Skra dopełni formalności?

W środowy wieczór w łódzkiej Atlas Arenie dojdzie do spotkania 5. kolejki siatkarskiej Ligi Mistrzów między PGE Skrą Bełchatów i rumuńską drużyną Tomis Constanta. Mecz rozpocznie się o 20:30.

Skra wygrała „za trzy” wszystkie dotychczasowe pojedynki Ligi Mistrzów i jest pewna zwycięstwa w grupie. Bełchatowianie w czterech spotkaniach dwukrotnie uporali się z Dynamem Moskwa oraz po jednym razie zwyciężali z Fenerbahce Stambuł i dzisiejszym rywalem. Tomis ma natomiast cztery punkty i teoretyczne szanse na zajęcie drugiej lokaty. Jest to jednak scenariusz mało prawdopodobny, gdyż przepaść między rumuńskim zespołem, a moskiewskim Dynamem jest dużo większa niż dwa punkty.

Bełchatowianie mają jeszcze do rozegrania dwa spotkania i dużą szansę by przejść przez fazę grupową z kompletem punktów. Do konfrontacji z Tomisem podchodzą ze spokojem, ale i szacunkiem dla rywala. Prawda jest taka, że każdy wynik jak wygrana za trzy punkty, będzie dla kibiców siatkówki w Polsce ogromnym rozczarowaniem i sensacją.

Mimo niezbyt renomowanego rywala, w łódzkiej hali znów pojawi się ponad 10 tysięcy widzów. W kasach zostały jeszcze tylko pojedyncze bilety.

***

Tabele i wyniki wszystkich meczów grup LM >>

***

Informacje o transmisjach, nie tylko siatkarskiej Ligi Mistrzów, znajdziecie na stronie Tele-Sport.pl


SIATKARSKIE MISTRZOSTWA ŚWIATA MĘŻCZYZN 2018:

MŚ siatkarzy 2018
Pubsport.pl
Pubsport.pl - wiadomości sportowe i publicystyka. Zapowiedzi i podsumowania meczów piłki nożnej, tenisa, sportów zespołowych oraz zimowych. Relacje na żywo! Wpadnij pogadać o sporcie!
http://www.pubsport.pl/