]

# Drużyna M Gole PKT
1. Inter Mediolan 6 6:2 12
2. Dnipro Dnipropietrowsk 6 4:6 7
3. Karabach Agdam 6 4:5 6
4. Saint Etienne 6 2:3 5

TERMINARZ:

18/09/14: Karabach – St-Etienne 0:0
18/09/14: Dnipro* – Inter 0:1 (0:0)

2/10/2014: St-Etienne – Dnipro 0:0
2/10/2014: Inter – Karabach 2:0 (1:0)

23/10/2014: Inter – St-Etienne 0:0
23/10/2014: Dnipro* – Karabach 0:1 (0:1)

6/11/2014: Karabach – Dnipro 1:2 (1:1)
6/11/2014: St-Etienne – Inter 1:1 (0:1)

27/11/2014: Inter – Dnipro 2:1 (1:1)
27/11/2014: St-Etienne – Karabach 1:1 (1:1)

11/12/2014: Dnipro* – St-Etienne 1:0 (0:0)
11/12/2014: Karabach – Inter 0:0

*Mecze domowe Dnipro w Kijowie

[tab: G]

# Drużyna M Gole PKT
1. Feyenoord Rotterdam 6 10:6 12
2. Sevilla FC 6 7:4 11
3. HNK Rijeka 6 7:8 7
4. Standard Liege 6 4:10 4

TERMINARZ:

18/09/14: Standard – Rijeka 2:0 (0:0)
18/09/14: Sevilla – Feyenoord 2:0 (0:0)

2/10/2014: Feyenoord – Standard 2:1 (0:0)
2/10/2014: Rijeka – Sevilla 2:2 (0:1)

23/10/2014: Rijeka – Feyenoord 3:1 (0:0)
23/10/2014: Standard – Sevilla 0:0

6/11/2014: Feyenoord – Rijeka 2:0 (2:0)
6/11/2014: Sevilla – Standard 3:1 (2:1)

27/11/2014: Rijeka – Standard 2:0 (2:0)
27/11/2014: Feyenoord – Sevilla 2:0 (0:0)

11/12/2014: Standard – Feyenoord 0:3 (0:1)
11/12/2014: Sevilla – Rijeka 1:0 (1:0)

[tab: H]

# Drużyna M Gole PKT
1. Everton 6 9:3 11
2. Wolfsburg 6 14:10 10
3. Krasnodar 6 7:12 6
4. OSC Lille 6 3:9 4

TERMINARZ:

18/09/14: Lille – Krasnodar 1;1 (0:1)
18/09/14: Everton – Wolfsburg 4:1 (2:0)

2/10/2014: Krasnodar – Everton 1:1 (1:0)
2/10/2014: Wolfsburg – Lille 1:1 (0:0)

23/10/2014: Krasnodar – Wolfsburg 2:4 (0:1)
23/10/2014: Lille – Everton 0:0

6/11/2014: Wolfsburg – Krasnodar 5:1 (0:0)
6/11/2014: Everton – Lille 3:0 (2:0)

27/11/2014: Krasnodar – Lille 1:1 (1:0)
27/11/2014: Wolfsburg – Everton 0:2 (0:1)

11/12/2014: Lille – Wolfsburg 0:3 (0:1)
11/12/2014: Everton – Krasnodar 0:1 (0:1)

[tab: I]

# Drużyna M Gole PKT
1. Napoli 6 11:3 13
3. Young Boys 6 11:9 12
3. Sparta Praga 6 11:6 10
4. Slovan Bratysława 6 1:20 0

TERMINARZ:

18/09/14: Young Boys – Slovan 5:0 (2:0)
18/09/14: Napoli – Sparta 3:1 (1:1)

2/10/2014: Sparta – Young Boys 3:1 (2:0)
2/10/2014: Slovan – Napoli 0:2 (0:1)

23/10/2014: Slovan – Sparta 0:3 (0:0)
23/10/2014: Young Boys – Napoli 2:0 (0:0)

6/11/2014: Sparta – Slovan 4:0 (2:0)
6/11/2014: Napoli – Young Boys 3:0 (1:0)

27/11/2014: Slovan – Young Boys 1:3 (1:2)
27/11/2014: Sparta – Napoli 0:0

11/12/2014: Young Boys – Sparta 2:0 (0:0)
11/12/2014: Napoli – Slovan 3:0 (2:0)

[tab: J]

# Drużyna M Gole PKT
1. Dynamo Kijów 6 12:4 15
2. Aalborg BK 6 5;10 9
3. Steaua Bukareszt 6 11:9 7
4. Rio Ave 6 5:10 4

TERMINARZ:

18/09/14: Steaua – Aalborg 6:0 (0:0)
18/09/14: Rio Ave – Dynamo Kijów 0:3 (0:2)

2/10/2014: Dynamo Kijów – Steaua 3:1 (1:0)
2/10/2014: Aalborg – Rio Ave 1:0 (0:0)

23/10/2014: Aalborg – Dynamo Kijów 3:0 (2:0)
23/10/2014: Steaua – Rio Ave 2:1 (2:0)

6/11/2014: Dynamo Kijów – Aalborg 2:0 (0:0)
6/11/2014: Rio Ave – Steaua 2:2 (1:0)

27/11/2014: Aalbrog – Steaua 1:0 (0:0)
27/11/2014: Dynamo Kijów – Rio Ave 2:0 (0:0)

11/12/2014: Steaua – Dynamo Kijów 0:2 (0:0)
11/12/2014: Rio Ave – Aalbrog 2:0 (0:0)

[tab: K]

# Drużyna M Gole Pkt
1. Fiorentina 6 11:4 13
2. Guingamp 6 7:6 10
3. PAOK 6 10:7 7
4. Dinamo Mińsk 6 3:14 4

TERMINARZ:

18/09/14: PAOK – Dinamo Mińsk 6:1 (4:0)
18/09/14: Fiorentina – Guingamp 3:0 (1:0)

2/10/2014: Guingamp – PAOK 2:0 (0:0)
2/10/2014: Dinamo Mińsk – Fiorentina 0;3 (0:1)

23/10/2014: Dinamo Mińsk – Guingamp 0:0
23/10/2014: PAOK – Fiorentina 0:1 (0:1)

6/11/2014: Guingamp – Dinamo Mińsk 2:0 (1:0)
6/11/2014: Fiorentina – PAOK 1:1 (0:1)

27/11/2014: Dinamo Mińsk – PAOK 0:2 (0:0)
27/11/2014: Guingamp – Fiorentina 1:2 (1:2)

11/12/2014: PAOK – Guingamp 1:2 (1:1)
11/12/2014: Fiorentina – Dinamo Mińsk 1:2 (0:1)

[tab:Q1]

3/07/14: Sioni Bolnisi (GEO) – KS Flamurtari (ALB) 2:3 (2:1)
10/07/14: Flamurtari – Sioni 1:2 (0:0)
AWANS: FLAMURTARI

3/07/14: FC Tiraspol (MDA) – Inter Baku (AZE) 2:3 (0:2)
10/07/14: Inter Baku – FC Tiraspol 3:1 (0:1)
AWANS: INTER BAKU

3/07/14: Hibernians FC (MLT) – FC Spartak Trnawa (SVK) 2:4 (0:3)
10/07/14: FC Spartak – Hibernians 5:0 (3:0)
AWANS: FC SPARTAK

3/07/14: FK Cukaricki (SRB) – UE Santa Julia (AND) 4:0 (1:0)
10/07/14: Santa Julia – FK Cukaricki 0:0
AWANS: FK CUKARICKI

3/07/14: FK Celik Niksić (MNE) – KC Koper (SLO) 0:5 (0:2)
10/07/14: Koper – Celig 4:0 (2:0)
AWANS KC KOPER

3/07/14: FK Turnovo (MKD) – FC Chikhura Sachkhere (GEO) 0:1 (0:1)
10/07/14; Chikhura – Turnovo 3:1 (1:0)
AWANS: CHIKHURA

3/07/14: FC Shirak (ARM) – Szachtior Karagandy (KAZ) 1:2 (0:0)
10/7/14: Szachtior – Shirak  4:0 (3:0)
AWANS: SZACHTIOR

3/07/14: FK Gabala (AZE) – NK Siroki Brijeg (BIH) 0:2 (0:0)
10/7/14: NK Siroki Brijeg – Gabala 3:0 (2:0)
AWANS: NK SIROKI BRIJEG

3/07/14: Disgyori VTK (HUN) – Birkirkara (MLT) 2:1 (1:1)
10/07/14: Birkirkara – Disgyori 1:4 (1:2)
AWANS: DISGYORI VTK

3/07/14: FC Vaduz (LIE) – College Europa FC (GIB) 3:0 (2:0)
10/07-14: College – FC Vaduz 0:1 (0:0)
AWANS: FC VADUZ

3/07/14: Veris Kiszyniów (MDA) – Liteks Łowecz (BUL) 0:0
10/07/14: Liteks – Veris – przełożone
AWANS: Liteks Łowecz

3/07/14: UE SAnta Coloma (AND) – FK Metalurg Skopje (MKD) 0:3 (0:2)
10/07:14: Metalurg – Santa Coloma 2:0 (2:0)
AWANS: METALURG SKOPJE

3/7/14: Kairat Ałmaty (KAZ) – FK Kukesi (ALB) 1:0 (0:0)
10/7/14: Kukesi (ALB) – Kairat (KAZ) 0:0
AWANS: KAIRAT AŁMATY

3/07/14: SS Folgore Falciano (SMR) – FK Buducnost Podgorica (MNE) 1:2 (0:2)
10/07:14: Buducnost – Folgore 3:0 (1:0)
AWANS: BUDUCNOST PODGORICA

3/07/14: RNK Split (CRO) – FC Mika (ARM) 2:0 (1:0)
10/07:14: Mika – RNK Split 1:1 (1:0)
AWANS: RNK SPLIT

3/07/14: Botew Płowdiw (BUL) – AC Libertas (SMR) 4:0 (1:0)
10/07:14: Libertas – Botew 0:2 (0:0)
AWANS: BOTEW PŁOWDIW

3/07/14: Zeljeznicar (BIH) – Lowcen (MNE) 0:0
10/07:14: Lowcen – Zeljeznicar 0:1 (0:0)
AWANS: ZELJEZNICAR 

1/07/2014: FK Shkendija 79 (MKD) – FC Zimbru Kiszyniów (MDA) 2:1 (1:0)
10/07/2014: Zimbru (MDA) – FK Shkendija (MKD) 2:0 (1:0)
AWANS: ZIMBRU

1/07/2014: Sliema Wanderers FC (MLT) – Ferencvaros TC (HUN) 1:1 (1:0)
10/07/2014: Ferencvaros (HUN) – Sliema (MLT) 2:1 (1:1)
AWANS: FERENCVAROS

3/07/14: Pyunik Erewań (ARM) – FC Astana (KAZ) 1:4 (0:1)
10/7/14:  FC Astana – Pyunik 2:0 (1:0)
AWANS: FC ASTANA

3/07/14: NK Rudar Velenje (SLO) – KF Laci (ALB) 1:1 (1:0)
10/07/14: KF Laci – NK Rudar 1:1 (0:0) k. 3:2
AWANS: KF LACI

3/07/14: Differdange 03 (LUX) – FK Atlantas (LTU) 1:0 (0:0)
10/07/14: Atlantas – Differdange 3:1 (1:0)
AWANS: ATLANTAS

3/07/14: VPS Vaasa (FIN) – IF Brommapojkarna (SWE)  2:1 (0:1)
10/07/14: IF – Vaasa 2:0 (0:0)
AWANS: IF BROMMAPOJKARNA

3/07/14: B36 Torshavn (FRO) – Linfield FC (NIR) 1:2 (0:1)
10/07/14: Linfield – B36 1:1 (1:0)
AWANS: LINFIELD FC

3/07/14: Fram Rejkjavik (ISL) – JK Nomme Kalju (EST) 0:1
10/07/14: Nomme Kalju – Fram 2:2 (1:1)
AWANS: NOMME KALJU

3/07/14: Rosenborg (NOR) – FK Jeglava (LAT) 4:0 (2:0)
10/07/14: Jeglava – Rosenborg 0:2 (0:1)
AWANS: ROSENBORG

3/07/14: Derry City FC (IRL) – Aberystwyth Town (WAL) 4:0 (2:0)
10/07/14: Aberystwyth – Derry City 0:5 (0:2)
AWANS: DERRY CITY

3/07/14: Aberdeen FC (SCO) – FK Daugava Ryga (LAT) 5:0 (2:0)
10/07/14: Daugava – Aberdeen 0:3 (0:3)
AWANS: ABERDEEN

3/07/14: Santos Tartu (EST) – Tromsoe IL (NOR) 0:7 (0:4)
10/07/14: Tromsoe – Santos 6:1 (3:1)
AWANS TROMSOE

3/07/14: Crusaders FC (NIR) – FK Ekranas (LTU) 3:1 (2:0)
10/07/14: Ekranas – Crusaders 1:2 (0:0)
AWANS:: CRUSADERS FC 

3/07/14: Stjarnan (ISL) – Bangor City (WAL) 4:0 (2:0)
10/07/14: Bangor City – Stjarnan 0:4 (0:0)
AWANS: STJARNAN 

1/07/14: AS Jeunesse Esch (LUX) – Dundalk FC (IRL) 0:2 (0:0)
10/7/14: Dundalk FC (IRL) – AS Jeunesse Esch (LUX) 3:1 (3:0)
AWANS: DUNDALK FC 

3/07/14: MyPa (FIN) – IF Fuglafjodur (FRO) 1:0 (0:0)
10/07/14: IF – MyPa 0:0
AWANS: MyPa

3/07/14: Hafnarfjodur (ICE) – Glenovan (NIR) 3:0 (0:0)
10/07:14: Glenovan – Hafnarfjodur 2:3 (0:2)
AWANS: HAFNARFJODUR

3/07/14: Sillamae Kalev (EST) – FC Honka Espoo (FIN) 2:1 (1:0)
10/07/14: Honka – Sillamae 3:2 PD (1:1)
AWANS: SILLAMAE KALEV

3/07/14: Banga (LTU) – Sligo Rovers FC (IRL) 0:0
10/07/14: Sligo FC – Banga 4:0 (1:0)
AWANS: SLIGO FC

3/07/14: Vikingur (FRO) – FC Dadugava Dyneburg (LAT) 2:1 (1:0)
10/07/14: Daugava – Vikingur 1:1 (0:0)
AWANS: VIKINGUR

3/07/14: IFK Goeteborg (SWE) – Fola Esch (LUX) 0:0
10/07/14 Fola Esch – IFK 0:2 (0:0)
AWANS: IFK GOETEBORG

3/07/14: AUK Broughton FC (WAL) – FK Haugesund (NOR) 1:1 (1:1)
10/07:14: Haugesund – Broughton 2:1 (1:1)
AWANS: HAUGESUND

[tab:Q2]

17/07/2014: SV Zulte Waregem (BEL) – ZAWISZA BYDGOSZCZ 2:1 (2:1)
24/07/2014: ZAWISZA – Zulte 1:3 (0:1)
AWANS: Zulte Waregem

17/07/2014: RUCH CHORZÓW – FC Vaduz (LIE) 3:2 (2:1)
24/07/2014: Vaduz – RUCH CHORZÓW 0:0
AWANS: RUCH CHORZÓW

17/07/2014: Nomme Kalju (EST) – LECH POZNAŃ 1:0 (0:0)
24/07/2014: LECH – Kalju 3:0 (2:0)
AWANS: LECH POZNAŃ

17/07/2014: Neman Grodno (BLR) – FK Hafnarjfodur (ISL) 1:1 (0:0)
24/07/2014: FK Hafnarfjodur – Nemar Grodno 2:0 (1:0)
AWANS: FK Hafnarfjodur

17/07/2014: Dinamo Mińsk (BLR) – MyPa (FIN) 3:0 (1:0)
24/07/2014: MyPa – Dinamo 0:0
AWANS: Dinamo Mińsk

17/07/2014: Zeljeznicar FK (BiH) – Metalurg Skopje (MKD) 0:0
22/07/2014: Metalurg – Zeljeznicar 2:2 (1:0)
AWANS: Zeljeznicar FK

17/07/2014: Molde FK (NOR) – ND Gorica (SLO) 4:1 (3:0)
24/07/2014: Gorica – Molde 1:1 (0:0)
AWANS: Molde FK

17/07/2014: Gyori ETO FC (HUN) – IFK Goteborg (SWE) 0:3 (0:1) 
24/07/2014: IFK Goteborg – Gyori 0:1 (0;1)
AWANS: IFK Goteborg

17/07/2014: RNK Split (CRO) – Hapoel Beer Sheva (ISR) 2:1 (0:1)
24/07/2014: Hapoel -RNK 0:0
AWANS: RNK Split

17/07/2014: MFK Koszyce (SVK) – Slovan Liberec (CZE) 0:1 (0:0)
24/07/2014: Slovan – Koszyce 3:0 (0:0)
AWANS: Slovan Liberec

17/07/2014: Vikingur (FRO) – Tromsoe (NOR) 0:0
24/07/2014: Tromsoe – Vikingur 1:2 (0:0)
AWANS: Vikingur

17/07/2014: Petrolul Ploiesti (ROM) – Flamurtari (ALB) 2:0 (0:0)
24/07/2014: Flamurtari – Petrolul 1:3 (1:1)
AWANS: Petrolul 

17/07/2014: FK Cukaricki (SRB) – SV Godig (AUT) 0:4 (0:1)
24/07/2014: Grodig – Cukaricki 1:2 (1:0)
AWANS: SV Grodig

17/07/2014: CFR 1907 Cluj (ROM) – FK Jagodina (SRB) 0:0
24/07/2014: Jagodina – CFR Cluj 0:1 (0:0)
AWANS: CFR Cluj

17/07/2014: Motherwell (SCO) – Stjarnan (ISL) 2:2 (2:1)
24/07/2014: Stjarnan – Motherwell 3:2 (1:1, 2:2) PD
AWANS: Stjarnan

17/07/2014: Spartak Trnava (SVK) – FC Zestafoni (GEO) 0:0
24/07/2014: Zestafoni – Spartak 3:0 (2:0)
AWANS: Spartak Trnava

17/07/2014: IF Brommapojkarna (SWE) – Crusaders FC (NIR) 4:0 (2:0)
24/07/2014: Crusaders – IF Brommapojkarna 1:1 (1:1)
AWANS: IF Brommapojkarna

17/07/2014: Aberdeen (SCO) – Groningen (NED) 0:0
24/07/2014: Groningen – Aberdeen 1:2 (1:2)
AWANS: Aberdeen

17/07/2014: Bursaspor (TUR) – FC Chikhura (GEO) 0:0
24/07/2014: Chikhura – Bursaspor 0:0 k. 4:1
AWANS: FC Chikhura

17/07/2014: Neftczi Baku (AZE) – FC Koper (SLO) 1:2 (1:2)
24/07/2014: Koper – Neftczi 0:2 (0:1)
AWANS: Neftczi Baku

17/07/2014: Linfield (NIR) – AIK Solna (SWE) 1:0 (0:0)
24/07/2014: AIK Solna – Linfield 2:0 (0:0)
AWANS: AIK Solna

17/07/2014: HNK Rijeka (CRO) – Ferencvaros (HUN) 1:0 (1:0)
24/07/2014: Ferencvaros – Rijeka 1:2 (0:2)
AWANS: HNK Rijeka

17/07/2014: Buducnost Podgorica (MNE) – AC Omonia (CYP) 0:2 (0:1)
24/07/2014: Omonia – Buducnost 0:0
AWANS: AC Omonia

17/07/2014: Mlada Boleslav (CZE) – NK Siroki Brijeg (BIH) 2:1 )0:0)
24/07/2014: Siroki Brijeg – Mlada Boleslav 0:4 (0:1)
AWANS: Mlada Boleslav

17/07/2014: FC Luzern (SUI) – Saint Johnstone FC (SCO) 1:1 (0:0)
24/07/2014: Saint Johnstone – Luzern 1:1 (1:0) k. 5:4
AWANS: Saint Johnstone

17/07/2014: KF Laci (ALB) – FC Zorja Ługańsk (UKR) 0:3 (0:1)
24/07/2014: Zorja – Laci 2:1 (0:0)
AWANS: Zorja Ługańsk

17/07/2014: Rosenborg BK (NOR) – Sligo Rovers (IRL) 1:2 (0:0)
24/07/2014: Sligo – Rosenborg 1:3 (1:1)
AWANS: Rosenborg 

17/07/2014: Atlantas (LTU) – Szachtior Karagandy (KAZ) 0:0
24/07/2014: Szachtior – Atlantas 3:0 (0:0)
AWANS: Szachtior 

17/07/2014: FK Sarajewo (BIH) – FK Haugesund (NOR) 0:1 (0:0)
24/07/2014: Haugesund – Sarajewo 1:3 (0:2)
AWANS: FK Sarajewo

17/07/2014: Sillamae Kalev  (EST) – FK Krasnodar (RUS) 0:4 (0:2)
24/07/2014: Krasnodar – Kalev 5:0 (1:0)
AWANS: FK Krasnodar

17/07/2014: CSKA Sofia (BUL) – Zimbru Kiszyniów (MDA) 1:1 (1:1)
24/07/2014: Zimbru – CSKA Sofia 0:0
AWANS: Zimbru

17/07/2014: Derry City FC (IRL) – Szachtior Soligorsk (BLR) 0:1 (0:1)
24/07/2014: Szachtior – Derry 5:1 (2:1)
AWANS: Szachtior

17/07/2014: FC Astana (KAZ) – Hapoel Tel-Awiw 3:0 (1:0)
24/07/2014: Hapoel – Astana 1:0 (0:0)
AWANS: FC Astana

17/07/2014: AS Trencin (SVK) – FK Vojvodina (SRB) 4:0 (1:0)
24/07/2014: Vojvodina – Trencin 3:0 (1:0)
AWANS: AS Trencin

17/07/2014: Litex Łowecz – Disgyori VTK (HUN) 0:2 (0:0)
24/07/2014: Disgyori – Litex 1:2 (1:0)
AWANS: Litex Łowecz

17/07/2014: Botew Płowdiw (BUL) – SKN St Polten (AUT) 2:1 (1:0)
24/07/2014: St Polten – Botew 2:0 (1:0)
AWANS: St Polten

17/07/2014: RoPS Rovaniemi (FIN) – Asteras Tripolis (GRE) 1:1 (1:1)
24/07/2014: Asteras – Rovaniemi 4:2 (2:0)
AWANS: Asteras

17/07/2014:  Dundalk FC (IRL) – Hajduk Split (CRO) 0:2 (0:1)
24/07/2014: Hajduk – Dundalk 1:2 (1:0)
AWANS: Hajduk

17/07/2014: Kairat Ałmaty (KAZ) – Esbjerg fB (DEN) 1:1 (0:0)
24/07/2014: Esbjerg – Kairat 1:0 (1:0)
AWANS: Esbjerg

17/07/2014: Elfsborg (SWE) – Inter Baku (AZE) 0:1 (0:1)
24/07/2014: Inter Baku – Elfsborg 0:1 (0:1) k. 3:4
AWANS: Elfsborg

[tab:Q3]

Mecze 31. lipca i 6 sierpnia

31/07/14: Stjarnan (ISL) – LECH POZNAŃ 1:0 (0:0)
6/8/14: LECH – Stjarnan 0:0
AWANS: STJARNAN

31/07/14: RUCH CHORZÓW – Esbjerg fB (DEN) 0:0
6/8/14: Esbjerg – RUCH 2:2 (1:1)
AWANS: RUCH CHORZÓW

31/07/14: Kardemir Karabukspor (TUR) – Rosenborg BK (NOR) 0:0
6/8/14: Rosenborg – Kardemir 1:1 (1:1)
AWANS: KARDEMIR

31/07/14: RNK Split (CRO) – Czernomorec Odessa 2:0 (1:0)
6/8/14: Czernomorec – RNK 0:0
AWANS: RNK SPLIT

31/07/14: Saint Johnstone FC (SCO) – FC Spartak Trnava (SVK) 1:2 (0:1)
6/8/14: Spartak Trnava – Saint Johnstone 1:1 (0:1)
AWANS: SPARTAK TRNAVA

31/07/14: 1. FSV Mainz 05 (GER) – Asteras Tripolis FC (GRE) 1:0 (1:0)
6/8/14: Asteras – FSV Mainz 3:1 (1:1)
AWANS: ASTERAS TRIPOLIS

31/07/14: Diosgyori VTK (HUN) – FK Krasnodar (RUS) 1:5 (0:2)
6/8/14: Krasnodar – Diosgyori 3:0 (1:0)
AWANS: FK KRASNODAR

31/07/14: FK Mlada Boleslav (CZE) – Olympique Lyon (FRA) 1:4 (0:2)
6/8/14: Lyon – Mlada 2:1 (0:0)
AWANS: OLYMPIQUE LYON

31/07/14: FK AS Trencín (SVK) – Hull City (ENG) 0:0
6/8/14: Hull – Trencin 2:1 (1:1)
AWANS: HULL CITY

31/07/14: AC Omonia (CYP) – FK Metalurg Skopje (MKD) 3:0 (2:0)
6/8/14: Metalurg – Omonia 0:1 (0:0)
AWANS: OMONIA NIKOZJA

31/07/14: IF Brommapojkarna (SWE) – AC Torino (ITA) 0:3 (0:1)
6/8/14: Torino – IF Brommapojkarna 4:0 (2:0)
AWANS: TORINO

31/07/14: PSV Eindhoven (NED) – SKN St Polten (AUT) 1:0 (0:0)
6/8/14: St Polten – PSV  2:3 (0:1)
AWANS: PSV EINDHOVEN

31/07/14: FK Zorja Ługańsk (UKR) – Molde FK (NOR) 1:1 (0:0)
6/8/14: Molde – Zorja 1:2 (1:1)
AWANS: ZORJA ŁUGAŃSK

31/07/14: FK Sarajevw (BIH) – Atromitos FC (GRE) 1:2 (1:1)
6/8/14: Artomitos – Sarajewo 1:3 (0:1, 1:2, 1:3) PD
AWANS: FK SARAJEWO

31/07/14: Real Sociedad (ESP) – Aberdeen FC (SCO) 2:0 (0:0)
6/8/14: Aberdeen – Real Sociedad 2:3 (1:1)
AWANS: REAL SOCIEDAD

31/07/14: FK Astana (KAZ) – AIK Solna (SWE) 1:1 (1:1)
6/8/14: AIK – Astana 0:3 (0:1)
AWANS: FK ASTANA

31/07/14: SV Zulte Waregem (BEL) – FK Szachtior Soligorsk (BLR) 2:5 (1:3)
6/8/14: Szachtior – Zulte Waregem 2:2 (2:1)
AWANS: SZACHTIOR SOLIGORSK

31/07/14: SV Grodig (AUT) – FC Zimbru Kiszyniów (MDA) 1:2 (0:1)
6/8/14: Zimbru – SV Grodig
AWANS:

31/07/14: FC Astra (ROU) – Slovan Liberec (CZE) 3:0 (1:0)
6/8/14: Slovan – Astra 2:3 (2:1)
AWANS: FC ASTRA

31/07/14: FC Dynamo Moskwa (RUS) – Hapoel Kiryat Shmona FC (ISR) 1:1 (0:0)
6/8/14: Hapoel KS – Dynamo M. 1:2 (1:2)
AWANS: DYNAMO MOSKWA

31/07/14: BSC Young Boys (SUI) – Ermis Aradippou FC (CYP) 1:0 (0:0)
6/8/14: Ermis – Young Boys 0:2 (0:1)
AWANS: YOUNG BOYS

31/07/14: IF Elfsborg (SWE) – FH Hafnarfjordur (ISL) 4:1 (0:0)
6/8/14: Hafnarfjodur – Elfsborg 2:1 (1:0)
AWANS: IF ELFSBORG

31/07/14: FC Petrolul Ploiesti (ROU) – FC Viktoria Pilzno (CZE) 1:1 (0:0)
6/8/14: Viktoria – Petrolul 1:4 (1:3)
AWANS: PETROLUL PLOIESTI

31/07/14: Víkingur (FRO) – HNK Rijeka (CRO) 1:5 (1:2)
6/8/14: Rijeka – Vikingur 4:0 (1:0)
AWANS: HNK RIJEKA

31/07/14: FC Dinamo Mińsk (BLR) – CFR 1907 Cluj (ROU) 1:0 (0:0)
6/8/14: Cluj – Dinamo Mińsk 0:2 (0:0)
AWANS: DINAMO MIŃSK

31/07/14: Neftczi PFK (AZE) – FC Chikhura Sachkhere (GEO) 0:0
6/8/14: Chikhura – Neftczi 2:3 (1:3)
AWANS: NEFTCZI BAKU

31/07/14: IFK Goteborg (SWE) – Rio Ave FC (POR) 0:1 (0:1)
6/8/14: Rio Ave – IFK Goteborg
AWANS:

31/07/14: Club Brugge KV (BEL) – Broendby IF (DEN) 3:0 (1:0)
6/8/14: Broendby – Club Brugge 0:2 (0:2)
AWANS: Club BRUGGE

31/07/14: FC Szachiar Karagandy (KAZ) – HNK Hajduk Split (CRO) 4:2 (2:1)
6/8/14: Hajduk – Szachtar K. 3:0 (2:0)
AWANS: HAJDUK SPLIT

[tab:Q4]

21/08/2014: FK Aktobe (KAZ) – LEGIA WARSZAWA 0:1 (0:0)
28/08/2014: LEGIA – Aktobe 2:0 (1:0)
AWANS: LEGIA WARSZAWA

21/08/2014: RUCH CHORZÓW – Metalist Charków* 0:0
28/08/2014: Metalist – RUCH** 1:0 PD
AWANS: METALIST CHARKÓW
* Mecz w Gliwicach
**Mecz w Kijowie

21/08/2014: KSC Lokeren (BEL) – Hull City (ENG) 1:0 (0:0)
28/08/2014: Hull – Lokeren 2:1 (1:0)
AWANS: KSC LOKEREN

21/08/2014: PSV Eindhoven (NED) – FC Szachtior Soligorsk (BLR) 1;0 (0:0)
28/08/2014: Szachtior – PSV 0:2 (0:0)
AWANS: PSV EINDHOVEN

20/08/2014: Stjarnan (ISL) – FC Inter Mediolan (ITA) 0:3 (0:1)
28/08/2014: Inter – Stjarnan 6:0 (2:0)
AWANS: INTER MEDIOLAN

21/08/2014: FC Zorja Ługańsk (UKR) – Feyenoord (NED) 1:1 (1:1)
28/08/2014: Feyenoord – Zorja 4:3 (2:0)
AWANS: FEYENOORD ROTTERDAM

21/08/2014: Real Sociedad (ESP) – FK Krasnodar (RUS) 1:0 (0:0)
28/08/2014: Krasnodar – Sociedad 3:0 (0:0)
AWANS: FK KRASNODAR

21/08/2014: Dinamo Mińsk (BLR) – CD Nacional (POR) 2:0 (1:0)
28/08/2014: Nacional – Dinamo Mińsk 2:3 (1:2)
AWANS: DINAMO MIŃSK

21/08/2014: Petrolul Ploiesti (ROU) – GNK Dinamo Zagrzeb (CRO) 1:3 (1:1)
28/08/2014: Dinamo Zagrzeb – Petrolul 2:1 (1:0)
AWANS: DINAMO ZAGRZEB

21/08/2014: Trabzonspor AS (TUR) – FK Rostow (RUS) 2:0 (1:0)
28/08/2014: Rostow – Trabzonspor 0:0
AWANS: TRABZONSPOR

21/08/2014: RNK Split (CRO) – Torino FC (ITA) 0:0
28/08/2014: Torino – RNK Split 1:0 (1:0)
AWANS: FC TORINO

21/08/2014: HNK Rijeka (CRO) – FC Sheriff (MDA) 1:0 (0:0)
28/08/2014:  Sheriff – HNK RIjeka 0:3 (0:1)
AWANS: HNK RIJEKA

21/08/2014: Apollon Limassol FC (CYP) – FC Lokomotiw Moskwa (RUS) 1:1 (0:1)
28/08/2014: Lokomotiw – Apollon 1:4 (0:1)
AWANS: APOLLON LIMASSOL

21/08/2014: BSC Young Boys (SUI) – Debreczyn (HUN) 3:1 (1:1)
28/08/2014: Debreczyn – Young Boys 0:0
AWANS: YOUNG BOYS BERNO

21/08/2014: FC Spartak Trnava (SVK) – FC Zurich (SUI) 1:3 (1:2)
28/08/2014: Zurich – Spartak Trnava 1:1 (1:0)
AWANS: FC ZURICH

21/08/2014: AEL Limassol FC (CYP) – Tottenham Hotspur FC (ENG) 1:2 (1:0)
28/08/2014: Tottenham – AEL 3:0 (1:0)
AWANS: TOTTENHAM 

21/08/2014: FK Partizan (SRB) – Neftczi PFK (AZE) 3:2 (2:2)
28/08/2014: Neftczi – Partizan 1:2 (0:1)
AWANS: PARTIZAN BELGRAD

21/08/2014: IF Elfsborg (SWE) – Rio Ave FC (POR) 2:1 (2:0)
28/08/2014: Rio Ave – Elfsborg 1:0 (0:0)
AWANS: RIO AVE

21/08/2014: Kardemir Karabukspor (TUR) – AS Saint-Etienne (FRA) 1:0 (0:0)
28/08/2014: Saint-Etienne – Kardemir 1:0 (1:0) k. 4:3
AWANS: SAINT ETIENNE

21/08/2014: Panathinaikos FC (GRE) – FC Midtjylland (DEN) 4:1 (3:1)
28/08/2014: Midtjylland – Panathinaikos 1:2 (0:0)
AWANS: PANATHINAIKOS ATENY

21/08/2014: Grasshopper Club (SUI) – Club Brugge KV (BEL) 1:2 (1:2)
28/08/2014: Brugge – Grasshoppers 1:0 (0:0)
AWANS: Club BRUGGE

21/08/2014: Karabach FK (AZE) – FC Twente (NED) 0:0
28/08/2014: Twente – Karabach 1:1 (1:0)
AWANS: KARABACH AGDAM

21/08/2014: HJK Helsinki (FIN) – SK Rapid Wiedeń (AUT) 2:1 (0:0)
28/08/2014: Rapid Wiedeń – HJK 3:3 (2:1)
AWANS: HJK HELSINKI

21/08/2014: FC Zimbru Kiszyniów (MDA) – PAOK FC (GRE) 1:0 (0:0)
28/08/2014: PAOK – Zimbru 4:0 (2:0)
AWANS: PAOK FC

21/08/2014: FC Dynamo Moskwa (RUS) – Omonia Nikozja 2:2 (1:1)
28/08/2014: Omonia – Dynamo Moskwa 1:2 (1:1)
AWANS: DYNAMO MOSKWA

21/08/2014: Olympique Lyon (FRA) – FC Astra (ROU) 1:2 (1:0)
28/08/2014: Astra – Lyon 0:1 (0:1)
AWANS: FC ASTRA

21/08/2014: FK Sarajewo (BIH) – VfL Borussia Moenchengladbach (GER) 2:3 (1:2)
28/08/2014: Borussia M’Gladbach – Sarajewo 7:0 (3:0)
AWANS: BORUSSIA M’GLADBACH

21/08/2014: FC Astana (KAZ) – Villarreal CF (ESP) 0:3 (0:1)
28/08/2014: Villarreal – Astana 4:0 (1:0)
AWANS: VILLARREAL

21/08/2014: PEC Zwolle (NED) – AC Sparta Praga (CZE) 1:1 (0:0)
28/08/2014: Sparta – Zwolle 3:1 (2:0)
AWANS: SPARTA PRAGA

21/08/2014: Asteras Tripolis FC (GRE) – Maccabi Tel-Aviv FC (ISR) 2:0 (1:0)
28/08/2014: Maccabi T-A. Asteras 3:1 (1:1)
AWANS:  ASTERAS TRIPOLIS

20/08/2014: FC Dnipro Dnipropietrowsk (UKR) – HNK Hajduk Split (CRO) 2:1 (0:0)
28/08/2014: Hajduk – Dnipro 0:0
AWANS: DNIPRO

[tab:END]


pubsport.pl
Top