Kwalifikacje olimpijskie siatkarzy: Polska – Francja NA ŻYWO

POWIEDZ O NAS SWOIM ZNAJOMYM: Tweetnij Zapraszamy na relację LIVE z meczu półfinałowego turnieju kwalifikacyjnego siatkarzy do Igrzysk Olimpijskich Rio 2016, w którym Polska zagra z Francją. Początek transmisji Radio Gol o godzinie 19:30.  POWIEDZ O NAS SWOIM ZNAJOMYM: Tweetnij

Kwalifikacje siatkarzy do Rio: Polska – Serbia NA ŻYWO

Zapraszamy wspólnie z Radio Gol na relację audio meczu inaugurującego zmagania polskich siatkarzy o udział w Igrzyskach Rio 2016. We wtorek o 20:25 Biało-Czerwoni zagrają z Serbią.

Kwalifikacje olimpijskie siatkarek: Polska – Belgia NA ŻYWO

Zapraszamy na relację audio z drugiego meczu Polek podczas kwalifikacji olimpijskich siatkarek w Ankarze – starcia z Belgią. Początek we wtorek o 15:30. 

Kwalifikacje olimpijskie siatkarek: Polska – Rosja NA ŻYWO

Zapraszamy na relację LIVE z meczu olimpijskich kwalifikacji siatkarek między Rosją i Polską, który w poniedziałek o 15:30 otworzy turniej w Ankarze.

Skra vs. Resovia – szlagier Plus Ligi na żywo w PubSport.pl i Radio Gol!

Wspólnie z Radio Gol zapraszamy na relację LIVE z meczu Plus Ligi 2015/16 między PGE Skrą Bełchatów i Asseco Resovią Rzeszów. Początek w środę 14:45.

ME siatkarzy: Polska – Białoruś na żywo

Relacja LIVE ze spotkania polskich siatkarzy ze Białorusią w trzeciej kolejce fazy grupowej ME 2015. Początek w niedzielę o 17:00.

ME siatkarzy: Polska – Słowenia /LIVE/

Relacja LIVE ze spotkania polskich siatkarzy ze Słowenią w drugiej kolejce fazy grupowej ME 2015. Początek w sobotę o 19:30.

„Finał PŚ” Polska vs Włochy – transmisja na żywo

Prezentujemy radiową transmisję LIVE ze starcia Polska – Włochy, które rozstrzygnie losy Pucharu Świata siatakarzy 2015. Początek w nocy z wtorku na środę o 3:30. Zapraszamy wspólnie z TSG FM.

PŚ siatkarzy: Polska – Japonia na żywo

Zapraszamy na relację LIVE z przedostatniego meczu polskich siatkarzy na Pucharze Świata w Japonii. Rywalem we wtorek o 7:10 będą gospodarze turnieju. 

PŚ 2015: Polska vs. USA na żywo w PubSport.pl!

Zapraszamy serdecznie na relację LIVE z meczu Polska – USA, który może zdecydować o tym, kto triumfuje w siatkarskim Pucharze Świata 2015. Początek relacji o 10:10.