Jesteś tutaj
Główna > LIGA EUROPY UEFA 2016/17 > LIGA EUROPEJSKA 2013/14

Prezentujemy terminarze i wyniki rozgrywek Ligi Europy w sezonie 2013/14.

[tab:FIN]

14/05/2014: BENFICA – SEVILLA 0:0 k. 2:4 
/TURYN, 20:45/

[tab:Q1]

2/07/13: Metalurg Skopje – Karabach (AZE) 0:1
11/07/13: Karabach – Metalurg 1:0 (0:0)
AWANS: Karabach

2/07/13: Sliema Wanderers (Malta)- Chazar L. (KAZ)  1:1
11/07/13: Chazar – Sliema 1:0 (1:0)
AWANS: Chazar

2/07/13: Trans Narva (EST) – Gefle (SWE) 0:3
11/07/13:  Gefle – Trans 5:1
AWANS: Gefle

2/07/13: Bala Town (WAL) – Levadia (EST) 1:0
11/07/13: Levadia – Bala Town 3:1 (2:0)
AWANS: Levadia

3/07/13: IF Fuglafjodur (Wysp. Owcze) – Linfield FC (Irl. Płn.) 0:2
10/07/13: Linfield – IF 3:0
AWANS: Linfield FC

4/07/13: Chikhura (Gruzja) – Vaduz (LIE) 0:0
11/07/13: Vaduz – Chikhura 1:1 (1:1)
AWANS: Chikhura

4/07/13: Astana (KAZ) – Botew Płowdiw (BUL) 0:1
11/07/13: Botew – Astana 5:0 (2:0)
AWANS: Botew

4/07/13: Milsami (MDA) – Dudelange (LUX) 1:0
11/07/13: Dudelange – Milsami 0:0
AWANS: Milsami

2-4/07/13: Gandzasar (ARM) – Aktobe (KAZ) 1:2
11/07/13: Aktobe – Gandzasar 2:1 (1:1)
AWANS: Aktobe

4/07/13: FK Celik (Czarnogóra) – Honved (HUN) 1:4
11/07/13: Honved – Celik 9:0
AWANS: Honved

4/07/13:  UE Santa Colomba (AND) – Zrinjiski (BiH) 1:3
11/07/13: Zrinjiski – UE Santa Colomba 1:0 (0:0)
AWANS: Zrinjiski

4/07/13:  Teteks (MKD) – Pyunik (ARM) 1:1
11/07/13: Pyunik – Teteks 1:0 (1:0)
AWANS: Pyunik

4/07/13: Hibernians (Malta) – Vojvodina (SRB) 1:4
11/07/13: Vojvodina – Hibernians 3:2
AWANS: Vojvodina

4/07/13: Inter Baku (AZE) – IFK Mariehamn  (FIN)1:1
11/07/13: IFK – Inter 0:2 (0:1)
AWANS: Inter Baku

4/07/13: Jeunesse Esch (LUX) – TPS Turku 2:0
11/07/13: TPS – Jeunesse Esch 3:2
AWANS: Jeunesse Esch

4/07/13: Kruoja (LTU) – Dinamo Mińsk 0:3
11/07/13: Dinamo – Kruoja 5:0 (4:0)
AWANS: Dinamo Mińsk

4/07/13:  Flora Tallinn – Kukesi (ALB) 1:1
11/07/13: Kukesi – Flora 0:0
AWANS: Kukesi

4/07/13:  Suduva (LTU) – Turnovo (MKD) 2:2
11/07/13: Turnovo – Suduva 2:2 k. 5:4
AWANS: Turnovo

4/07/13:  Laci (ALB) – Differdange (LUX) 0:1
9/07/13: Differdange – Laci 2:1
AWANS: Differdange 03

4/07/13: Torpedo Kutaisi (Gruzja) – Żilina 0:3
11/07/13: Żilina – Torpedo 3:3 (2:1)
AWANS: Żilina

4/07/13: Tromsoe (NOR) – Celje (SLO) 1:2
11/07/13: Celje – Tromsoe 0:2 (0:2)
AWANS: Tromsoe

4/07/13:  FC Tiraspol (MDA) – Skonto Ryga 0:1
11/07/13: Skonto – FC Tiraspol 0:1 k. 4:2
AWANS: Skonto

4/07/13: Prestatyn Town (WAL) – Metalurgs Ljepajas (LAT) 1:2
11/07/13: Metalurgs – Prestatyn 1:2 k. 3:4
AWANS:Prestytan

4/07/13: Lewski Sofia – Irtysz Pawłodar (KAZ) 0:0
11/07/13: Irtysz – Lewski 2:0 (2:0)
AWANS: Irtysz

4/07/13:  Teuta (ALB) – Dacia (MDA) 3:1
11/07/13: Dacia – Teuta 2:0 (1:0)
AWANS: Dacia

4/07/13: Vikingur (Wyspy Owcze) – Inter Turku (FIN) 1:1
11/07/13: Inter – Vikingur o:1 (0:0)
AWANS: Vikinkgur

4/07/13:  Broughton (WAL) – Ventspils (LAT) 1:1
11/07/13: Ventspils – Broughton 0:0
AWANS: Ventspils

4/07/13:  Żalgiris Wilno – St. Patrick's (IRL) 2:2
11/07/13: St. Patricks's – Żalgiris
AWANS:

4/07/13: FK Sarajewo – Libertas (SNM) 1:0
11/07/13: Libertas – Sarajewo 1:2
AWANS: FK Sarajewo

4/07/13: Videoton (HUN) – Mlodost Podgorica 2:1
11/07/13: Mlodost – Videoton 1:0 (0:0)
AWANS: Mlodost

4/07/13: Rudar Pljeva (Czarnogóra) – Mika (ARM) 1:0
11/07/13: Mika – Rudar 1:1
AWANS: Rudar Pljeva

4/07/13: Drogheda (IRL) – Malmoe 0:0
11/07/13: Malmoe – Drogheda 2:0 (1:0)
AWANS: Malmoe

4/07/13: Domżale (SLO) – Astra (ROM) 0:1
11/07/13: Astra – Domżale 2:0 (0:0)
AWANS: Astra

4/07/13: Crusaders (NIR) – Rosenborg 1:2
11/07/13: Rosenborg – Crusaders 7:2 (2:0)
AWANS: Rosenborg

4/07/13: La Fiorita (SNM) – Valetta (Malta) 0:3
11/07/13: Valetta – La Fiorita 1:0 (0:0)
AWANS: Valetta

4/07/13:  Breidablik (ISL) – FC Santa Coloma (AND)  4:0
11/07/13: FC Santa Coloma – Breidablik o:0
AWANS: Breidablik

4/07/13: KR Rejkjawik (ISL) – Glenatoran (NIR) 0:0
11/07/13: Glenatoran – KR 0:3
AWANS: KR Rejkjawik

4/07/13: IBV (ISL) – HB Thorshavn (Wyspy Owcze) 1:1
11/07/13: HB – IBV 0:1 (0:0)
AWANS: IBV
[tab:Q2]

18/07/13: ŚLĄSK WROCŁAW – Rudar Pljevja (Czarnogóra) 4:0 (2:0)
1:0 – Paixao 5', 2:0 Paixao 9', 3:0 – Sobota 56', 4:0 – Plaku 70'
25/07/13: Rudar – ŚLĄSK 2:2 (0:2)
0:1 – Sobota 31' 0:2 Paixao 37' 1:2 – Jovanović 57', 2:2 – Bambur 92'
AWANS: ŚLĄSK WROCŁAW

18/07/13: Karabach A. – PIAST GLIWICE 2:1 (0:0)
0:1 – Robak 19', 1:1 – Richard 40', 2:1 – Reynaldo 83'
25/07/13: PIAST GLIWICE – Karabach 2:2 (2:1, 2:1) PD
0:1 – George 9' 1:1 – Matras 29' 2:1 – Robak 36' 2:2 – Kapolongo 107'
AWANS: KARABACH

18/07/13: Honka Espoo (Finlandia) – LECH POZNAŃ 1:3 (1:1)
0:1 – Ubiparip 11' – 1:1 – Vasara 17' 1:2 –  Teodorczyk 53' 1:3 – Kamiński 71'
25/07/13: LECH – Honka 2:1 (2:1)
1:0 – Teodorczyk 5' 1:1 – Koskinen 8' 2:1 – Kędziora 40'
AWANS: LECH POZNAŃ

18/07/13: Irtysz (KAZ) – Siroki Brijeg (BIH) 3:2
25/07/13: Siroki Brijeg – Irtysz 2:0
AWANS: Siroki Brijeg

18/07/13: Dila (Gruzja) Aalborg BK 3:0
25/07/13: Aalborg – Dila 0:0
AWANS: Dila (Gruzja)

18/07/13: Venstpils – Jeunesse Esch 1:0
25/07/13: Jeunesse Esch – Venstpils 1:4
AWANS: Ventspils

18/07/13: Mlodost Podgorica – Senica (Słowacja) 2:2
25/07/13: Senica – Mlodost 0:1
AWANS: Mlodost

18/07/13: Szachtior Soligorsk (BLR) – Milsami (MDA) 1:1
25/07/13: Milsami – Szachtior 1:1 k. 4:2
AWANS: Milsami

18/07/13: Dinamo Mińsk – Lokomotiva Zagrzeb 1:2
25/07/13: Lokomotiva – Dinamo 2:3
AWANS: Dinamo Mińsk

18/07/13: Zrinjiski (BIH) – Botew Płowdiw (BUL) 1:1
25/07/13: Botew – Zrinjiski 2:0
AWANS: Botew

18/07/13: Skonto Ryga – Slovan Liberec 2:1
25/07/13: Slovan – Skonto 1:0
AWANS: Slovan

18/07/13: Berore Stara Zagora (BUL) – Hapoel Tel-Awiw 1:4
25/07/13: Hapoel – Berore 2:2
AWANS: Hapoel

18/07/13: Stroemsgodest (NOR) – Debreczyn 2:2
25/07/13: Debreczyn – Stremsgodest 0:3
AWANS: Stremsgodest

18/07/13: Petrolul (ROM) – Vikingur (Wyspy Owcze) 3:0
25/07/13: Vikingur – Petrolul 0:4
AWANS: Petrolul

18/07/13: Malmoe – Hibernian (SCO) 2:0
25/07/13: Hibernian – Malmoe 0:7
AWANS: Malmoe

18/07/13: Maccabi Hajfa – Chazar Lenkoran (AZE) 2:0
25/07/13: Chazar – Maccabi 0:8
AWANS: Maccabi

18/07/13: Hodd (NOR) – Aktobe (KAZ) 1:0
25/07/13: Aktobe – Hodd 2:0
AWANS: Aktobe

18/07/13: Rosenborg – St. Johnstone (SCO) 0:1
25/07/13: St. Johnstone – Rosenborg 1:1
AWANS:  St. Johnstone 

18/07/13: Anothorsis – Gefle (SWE) 3:0
25/07/13: Gefle – Anoghrosis 4:0
AWANS: Gefle

18/07/13: Tromsoe (NOR) – Inter Baku (AZE) 2:0
25/07/13: Inter – Tromsoe 1:0
AWANS: Tromsoe

18/07/13: Czernomorec Odessa – Dacia (Mołdawia) 2:0
25/07/13: Dacia – Czernomorec 2:1
AWANS: Czernomorec

18/07/13: Goeteborg – Trencin (SVK) 0:0
25/07/13: Trencin – Goeteborg 2:1 
AWANS: Trencin

18/07/13: Differdange (LUX) – Utrecht 2:1
25/07/13: Utrecht – Differdange 3:3
AWANS: Differdange

18/07/13: Valetta (Malta) – FC Mińsk 1:1
25/07/13: FC Mińsk – Valetta 2:0
AWANS: FC Mińsk

18/07/13: Kukesi (ALB) – FK Sarajewo 3:2
25/07/13: Sarajewo – Kukesi 0:0
AWANS: Kukesi (ALB)

18/07/13: Thun – Chikhura (Gruzja) 2:0
25/07/13: Chikhura – Thum 1:3 
AWANS: Thun

18/07/13: Jagodina (SRB) – Rubin Kazań 2:3
25/07/13: Rubin – Jagodina 1:0
AWANS: Rubin Kazań

18/07/13: Żalgiris Wilno – Pyunik Erewań 2:0
25/07/13: Pyunik – Żalgiris 1:1
AWANS: Żalgiris

18/07/13: Xanthi – Linfield (NIR) 0:1
25/07/13: Linfield – Xanthi 1:2 (1:1) PD
AWANS: Xanthi

18/07/13: Sparta Praga – Hacken (SWE) 2:2
25/07/13: Hacken – Sparta 1:0
AWANS: Hacken

18/07/13: Hajduk Split – Turnovo (Macedonia) 2:1
25/07/13: Turnovo – Hajduk 1:1
AWANS: Hajduk

18/07/13: Astra (ROM) – Omonia Nikozja 1:1
25/07/13: Omonia – Astra 1:2
AWANS: Astra

18/07/13:  Trabzonspor – Derry City (IRL) 4:2
25/07/13: Derry – Trabzonspor 0:3
AWANS: Trabzonspor

18/07/13: Vojvodina Novy Sad – Honved Budapeszt 2:0
25/07/13: Honved – Vojvodina 1:3
AWANS: Vojvodina

18/07/13: Crvena Zvezda Belgrad – IBV (ISL) 2:0
25/07/13: IBV – Crvena 0:0
AWANS: Crvena Zvezda

18/07/13: Olimpija Lublana – Żilina 3:1
25/07/13: Żilina – Olimpija 2:0
AWANS: Żilina

18/07/13: Rijeka (CRO) – Prestytan (WAL) 5:0
25/07/13: Prestytan – Rijeka 0:3
AWANS: Rijeka

18/07/13: KR Rejkjawik – Standard Liege 1:3
25/07/13: Standard – KR 3:1
AWANS: Standard

18/07/13: Breidablik (ISL) – Sturm Graz 0:0
25/07/13: Sturm – Breidablik 0:1
AWANS: Breidablik

16/07/13: Levadia Tallinn – Pandurii (ROM) 0:0
25/07/13: Pandurii – Levadia 4:0
AWANS: Pandurii

[tab:Q3]

1/08/2013: Żalgiris Wilno- LECH POZNAŃ 1:0 (0:0)
8/08/2013: LECH POZNAŃ – Żalgiris 2:1 (0:1)
AWANS: ŻALGIRIS WILNO

1/08/2013: ŚLĄSK WROCŁAW  – Club Brugge 1:0 (0:0)
8/08/2013: Club Brugge – ŚLĄSK WROCŁAW 3:3 (0:1)
AWANS: ŚLĄSK WROCŁAW

1/08/2013: Karabach – Gefle 1:0 (0:0)
8/08/2013: Gefle – Karabach 0:2 (0:1)
AWANS: Karabach

1/08/2013: Czornomorec Odessa  – Crvena Zvezda Belgrad 3:1 (2:0)
8/08/2013: Crvena Zvezda – Czernomorec 0:0
AWANS:  Czernomorec Odessa

1/08/2013: NK Siroki Brijeg  – Udinese Calcio 1:3 (0:1)
8/08/2013: Udinese – Siroki Brijeg 4:0 (1:0)
AWANS: Udinese Calcio

1/08/2013: FK Ventspils  – Maccabi Hajfa 0:0
8/08/2013: Maccabi – FK Ventspils 3:0 (2:0)
AWANS: Maccabi Hajfa

1/08/2013: Dinamo Mińsk – Trabzonspor 0:1 (0:1)
8/08/2013: Trabzonspor – Dinamo Mińsk 0:0
AWANS: Trabzonspor

1/08/2013: FK AS Trencin – Astra Giurgiu 1:3 (0:1)
8/08/2013: Astra – Trencin 2:2 (0:0)
AWANS: Astra Giurgiu

1/08/2013: Swansea  – Malmo FF 4:0 (1:0)
8/08/2013: Malmoe FF – Swansea 0:0
AWANS: Swansea City

1/08/2013: Petrolul Ploiesti  – Vitesse Arnhem 1:1 (0:0)
8/08/2013: Vitesee – Petrolul 1:2 (0:1)
AWANS: Petrolul Ploiesti

1/08/2013: Slovan Liberec – FC Zurich 2:1 (0:1)
8/08/2013: FC Zurich – Slovan 1:2 (0:1)
AWANS: Slovan Liberec

1/08/2013: FK Aktobe  – Breidablik 1:0 (0:0)
8/08/2013: Breidablik – FK Aktobe 1:0 k. 1:2
AWANS: FK Aktobe

1/08/2013: Randers FC – Rubin Kazań 1:2 (0:2)
8/08/2013: Rubin – Randers 2:0 (1:0)
AWANS: Rubin

1/08/2013: Sevilla FC  – FK Mladost 3:0 (1:0)
8/08/2013: Mlodost – Sevilla FC 1:6 (0:5)
AWANS: Sevilla FC

1/08/2013: Hajduk Split- Dila Gori 0:1 (0:1)
8/08/2013: Dila – Hajduk 1:0 (1:0)
AWANS: Dila Gori 

1/08/2013: FK Kukesi  – Metalurg Donieck 2:0 (1:0)
8/08/2013: Metalurg Donieck – Kukesi 1:0 (0:0)
AWANS: Kukesi FK

1/08/2013: Pandurii – Hapoel Tel Awiw 1:1 (1:1)
8/08/2013: Hapoel – Pandurii 1:2 (1:1)
AWANS: Pandurii

1/08/2013: Tromsoe IL – FC Differdange 03 1:0 (0:0)
8/08/2013: Differdange – Tromsoe 1:0 k. 3:4
AWANS: Tromsoe IL

1/08/2013: Motherwell FC – Kubań Krasnodar 0:2 (0:0)
8/08/2013: Kubań – Motherwell 1:0 (0:0)
AWANS: Kubań Krasnodar

1/08/2013: AS Saint-Etienne  – Milsami 3:0 (2:0)
8/08/2013: Milsami – AS Saint-Etienne 0:3 (0:2)
AWANS: AS Saint-Etienne

1/08/2013: FK Jabłoniec – Stromsgodset IF 2:1 (1:1)
8/08/2013: Stromsgodest – FK Jabłoniec 1:3 (0:1)
AWANS: FK Jabłoniec

1/08/2013: HNK Rijeka  – MSK Żilina 2:1 (1:0)
8/08/2013: MSK Żilina – HNK Rijeka 1:1 (0:0)
AWANS: HNK Rijeka

1/08/2013: Asteras Tripolis – Rapid Wiedeń 1:1 (1:1)
8/08/2013: Rapid Wiedeń – Asteras Tripolis 3:1 (1:0)
AWANS: Rapid Wiedeń

1/08/2013: Botew Płowdiw  – VfB Stuttgart 1:1 (0:0)
8/08/2013: Stuttgart – Botew 0:0
AWANS: VfB Stuttgart

1/08/2013: GD Estoril-Praia  – Hapoel Ramat Gan 0:0
8/08/2013: Hapoel Ramat Gan – Estoril 0:1 (0:0)
AWANS: Estoril-Praia

1/08/2013: Vojvodina Nowy Sad – Bursaspor 2:2 (0:1)
8/08/2013: Bursaspor – Vojvodina 0:3 (0:2)
AWANS: Vojvodina Nowy Sad

1/08/2013: Skoda Xanthi-  Standard Liege 1:2 (1:1)
8/08/2013: Standard – Skoda 2:1 (1:0)
AWANS: Standard Liege

1/08/2013: BK Hacken  – FC Thun 1:2 (0:1)
8/08/2013: Thun – Hacken 1:0 (0:0)
AWANS: FC Thun

1/08/2013: FC Mińsk  – Saint Johnstone FC 0:1 (0:0)
8/08/2013: Saint Johnstone – FC Mińsk 0:1 (0:0) k. 2:3
AWANS: FC Mińsk
[tab:Q4]

22/08/2013: Sevilla FC – ŚLĄSK WROCŁAW 4:1 (1:1)
29/08/2013: ŚLĄSK WROCŁAW – Sevilla FC 0:5 (0:2)
AWANS: SEVILLA FC

22/08/2013: Kubań Krasnodar – Feyenoord Rotterdam 1:0 (0:0)
29/08/2013: Feyenoord Rotterdam – Kubań Krasnodar 1:2
AWANS: KUBAŃ KRASNODAR

22/08/2013: Zulte Waregem – APOEL Nikozja* 1:1
29/08/2013: APOEL Nikozja* – Zulte Waregem 1:2
AWANS: ZULTE WAREGEM
* APOEL NIKOZJA
zagra w fazie grupowej w wyniku losowania, które wyłoniło zastępcę dla zdyskwalifikowanego Fenerbahce Stambuł

22/08/2013: Rapid Wiedeń – FC Dila Gori 1:0
29/08/2013: FC Dila Gori – Rapid Wiedeń 0:3
AWANS: RAPID WIEDEŃ

22/08/2013: Tromsoe – Beşiktaş Stambuł 2:1
29/08/2013: Beşiktaş Stambuł – Tromsoe 2:0
AWANS: BESIKTAS STAMBUŁ

22/08/2013: CS Pandurii – SC Braga 0:1
29/08/2013: SC Braga – CS Pandurii 0:2 PD
AWANS: CS PANDURII

22/08/2013: Apollon Limassol – OGC Nice 2:0
29/08/2013: OGC Nice – Apollon Limassol 1:0
AWANS: APOLLON LIMASOL

22/08/2013: FC Aktobe – Dynamo Kijów 2:3 (1:1)
29/08/2013: Dynamo Kijów – FC Aktobe 5:1
AWANS: DYNAMO KIJÓW

22/08/2013: Swansea City – Petrolul Ploieşti 5:1
29/08/2013: Petrolul Ploieşti – Swansea City 2:1
AWANS: SWANSEA CITY

22/08/2013: Atromitos FC – AZ Alkmaar 1:3
29/08/2013: AZ Alkmaar – Atromitos FC 0:2
AWANS: AZ ALKMAAR
* mecz przerwany w 59. minucie z powodu zagrożenia pożarowego, dokończony w piątek o 11:00

22/08/2013: FH Hafnarfjördur – KRC Genk 0:2
29/08/2013: KRC Genk – FH Hafnarfjördur 5:2
AWANS: KRC GENK

22/08/2013: IF Elfsborg – FC Nordsjaelland 1:1
29/08/2013: FC Nordsjealland – IF Elfsborg 0:1
AWANS: IF ELFSBORG

22/08/2013: FC Salzburg – Žalgiris Wilno 5:0
29/08/2013: Žalgiris Wilno – FC Salzburg  0:2
AWANS: FC SALZBURG

22/08/2013: Karabach Agdam – Eintracht Frankfurt 0:2 (0:1)
29/08/2013: Eintracht Frankfurt – Karabach Agdam 2:1
AWANS: EINTRACHT FRANKFURT

22/08/2013: FC Mińsk – Standard Liege 0:2(0:0)
29/08/2013: Standard Liege – FC Mińsk 3:1
AWANS: STANDARD LIEGE

22/08/2013: FK Jablonec – Real Betis Sevilla 1:2 (1:1)
29/08/2013: Real Betis Sevilla – FK Jablonec 6:0
AWANS:  REAL BETIS SEVILLA

22/08/2013: HNK Rijeka – VfB Stuttgart 2:1
29/08/2013: VfB Stuttgart – HNK Rijeka 2:2
AWANS: HNR RIJEKA

22/08/2013: Czernomorec Odessa – KS Skënderbeu 1:0
29/08/2013: KS Skënderbeu – Czernomorec Odessa 1:1 (1:0) PD
AWANS: CZERNOMOREC ODESSA

22/08/2013: Maccabi Tel Awiw – PAOK Saloniki –
29/08/2013: PAOK Saloniki – Maccabi Tel Awiw
AWANS: Maccabi Tel Awiw PAOK przeniesiono do kw. LM po dyskwalifikacji Metliasta Charków

22/08/2013: FC St Gallen – Spartak Moskwa 1;1
29/08/2013: Spartak Moskwa – FC St Gallen 2:4
AWANS: FC ST GALLEN

22/08/2013: Molde FK – Rubin Kazań 0:2
29/08/2013: Rubin Kazań – Molde FK 3:0
AWANS: RUBIN KAZAŃ

22/08/2013: Vojvodina Nowy Sad – Sheriff Tiraspol 1:1
29/08/2013: Sheriff Tiraspol – Vojvodina Nowy Sad 2:1
AWANS: SHERIFF TIRASPOL

22/08/2013: FK Kukësi – Trabsonspor 0:2
29/08/2013: Trabzonspor – FK Kukësi 3:1
AWANS: TRABZONSPOR

22/08/2013: Esbjerg fB – AS Saint-Étienne 4:3
29/08/2013: AS Saint-Étienne – Esbjerg fB 0:1
AWANS: AS SAINT-ETIENNE

22/08/2013: Grasshopper Zürich – ACF Fiorentina 1:2
29/08/2013: ACF Fiorentina – Grasshopper Zürich 0:1
AWANS: ACF FIORENTINA

22/08/2013: Maccabi Hajfa – FC Astra 1:0
29/08/2013: FC Astra – Maccabi Hajfa 1:1
AWANS: MACCABI HAJFA

22/08/2013: Udinese Calcio – Slovan Liberec 1:3
29/08/2013: Slovan Liberec – Udinese Calcio 1:1
AWANS: SLOVAN LIBEREC

22/08/2013: Dinamo Tbilisi – Tottenham Hotspur 0:5 (0:2)
29/08/2013: Tottenham Hotspur – Dinamo Tbilisi 3:0
AWANS: TOTTENHAM HOTSPUR

22/08/2013: Estoril Praia – FC Pasching 2:0
29/08/2013: FC Pasching – Estoril Praia 1:2
AWANS: ESTORIL PRAIA

22/08/2013: JK Nomme Kalju – Dnipro Dnipropietrowsk 1:3
29/08/2013: Dnipro Dnipropietrowsk – JK Nomme Kalju 2:0
AWANS: DNIPRO DNIPROPIETROWSK

22/08/2013: Partizan Belgrad – FC Thun 1:0
29/08/2013: FC Thun – Partizan Belgrad 3:0
AWANS: FC THUN
[tab:A]

Grupa A:

# Drużyna Pkt. Mecze Z R P Gole Str. +/-
1.  Valencia CF 13 6 4 1 1 12 7 5
2.  Swansea City 8 6 2 2 3 6 4 2
3.  Kubań Krasnodar 6 6 1 3 2 7 7 0
4.  FC St. Gallen 6 6 2 0 4 6 13 -7

Terminarz:

19.09.2013: Valencia – Swansea 0:3
19.09.2013: St. Gallen – Kubań 2:0

3.10.2013: Kubań – Valencia 0:2
3.10.2013: Swansea – St. Gallen 1:0

24.10.2013: Swansea – Kubań 1:1
24.10.2013: Valencia – St. Gallen 5:1

7.11.2013: Kubań – Swansea 1:1 
7.11.2013: St. Gallen – Valencia 2:3

28.11.2013: Kubań – St. Gallen 4:0
28.11.2013: Swansea – Valencia 0:1

12.12.2013: St. Gallen – Swansea 1:0
12.12.2013: Valencia – Kubań 1:1

[tab:B]

Grupa B:

# Drużyna Pkt. Mecze Z R P Gole Str. +/-
1.  Ludogorec Razgrad 16 6 5 1 0 12 2 10
2.  Czernomorec Odessa 10 6 3 1 2 6 9 -3
3.  PSV Eindchoven 9 6 3 0 3 6 5 1
4.  Dinamo Zagrzeb 1 6 1 0 5 3 12 -9

Terminarz:

19.09.2013: Dinamo – Czernomorec 1:2
19.09.2013: PSV – Ludogorec 0:2

3.10.2013: Ludogorec – Dinamo 3:0
3.10.2013: Czernomorec – PSV 0:2

24.10.2013: Czernomorec – Ludogorec 0:1
24.10.2013: Dinamo – PSV 0:0

7.11.2013: PSV – Dinamo 2:0
7.11.2013: Ludogorec – Czernomorec 1;1

28.11.2013: Ludogorec – PSV 2:0
28.11.2013: Czernomorec – Dinamo 2:1

12.12.2013: PSV – Czernomorec 0:1
12.12.2013: Dinamo – Ludogorec 1:2

[tab:C]

Grupa C:

# Drużyna Pkt. Mecze Z R P Gole Str. +/-
1.  FC Salzburg 18 6 6 15 3 12
2.  Esbjerg fB 12 6 4 0 2 8 8 0
3.  IF Elfsborg 4 6 1 1 4 6 11 -5
4.  Standard Liege 1 6 0 1 5 6 13 -7

Terminarz:

19.09.2013: Salzburg – Elfsborg 4:0
19.09.2013: Standard – Esbjerg 1:2

3.10.2013: Esbjerg – Salzburg 1:2
3.10.2013: Elfsborg – Standard 1:1

24.10.2013: Elfsborg – Esbjerg 1:2
24.10.2013: Salzburg – Standard 2:1

7.11.2013: Standard – Salzburg 1:3
7.11.2013: Esbjerg – Elfsborg 1:0 

28.11.2013: Esbjerg – Standard 2:1
28.11.2013: Elfsborg – Salzburg 0:1

12.12.2013: Salzburg 0 Esbjerg 3:0 
12.12.2013: Standard – Elfsborg 1:3

[tab:D]

Grupa D:

>

# Drużyna Pkt. Mecze Z R P Gole Str. +/-
1.  Rubin Kazań 14 6 4 2 14 4 10
2.  NK Maribor 7 6 2 1 3 9 12 -3
3.  Zulte Waregem 7 6 2 1 3 4 10 -6
4.  Wigan Athletic 5 6 1 2 3 6 7 -1

Terminarz:

19.09.2013: Zulte – Wigan 0:0
19.09.2013: Maribor – Rubin 2:5

3.10.2013: Rubin – Zulte 4:0
3.10.2013: Wigan – Maribor 3:1

24.10.2013: Wigan – Rubin 1:1
24.10.2013: Zulte – Maribor 1:3

7.11.2013: Maribor – Zulte 0:1
7.11.2013: Rubin – Wigan 1:0

28.11.2013: Rubin – Maribr 1:1
28.11.2013: Wigan – Zulte 1:2

12.12.2013: Zulte – Rubin 0:2
12.12.2013: Maribor – Wigan 2:1

[tab:E]

Grupa E:

# Drużyna Pkt. Mecze Z R P Gole Str. +/-
1.  AFC Fiorentina 16 6 5 12 3 9
2.  Dnipro Dnipropietrowsk 12 6 4 0 2 11 5 6
3.  FC Pacos de Ferreira 3 6 0 3 3 1 8 -7
4.  CS Pandurii Targu Jiu 2 6 0 2 4 3 11 -8

Terminarz:

19.09.2013: Fiorentina – Pacos 3:0
19.09.2013: Pandurii – Dnipro 0:1

3.10.2013: Dnipro – Fiorentina 1:2
3.10.2013: Pacos – Pandurii 1:1

24.10.2013: Fiorentina – Pandurii 3:0
24.10.2013: Pacos – Dnipro 0:2

7.11.2013: Dnipro – Pacos 2:0
7.11.2013: Pandurii – Fiorentina 1:2

28.11.2013: Pacos – Fiorentina 0:0
28.11.2013: Dnipro – Pandurii 4:1

12.12.2013: Pandurii – Pacos 0:0
12.12.2013: Fiorentina – Dnipro 2:1

[tab:F]

Grupa F:

# Drużyna Pkt. Mecze Z R P Gole Str. +/-
1.  Eintracht Frankfurt 15 6 5 0 1 13 4 9
2.  Maccabi Tel-Awiw 11 6 3 2 1 7 5 2
3.  APOEL FC 5 6 2 2 2 3 8 -5
4.  Girondins de Bordeaux 3 6 1 5 4 10 -6

Terminarz:

19.09.2013: Eintracht – Bordeaux 3:0
19.09.2013: Maccabi T.-A. – APOEL 0:0

3.10.2013: APOEL – Eintracht 0:3
3.10.2013: Bordeaux – Maccabi T-A. 1:2

24.10.2013: Bordeaux – APOEL 2:1
24.10.2013: Eintracht – Maccabi T.-A. 2:0

7.11.2013: Maccabi T.-A. – Eintracht 4:2
7.11.2013: APOEL – Bordeaux 2:1

28.11.2013: APOEL – Maccabi T-A. 0:0
28.11.2013: Bordeaux – Eintracht 0:1

12.12.2013: Maccabi T.-A. – Bordeaux 1:0
12.12.2013: Eintracht – APOEL 2:0

[tab:G]

Grupa G:

# Drużyna Pkt. Mecze Z R P Gole Str. +/-
1.  KRC Gent 14 6 4 2 0 10 5 5
2.  Dynamo Kijów 10 6 3 1 2 11 7 4
3.  Rapid Wiedeń 6 6 1 3 2 8 10 -2
4.  FC Thun 3 6 1 5 3 10 -7

Terminarz:

19.09.2013: Dynamo – Genk 0:1
19.09.2013: Thun – Rapid 1:0

3.10.2013: Rapid – Dynamo 2:2
3.10.2013: Genk – Thun 2:1

24.10.2013: Genk – Rapid 1:1
24.10.2013:  Dynamo –  Thun 3:0

7.11.2013: Thun – Dynamo 0:2
7.11.2013: Rapid – Genk 2:2

28.11.2013: Rapid – Thun 2:1
28.11.2013: Genk – Dynamo 3:1

12.12.2013: Thun – Genk  0:1 
12.12.2013: Dynamo – Rapid 3:1

[tab:H]

Grupa H:

# Drużyna Pkt. Mecze Z R P Gole Str. +/-
1.  FC Sevilla 12 6 3 0 9 4 5
2.  Slovan Liberec 9 6 2 3 1 9 8 1
3.  SC Freiburg 6 6 1 3 2 5 8 -3
4.  Estoril Praia 3 6 0 3 3 5 8 -3

Terminarz:

19.09.2013: Freibourg – Slovan 2:2
19.09.2013: Estoril – Sevilla 1:2

3.10.2013: Sevilla – Freiburg 2:0
3.10.2013: Slovan – Estoril 2:1

24.10.2013: Slovan – Sevilla 1:1
24.10.2013: Freiburg – Estoril 1:1

7.11.2013: Sevilla – Slovan 1:1
7.11.2013: Estoril – Freiburg 0:0

28.11.2013: Sevilla – Estoril 1:1
28.11.2013: Slovan – Freiburg 1:2

12.12.2013: Estoril – Slovan 1:2
12.12.2013: Freiburg – Sevilla 0:2

[tab:I]

Grupa I:

# Drużyna Pkt. Mecze Z R P Gole Str. +/-
1.  Olympique Lyon 12 6 3 3 0 6 3 3
2.  Real Betis Sewilla 9 6 2 3 1 3 2 1
3.  Vitoria Guimaraes 5 6 1 2 3 6 5 1
4.  HNK Rijeka 5 6 0 4 2 2 7 -5

Terminarz:

19.09.2013: Betis – Lyon 0:0
19.09.2013: Vitoria – Rijeka 4:0

3.10.2013: Rijeka – Betis 1:1
3.10.2013: Lyon – Vitoria 1:1

24.10.2013: Lyon – Rijeka 1:0
24.10.2013: Betis  -Vitoria 1:0

7.11.2013: Vitoria – Betis 0:1
7.11.2013: Rijeka – Lyon 1:1

28.11.2013: Rijeka – Vitoria 0:0
28.11.2013: Lyon – Betis 1:0

12.12.2013: Vitoria – Lyon 1:2
12.12.2013: Betis – Rijeka 0:0

[tab:J]

Grupa J:

# Drużyna Pkt. Mecze Z R P Gole Str. +/-
1.  Trabzonspor 14 6 4 2 0 13 6 7
2.  SS Lazio Rzym 12 6 3 3 0 8 4 4
3.  Apollon Limassol 4 6 1 1 4 5 10 -5
4.  LEGIA WARSZAWA 3 6 1 0 5 2 8 -6

Terminarz:

19.09.2013: Apollon – Trabzonspor 1:2 
19.09.2013: Lazio – LEGIA 1:0

3.10.2013: LEGIA – Apollon 0:1 (0:0)
3.10.2013: Trabzonspor – Lazio 3:3

24.10.2013: Trabzonspor – LEGIA 2:0 (1:0)
24.10.2013: Apollon – Lazio 0:0

7.11.2013: Lazio – Apollon 2:1
7.11.2013: LEGIA – Trabzonspor 0:2 (0:0)

28.11.2013: Trabzonspor – Apollon 4:2
28.11.2013: LEGIA – Lazio 0:2 (0:1)

12.12.2013: Lazio – Trabzonspor 0:0
12.12.2013: Apollon – LEGIA 0:2 (0:1)

[tab:K]

Grupa K:

# Drużyna Pkt. Mecze Z R P Gole Str. +/-
1.  Tottenham Hotspur 18 6 6 0 0 15 2 13
2.  Anży Machaczkała 8 6 2 2 2 4 7 -3
3.  Sheriff Tyraspol 6 6 1 3 2 6 6 0
4.  Tromsoe IL 1 6 0 1 5 1 10 -9

Terminarz:

19.09.2013: Sheriff – Anży 0:0
19.09.2013: Tottenham – Tromsoe 3:0

3.10.2013: Anży – Tottenham 0:2
3.10.2013: Tromsoe – Sheriff 1:1

24.10.2013: Anży – Tromsoe 1:0
24.10.2013: Sheriff – Tottenham 0:2

7.11.2013: Tottenham – Sheriff 2:1
7.11.2013: Tromsoe – Anży 0:1

28.11.2013: Anży – Sheriff 1:1
28.11.2013: Tromsoe – Tottenham 0:2

12.12.2013: Sheriff – Tromsoe 2:0
12.12.2013: Tottenham – Anży 4:1

[tab:L]

Grupa L:

# Drużyna Pkt. Mecze Z R P Gole Str. +/-
1.  PAOK Saloniki  11 5 3 8 4 4
2.  AZ Alkmaar 11 5 3 2 6 2 4
3.  Szachtior Karaganda 2 5 0 2 3 4 8 -4
4.  Maccabi Hajfa 2 5 0 2 3 4 8 -4

Terminarz:

19.09.2013: PAOK – Szachtior 2:1
19.09.2013: Maccabi H. – Alkmaar 0:1

3.10.2013: Szachtior – Maccabi H. 2:2
3.10.2013: Alkmaar – PAOK 1:1

24.10.2013: PAOK – Maccabi H. 3:2
24.10.2013:   Szachtior – Alkmaar 1:1

7.11.2013: Alkmaar – Szachtior 1:0
7.11.2013: Maccabi H. – PAOK 0:0

28.11.2013: Alkmaar – Maccabi H. 2:0
28.11.2013: Szachtior – PAOK 0:2

12.12.2013: PAOK – Alkmaar
12.12.2013: Maccabi H. – Szachtior

[tab:1/16]

1/16 finału:

20/02/2014: Maribor – Sevilla 2:2 (1:0)
27/02/2014: Sevilla – Maribor 2:1 (1:0)
Awans: SEVILLA

20/02/2014: Dnipro – Tottenham 1:0 (0:0)
27/02/2014: Tottenham – Dnipro 3:1 (0:0)
Awans: TOTTENHAM

20/02/2014: Betis – Rubin 1:1 (1:0)
27/02/2014: Rubin – Betis 0:2 (0:1)
Awans: BETIS SEWILLA

20/02/2014: Swansea – Napoli 0:0
27/02/2014: Napoli – Swansea 3:1 (1:1)
Awans: NAPOLI

20/02/2014: Juventus – Trabzonspoor 2:0 (1:0)
27/02/2014: Trabzonspoor – Juventus 0:2 (0:2)
Awans:  JUVENTUS

20/02/2014: Viktoria Pilzno – Szachtar Donieck 1:1 (0:0)
27/02/2014: Szachtar – Viktoria 1:2 (0:2)
Awans: VIKTORIA PILZNO

20/02/2014: Czernomorec – Olympique Lyon 0:0
27/02/2014: Lyon – Czernomorec 1:0 (0:0)
Awans:  OLYMPIQUE LYON

20/02/2014: Lazio – Ludogorec 0:1 (0:0)
27/02/2014: Ludogorec – Lazio 3:3 (0:1)
Awans: LUDOGOREC

20/02/2014: Esjberg – Fiorentina 1:3 (1:3)
27/02/2014: Fiorentina – Esjberg 1:1 (0:0)
Awans: FIORENTINA

20/02/2014: Ajax – Salzburg 0:(0:3)
27/02/2014: Salzburg – Ajax 3:1 (0:0)
Awans:  SALZBURG

20/02/2014: Maccabi Tel-Awiw – Basel 0:0
27/02/2014: Basel – Maccabi 3:0 (1:0)
Awans:  BASEL

20/02/2014: FC Porto – Eintracht Frankfurt 2:2 (1:0)
27/02/2014: Eintracht – FC Porto 3:3 (1:0)
Awans: FC PORTO

20/02/2014: Anży – KRC Genk 0:0
27/02/2014: Genk – Anży 0:2 (0:0)
Awans: ANŻY

20/02/2014: Dynamo Kijów – Valencia 0:2 (0:0) /mecz w Nikozji/
27/02/2014: Valencia – Dynamo 0:0
Awans: VALENCIA

20/02/2014: PAOK – Benfica 0:1 (0:0)
27/02/2014: Benfica – PAOK 3:0 (0:0)
Awans: BENFICA

20/02/2014: Slovan Liberec – AZ Alkmaar 0:1 (0:0)
27/02/2014: Alkmaar – Slovan 1:1 (1:0)
Awans: AZ ALKMAAR

[tab:1/8]

1/8 finału:

13/03/2014: Alkmaar – Anży 1:0 (1:0)
20/03/2014: Anży- Alkmaar 0:0
AWANSAZ ALKMAAR 

13/03/2014: Ludogorec – Valencia 0:3 (0:2)
20/03/2014: Valencia – Ludogorec 1:0 (0:0)
AWANSVALENCIA CF

13/03/2014: FC Porto – SSC Napoli 1:0 (0:0)
20/03/2014: SSC Napoli – FC Porto 1:2 (1:0)
AWANSFC PORTO

13/03/2014: Lyon – Viktoria Pilzno 4:1 (1:1)
20/03/2014: Viktoria Pilzno – Lyon 2:1 (1:1)
AWANSOLYMIQUE LYON

13/03/2014: Sevilla – Real Betis 0:2 (0:1)
20/03/2014: Real Betis – Sevilla 0:2 (0:1, 0:2) k. 3:4
AWANSSEVILLA FC

13/03/2014: Tottenham – Benfica 1:3 (0:1)
20/03/2014: Benfica – Tottenham 2:2 (1:0)
AWANSSL BENFICA

13/03/2014: FC Basel – Red Bull Salzburg 0:0
20/03/2014: Red Bull Salzburg – FC Basel 1:2 (1:0)
AWANSFC BASEL

13/03/2014: Juventus- Fiorentina 1:1 (1:0)
20/03/2014: Fiorentina – Juventus 0:1 (0:0)
AWANSJUVENTUS TURYN

[tab:1/4]

1/4 finału:

3/04/2013: AZ Alkmaar – SL Benfica 0:1 (0:0)
10/04/2013: Benfica – Alkmaar 2:0 (1:0)
AWANS: SL BENFICA

3/04/2013: Olympique Lyon – Juventus Turyn 0:1 (0:0)
10/04/2013: Juventus – Lyon 2:1 (1:1)
AWANS: JUVENTUS TURYN

3/04/2013: FC Basel – Valencia CF 3:0 (2:0)
10/04/2013: Valencia – Basel 5:0 (2:0, 3:0) PD
AWANS: VALENCIA CF

3/04/2013: FC Porto – Sevilla FC 1:0 (1:0)
10/04/2013: Sevilla – Porto 4:1 (3:0)
AWANS: SEVILLA FC

[tab:1/2]

1/2 finału:

24/04/2014:Sevilla FC – Valencia CF 2:0 (2:0)
1/05/2014:  Valencia CF – Sevilla 3:1 (2:0)
AWANSSEVILLA FC

24/04/2014: SL Benfica – Juventus Turyn 2:1 (1:0)
1/05/2014:  Juventus – SL Benfica 0:0
AWANSSL BENFICA

losowanie: 11/04/14

[tab:END]

SEZON 2012/13 >>


pubsport.pl
Top