Real vs. Barca na żywo w PubSport i Radio Gol!

Zapraszamy na wyjątkowe popołudnie z El Clasico. Real Madryt – FC Barcelona na żywo na antenie PubSport.pl i Radio Gol już od godziny 17:30 (studio).

Polska vs. Irlandia – bój o Euro na żywo w PubSport

Zapraszamy na relację LIVE z meczu el. Euro 2016 między Polską i Irlandią, który wyłoni kolejnego finalistę tej prestiżowej imprezy.

El. Euro 2016: Szkocja vs. Polska /LIVE/

Razem z Tak Sie Gra FM zapraszamy na relację LIVE z meczu Szkocja – Polska w eliminacjach Euro 2016. Początek o 20:45.

Liga Mistrzów: AS Roma – FC Barcelona /LIVE/

Zapraszamy na relację LIVE (AUDIO) z meczu pierwszej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów UEFA między AS Romą i FC Barceloną. Początek o 20:45.

LM 2015/16: Real Madryt vs. Szachtar Donieck /LIVE/

Zapraszamy na relację audio z meczu pierwszej kolejki piłkarskiej Ligi Mistrzów, w którym Real Madryt zmierzy się z Szachtarem Donieck. Początek we wtorek o 20:45.

El. LM 2015/16: Lech vs. FC Basel /AUDIO NA ŻYWO/

W środę o 20:45 wspólnie z TakSieGra FM zapraszamy na relację LIVE z pierwszego meczu 3. rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów UEFA 2015/16, w którym Lech Poznań zagra z FC Basel.

Lechia Gdańsk – Cracovia Kraków /AUDIO LIVE/

Startuje kolejny sezon piłkarskiej Ekstraklasy. Na początek, wspólnie z TakSieGra FM przygotowaliśmy dla was relację audio prosto z Gdańska gdzie zmierzą się dwie drużyny z aspiracjami – Lechia oraz Cracovia.

LM UEFA: FC Barcelona vs. Bayern Monachium /AUDIO/

Zapraszamy na relację Audio z mecz 1/2 finału piłkarskiej Ligi Mistrzów FC Barcelona – Bayern Monachium, który odbędzie się 6. maja o 20:45.

Juventus Turyn – Real Madryt /AUDIO NA ŻYWO/

Zapraszamy na relację LIVE z pierwszego półfinału piłkarskiej Ligi Mistrzów między Juventusem Turyn i Realem Madryt. Początek o 20:45 we wtorek 5. maja 2015.

Irlandia vs. Polska /AUDIO NA ŻYWO/

Zapraszamy na relację LIVE z meczu eliminacji mistrzostw Europy 2016 między Irlandią i Polską. Początek w niedzielę o 20:45.