PŚ w skokach – indywidualne zawody w Zakopanem NA ŻYWO

POWIEDZ O NAS SWOIM ZNAJOMYM: Tweetnij Zapraszamy na relację LIVE przygotowaną przez Radio Gol PL z indywidualnego konkursu skoków narciarskich w Zakopanem, który odbędzie się w niedzielę o godzinie 16:00. POWIEDZ O NAS SWOIM ZNAJOMYM: Tweetnij

Drużynowe skoki w Zakopanem na żywo

Zapraszamy na relację LIVE przygotowaną przez Radio Gol PL z drużynowego konkursu skoków narciarskich w Zakopanem, który odbędzie się w sobotę o godzinie 16:00.

PŚ w skokach: dwa sobotnie konkursy w Ruce /LIVE/

Puchar Świata w skokach narciarskich 2015/16 przeniósł się do fińskiej Ruki, gdzie zawsze wielkie kłopoty sprawiał wiatr. Tak też jest w tym roku – w czwartek i piątek skakanie nie było możliwe, dlatego na sobotę zaplanowano aż dwa konkursy. Razem z Radio Gol zapraszamy na transmisję z tych zmagań.

PŚ w skokach: Relacja na żywo z drużynówki w Klingenthal

W sobotę o 16:15 zapraszamy na relację z LIVE z pierwszego konkursu PŚ w skokach narciarskich 2015/16 – drużynowych zmagań na skoczni w Klingenthal. Relację dostarcza oczywiście Radio Gol.

Niedzielny konkurs w Willingen /AUDIO/

Zapraszamy na relację LIVE z niedzielnego konkursu PŚ w skokach narciarskich w niemieckim Willngen. Początek transmisji przygotowanej przez taksiegra.com o godzinie 15:00.

PŚ w Willingen – konkurs drużynowy /AUDIO/

Zapraszamy na relację LIVE z konkursu drużynowego PŚ w skokach narciarskich w Willingen.

Konkurs indywidualny w Zakopanem /AUDIO NA ŻYWO/

Zapraszamy na relację LIVE z indywidualnego konkursu skoków narciarskich w Zakopanem, planowanego na niedzielę na godzinę 13:45.

Konkurs w Wiśle /AUDIO NA ŻYWO/

Zapraszamy na relację LIVE z konkursu Pucharu Świata w skokach narciarskich na skoczni w Wiśle. Początek zmagań o 17:30.

Niedzielne loty na skoczni Kulm /AUDIO NA ŻYWO/

Zapraszamy wraz z taksiegra.com na relację LIVE z niedzielnego konkursu lotów narciarskich w na austriackim mamucie Kulm. Poczatek o 14:15.

Konkurs lotów narciarskich w Kulm

Zapraszamy na relację LIVE z pierwszego w sezonie 2014/15 konkursu lotów narciarskich, którego areną będzie zmodernizowany mamut Kulm.