EHF LM: FC Barcelona vs. Vive Tauron Kielce LIVE

Prezentujemy relację LIVE z meczu EHF Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych, w którym FC Barcelona Lassa zagra z Vive Tauron Kielce. Początek w sobotę o 18:30. Relację przygotowało Radio Gol PL.

EHF LM 15/16: Vive Tauron Kielce – Vardar Skopje /LIVE/

Razem z Radio Gol PL zapraszamy na relację LIVE z meczu fazy grupowej EHF Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych, w którym Vive Tauron Kielce podejmie Vardar Skopje. Początek o 16:00.

EHF LM 15/16: Vardar Skopje – Vive Tauron Kielce na żywo

POWIEDZ O NAS SWOIM ZNAJOMYM: Tweetnij Relacja LIVE z meczu fazy grupowej EHF Ligi Mistrzów 2015/16 między Vardarem Skopje i Vive Tauronem Kielce. Początek o 17:25.  POWIEDZ O NAS SWOIM ZNAJOMYM: Tweetnij

EHF LM: Vive podejmuje słynną Barcelonę /LIVE/

Wspólnie z TakSieGra FM zapraszamy na transmisję audio ze szlagieru piątej kolejki EHF Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych, w którym Vive Tauron Kielce podejmie FC Barcelonę. Początek o 18:00.

EHF LM: Orlen Wisła Płock – THW Kiel /LIVE/

Zapraszamy na relację live audio ze spotkania Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych Orlen Wisła Płock – THW Kiel. Początek w sobotę o 20:45.

EHF LM: Vive Tauron Kielce – IFK Kristianstad

Zapraszamy na relację live audio ze spotkania Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych Vive Tauron Kielce – IFK Kristianstad. Początek w sobotę o 16:00.

EHF Liga Mistrzów: PSG – Orlen Wisła Płock na żywo

Wspólnie z TSG FM zapraszamy na relację LIVE z meczu 2. kolejki EHF Ligi Mistrzów 2015/16 między PSG i Orlenem Wisłą Płock. Początek o 17:00.

Vive gotowe do boju, relacja LIVE z meczu z Pick Szeged

W niedzielę od 16:30 zapraszamy na transmisję AUDIO z meczu 1. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów szczypiorniaka między węgierskim Pick Szeged i Vive Tauron Kielce.

EHF Liga Mistrzów: Orlen Wisła Płock – Veszprem /LIVE/

Zapraszamy na transmisję LIVE z meczu inaugurującego zmagania piłkarzy ręcznych Orlenu Wisły Płock w Lidze Mistrzów EHF. Od 16:00 ich rywalem będzie słynny węgierski MKB Veszprem.

EHF LM: Vive Tauron Kielce vs. THW Kiel /AUDIO NA ŻYWO/

Zapraszamy na relację LIVE z meczu o trzecie miejsce EHF Ligi Mistrzów 2014/15, w którym Vive Tauron Kielce zagra z THW Kiel. Początek o 15:15.