Jesteś tutaj
Główna > Liga Światowa 2015

Prezentujemy terminarz, tabele oraz wyniki Ligi Światowej 2015.

WYNIKI NA ŻYWO | RELACJE LIVE

[tab: FINAL SIX]

Grupa I

Grupa I

# Drużyna M W P Sety: RATIO; PKT:
1. USA 2 1 1 4:4 1.00 3
2. FRANCJA 2 1 1 4:4 1.00 3
3. BRAZYLIA 2 1 1 4:4 1.00 3

TERMINARZ:

15/07/15 Brazylia – Francja 1:3 (29:27, 21:25, 29:31, 19:25)
16/07/15 Brazylia – USA 3:1 (28:26, 22:25, 25:22, 27:25)
17/07/15 USA – Francja 3:1 (25:21, 25:22, 24:26, 25:20)

Grupa J

Grupa J:

# Drużyna M W P SETY: RATIO: PKT:
1. POLSKA 2 1 1 5:4 1.25 4
2. SERBIA 2 1 1 5:5 1,00 3
3. WŁOCHY 2 1 1 4:5 0.80 2

TERMINARZ:

15/07/15 Serbia – Włochy 2:3 (23:25, 25:14, 23:25, 25:20, 9:15)
16/07/15 POLSKA – Włochy 3:1 (25:15, 27:25, 20:25, 25:20)
17/07/15 Serbia – POLSKA 3:2 (18:25, 25:22, 22:25, 25:22, 15:13)

Finały

PÓŁFINAŁY:

18:07/15: POLSKA  –  Francja 2:3 (23:25, 23:25, 25:19, 25:22, 15:17)
18/07/15:  Serbia  –  USA 3:2 (25:23, 25:21, 25:27, 20:25, 15:12)

O TRZECIE MIEJSCE:

19/07/15: USA  POLSKA 3:0 (25:22, 25:23, 25:23)

FINAŁ:

19/07/15: Serbia  Francja 0:3 (19:25, 21:25, 23:25)

[tab:Dywizja I]

Grupa A

TABELA:

# Drużyna M W(3:2) P(2:3) Sety: RATIO; PKT:
1. BRAZYLIA 12 9 (2) 3 (3) 33:16 2.06 28
2. SERBIA 12 7 (2) 5 (3) 30:22 1.36 22
3. WŁOCHY 12 6 (3) 6 (1) 22:26 0.85 16
4. AUSTRALIA 12 2 (1) 10 (0) 11:32 0.34 5

TERMINARZ:

Mecz Data Godz. Miejsce
Australia – Włochy 1:3 (19:25, 25:22, 21:25, 20:25) 29/05 12:00 Adelaide
Australia – Włochy 1:3 (20:25, 21:25, 25:23, 23:25) 30/05 08:30 Adelaide
Brazylia – Serbia 3:2 (24:26, 25:17, 25:22, 26:28, 15:11) 29/05 19:45 Belo Horizonte
Brazylia – Serbia 3:1 (25:18, 25:20, 19:25, 25:22) 31/05 15:00 Belo Horizonte
Brazylia – Australia 3:1 (25:20, 21:25, 25:19, 25:18) 05/06 19:45 Sao Bernardo do Campo
Brazylia – Australia 3:0 (31:29, 25:19, 25:19) 07/06 15:00 Sao Bernardo do Campo
Włochy – Serbia 1:3 (25:22, 23:25, 24:26, 23:25) 05/06 20:00 Pesaro
Włochy – Serbia 3:2 (25:14, 19:25, 18:25, 25:20, 15:12) 07/06 20:30 Bologna
Serbia – Brazylia 3:2 (21:25, 23:25, 25:23, 25;21, 15:13) 12/06 20:00 Nowy Sad
Serbia – Brazylia 2:3 (23:25, 25:20, 21:25, 25:22, 13:15) 14/06 20:00 Belgia grad
Włochy – Australia 0:3 (16:25, 18:25, 21:25) 12/06 20:30 Jesolo
Włochy – Australia 3:0 (26:24, 25:21, 25:23) 14/06 20:00 Werona
Serbia – Australia 3:0 (31:29, 27:25, 25:19) 18/06 20:00 Nowy Sad
Serbia – Australia 3:0 (25:23, 25:20, 25:20) 20/06 20:00 Belgia grad
Włochy – Brazylia 3:2 (26:24, 21:25, 25:18, 17:25, 16:14) 19/06 20:00 Rzym
Włochy – Brazylia 0:3 (23:25, 22:25, 16:25) 21/06 20:00 Florencja
Australia – Brazylia 1:3 (17:25, 18:25 ,25:23, 20:25) 27/06 11:00 Sydney
Australia – Brazylia 0:3 (22:25, 20:25, 15:25) 28/06 08:30 Sydney
Serbia – Włochy 3:1 (25:23, 25:20, 25:27, 25:21) 26/06 20:00 Nowy Sad
Serbia – Włochy 3:2 (26:24, 21:25, 26:24, 23:25, 17:15) 28/06 20:00 Belgia grad
Australia – Serbia 1:3 (22:25, 21:25, 31:29, 18:25) 04/07 11:00 Melbourne
Australia – Serbia 3:2 (25:22, 22:25, 13:25, 25:21, 15:12) 05/07 08:30 Melbourne
Brazylia – Włochy 3:0 (25:20, 26:24, 25:19) 02/07 18:45 Cuiabá
Brazylia – Włochy 2:3 (25:21, 27:29, 25:21, 19:25, 19:21) 03/07 18:45 Cuiabá

Grupa B

TABELA:

# Drużyna M W(3:2) P(2:3) SETY: RATIO: PKT:
1. USA 12 9 (1) 3 (1) 29:17 1.70 27
2. POLSKA 12 8 (2) 4 (1) 30:23 1,23 22
3. Iran 12 6 (0) 6 (1) 25:21 1.19 18
4. Rosja 12 1 (0) 11 (2) 11:34 0.32 5

TERMINARZ:

Mecz Data Godz. Miejce
USA – Iran 3:1 (25:19, 25:22, 23:25, 25:23) 31/05 04:00 Los Angeles, CA
USA – Iran 3:1 (25:16, 25:16, 20:25, 25:20) 01/06 01:00 Los Angeles, CA
POLSKA – Rosja 3:0 (25:16, 25:17, 25:20) 28/05 20:25 Gdańsk
POLSKA – Rosja 3:2 (25:14, 24:26, 20:25, 25:19, 18:16) 29/05 20:25 Gdańsk
USA – Rosja 3:1 (25:18, 24:26, 25:15, 28:26) 06/06 04:00 Long Beach, CA
USA – Rosja 3:0 (25:23,25:21, 25:16) 07/06 04:00 Long Beach, CA
POLSKA – Iran 3:1 (25:20, 25:22, 21:25, 27:25) 05/06 20:15 Częstochowa
POLSKA – Iran 3:2 (22:25, 25:22, 25:16, 22:25, 15:6) 06/06 20:15 Częstochowa
Rosja – Iran 1:3 (25:20, 16:25, 19:25, 13:25) 13/06 17:00 Kazań
Rosja – Iran 0:3 (20:25, 18:25, 21:25) 14/06 17:00 Kazań
USA – POLSKA 3:2 (23:25, 25:23, 19:25, 25:22, 15:9) 13/06 02:00 Hoffman Estates, IL
USA – POLSKA 3:1 (23:25,25:23, 25:15, 25:17) 14/06 02:00 Hoffman Estates, IL
Rosja – POLSKA 1:3 (32:30, 14:25, 22:25, 18:25) 19/06 17:10 Kazań
Rosja – POLSKA 2:3 (25:19, 21:25, 24:26, 25:20, 14:16) 20/06 17:00 Kazań
Iran – USA 3:0 (25:19, 25:27, 25:20) 19/06 18:30 Tehran
Iran – USA 3:0 (25:20, 25:21, 25:19) 21/06 18:30 Tehran
Rosja – USA 0:3 (21:25, 20:25, 19:25) 26/06 18:00 Kaliningrad
Rosja – USA 1:3 (23:25, 25:19, 23:25, 18:25) 27/06 18:00 Kaliningrad
Iran – POLSKA 3:2 (25:21, 23:25, 21:25,25:16, 15:11) 26/06 18:30 Tehran
Iran – POLSKA 1:3 (25:23, 20:25, 20:25, 19:25) 28/06 18:30 Tehran
Iran – Rosja 3:0 (25:21, 25:21, 25:21) 03/07 18:30 Tehran
Iran – Rosja 1:3 (23:25, 25:19, 18:25, 21:25) 04/07 18:30 Tehran
POLSKA – USA 3:2 (19:25, 25:22, 21:25, 25:20, 15:12) 03/07 20:25 Kraków
POLSKA – USA 1:3 (20:25, 21:25, 25:22, 23:25)   04/07 20:25 Kraków

[tab:Dywizja II]

Final 4

Warna (BUL)

PÓŁFINAŁY:

10/07/15: Bułgaria – Belgia 3:1 (23:25, 25:14, 25:18, 25:20)
10/07/15: Francja – Argentyna 3:0 (25:13, 25:20, 25:17)

O TRZECIE MIEJSCE:

11/07/15: Belgia – Argentyna 2:3 (18:25, 25:20, 21:25, 25:18, 11:15)

FINAŁ:

11/07/15: Francja – Bułgaria 3:0 (25:16, 25:20, 25:21)

Grupa C

Grupa C:

# Drużyna M W(3:2) P(2:3) Sety: RATIO PKT
1. BUŁGARIA 12 8 (3) 4 (0) 27:21 1.28 21
2. ARGENTYNA 12 7 (1) 5 (2) 26:21 1.24 21
3. KANADA 12 6 (0) 6 (4) 29:21 1.38 23
4. KUBA 12 3 (3) 9 (1) 13:32 0.41 7

Terminarz:

Mecz Data
Kanada – Kuba 3:0 (25:20, 25:19, 26:24) 16/05
Kanada – Kuba 3:0 (26:24, 25:19, 25:21) 17/05
Bułgaria – Kanada 1:3 (20:25, 19:25, 25:22, 22:25) 30/05
Bułgaria – Kanada 3:2 (21:25, 23:25, 25:23, 25:14, 15:9) 31/05
Argentyna – Kuba 3:0 (25:18, 25:19, 25:18) 29/05
Argentyna – Kuba 2:3 (25:17, 17:25, 21:25, 25:16, 9:15) 30/05
Kuba – Bułgaria 1:3 (19:25, 21:25, 26:24, 23:25) 05/06
Kuba – Bułgaria 1:3 (25:18, 20:25, 24:26, 23:25) 06/06
Kanada – Argentyna 3:0 (25:22, 27:25, 25:19) 05/06
Kanada – Argentyna 2:3 (25:23,22:25, 25:21, 19:25, 10:15) 06/06
Kuba – Argentyna 3:1 (25:20, 25:21, 20:25, 25:21) 12/06
Kuba – Argentyna 0:3 (23:25, 18:25, 21:25) 13/06
Kanada – Bułgaria 2:3 (25:20, 19:25, 25:22, 25:27, 12:25) 12/06
Kanada – Bułgaria 3:1 (25:18, 25:19, 21:25, 25:20) 13/06
Kuba – Kanada 1:3 (14:25, 25:20, 21:25, 21:25) 19/06
Kuba – Kanada 3:2 (17:25, 20:25, 25:23, 25:19, 15:12) 20/06
Argentyna – Bułgaria 2:3 (24:26, 25:22, 24:26, 25:16, 16:18) 20/06
Argentyna – Bułgaria 3:0 (25:19, 25:19, 25:16) 21/06
Bułgaria – Kuba 3:0 (25:23, 25:16, 26:24) 27/06
Bułgaria – Kuba 3:1 (25:19, 25:19, 19:25, 27:25) 28/06
Argentyna – Kanada 3:1 (25:17, 18:25, 25:14, 25:21) 27/06
Argentyna – Kanada 3:2 (23:25, 25:15, 21:25, 27:25, 15:6) 28/06
Bułgaria – Argentyna 3:0 (27:25, 25:20, 25:22) 04/07
Bułgaria – Argentyna 1:3 (19:25, 26:24, 17:25, 18:25) 05/07

Grupa D

Grupa D:

Mecz Data
Korea Południowa – Francja 1:3 (30:28, 23:25, 18:25, 16:25) 30/05
Korea Południowa – Francja 0:3 (17:25, 21:25, 21:25) 31/05
Japonia – Czechy 3:1 (21:25, 25:18, 25:22, 25:20) 30/05
Japonia – Czechy 2:3 (25:22, 25:20, 24:26, 23:25, 10:15) 31/05
Korea Południowa – Czechy 2:3 (25:20, 19:25, 25:18, 20:25, 12:15) 06/06
Korea Południowa – Czechy 3:1 (27:29, 25:18, 25:20, 25:21) 07/06
Japonia – Francja 0:3 (12:25, 14:25, 26:28) 06/06
Japonia – Francja 0:3 (15:25, 18:25, 23:25) 07/06
Korea Południowa -Japonia 1:3 (20:25, 25:21, 21:25, 19:25) 13/06
Korea Południowa -Japonia 3:0 (25:20, 25:21, 25:18) 14/06
Francja – Czechy 3:0 (25:15, 25:23, 25:11) 12/06
Francja – Czechy 3:0 (27:25, 26:24, 25:22) 14/06
Japonia – Korea Południowa 3:0 (25:17, 25:17, 25:17) 20/06
Japonia – Korea Południowa 3:0 (25:21, 25:20, 25:18) 21/06
Czechy – Francja 0:3 (18:25, 20:25, 24:26) 19/06
Czechy – Francja 1:3 (17:25, 25:23, 22:25, 14:25) 20/06
Czechy – Korea Południowa 3:2 (25:22, 16:25, 16:25, 25:23, 15:12) 26/06
Czechy – Korea Południowa 3:1 (30:28, 25:18, 18:25, 25:21) 27/06
Francja -Japonia 3:0 (25:20, 25:19, 25:21) 25/06
Francja -Japonia 3:2 (23:25, 22:25, 25:20, 25:23, 15:10) 27/06
Czechy -Japonia 0:3 (21:25, 21:25, 23:25) 03/07
Czechy -Japonia 3:0 (25:19, 30:28, 25:20) 04/07
Francja – Korea Południowa 3:0 (26:24, 25:18, 25:21) 02/07
Francja – Korea Południowa 3:1 (25:23, 25:23, 25:18, 25:15) 04/07

Grupa E

Grupa E:

Mecz Data
Portugalia – Holandia 1:3 (25:23, 20:25, 21:25, 20:25) 16/05
Portugalia – Holandia 2:3 (25:17. 18:25, 26:24, 21:25, 12:15) 17/05
Finlandia – Belgia 2:3 (20:25, 28:30, 25:20, 25:23, 7:15) 23/05
Finlandia – Belgia 2:3 (31:29, 21:25, 25:20, 25:11. 14:16) 24/05
Belgia – Finlandia 3:1 (25:18, 20:25, 26:24, 25:14) 30/05
Belgia – Finlandia 3:1 (29:27, 23:25, 25:16, 25:10) 31/05
Holandia – Belgia 3:2  06/06
Holandia – Belgia 0:3 (12:25, 17:25, 14:25) 07/06
Finlandia – Portugalia 3:0 (25:19, 25:23, 25:22) 05/06
Finlandia – Portugalia 3:1 06/06
Holandia – Finlandia 3:0 (25:20, 25:14, 25:18) 13/06
Holandia – Finlandia 3:1 (22:25, 25:20 25:14, 25:19) 14/06
Belgia – Portugalia 3:0 (25:16, 25:21, 25:23) 12/06
Belgia – Portugalia 3:2 (25:13, 25:27, 30:28, 23:25, 15:13) 13/06
Holandia – Portugalia 3:0 (25:18, 25:21, 25:23) 19/06
Holandia – Portugalia 2:3 (25:15, 21:25, 23:25, 25:21, 11:15) 20/06
Finlandia – Holandia 0:3(15:25, 20:25, 26:28) 26/06
Finlandia – Holandia 2:3 (18:25, 25:20, 25:18, 18:25, 13:15) 27/06
Portugalia – Belgia 1:3 (25:22, 17:25, 22:25, 21:25) 27/06
Portugalia – Belgia 0:3 (26:28, 23:25, 18:25) 28/06
Belgia – Holandia 3:2 (22:25, 25:20, 23:25, 33:31, 16:14) 03/07
Belgia – Holandia 0:3 (23:25, 22:25, 17:25) 04/07
Portugalia – Finlandia 2:3 (17:25, 25:22, 17:25, 26:24, 13:15) 04/07
Portugalia – Finlandia 1:3 (18:25, 20:25, 25:18, 23:25) 05/07

[tab:Dywizja III]

FINA 4

4-5 czerwca, gospodarz: SŁOWACJA

PÓŁFINAŁY:

4/07/15: Czarnogóra – Chiny 3:1 (25:21, 25:21, 22:25, 25:15)
4/07/15: Słowacja – Egipt 1:3 (23:25, 25:22, 25:27, 23:25)

O TRZECIE MIEJSCE:

5/07:15: Slowacja – Chiny 3:2 (17:25, 26:28, 25:20, 29:27, 15:13)

FINAŁ:

5/07/15: CZarnogora – Egipt 2:3 (20:25, 25:21, 23:25, 25:23, 9:15)

Grupa F

TABELA:

  1. Czarnogóra 16 pkt – 6 mecze – 17:5 sety
  2. Turcja 14 – 6 – 15:8
  3. Portoryko 4 – 6 – 7:16
  4. Tunezja 3 – 6- 5:16

Grupa F:

Mecz Data
Portoryko – Turcja 2:3 (18:25, 26:24, 20:25, 25:21, 10:25) 12/06
Czarnogóra – Tunezja 3:0 (25:18, 25:20, 25:16) 12/06
Turcja – Tunezja 3:0 (26:24, 25:18, 25:18) 13/06
Czarnogóra – Portoryko 3:0 (25:22, 25:23, 25:21) 13/06
Tunezja – Portoryko 3:1 (25:17, 20:25, 25:17, 25:19) 14/06
Czarnogóra – Turcja 3:1 (25:22, 23:25, 26:24, 25:23) 14/06
Czarnogóra – Tunezja 3:0 (25:23, 25:21, 27:25) 19/06
Turcja – Portoryko 3:0 (25:16, 25:13, 25:13) 19/06
Portoryko – Czarnogóra 1:3 (19:25, 26:28, 25:22, 13:25) 20/06
Turcja – Tunezja 3:1 (25:20, 25:22, 21:25, 25:18) 20/06
Tunezja – Portoryko 1:3 (27:29, 16:25, 25:18, 19:25) 21/06
Turcja – Czarnogóra 3:2 (25:21, 23:25, 25:23, 23:25, 15:12) 21/06

Grupa G

Tabela:

  1. Chiny 14 pkt – 6 meczów – 17:9  sety
  2. Grecja 11 – 6 – 16:12
  3. Słowacja 10 – 6 – 14:13
  4. Meksyk 1 – 6 – 4:18

Grupa G:

Mecz Data
Słowacja – Chiny 2:3 (25:23, 25:21, 17:25, 17:25, 15:17) 12/06
Meksyk – Grecja 2:3 (25:20, 25:21, 21:25, 19:25, 14:16) 12/06
Chiny – Grecja 3:2 (25:22, 20:25, 18:25, 30:28, 15:13) 13/06
Meksyk – Słowacja 0:3 (21:25, 19:25, 19:25) 13/06
Słowacja – Grecja 2:3 (25:20, 25:15, 20:25, 20:25, 17:19) 14/06
Meksyk – Chiny 0:3 (21:25, 22:25, 21:25) 14/06
Słowacja – Chiny 2:3 (25:20, 25:23, 19:25, 20:25, 13:15) 19/06
Grecja – Meksyk 3:0 (25:16, 25:18, 30:28) 19/06
Chiny – Meksyk 3:1 (25:11, 25:23, 18:25, 25:15) 20/06
Słowacja – Grecja 2:3 (25:14, 25:17, 16:25, 19:25, 10:15) 20/06
Meksyk – Słowacja 1:3 (25:22, 23:25, 23:25, 17:25) 21/06
Chiny – Grecja 3:2 (21:25, 25:21, 34:32, 18:25, 15:13) 21/06

Grupa H

TABELA:

  1. Egipt 16 – 6 – 17:5
  2. Hiszpania 14 – 6 – 16:7
  3. Kazachstan 3 – 6 – 7:17
  4. Wenezuela 3 – 6 – 6:17

Grupa H:

Mecz Data
Hiszpania – Egipt 3:2 (22:25, 25:21, 25:27, 25:22, 15:6) 12/06
Kazachstan – Wenezuela 3:2 (25:22, 31:33, 25:23, 28:30, 15:9) 12/06
Hiszpania – Wenezuela 3:1 (25:16, 21:25, 25:22, 25:23) 13/06
Kazachstan – Egipt 0:3 (18:25, 14:25, 21:25) 13/06
Wenezuela – Egipt 0:3 (22:25, 22:25, 17:25) 14/06
Kazachstan – Hiszpania 1:3 (25:22, 19:25, 19:25, 16:25) 14/06
Hiszpania – Wenezuela 3:0 (25:18, 26:24, 25:21) 19/06
Egipt – Kazachstan 3:1 (25:19, 25:21, 20:25, 25:23) 19/06
Hiszpania – Kazachstan 3:0 (25:23, 25:18, 25:21) 20/06
Egipt – Wenezuela 3:0 (25:20, 25:23, 25:20) 20/06
Kazachstan – Wenezuela 2:3 (16:25, 25:17, 19:25, 25:20, 9:15) 21/06
Egipt – Hiszpania 3:1 (25:14, 25:18, 19:25, 25:18) 21/06

[tab:Formuła]

  • Po dwie najlepsze drużyny z grup A i B oraz gospodarz (Brazylia) awansują do Final Six w Rio de Janeiro (15-16. lipca)
  • Zwycięzcy grup C, D i E oraz gospodarz (Bułgaria) awansują do Final II dywizji (10-11 lipca). Triumfator II dywizji dołączy do Final Six w Rio.
  • Triumfatorzy grup F, G i H oraz gospodarz (Słowacja) awansują do Final Four III dywizji (3-5 czerwca). Triumfator III dywizji przejdzie do II dywizji w sezonie 2016.

[tab:Archiwum]

[tab:END]

Sprawdź z kim i kiedy Polacy powalczą o udział w Igrzyskach w Rio! Zobacz stronę poświęconą

PUCHAROWI ŚWIATA SIATKARZY 2015


pubsport.pl
Top