Jesteś tutaj
Główna > Londyn 2012 > Kalendarz dzień po dniu

Kalendarz Igrzysk Olimpijskich w Londynie. Igrzyska dzień po dniu. Wszystkie godziny według czasu polskiego.
Wersja do druku (autor: Rafał Kobyłko) ->

[tab:25/7]

Środa, 25 lipca:

Piłka nożna kobiet:

17:00 Wielka Brytania – Nowa Zelandia /grupa E/
18:00 USA – Francja /grupa G/
18:00 Japonia – Kanada /grupa F/
19:45 Kamerun – Brazylia /grupa E/
20:45 Korea Północna – Kolumbia /grupa G/
20:45 Szwecja – RPA /grupa F/

[tab:26/7]

Czwartek, 26 lipca:

Piłka nożna mężczyzn:

13:00 Honduras – Maroko /grupa D/
15:30 Meksyk – Korea Południowa /grupa B/
15:45 Hiszpania – Japonia /grupa D/
18:00 ZEA – Urugwaj /grupa A/
18:15 Gabon – Szwajcaria /grupa B/
20:45 Egipt – Brazylia /grupa C/
20:45 Białoruś – Nowa Zelandia /grupa C/
21:00  Wielka Brytania – Senegal /grupa A/

[tab:27/7]

Piątek, 27 lipca:

Łucznictwo mężczyzn:

10:00 Runda rankingowa indywidualna + Runda rankingowa drużynowa [Rafał Dobrowolski]

Łucznictwo kobiet:

14:00 Runda rankingowa indywidualna + Runda rankingowa drużynowa [Natalia Leśniak]

Ceremonia otwarcia Igrzysk Olimpijskich Londyn 2012:

22:00 Ceremonia otwarcia

[tab:28/7]

Sobota, 28 lipca:

Strzelectwo kobiet:

9:15 karabinek pneumatyczny 10 m – kwalifikacje [Sylwia Bogacka, Paula Wrońska]
12:00 karabinek pneumatyczny 10 m- finał [ew. Sylwia Bogacka, ew. Paula Wrońska]

Strzelectwo mężczyzn:

13:00 pistolet pneumatyczny 10 m – kwalifikacje
16:30  pistolet pneumatyczny 10 m- finał

Badminton:

9:30 mecze fazy grupowej kobiet, mężczyzn, debli oraz mikstów
9:30 Mateusiak/Zięba – Ikeda/Shiota (JPN)
10:05 Anastasia Prokopienko (RUS) – Kamila Augustyn

13:30 mecze fazy grupowej kobiet, mężczyzn, debli oraz mikstów
13:30 Cwalina/Łogosz – Ko/Yoo (KOR)

19:30 mecze fazy grupowej kobiet, mężczyzn, debli oraz mikstów

Łucznictwo mężczyzn:

10:00 1/8 finału drużynowa
16:00 1/4 finału drużynowa
17:40 1/2 finału drużynowa
18:33 mecz o trzecie miejsce i finał drużynowy

Koszykówka kobiet:

10:00 Chiny – Czechy /grupa A/
12:15 Kanada – Rosja /grupa B/
15:30 Turcja – Angola /grupa A/
17:45 USA – Chorwacja /grupa A/
21:00 Brazylia – Francja /grupa B/
23:15 Australia – Wielka Brytania /grupa B/

Siatkówka plażowa mężczyzn:

10:00 runda eliminacyjna
12:00 Fijałek – Prudel vs Samoilovs – Sorokins (LAT)
15:30 runda eliminacyjna
21:00 runda eliminacyjna

Siatkówka plażowa kobiet:

10:00 runda eliminacyjna
15:30 runda eliminacyjna
21:00 runda eliminacyjna

Piłka ręczna kobiet:

10:30 Rosja – Angola /grupa A/
12:15 Hiszpania – Korea Południowa /grupa B/
15:30 Chorwacja – Brazylia /grupa A/
17:15 Dania – Szwecja /grupa B/
20:30 Czarnogóra – Wielka Brytania /grupa A/
22:15 Norwegia – Francja /grupa B/

Judo mężczyzn:

10:30 1/16. 1/8 i 1/4 finału – kategoria 60 kg
15:00 1/2 + repasaże  + mecz o brązowy medal – kategoria 60 kg
17:10 finał – kategoria 60 kg

Judo kobiet:

10:30 1/16. 1/8 i 1/4 finału – kategoria 48 kg
15:00 1/2 + repasaże  + mecz o brązowy medal – kategoria 48 kg
17:00 finał – kategoria 48 kg

Tenis stołowy kobiet:

10:00 runda eliminacyjna – singiel
12:15 1 runda – singiel
15:30 1 runda – singiel
21:30 2 runda – singiel 
22:15 Natalia Partyka – TBD

Tenis stołowy mężczyzn:

10:45 runda eliminacyjna – singiel
17:00 1 runda – singiel
20:00 1 runda – singiel
20:00 Wang Zeng Yi – Hugo Hoyama (BRA)

Siatkówka kobiet:

10:30 Algieria – Japonia /grupa A/
12:30 Chiny – Serbia /grupa B/
15:45 Wielka Brytania – Rosja /grupa A/
17:45 Włochy – Dominikana /grupa A/
21:00 USA – Korea Południowa /grupa B/
23:00  Turcja – Brazylia /grupa B/

Kolarstwo mężczyzn:

11:00 wyścig ze startu wspólnego – finał [Michał Gołaś, Michał Kwiatkowski, Maciej Bodnar]

Jeździectwo:

11:00 WKKW ujeżdżanie indywidualne – dzień 1 [Paweł Spisak]
11:00 WKKW ujeżdżanie drużynowe – dzień 1

Szermierka kobiet:

11:30 floret indywidualnie – 1/32
12:50 floret indywidualnie – 1/16
13:20 Martyna Synoradzka – Kamila Gafurzianova (RUS)
13:50 Chen Jan (CHN) – Małgorzata Wojtkowiak
14:20 Ikehata (JPN) – Sylwia Gruchała
15:10 floret indywidualnie – 1/8
16:30 floret indywidualnie  – 1/4
19:00 floret indywidualnie – 1/2
20:10 floret indywidualnie – mecz o 3. miejsce
20:45  floret indywidualnie – finał 

Wioślarstwo kobiet:

10:30 dwójki – kwalifikacje
10:50 czwórki podwójne – kwalifikacje [Natalia Madaj, Joanna Leszczyńska, Kamila Soćko, Sylwia Lewandowska]
14:30 jedynki – kwalifikacje

Wioślarstwo mężczyzn:

11:10 ósemki – kwalifikacje [Polska]
11:30 dwójki podwójne – kwalifikacje
12:00 czwórki wagi lekkiej – kwalifikacje [Miłosz Bernatajtys, Łukasz Pawłowski, Paweł Rańda, Łukasz Siemon]
12:30 czwórki podwójne – kwalifikacje [Adam Korol, Marek Kolbowicz, Kondrad Wasilewski, Michał Jeliński]
13:00 dwójki – kwalifikacje [ew. Jarosław Godek, Wojciech Gutorski]
13:30 jedynki – kwailifikacje [Michał Słoma]

Pływanie kobiet:

11:26 100 m styl motylkowy – kwalifikacje [Otylia Jędrzejczak]
12:17 400 m styl zmienny – kwalifikacje [Karolina Szczepaniak]
13:16 sztafeta 4×100 styl dowolny – kwalifikacje
20:40 100 m styl motylkowy – 1/2 [ew. Otylia Jędrzejczak]
21:09 400 m styl zmienny – finał [ew. Karolina Szczepaniak]
21:50 sztafeta 4×100 m  styl dowolny – finał

Pływanie mężczyzn:

11:00 400 m styl zmienny – kwalifikacje
11:45 400 m styl dowolny – kwalifikacje
12:52 100 m styl klasyczny- kwalifikacje [Dawid Szulich]
20:30 400 m styl zmienny – finał
20:49
400 m styl dowolny – finał
21:30
100 m styl klasyczny- 1/2 [ew. Dawid Szulich]

Gimnastyka sportowa mężczyzn: 

[Roman Kulesza]

12:00 kwalifikacje
16:30 kwalifikacje
21:00 kwalifikacje

Piłka nożna kobiet:

13:00 Japonia – Szwecja /grupa F/
15:30 Nowa Zelandia – Brazylia /grupa E/
15:45 Kanada – RPA /grupa F/
18:00 USA – Kolumbia /grupa G/
18:15 Wielka Brytania – Kamerun /grupa E/
20:45  Francja – Korea Północna /grupa G/

Tenis ziemny kobiet:

12:30 singiel – 1 runda
14:30 U. Radwańska – M. Barthel
12:30  debel – 1 runda
12:30 Jans-Ignacik/Rosolska – Kirilenko/Petrowa
Tenis ziemny mężczyzn:

12:30 singiel – 1 runda
16:30 Ł. Kubot – G. Dimiotrow
12:30  debel – 1 runda
14:30 Fyrstenberg/Matkowski – Ferrer/Lopez

Podnoszenie ciężarów kobiet:

16:30 kategoria 48 kg – finał

Boks mężczyzn:

14:30 kategoria 56 kg – 1/16
21:30 kategoria 56 kg – 1/16
16:00 kategoria 75 kg – 1/16
23:00 kategoria 75 kg – 1/16

[tab:29/7]

Niedziela, 29 lipca:

Badminton:

9:30 mecze fazy grupowej kobiet, mężczyzn, debli oraz mikstów
13:30 mecze fazy grupowej kobiet, mężczyzn, debli oraz mikstów
19:30 mecze fazy grupowej kobiet, mężczyzn, debli oraz mikstów

Hokej na trawie kobiet:

9:30 Nowa Zelandia – Australia /grupa B/
11:45 Holandia – Belgia /grupa A/
14:45 Chiny – Korea Południowa /grupa A/
17:00 Argentyna – RPA /grupa B/
20:00 Wielka Brytania – Japonia /grupa A/
22:15 Niemcy – USA /grupa B/

Łucznictwo kobiet:

10:00 1/8 finału drużynowa
16:00 1/4 finału drużynowa
17:40 1/2 finału drużynowa
18:33 mecz o trzecie miejsce i finał drużynowy

Koszykówka mężczyzn:

10:00 Nigeria – Tunezja /grupa A/
12:15 Brazylia – Australia /grupa B/
15:30 USA – Francja /grupa A/
17:45 Hiszpania – Chiny /grupa B/
21:00 Rosja – Wielka Brytania /grupa B/
23:15 Argentyna – Litwa /grupa A/

Siatkówka plażowa mężczyzn:

10:00 runda eliminacyjna
15:30 runda eliminacyjna
21:00 runda eliminacyjna

Siatkówka plażowa kobiet:

10:00 runda eliminacyjna
15:30 runda eliminacyjna
21:00 runda eliminacyjna

Strzelectwo kobiet:

10:00 pistolet pneumatyczny 10 m – kwalifikacje [Beata Bartków-Kwiatkowska]
12:45 pistolet pneumatyczny 10 m- finał [ew. Beata Bartków-Kwiatkowska]
10:00
skeet – kwalifikacje
15:00 skeet – finał 

Tenis stołowy kobiet:

10:00 singiel – druga runda
19:00 singiel – trzecia runda [ew. Natalia Partyka]
21:00 Quian Li – TBD

Tenis stołowy mężczyzn

12:00 singiel – druga runda
14:30 singiel – druga runda
15:30 Wang – He (Hiszpania)

Siatkówka mężczyzn:

10:30 Wielka Brytania – Bułgaria /grupa A/
12:30 Rosja – Niemcy/grupa B/
15:45 Australia – Argentyna /grupa A/
17:45 USA – Serbia /grupa B/
21:00 Włochy – POLSKA /grupa A/
23:00  Tunezja – Brazylia /grupa B/

Gimnastyka sportowa kobiet: 

[Marta Pihan-Kulesza]

10:30 kwalifikacje
12:15 kwalifikacje
15:45 kwalifikacje
17:30 kwalifikacje
21:00 kwalifikacje

Judo mężczyzn:

10:30 1/16. 1/8 i 1/4 finału – kategoria 66 kg
11:40 Paweł Zagrodnik – Leonardo Cuhna (Brazylia)

15:00 1/2 + repasaże  + mecz o brązowy medal – kategoria 66 kg
17:10 finał – kategoria 66 kg

Judo kobiet:

10:30 1/16. 1/8 i 1/4 finału – kategoria 52 kg
15:00 1/2 + repasaże  + mecz o brązowy medal – kategoria 52 kg
17:00 finał – kategoria 52 kg

Wioślarstwo kobiet:

11:20 jedynki – repasaże
11:40 dwójki wagi lekkiej- kwalifikacje
12:50 ósemki – kwalifikacje

Wioślarstwo mężczyzn:

10:30 dwójki podwójne – repasaże
10:40 czwórki wagi lekkiej – repasaże [Miłosz Bernatajtys, Łukasz Pawłowski, Paweł Rańda, Łukasz Siemon]
10:50 jedynki – repasaże
12:10 dwójki wagi lekkiej – kwalifikacje

Jeździectwo:

11:00 WKKW ujeżdżanie indywidualne – dzień 2 [Paweł Spisak]
11:00 WKKW ujeżdżanie drużynowe – dzień 2

Szermierka mężczyzn:

11:30 szabla indywidualnie- 1/32 [Adam Skrodzki]
12:30 szabla indywidualnie – 1/16
14:10 szabla indywidualnie – 1/8
15:10 szabla indywidualnie  – 1/4
19:00 szabla indywidualnie – 1/2
19:50 szabla indywidualnie – mecz o 3. miejsce
20:10  szabla indywidualnie – finał 

Piłka ręczna mężczyzn:

10:30 Islandia – Argentyna /grupa A/
12:15 Chorwacja – Korea Południowa /grupa B/
15:30 Szwecja – Tunezja /grupa A/
17:15 Hiszpania – Serbia /grupa B/
20:30 Francja – Wielka Brytania /grupa A/
22:15 Węgry – Dania/grupa B/

Pływanie kobiet:

11:00 100 m styl grzbietowy – eliminacje [Alicja Tchórz]
11:51 100 m styl klasyczny – eliminacje
12:33 400 m styl dowolny – eliminacje
20:30 100 m styl motylkowy – finał
20:48 100 m styl klasyczny – półfinały
21:15 400 m styl dowolny – finał
21:44
100 m styl grzbietowy – półfinały [ew. Alicja Tchórz]

Pływanie mężczyzn:

11:20 200 m styl dowolny – eliminacje
12:13 100 m styl grzbietowy – eliminacje [Marcin Tarczyński]
13:05 4×100 m styl dowolny – eliminacje
20:37 200 m styl dowolny – półfinały
21:08 100 m styl klasyczny – finał
21:25
100 m styl grzbietowy – półfinały [ew. Marcin Tarczyński]
21:54 4×100 styl dowolny – finał 

Tenis ziemny kobiet:

12:30 singiel – 1 runda
13:00 A. Radwańska – Julia Goerges (Niemcy)
12:30 debel – 1 runda
16:30 A. Radwańśka/U. Radwańska – Hantuchova/Cibulkova (Słowacja) 

Tenis ziemny mężczyzn:

12:30 singiel – 1 runda
12:30 debel – 1 runda

Piłka wodna mężczyzn:

11:00 Grecja – Chorwacja /grupa A/
12:20 Kazachstan – Hiszpania /grupa A/
15:10 Włochy – Australia /grupa A/
16:30 Węgry – Serbia /grupa B/
19:20 Rumunia – Wielka Brytania /grupa B/
20:40 Czarnogóra – USA /grupa B/

Podnoszenie ciężarów kobiet:

13:30 kategoria 53 kg – grupa B
16:30 kategoria 53 kg – grupa A finał [Joanna Łochowska, Aleksandra Klejnowska]

Podnoszenie ciężarów mężczyzn:

11:00 kategoria 56 kg – grupa B
20:00 kategoria 56 kg – grupa A finał 

Kolarstwo szosowe kobiet:

13:00 wyścig ze startu wspólnego – finał [Katarzyna Pawłowska]

Skoki do wody kobiet:

16:00 trampolina 3 m synchroniczne – finał

Piłka nożna mężczyzn:

13:00 Egipt – Nowa Zelandia /grupa C/
15:30 Meksyk – Gabon /grupa B/
16:00 Brazylia – Białoruś /grupa C/
18:00 Japonia – Maroko /grupa D/
18:00 Senegal – Urugwaj /grupa A/
18:15 Korea Południowa – Szwajcaria /grupa B/
20:45 Hiszpania – Honduras /grupa D/
20:45  Wielka Brytania – ZEA/grupa A/

Żeglarstwo kobiet:

13:00 klasa Elliot 6 m – faza grupowa

Żeglarstwo mężczyzn:

13:00 klasa Star – wyścig 1 i 2 [Mateusz Kusznierewicz i Dominik Życki]
13:00 klasa Finn – wyścig 1 i 2 [Piotr Kula]

Boks mężczyzn:

14:30 kategoria 60 kg – 1/16
16:00 kategoria 69 kg – 1/16
21:30 kategoria 60 kg – 1/16
23:00 kategoria 69 kg – 1/16

Kajakarstwo górskie mężczyzn:

14:30 kanadyjki jedynki (C1) – kwalifikacje [Grzegorz Kiljanek]
15:24 kajaki jedynki (K1) – kwalifikacje [Mateusz Polaczyk]

[tab:30/7]

Poniedziałek, 30 lipca:

Badminton:
9:30 mecze fazy grupowej kobiet, mężczyzn, debli oraz mikstów
10:42 Pedersen/Fischer (DEN) – Zięba/Mateusiak

13:30 mecze fazy grupowej kobiet, mężczyzn, debli oraz mikstów
15:17 Isara/Jongjit (THA) – Cwalina/Łogosz

19:30 mecze fazy grupowej kobiet, mężczyzn, debli oraz mikstów
19:30 Zięba/Mateusiak – Ng/Gao (CAN)
20:40 Tine Baun (DEN) – Kamila Augustyn
21:50 Chen Jin (CHN) – Przemysław Wacha

Hokej na trawie mężczyzn:

9:30 Korea Południowa – Nowa Zelandia /grupa B/
11:45 Australia – RPA /grupa A/
14:45 Hiszpania – Pakistan /grupa A/
17:00 Holandia – Indie /grupa B/
20:00 Wielka Brytania – Argentyna /grupa A/
22:15 Niemcy – Belgia /grupa B/

Łucznictwo kobiet:

10:26 indywidualnie – 1/32
13:02 Xu Jing (CHN) – Natalia Leśniak
11:05 indywidualnie – 1/16 [ew. Natalia Leśniak]
16:26 indywidualnie – 1/32
17:05 indywidualnie – 1/16

Łucznictwo mężczyzn:

10:00 indywidualnie – 1/32
10:52 indywidualnie – 1/16
16:00 indywidualnie – 1/32
16:52 indywidualnie – 1/16

Koszykówka kobiet:

10:00 Chiny – Chorwacja /grupa A/
12:15 Czechy – Turcja /grupa A/
15:30 Francja – Australia /grupa B/
17:45 Rosja – Brazylia /grupa B/
21:00 Wielka Brytania – Kanada /grupa B/
23:15 Rosja – USA /grupa A/

Siatkówka plażowa kobiet:

10:00 runda eliminacyjna
15:30 runda eliminacyjna
21:00 runda eliminacyjna

Siatkówka plażowa mężczyzn:

10:00 runda eliminacyjna
15:30 runda eliminacyjna
21:00 runda eliminacyjna
22:00 Gibb – Rosenthal (USA) vs Fijalek – Prudel

Strzelectwo mężczyzn:

10:00 pistolet pneumatyczny 10 m – kwalifikacje
13:15 pistolet pneumatyczny 10 m- finał
10:00 
skeet – kwalifikacje

Judo mężczyzn:

[Tomasz Adamiec]

10:30 1/16. 1/8 i 1/4 finału – kategoria 73 kg
15:00 1/2 + repasaże  + mecz o brązowy medal – kategoria 73 kg
17:10 finał – kategoria 73 kg

Judo kobiet:

10:30 1/16. 1/8 i 1/4 finału – kategoria 57 kg
15:00 1/2 + repasaże  + mecz o brązowy medal – kategoria 57 kg
17:00 finał – kategoria 57 kg

Wioślarstwo kobiet:

10:30 dwójki – repasaże
10:30 czwórki podwójne – repasaże [ew. Natalia Madaj, Joanna Leszczyńska, Kamila Soćko, Sylwia Lewandowska]
11:20 dwójki podwójne- kwalifikacje [Magdalena Fularczyk, Julia Michalska]

Wioślarstwo mężczyzn:

10:50 ósemki – repasaże [ew. Polska]
11:00 czwórki podwójne- repasaże [ew. Adam Korol, Marek Kolbowicz, Kondrad Wasilewski, Michał Jeliński]
11:40 czwórki- kwalifikacje

Pływanie kobiet:

11:00 200 m styl dowolny – eliminacje
11:49 200 m styl zmiennym- eliminacje
20:30 200 m styl dowolny – eliminacje
20:49 100 m styl grzbietowy – finał [ew. Alicja Tchórz]
21:13
100 m styl klasyczny – finał
21:51
200 m styl zmiennym- półfinały

Pływanie mężczyzn:

11:25 200 m styl motylkowy- eliminacje [Marcin Cieślak, Paweł Korzeniowski]
20:41 200 m styl dowolny- finał
20:56 100 m styl grzbietowy – finał [ew. Marcin Tarczyński]
21:30 200 m styl motylkowy – półfinały [ew. Marcin Cieślak, Paweł Korzeniowski]

Siatkówka kobiet:

10:30 Chiny – Turcja /grupa B/
12:30 Korea Południowa – Serbia /grupa B/
15:45 Dominikana – Rosja /grupa A/
17:45 Brazylia – USA /grupa B/
21:00 Włochy – Japonia /grupa A/
23:00  Wielka Brytania – Algieria /grupa A/

Podnoszenie ciężarów kobiet:

13:30 kategoria 58 kg – grupa B
16:30 kategoria 58 kg – grupa A finał 

Podnoszenie ciężarów mężczyzn:

11:00 kategoria 62 kg – grupa B
20:00 kategoria 62 kg – grupa A finał 

Tenis stołowy kobiet:

16:30 singiel – czwarta runda [ew. Natalia Partyka, ew. Quian Li]

Tenis stołowy mężczyzn:

10:00 singiel – trzecia runda [ew. Wang Zeng Yi]
20:00 singiel – czwarta runda [ew. Wang Zeng Yi]

Piłka ręczna kobiet:

10:30 Chorwacja – Angola /grupa A/
12:15 Dania – Korea Południowa /grupa B/
15:30 Wielka Brytania- Rosja /grupa A/
17:15 Francja – Hiszpania /grupa B/
20:30 Czarnogóra – Brazylia /grupa A/
22:15 Norwegia – Szwecja /grupa B/

Szermierka kobiet:

11:30 szpada indywidualnie- 1/32 [Magdalena Piekarska]
12:50 szpada indywidualnie – 1/16
15:10 szpada indywidualnie – 1/8
16:30 szpada indywidualnie  – 1/4
19:00 szpada indywidualnie – 1/2
20:10 szpada indywidualnie – mecz o 3. miejsce
20:40  szpada indywidualnie – finał 

Żeglarstwo kobiet:

13:00 klasa Elliott 6 m – faza grupowa
13:00 klasa Laser Radial – bieg 1 i 2 [Anna Weinzieher]

Żeglarstwo mężczyzn:

13:00 klasa Laser – wyścig 1 i 2 [Kacper Ziemiński]
13:00 klasa Finn – wyścig 3 i 4 [Piotr Kula]
13:00 klasa Starr – wyścig 3 i 4 [Mateusz Kusznierewicz i Dominik Życki]
13:00 klasa 49er – wyścig 1 i 2 [Łukasz Przybytek, Paweł Kołodziński]

Tenis ziemny kobiet:

12:30 singiel – druga runda
12:30 debel – druga runda

Tenis ziemny mężczyzn:

12:30 singiel – druga runda
12:30 debel – druga runda

Jeździectwo:

12:30 WKKW próba terenowa indywidualnie [Paweł Spisak]
12:30 WKKW próba terenowa drużynowo
19:30 WKKW próba terenowa indywidualnie [Paweł Spisak]

Piłka wodna kobiet:

15:10 Hiszpania – Chiny /grupa A/
16:30 Włochy – Australia /grupa B/
19:20 Wielka Brytania – Rosja /grupa B/
20:40  Węgry – USA /grupa A/

Gimnastyka sportowa mężczyzn:

17:30 drużynowo finał

Kajakarstwo górskie kobiet:

15:12 kajak jedynki (K1) – eliminacje [Natalia Pacierpnik]

Kajakarstwo górskie mężczyzn:

14:30 kanadyjki dwójki (C2) – eliminacje [Marcin Pochwała i Piotr Szczepański]

Boks mężczyzn:

14:30 kategoria 52 kg – 1/16
15:45 kategoria 81 kg – 1/16
21:30 kategoria 52 kg – 1/16
22:45 kategoria 81 kg – 1/16

Skoki do wody mężczyzn:

16:00 synchronicznie platforma 10 m – finał

[tab:31/7]

Wtorek, 31 lipca:

Badminton:

9:30 mecze fazy grupowej kobiet, mężczyzn, debli oraz mikstów
13:30 mecze fazy grupowej kobiet, mężczyzn, debli oraz mikstów
13:30 Ansah/Septano (IND) – Cwalina – Łogosz

19:30 mecze fazy grupowej kobiet, mężczyzn, debli oraz mikstów

Hokej na trawie kobiet:

9:30 Holandia – Japonia /grupa A/
11:45 Nowa Zelandia- RPA /grupa B/
14:45 Chiny – Belgia /grupa A/
17:00 Wielka Brytania- Korea Południowa /grupa A/
20:00  Argentyna – USA /grupa B/
22:15 Niemcy – Australia /grupa B/

Strzelectwo mężczyzn:

10:00 skeet – kwalifikacje
15:00 skeet – finał

Siatkówka mężczyzn:

10:30 Serbia  – Tunezja /grupa B/
12:30 POLSKA – Bułgaria /grupa A/
15:45 Włochy – Argentyna /grupa A/
17:45 USA – Niemcy /grupa B/
21:00 Wielka Brytania – Australia /grupa A/
23:00  Rosja – Brazylia /grupa B/

Siatkówka plażowa kobiet:

10:00 runda eliminacyjna
15:30 runda eliminacyjna
21:00 runda eliminacyjna

Siatkówka plażowa mężczyzn:

10:00 runda eliminacyjna
15:30 runda eliminacyjna
21:00 runda eliminacyjna

Koszykówka mężczyzn:

10:00 Chiny – Q3 /grupa B/
12:15 Hiszpania – Australia /grupa B/
15:30 Q1- Q2 /grupa A/
17:45 Wielka Brytania – Brazylia /grupa B/
21:00 Francja – Argentyna /grupa A/
23:15 Tunezja – USA /grupa A/

Łucznictwo kobiet:

10:26 indywidualnie – 1/32
11:05 indywidualnie – 1/16
16:26 indywidualnie – 1/32
17:05 indywidualnie – 1/16

Łucznictwo mężczyzn:

10:00 indywidualnie – 1/32
10:52 indywidualnie – 1/16
16:00 indywidualnie – 1/32
16:13 Rafał Dobrowolski – Daniel Rezende Xavier (BRA)
16:52 indywidualnie – 1/16 [ew. Rafał Dobrowolski]

Piłka ręczna mężczyzn:

10:30 Islandia – Tunezja /grupa A/
12:15 Węgry – Korea Południowa /grupa B/
15:30 Szwecja – Wielka Brytania /grupa A/
17:15 Chorwacja – Serbia /grupa B/
20:30 Dania – Hiszpania /grupa B/
22:15 Argentyna – Francja/grupa A/

Judo kobiet:

10:30 1/16. 1/8 i 1/4 finału – kategoria 63 kg
15:00 1/2 + repasaże  + mecz o brązowy medal – kategoria 63 kg
17:00 finał – kategoria 63 kg

Judo mężczyzn:

10:30 1/16. 1/8 i 1/4 finału – kategoria 81 kg
15:00 1/2 + repasaże  + mecz o brązowy medal – kategoria 81 kg
17:10 finał – kategoria 81 kg

Wioślarstwo kobiet:

10:50 dwójki podwójne – repasaże [ew. Magdalena Fularczyk, Julia Michalska]
10:50 dwójki wagi lekkiej – repasaże
11:50 ósemki – repasaże
12:40 jedynki – ćwierćfinały

Wioślarstwo mężczyzn: 

10:30 jedynki – ćwierćfinały [ew. Michał Słoma]
11:00 czwórki – repasaże
11:30 dwójki wagi lekkiej – repasaże
13:20 dwójki podwójne – półfinały
13:40 czwórki wagi lekkiej – półfinały [ew. Miłosz Bernatajtys, Łukasz Pawłowski, Paweł Rańda, Łukasz Siemon]

Pływanie kobiet:

11:25 200 m styl motylkowy – kwalifikacje [Otylia Jędrzejczak]
20:39 200 m styl dowolny – finał
20:55
200 m styl motylkowy – półfinały [ew. Otylia Jędrzejczak]
21:39  200 m styl zmienny – finał

Pływanie mężczyzn:

11:00 100 m styl dowolny – kwalifikacje [Konrad Czerniak]
11:47 200 m styl klasyczny – kwalifikacje [Sławomir Kuczko]
12:17 4×200 m styl dowolny – kwalifikacje
20:30 100 m styl dowolny – półfinały [ew. Konrad Czerniak]
20:47 200 m styl motylkowy – finał [ew. Marcin Cieślak, Paweł Korzeniowski]
21:17
200 m styl klasyczny – półfinały [ew. Sławomir Kuczko]
21:47 4×200 m styl dowolny – finał

Tenis stołowy kobiet:

11:00 singiel – 1/4 [ew. Natalia Partyka, ew. Quian Li]
17:00 singiel – 1/2 [ew. Natalia Partyka, ew. Quian Li]

Tenis stołowy mężczyzn:

21:00 singiel – 1/4 [ew. Wang Zeng Yi]

Tenis ziemny kobiet:

12:30 singiel – 2 runda
12:30 debel – 1/4 runda

Tenis ziemny mężczyzn:

12:30 singiel – 2 runda
12:30 debel – 1/4

Piłka wodna mężczyzn:

11:00 Węgry – Czarnogóra/grupa B/
12:20 Chorwacja – Hiszpania /grupa A/
15:10 Kazachstan – Australia /grupa A/
16:30 Grecja – Włochy /grupa A/
19:20 Serbia – Wielka Brytania /grupa B/
20:40 Rumunia – USA /grupa B/

Podnoszenie ciężarów kobiet:

13:30 kategoria 63 kg – grupa B
16:30 kategoria 63 kg – grupa A finał

Podnoszenie ciężarów mężczyzn:

11:00 kategoria 69 kg – grupa B
20:00 kategoria 69 kg – grupa A finał

Żeglarstwo kobiet:

13:00 klasa Elliott 6 m – faza grupowa
13:00 klasa Laser Radial – bieg 3 i 4 [Anna Weinzieher]
13:00 klasa RS-X – bieg 1 i 2 [Zofia Klepacka-Noceti]

Żeglarstwo mężczyzn:

13:00 klasa Laser – wyścig 3 i 4 [Kacper Ziemiński]
13:00 klasa Finn – wyścig 5 i 6 [Piotr Kula]
13:00 klasa Starr – wyścig 5 i 6 [Mateusz Kusznierewicz i Dominik Życki]
13:00 klasa 49er – wyścig 3 i 4 [Łukasz Przybytek, Paweł Kołodziński]
13:00 klasa RS-X – bieg 1 i 2 [Przemysław Miarczyński]

Szermierka mężczyzn:

11:30 floret indywidualnie  – 1/32
12:50 floret indywidualnie – 1/16
15:10 floret indywidualnie – 1/8
16:30 floret indywidualnie  – 1/4
19:00 floret indywidualnie – 1/2
20:10 floret indywidualnie – mecz o 3. miejsce
20:45  floret indywidualnie – finał 

Jeździectwo:

11:30 WKKW skoki – kwalifikacje indywidualnie [ew. Paweł Spisak]
11:30 WKKW skoki – drużynowo finał  
15:30 WKKW skoki – indywidualnie finał [ew. Paweł Spisak] 

Kajakarstwo górskie mężczyzn:

14:30 kanadyjki jedynki (C1) – 1/2  [ew. Grzegorz Kiljanek]
16:06 kanadyjki jedynki (C1) – finał  [ew. Grzegorz Kiljanek]

Boks mężczyzn:

13:30 kategoria 49 kg – 1/16
15:45 kategoria  64 kg – 1/16
21:30 kategoria 49 kg – 1/16
22:45 kategoria  64 kg – 1/16

Piłka nożna kobiet:

13:00 Japonia – RPA /grupa F/
13:30 Kanada – Szwecja /grupa F/
18:15 Francja – Kolumbia /grupa G/
18:15 USA – Korea Północna/grupa G/
20:45 Wielka Brytania – Brazylia /grupa E/
20:45  Nowa Zelandia – Kamerun /grupa E/

Skoki do wody kobiet:

16:00 synchronicznie platforma 10 m – finał

Gimnastyka sportowa kobiet:

17:30 drużynowo – finał

[tab:1/8]

Środa, 1 sierpnia:

Hokej na trawie mężczyzn:

9:30 Hiszpania – Australia /grupa A/
11:45 Bekgia – Holandia /grupa B/
14:45 Nowa Zelandia – Indie/grupa B/
17:00 RPA – Wielka Brytania /grupa A/
20:00 Pakistan – Argentyna /grupa A/
22:15 Niemcy – Korea Południowa /grupa B/

Strzelectwo kobiet:

10:00 pistolet 25 m – kwalifikacje [Beata Bartków-Kwiatkowska]
16:30 pistolet 25 m – finał [ew. Beata Bartków-Kwiatkowska]

Szermierka kobiet:

14:10 szabla indywidualnie – 1/16 [Aleksandra Socha]
14:45 szabla indywidualnie – 1/8
16:40 szabla indywidualnie  – 1/4
19:30 szabla indywidualnie – 1/2
20:40 szabla indywidualnie – mecz o 3. miejsce
21:30  szabla indywidualnie – finał 

Szermierka mężczyzn:

10:00 szpada indywidualnie – 1/16 [Radosław Zawrotnik]
12:15 szpada indywidualnie – 1/8
13:30 szpada indywidualnie  – 1/4
18:30 szpada indywidualnie – 1/2
20:10 szpada indywidualnie – mecz o 3. miejsce
21:00  szpada indywidualnie – finał 

Siatkówka plażowa kobiet:

10:00 runda eliminacyjna
15:30 runda eliminacyjna
21:00 runda eliminacyjna

Siatkówka plażowa mężczyzn:

10:00 runda eliminacyjna
13:00 Fijalek – Prudel vs Chiya – Goldschmit (RSA)
15:30 runda eliminacyjna
21:00 runda eliminacyjna

Koszykówka kobiet:

10:00 Kanada – Francja/grupa B/
12:15 Chiny – Angola /grupa A/
15:30 Brazylia – Australia /grupa B/
17:45 Rosja – Wielka Brytania /grupa B/
21:00 Chorwacja – Czechy /grupa A/
23:15 Turcja – USA /grupa A/

Badminton:

10:00 1/8 singla kobiet i mężczyzn [ew. Kamila Augustyn, ew. Przemysław Wacha]
10:00 mikst – 1/4 [ew. Nadieżda Zięba i Robert Mateusiak]
13:30 1/8 singla kobiet i mężczyzn [ew. Kamila Augustyn, ew. Przemysław Wacha]
13:30 mikst – 1/4 [ew. Nadieżda Zięba i Robert Mateusiak]
18:00 1/8 singla kobiet i mężczyzn [ew. Kamila Augustyn, ew. Przemysław Wacha]
18:00 debel kobiet – 1/4 [ew. Nadieżda Zięba i Robert Mateusiak]

Łucznictwo kobiet:

10:26 indywidualnie – 1/32
11:05 indywidualnie – 1/16
16:26 indywidualnie – 1/32
17:05 indywidualnie – 1/16

Łucznictwo mężczyzn:

10:00 indywidualnie – 1/32
10:52 indywidualnie – 1/16
16:00 indywidualnie – 1/32
16:52 indywidualnie – 1/16

Siatkówka kobiet:

10:30 Dominikana – Japonia /grupa A/
12:30 Algieria – Rosja /grupa A/
15:45 Serbia – Turcja /grupa B/
17:45 Wielka Brytania – Włochy /grupa A/
21:00 USA- Chiny /grupa B/
23:00  Brazylia – Korea Południowa /grupa B/

Piłka ręczna kobiet:

10:30 Norwegia – Korea Południowa /grupa B/
12:15 Czarnogóra – Angola /grupa A/
15:30 Francja – Szwecja /grupa B/
17:15 Wielka Brytania – Brazylia /grupa A/
20:30 Hiszpania – Dania/grupa B/
22:15 Rosja – Chorwacja /grupa A/

Judo kobiet:

[Katarzyna Kłys]

10:30 1/16. 1/8 i 1/4 finału – kategoria 70 kg
15:00 1/2 + repasaże  + mecz o brązowy medal – kategoria 70 kg
17:00 finał – kategoria 70 kg

Judo mężczyzn:

10:30 1/16. 1/8 i 1/4 finału – kategoria 90 kg
15:00 1/2 + repasaże  + mecz o brązowy medal – kategoria 90 kg
17:10 finał – kategoria 90 kg

Wioślarstwo kobiet:

11:10 dwójki – finał  
11:20
czwórki podwójne – finał [ew. Natalia Madaj, Joanna Leszczyńska, Kamila Soćko, Sylwia Lewandowska] 

Wioślarstwo mężczyzn:

10:30 jedynki – półfinały [ew. Michał Słoma]
10:50 dwójki wagi lekkiej – półfinały
11:30 ósemki – finał [ew. Polska]
11:40
czwórki podwójne – półfinały [ew. Adam Korol, Marek Kolbowicz, Kondrad Wasilewski, Michał Jeliński]
12:00 dwójki – półfinały [ew. Jarosław Godek, Wojciech Gutorski]

Pływanie kobiet:

11:00 100 m styl dowolny – eliminacje [Katarzyna Wilk]
11:47 200 m styl klasyczny – eliminacje
12:39 4×200 m styl dowolny – eliminacje [Polska]
20:38 100 m styl dowolny – półfinały [ew. Katarzyna Wilk]
21:09 200 m styl motylkowy – finał [ew. Otylia Jędrzejczak]
21:24
200 m styl klasyczny – półfinały
21:57 4×200 m styl dowolny – finał [ew. Polska]

Pływanie mężczyzn:

11:20 200 m styl grzbietowy – eliminacje [Radosław Kawęcki]
12:14 200 m styl zmienny – eliminacje [Marcin Cieślak]
20:30 200 m styl klasyczny – finał [ew. Sławomir Kuczko]
20:47
200 m styl grzbietowy – półfinały [ew. Radosław Kawęcki]
21:17 100 m styl dowolny – finał [ew. Konrad Czerniak]
21:36 200 m styl zmienny – półfinały [ew. Marcin Cieślak]

Tenis stołowy mężczyzn:

11:00 singiel –  1/4 [ew. Wang Zeng Yi]

Tenis stołowy kobiet:

15:30 singiel – mecz o 3 miejsce [ew. Natalia Partyka, ew. Quian Li]
16:30
singiel – finał [ew. Natalia Partyka, ew. Quian Li]

Podnoszenie ciężarów mężczyzn:

11:00 kategoria 77 kg – grupa B
20:00 kategoria 77 kg – grupa A finał [Krzysztof Zrywacz]

Podnoszenie ciężarów kobiet:

13:30 kategoria 69 kg – grupa B
16:30 kategoria 69 kg – grupa A finał [Ewa Mizda]

Tenis ziemny kobiet:

12:30 singiel – 2 runda
12:30  debel – 1/4

Tenis ziemny mężczyzn:

12:30 singiel – 2 runda
12:30  debel – 1/4
12:30 12:30 singiel – 2 runda

12:30  mikst – 1 runda

Żeglarstwo kobiet:

13:00 klasa Elliott 6m – faza grupowa
13:00 klasa RS-X – 3 i 4 wyścig [Zofia Klepacka-Noceti]
13:00 klasa Laser Radial – 5 i 6 wyścig [Anna Weinzieher]

Żeglarstwo mężczyzn:

13:00 klasa Laser – 5 i 6 wyścig [Kacper Ziemiński]
13:00 klasa 49er – 5 i 6 wyścig [Łukasz Przybytek, Paweł Kołodziński]
13:00 klasa RS-X – 3 i 4 wyścig [Przemysław Miarczyński]

Kolarstwo szosowe kobiet:

13:30 indywidualna jazda na czas – finał

Kolarstwo szosowe mężczyzn:

15:15  indywidualna jazda na czas – finał

Piłka wodna kobiet:

15:10 Węgry – Chiny /grupa A/
16:30 Włochy – Rosja /grupa B/
19:20 Hiszpania – USA /grupa A/
20:40 Wielka Brytania – Australia /grupa B/

Piłka nożna mężczyzn:

15:30 Brazylia – Nowa Zelandia /grupa C/
15:30 Białoruś – Egipt/grupa C/
18:00 Korea Południowa – Gabon /grupa B/
18:00 Meksyk – Szwajcaria /grupa B/
18:00 Japonia – Honduras /grupa D/
18:00 Hiszpania – Maroko /grupa D/
20:45 Wielka Brytania – Urugwaj /grupa A/
20:45  Senegal – ZEA/grupa A/

Boks mężczyzn:

13:30 kategoria 56 kg – 1/8
14:30 kategoria 91 kg – 1/8
15:30 kategoria +91 kg – 1/8
21:30 kategoria 56 kg – 1/8
22:30 kategoria 91 kg – 1/8
23:30 kategoria +91 kg – 1/8

Kajakarstwo górskie mężczyzn:

14:30 kajaki jedynki (K1) – półfinały [ew. Mateusz Polaczyk]
15:15 kajaki jedynki (K1) – finał [ew. Mateusz Polaczyk]

Skoki do wody mężczyzn:

16:00 synchronicznie trampolina 3 m – finał

Gimnastyka sportowa mężczyzn:

[ew. Roman Kulesza]

17:30 występ indywidualny (wszystkie przyrządy) – finał

[tab:2/8]

Czwartek, 2 sierpnia:

Hokej na trawie kobiet:

9:30 Korea Południowa – Japonia /grupa A/
11:45 Australia – USA /grupa B/
14:45 Chiny – Holandia /grupa A/
17:00 RPA – Niemcy  /grupa B/
20:00  Belgia – Wielka Brytania /grupa A/
22:15 Nowa Zelandia – Argentyna /grupa B/

Łucznictwo kobiet:

10:00 indywidualnie – 1/8
15:00 indywidualnie – 1/4
15:52 indywidualnie – 1/2
16:21 mecz o 3 miejsce
16:37 finał

Badminton:

10:00 debel mężczyzn – 1/4 [ew. Adam Cwalina i Michał Łogosz]
13:30 singiel kobiet – 1/4 [ew. Kamila Augustyn]
13:30 mikst – 1/2 [ew. Nadieżda Zięba i Robert Mateusiak]
18:00 singiel mężczyzn – 1/4 [ew. Przemysław Wacha]
18:00 debel kobiet – 1/2

Koszykówka mężczyzn:

10:00 Francja – Q1 /grupa A/
12:15 Chiny – Australia /grupa B/
15:30 Argentyna – Tunezja /grupa A/
17:45 Q3- Brazylia /grupa B/
21:00 Hiszpania – Wielka Brytania /grupa B/
23:15 Q2- USA /grupa A/

Siatkówka plażowa kobiet:

10:00 runda eliminacyjna
15:30 runda eliminacyjna
23:00 runda "lucky losers"

Siatkówka plażowa mężczyzn:

[ew. Grzegorz Fijałek i Mariusz Prudel]

10:00 runda eliminacyjna
15:30 runda eliminacyjna
21:00 runda eliminacyjna
23:00 runda "lucky losers"

Szermierka kobiet:

10:00 floret drużynowo – 1/8 [Polska]
11:30 floret drużynowo – 1/4
13:00 floret drużynowo – 1/2
16:00 floret drużynowo – mecze o miejsce 5-8
19:00 mecz o 3 miejsce
20:15 finał

Strzelectwo mężczyzn:

10:00 podwójny trap – kwalifikacje
11:30 pistolet szybkostrzelny 25 m – kwalifikacje
15:00 podwójny trap – eliminacje
16:00 podwójny trap – finał 

Siatkówka mężczyzn:

10:30 Serbia  – Niemcy /grupa B/
12:30 Australia – Bułgaria /grupa A/
15:45 Rosja – Tunezja /grupa B/
17:45 Argentyna – POLSKA/grupa A/
21:00 Brazylia – USA /grupa B/
23:00  Wielka Brytania – Włochy /grupa A/

Judo kobiet:

[Daria Pogorzelec]

10:30 1/16. 1/8 i 1/4 finału – kategoria 78 kg
15:00 1/2 + repasaże  + mecz o brązowy medal – kategoria 78 kg
17:00 finał – kategoria 78 kg

Judo mężczyzn:

10:30 1/16. 1/8 i 1/4 finału – kategoria 100 kg
15:00 1/2 + repasaże  + mecz o brązowy medal – kategoria 100 kg
17:10 finał – kategoria 100 kg

Wioślarstwo kobiet:

10:30 jedynki – półfinały 
11:30 dwójki wagi lekkiej – półfinały 
13:30 ósemki – finał 

Wioślarstwo mężczyzn:

10:50 dwójki – finał [ew. Jarosław Godek, Wojciech Gutorski]
11:00
czwórki wagi lekkiej – finał [ew.  Miłosz Bernatajtys, Łukasz Pawłowski, Paweł Rańda, Łukasz Siemon]
11:10 
czwórki – półfinały
11:50 dwójki wagi lekkiej – półfinały

Piłka ręczna mężczyzn:

10:30 Hiszpania – Korea Południowa /grupa B/
12:15 Francja – Tunezja /grupa A/
15:30 Chorwacja – Węgry /grupa B/
17:15 Wielka Brytania – Argentyna /grupa A/
20:30 Dania – Serbia /grupa B/
22:15 Szwecja – Islandia/grupa A/

Pływanie mężczyzn:

11:00 50 m styl dowolny – kwalifikacje
12:21 100 m styl motylkowy – kwalifikacje [Konrad Czerniak]
20:30 50 m styl dowolny – półfinały
20:46 200 m styl grzbietowy – finał [ew. Radosław Kawęcki]
21:16 200 m styl zmienny – finał [ew. Marcin Cieślak]
21:51 100 m styl motylkowy – półfinały [ew. Konrad Czerniak]

Pływanie kobiet:

11:27 800 m styl dowolny – kwalifikacje
12:56 200 m styl grzbietowy – kwalifikacje [Alicja Tchórz]
20:38 200 m styl klasyczny – finał
21:34 
100 m styl dowolny – finał [ew. Katarzyna Wilk]
21:51 200 m styl grzbietowy – półfinały [ew. Alicja Tchórz]

Piłka wodna mężczyzn:

11:00 Hiszpania – Australia /grupa A/
12:20 Kazachstan – Grecja /grupa A/
15:10 Czarnogóra – Serbia/grupa B/
16:30 Rumunia – Węgry/grupa B/
19:20 Wielka Brytania – USA/grupa B/
20:40 Włochy – Chorwacja /grupa A/

Tenis stołowy mężczyzn:

11:00 singiel – 1/2 [ew. Wang Zeng Yi]
14:30 singiel – mecz o 3 miejsce [ew. Wang Zeng Yi]
16:30
 singiel – finał [ew. Wang Zeng Yi]

Tenis ziemny kobiet:

12:30 singiel – 1/4
12:30 singiel – 1/2

Tenis ziemny mężczyzn:

12:30 singiel – 1/4
12:30 singiel – 1/2

12:30 mikst – 1/4

Żeglarstwo kobiet:

13:00 klasa Elliott 6m – runda grupowa
13:00 klasa RS-X – 5 i 6 wyścig [Zofia Klepacka-Noceti]

Żeglarstwo mężczyzn:

13:00 klasa Finn – 7 i 8 wyścig [Piotr Kula]
13:00 klasa 470 – 1 i 2 wyścig
13:00  kasa Starr – 7 i 8 wyścig [Mateusz Kusznierewicz i Dominik Życki]
13:00 klasa 49er – 7 i 8 wyścig [Łukasz Przybytek, Paweł Kołodziński]

Jeździectwo:

12:00 ujeżdżanie indywidualne – dzień 1 [Joanna Milczarek-Jasińska, Michał Rapcewicz, Beata Stremler]
12:00 ujeżdżanie drużynowe – dzień 1 [Polska]

Boks mężczyzn:

14:30 kategoria 60 kg – 1/8
15:30 kategoria 75 kg – 1/8
21:30 kategoria 60 kg – 1/8
22:30 kategoria 75 kg – 1/8

Kajakarstwo górskie mężczyzn:

14:30 kanadyjki dwójki (C2) – pófinały [ew. Marcin Pochwała, Piotr Szczepański]
16:18  kanadyjki dwójki (c2) – finał [ew. Marcin Pochwała, Piotr Szczepański]

Kajakarstwo górskie kobiet:

15:12 jedynki kajaki (K1) półfinały [ew. Natalia Pacierpnik]
16:57 kajaki jedynki (K1) – finał [ew. Natalia Pacierpnik]

Kolarstwo torowe kobiet:

17:00 sprint drużynowy – eliminacje
17:30 sprint drużynowy – 1 runda
18:59 sprint drużynowy – finał

Kolarstwo torowe mężczyzn:

17:15 sprint drużynowy – eliminacje [Polska]
18:46 sprint drużynowy – 1 runda [ew. Polska]
17:45 bieg na dochodzenie drużynowy – eliminacje
19:15 sprint drużynowy – finał [ew. Polska]

Gimnastyka sportowa kobiet:

[ew. Marta Pihan-Kulesza]

17:30 występy indywidualne (wszystkie przyrządy) – finał

[tab:3/8]

Piątek, 3 sierpnia:

Hokej na trawie mężczyzn:

9:30 Argentyna – Australia /grupa A/
11:45 Nowa  Zelandia – Holandia /grupa B/
14:45 Niemcy – Indie/grupa B/
17:00 Pakistan – Wielka Brytania /grupa A/
20:00 RPA- Hiszpania /grupa A/
22:15 Belgia – Korea Południowa /grupa B/

Łucznictwo mężczyzn:

10:00 zawody indywidualny – 1/8 [ew. Rafał Dobrowolski]
15:00 zawody indywidualne – 1/4 [ew. Rafał Dobrowolski]
15:52 zawody indywidualne – 1/2 [ew. Rafał Dobrowolski]
16:21 zawody indywidualne – mecz o 3 miejsce [ew. Rafał Dobrowolski]
16:37 zawody indywidualne – finał [ew. Rafał Dobrowolski]

Badminton:

10:00 singiel kobiet – 1/2 [ew. Kamila Augustyn]
10:00 mikst – mecz o 3 miejsce [ew. Nadieżda Zięba i Robert Maueusik]
14:30
mikst – finał [ew. Nadieżda Zięba i Robert Maueusik]
14:30
singiel mężczyzn – 1/2 [ew. Przemysław Wacha]

Koszykówka kobiet:

10:00 Angola – Chorwacja/grupa A/
12:15 Rosja – Australia /grupa B/
15:30 Brazylia – Kanada /grupa B/
17:45 Turcja- Chiny /grupa A/
21:00 Francja- Wielka Brytania /grupa B/
23:15 Czechy – USA /grupa A/

Siatkówka plażowa kobiet:

10:00 1/8
14:00 1/8
18:00 1/8
22:00 1/8

Siatkówka plażowa mężczyzn:

[ew. Grzegorz Fijałek i Mariusz Prudel]

10:00 1/8
14:00 1/8
18:00 1/8
22:00 1/8

Strzelectwo mężczyzn:

10:00 karabinek 50 m (leżąc) – kwalifikacje
11:30 pistolet szybkostrzelny 25 m – kwalifikacje
13:00 karabinek 50 m (leżąc) – finał
15:30
pistolet szybkostrzelny 25 m – finał

Siatkówka kobiet:

10:30 Brazylia – Chiny /grupa B/
12:30 Japonia – Rosja /grupa A/
15:45 Korea Południowa – Turcja /grupa B/
17:45 Wielka Brytania – Dominikana /grupa A/
21:00 USA- Serbia /grupa B/
23:00  Algieria – Włochy /grupa A/

Wioślarstwo mężczyzn:

10:30 jedynki – finał [ew. Michał Słoma]
11:10 
czwórki podwójne – finał [ew. Adam Korol, Marek Kolbowicz, Kondrad Wasilewski, Michał Jeliński]
11:20 
dwójki – finał [ew. Jarosław Godek, Wojciech Gutorski]

Wioślarstwo kobiet:

11:30 dwójki podwójne – finał [ew. Magdalena Fularczyk, Julia Michalska]

Judo kobiet:

[Urszula Sadkowska]

10:30 1/16, 1/8 i 1/4 finału – kategoria + 78 kg
15:00 1/2 + repasaże  + mecz o brązowy medal – kategoria + 78 kg
17:00 finał kategoria + 78 kg

Judo mężczyzn:

[Janusz Wojnarowicz]

10:30 1/16, 1/8 i 1/4 finału – kategoria + 100 kg
15:00 1/2 + repasaże  + mecz o brązowy medal – kategoria + 100 kg
17:10 finał kategoria + 100 kg

Piłka ręczna kobiet:

10:30 Angola – Wielka Brytania /grupa A/
12:15 Korea Południowa – Francja /grupa B/
15:30 Chorwacja- Czarnogóra /grupa A/
17:15 Rosja – Brazylia /grupa A/
20:30 Hiszpania – Szwecja /grupa B/
22:15 Dania – Norwegia /grupa B/

Lekkoatletyka kobiet:

11:05 Siedmiobój – 100 m ppł [Karolina Tymińska]
11:25 Trójskok – kwalifikacje
11:40 100 m – eliminacje
12:15 Siedmiobój – skok wzwyż [Karolina Tymińska]
13:00 400 m – 1 runda
20:00 Siedmiobój – pchnięcie kulą [Karolina Tymińska]
20:05 100 m – 1 runda
20:10 Rzut dyskiem – kwalifikacje [Żaneta Glanc]
21:45 Siedmiobój – 200 m [Karolina Tymińska]
22:15 10 000 m – finał

Lekkoatletyka mężczyzn:

11:00 Pchnięcie kulą – kwalifikacje [Tomasz Majewski]
12:15 400 m ppł – 1 runda
12:20 Rzut młotem – kwalifikacje [Paweł Fajdek, Szymon Ziółkowski]
14:00 3000 m z przeszkodami – 1 runda [Łukasz Parszczyński]
20:30 Pchnięcie kulą – finał [ew. Tomasz Majewski]
20:50 Skok w dal – kwalifikacje
21:05 1500 m – kwalifikacje

Pływanie kobiet:

11:00 50 m styl dowolny – kwalifikacje [Anna Dowgiert]
12:50 4×100 styl zmienny – kwalifikacje
20:30 200 m styl grzbietowy – finał [ew. Alicja Tchórz]
20:45 
800 m styl dowolny – finał
21:25 50 m styl dowolny – półfinały [ew. Anna Dowgiert]

Pływanie mężczyzn:

11:23 1500 styl dowolny – kwalifikacje [Mateusz Sawrymowicz]
13:04 4×100 styl zmienny – kwalifikacje [Polska]
20:38 100 m styl motylkowy – finał [ew. Konrad Czerniak]
21:09
 50 m styl dowolny – finał

Tenis stołowy kobiet:

[Polska]

11:00 drużynowo – 1 runda
15:30 drużynowo – 1 runda

Tenis stołowy mężczyzn:

20:00 drużynowo – 1 runda

Podnoszenie ciężarów kobiet:

13:30 kategoria 75 kg – grupa B
16:30 kategoria 75 kg – grupa A finał

Podnoszenie ciężarów mężczyzn:

11:00 kategoria 85 kg – grupa B
20:00 kategoria 85 kg – grupa A finał [Adrian Zieliński]

Szermierka mężczyzn:

11:30 szabla drużynowo – 1/8
12:30 szabla drużynowo – 1/4
13:30 szabla drużynowo – 1/2
15:30 szabla drużynowo – mecze o miejsca 5-8
19:00 szabla drużynowo – mecz o 3 miejsce
19:45 
szabla drużynowo – finał

Jeździectwo:

12:00 ujeżdżanie indywidualne – dzień 2 [Joanna Milczarek-Jasińska, Michał Rapcewicz, Beata Stremler]
12:00 ujeżdżanie drużynowo – dzień 2 [Polska]

Piłka nożna kobiet:

13:00 ćwierćfinał 1
15:30 ćwierćfinał 2
18:00 ćwierćfinał 3
20:30 ćwierćfinał 4

Żeglarstwo kobiet:

13:00 klasa 470 – wyścig 1 i 2 [Agnieszka Skrzypiec i Jolanta Ogar]
13:00 klasa Laser Radial – wyścig 7 i 8 [Anna Weinzieher]

Żeglarstwo mężczyzn:

13:00 klasa Laser – wyścig 7 i 8 [Kacper Ziemiński]
13:00 klasa Finn – wyścig 9 i 10 [Piotr Kula]
13:00 klasa Starr – wyścig 9 i 10 [Mateusz Kusznierewicz i Dominik Życki]
13:00 klasa 49er – wyścig 9, 10 i 11 [Łukasz Przybytek, Paweł Kołodziński]
13:00 klasa 470 – wyścig 3 i 4

Tenis ziemny kobiet:

13:00 singiel kobiet – 1/2

13:00 mikst – 1/2

Tenis ziemny mężczyzn:

13:00 singiel mężczyzn – 1/2

Boks mężczyzn:

14:30 kategoria 52 kg – 1/8
15:30 kategoria 69 kg – 1/8
21:30 kategoria 52 kg – 1/8
22:30 kategoria 69 kg – 1/8

Skoki do wody kobiet:

15:30 trampolina 3 m indywidualnie – eliminacje

Piłka wodna kobiet:

15:10 Węgry – Hiszpania /grupa A/
16:30 Australia – Rosja /grupa B/
19:20 Wielka Brytania – Włochy /grupa B/
20:40 Chiny – USA /grupa A/

Kolarstwo torowe kobiet:

17:00 keirin – 1 runda
17:42 keirin – repasaże
17:56 drużynowy bieg na dochodzenie – eliminacje

18:46 keirin – 2 runda
19:38 keirin – finały

Kolarstwo torowe mężczyzn:

17:18 drużynowy bieg na dochodzenie – 1 runda
18:59 drużynowy bieg na dochodzenie – finały

[tab:4/8]

Sobota, 4 sierpnia:

Hokej na trawie kobiet:

9:30 Australia – RPA /grupa B/
11:45 Holandia – Korea Południowa /grupa A/
14:45 Japonia – Belgia /grupa A/
17:00 Chiny – Wielka Brytania  /grupa A/
20:00  USA – Nowa Zelandia /grupa B/
22:15 Niemcy – Argentyna /grupa B/

Badminton:

10:00 debel mężczyzn – 1/2 [ew. Adam Cwalina i Michał Łogosz]
10:00 debel kobiet – mecz o 3 miejsce
14:30
debel kobiet – finał
14:30
singiel kobiet – finał [ew. Kamila Augustyn]

Koszykówka mężczyzn:

10:00 Francja – Tunezja /grupa A/
12:15 Q3- Hiszpania /grupa B/
15:30 Q1 – USA/grupa A/
17:45 Chiny – Brazylia /grupa B/
21:00 Australia- Wielka Brytania /grupa B/
23:15 Q2- Argentyna /grupa A/

Szermierka kobiet:

10:00 szpada drużynowo – 1/8
11:30 szpada drużynowo – 1/4
13:00 szpada drużynowo – 1/2
16:00 szpada drużynowo – mecze o miejsce 5-8
19:00 mecz o 3 miejsce
20:15 finał

Strzelectwo kobiet:

10:00 karabinek 50 m 3 pozycje – kwalifikacje [Agnieszka Nagay, Sylwia Bogacka]
10:00 trap – kwalifikacje
13:45 karabinek 50 m 3 pozycje – finał [ew. Agnieszka Nagy,ew. Sylwia Bogacka]
16:00
trap – finał

Siatkówka plażowa kobiet:

10:00 1/8
14:00 1/8
18:00 1/8
22:00 1/8

Siatkówka plażowa mężczyzn:

[ew. Grzegorz Fijałek i Mariusz Prudel]

10:00 1/8
14:00 1/8
18:00 1/8
22:00 1/8

Triathlon kobiet:

10:00 zawody indywidualne – finał [Maria Cześnik, Agnieszka Jerzyk]

Siatkówka mężczyzn:

10:30 Tunezja – Niemcy /grupa B/
12:30 Wielka Brytania – POLSKA /grupa A/
15:45 Australia – Włochy /grupa A/
17:45 Rosja – USA /grupa B/
21:00 Argentyna – Bułgaria /grupa A/
23:00 Brazylia  – Serbia/grupa B/

Wioślarstwo mężczyzn:

10:40 dwójki wagi lekkiej – finał 
11:30 
czwórki – finał

Wioślarstwo kobiet:

10:30 jedynki – finał
11:00 
dwójki wagi lekkiej – finał

Piłka ręczna mężczyzn:

10:30 Tunezja – Wielka Brytania /grupa A/
12:15 Korea Południowa – Serbia/grupa B/
15:30 Szwecja – Argentyna /grupa A/
17:15 Dania – Chorwacja /grupa B/
20:30 Islandia – Francja /grupa A/
22:15 Węgry- Hiszpania /grupa B/

Lekkoatletyka kobiet:

11:05 Siedmiobój – skok w dal [Karolina Tymińska]
11:20 Skok o tyczce – kwalifikacje [Monika Pyrek, Anna Rogowska]
12:35 3000 m z przeszkodami – 1 runda [Katarzyna Kowalska, Martyna Szelążak]
12:40 Siedmiobój – rzut oszczepem [Karolina Tymińska]
20:30 Rzut dyskiem – finał [ew. Żaneta Glanc]
20:35 
100 m – półfinały
21:05 400 m – półfinały
21:35 Siedmiobój –  800 m – finał [Karolina Tymińska]
22:55 
100 m – finał

Lekkoatletyka mężczyzn:

11:00 100 m – eliminacje [Dariusz Kuć]
11:35 400 m – 1 runda [Marcin Marciniszyn]
13:30 100 m – 1 runda [ew. Dariusz Kuć]
18:00 Chód 20 km – finał [Dawid Tomala, Grzegorz Sudoł, Rafał Augustyn]
20:00 
400 m ppł – półfinały
20:55 Skok w dal – finał 
22:15 
10 000 m – finał

Tenis stołowy kobiet:

[ew. Polska]

15:30 zawody drużynowe – 1/4
20:00 zawody drużynowe – 1/4

Tenis stołowy mężczyzn:

11:00 zawody drużynowe – 1 runda

Piłka wodna mężczyzn:

11:00 Czarnogóra – Rumunia /grupa B/
12:20 Chorwacja – Australia /grupa A/
15:10 Grecja – Hiszpania /grupa B/
16:30 Włochy – Kazachstan /grupa A/
19:20 Wielka Brytania – Węgry /grupa B/
20:40 Serbia – USA /grupa B/

Jeździectwo:

11:30 skoki indywidualne – kwalifikacja 1
11:30 skoki drużynowo – kwalifikacja 1

Kolarstwo torowe mężczyzn:

11:00 sprint – kwalifikacje [Damian Zieliński]
11:30 omnium (wielobój)- sprint (250 m)
12:01 sprint – 1/16 [ew. Damian Zieliński]
17:00 sprint – 1/16 [ew. Damian Zieliński]
17:35 sprint – 1/8 [ew. Damian Zieliński]
17:54 omnium (wielobój) – wyścig punktowy (30 km)
18:34 sprint – 1/8 [ew. Damian Zieliński]
19:20 sprint – wyścigi o miejsca 9-12 [ew. Damian Zieliński]
19:25 omnium (wielobój) – wyścig eliminacyjny (australijski)

Kolarstwo torowe kobiet:

17:11 drużynowy bieg na dochodzenie – 1 runda
18:42 drużynowy bieg na dochodzenie – finały

Piłka nożna mężczyzn:

13:00 ćwierćfinał 1
15:30 ćwierćfinał 2
18:00 ćwierćfinał 3
20:30 ćwierćfinał 4

Żeglarstwo kobiet:

13:00 klasa 470 – wyścig 3 i 4 [Agnieszka Skrzypiec i Jolanta Ogar]
13:00 klasa RS-X – wyścig 7 i 8 [Zofia Klepacka-Noceti]

Żeglarstwo mężczyzn:

13:00 klasa Laser – 9 i 10 wyścig [Kacper Ziemiński]
13:00 klasa 470 – 5 i 6 wyścig
13:00 klasa RS-X – 7 i 8 wyścig [Przemysław Miarczyński]

Tenis ziemny mężczyzn:

13:00 debel – mecz o 3 miejsce
15:00
debel – finał 

Tenis ziemny kobiet:

13:00 singiel – mecz o 3 miejsce
15:00 singiel – finał

13:00 mikst – mecz o 3 miejsce

Boks mężczyzn:

14:30 kategoria 49 kg – 1/8
15:30 kategoria 64 kg – 1/8
16:30 kategoria 81 kg – 1/8
21:30 kategoria 49 kg – 1/8
22:30 kategoria 64 kg – 1/8
23:30 kategoria 81 kg – 1/8

Skoki do wody kobiet:

15:30 trampolina 3 m – półfinały

Skoki na trampolinie kobiet:

15:00 kwalifikacje
16:26 finał

Podnoszenie ciężarów mężczyzn:

11:00 kategoria 94 kg – grupa B
20:00 kategoria 94 kg – grupa A finał [Arsen Kasabijew, Tomasz Zieliński]

Pływanie kobiet:

20:30 50 m styl dowolny – finał [ew. Anna Dowgiert]
21:07 
4×100 styl zmienny – finał

Pływanie mężczyzn:

20:36 1500 styl dowolny – finał [ew. Mateusz Sawrymowicz]
21:27 
4×100 styl zmienny – finał [ew. Polska]

[tab:5/8]

Niedziela, 5 sierpnia:

Hokej na trawie mężczyzn:

9:30 Nowa Zelandia – Belgia /grupa B/
11:45 Pakistan – RPA /grupa A/
14:45 Korea Południowa – Indie/grupa B/
17:00 Holandia – Niemcy /grupa B/
20:00 Wielka Brytania – Australia /grupa A/
22:15 Argentyna – Hiszpania /grupa A/

Badminton:

10:00 singiel mężczyzn – mecz o 3 miejsce [ew. Przemysław Wacha]
10:00
debel mężczyzn – mecz o 3 miejsce [ew. Adam Cwalina i Michał Łogosz]
14:00
singiel mężczyzn – finał [ew. Przemysław Wacha]
14:00
debel mężczyzn – finał 

Koszykówka kobiet:

10:00 Francja – Rosja /grupa B/
12:15 Angola – Czechy /grupa A/
15:30 Australia – Kanada /grupa B/
17:45 USA – Chiny /grupa A/
21:00 Chorwacja – Turcja /grupa A/
23:15 Wielka Brytania – Brazylia /grupa B/

Szermierka mężczyzn:

10:00 floret drużynowo – 1/8
11:30 floret drużynowo – 1/4
13:00 floret drużynowo – 1/2
16:00 floret drużynowo – mecze o miejsca 5-8
19:00 floret drużynowo – mecz o 3 miejsce
20:15 
floret drużynowo – finał

Strzelectwo mężczyzn:

10:00 pistolet 50 m – kwalifikacje
10:00 trap – kwalifikacje
13:30 pistolet 50 m – finał

Siatkówka kobiet:

10:30 Algieria – Dominikana /grupa A/
12:30 Chiny – Korea Południowa /grupa B/
15:45 Wielka Brytania  – Japonia /grupa A/
17:45 Włochy- Rosja/grupa A/
21:00 USA- Turcja /grupa B/
23:00  Brazylia – Serbia /grupa A/

Kolarstwo torowe kobiet:

11:58 sprint – kwalifikacje
17:00 sprint – 1/16
17:48 sprint – 1/16
18:38 sprint – 1/8
19:06 sprint – 1/8
19:51 sprint – wyścigi o miejsca 9-12

Kolarstwo torowe mężczyzn:

11:00 omnium (wielobój) – bieg na dochodzenie (4 km)
17:34 sprint – 1/4 [ew. Damian Zieliński]
18:01 omnium (wielobój) – scratch (15 km)
19:16 omnium (wielobój) – jazda na czas (1km) finał
19:47 sprint – wyścigi o miejsca 5-8 [ew. Damian Zieliński]

Piłka ręczna kobiet:

10:30 Szwecja – Korea Południowa /grupa B/
12:15 Brazylia – Angola /grupa A/
15:30 Czarnogóra – Rosja /grupa A/
17:15 Wielka Brytania – Chorwacja /grupa A/
20:30 Hiszpania – Norwegia /grupa B/
22:15 Dania – Francja /grupa B/

Tenis stołowy mężczyzn:

11:00 drużynowo – 1/4
15:30 drużynowo – 1/4

Tenis stołowy kobiet:

20:00 drużynowo – 1/2 [ew. Polska]

Tenis ziemny kobiet:

13:00 debel – mecz o 3 miejsce
15:00
debel- finał 

Tenis ziemny mężczyzn:

13:00 singiel – mecz o 3 miejsce
15:00 singiel – finał

13:00 mikst – finał

Żeglarstwo kobiet:

13:00 klasa 470 – wyścig 5 i 6 [Agnieszka Skrzypiec i Jolanta Ogar]
13:00 klasa RS-X – wyścig 9 i 10 [Zofia Klepacka-Noceti]

Żeglarstwo mężczyzn:

13:00 Klasa 49er – wyścig 12 i 13 [Łukasz Przybytek, Paweł Kołodziński]
13:00 klasa RS-X –  wyścig 9 i 10 [Przemysław Miarczyński]
14:00 klasa Starr – wyścig medalowy [Mateusz Kusznierewicz i Dominik Życki]
15:00 
klasa Finn – wyścig medalowy [Piotr Kula]

Jeździectwo:

12:00 skoki indywidualne – kwalifikacja 2
12:00 skoki drużynowo – kwalifikacja 2

Lekkoatletyka kobiet:

12:00 Maraton – finał [Karolina Jarzyńska]
20:00 
400 m ppł – 1 runda [Anna Jesień]
20:35 Trójskok – finał 
22:10 
400 m – finał

Lekkoatletyka mężczyzn:

20:05 Skok wzwyż – kwalifikacje
20:45 100 m – półfinały [ew. Dariusz Kuć]
21:15 1500 m – półfinały
21:20 rzut młotem – finał [ew. Paweł Fajdek, Szymon Ziółkowski]
21:40 
400 m – półfinały
22:25 3000 m z przeszkodami – finał [ew. Łukasz Parszczyński]
22:50 100 m – finał [ew. Dariusz Kuć]

Boks kobiet:

14:30 kategoria 51 kg – 1/8
15:00 Karolina Michalska – Mary Kom (INDIE)
15:30 kategoria 60 kg – 1/8
16:30 kategoria 75 kg – 1/8

Boks mężczyzn:

21:30 kategoria 56 kg – 1/8
22:30 kategoria 91 kg – 1/4

Zapasy mężczyzn:

14:00 styl klasyczny kategoria 55 kg – kwalifikacje
14:00 styl klasyczny kategoria 74 kg – kwalifikacje
14:30 styl klasyczny kategoria 55 kg – 1/8
14:30 styl klasyczny kategoria 74 kg – 1/8
15:30 styl klasyczny kategoria 55 kg – 1/4
15:30 styl klasyczny kategoria 74 kg – 1/4
16:00 styl klasyczny kategoria 55 kg – 1/2
16:00 styl klasyczny kategoria 74 kg – 1/2
18:45 styl klasyczny kategoria 55 kg – o 3 miejsce
18:45 
styl klasyczny kategoria 74 kg – o 3 miejsce
19:25 
styl klasyczny kategoria 55 kg – finał
19:25 
styl klasyczny kategoria 74 kg – finał

Piłka wodna kobiet:

15:50 ćwierćfinał 1
17:10 ćwierćfinał 2
20:00 ćwierćfinał 3
21:20 ćwierćfinał 4

Podnoszenie ciężarów kobiet:

16:30 kategoria + 75 kg – finał

Pływanie synchroniczne kobiet:

16:00 duety – kwalifikacje

Gimnastyka sportowa kobiet:

[ew. Marta Pihan-Kulesza]

15:50 skoki kobiet – finał

Gimnastyka sportowa mężczyzn:

[ew. Roman Kulesza]

15:00 ćwiczenia na macie mężczyzn – finał 
16:41 skoki przez konia mężczyzn – finał

Siatkówka plażowa kobiet:

19:00 – 1/4
22:00  -1/4

Skoki do wody kobiet:

20:00 trampolina 3 m – finał

[tab:6/8]

Poniedziałek, 6 sierpnia:

Hokej na trawie kobiet:

9:30 Nowa Zelandia – Niemcy /grupa B/
11:45 USA – RPA /grupa B/
14:45 Japonia – Chiny /grupa A/
17:00 Korea Południowa – Belgia /grupa A/
20:00  Wielka Brytania – Holandia /grupa A/
22:15 Australia – Argentyna /grupa B/

Strzelectwo mężczyzn:

10:00 pistolet 50 m trzy pozycje – kwalifikacje
10:00 trap – kwalifikacje
14:45 pistolet 50 m trzy pozycje – finał
17:00 trap – finał 

Koszykówka mężczyzn:

10:00 Q3- Australia /grupa B/
12:15 Tunezja – Q1 /grupa A/
15:30 Q2 – Francja /grupa A/
17:45 Wielka Brytania – Chiny /grupa B/
21:00 Hiszpania  – Brazylia /grupa B/
23:15 Argentyna – USA /grupa A/

Siatkówka mężczyzn:

10:30 Australia – POLSKA /grupa A/
12:30 Rosja – Serbia /grupa B/
15:45 Włochy – Bułgaria /grupa A/
17:45 Argentyna – Wielka Brytania /grupa A/
21:00 Tunezja – USA /grupa B/
23:00 Brazylia – Niemcy /grupa B/

Piłka ręczna mężczyzn:

10:30 Węgry – Serbia /grupa B/
12:15 Argentyna – Tunezja /grupa A/
15:30 Dania – Korea Południowa/grupa B/
17:15 Islandia – Wielka Brytania /grupa A/
20:30 Hiszpania – Chorwacja /grupa B/
22:15 Francja – Szwecja /grupa A/

Piłka wodna mężczyzn:

11:00 Kazachstan – Chorwacja /grupa A/
12:20 Grecja – Australia /grupa A/
15:10 Rumunia – Serbia/grupa B/
16:30 Węgry – USA /grupa A/
19:20 Wielka Brytania – Czarnogóra/grupa B/
20:40 Hiszpania – Włochy /grupa B/

Kajakarstwo mężczyzn:

10:30 kajaki jedynki (K1) 1000 m – eliminacje
10:54 kanadyjki jedynki (C1) 1000 m – eliminacje [Piotr Kuleta]
11:18 kajaki dwójki (K2) 1000 m – eliminacje
11:58 kajaki jedynki (K1) 1000 m – półfinały
12:14 kanadyjki jedynki (C1) 1000 m – półfinały [ew. Piotr Kuleta]
12:30 kajaki dwójki (K2) 1000 m – półfinały

Kajakarstwo kobiet:

11:39 kajaki czwórki (K4) 500 m – eliminacje [Aneta Konieczna, Beata Mikołajczyk, Marta Walczykiewicz, Karolina Naja]
12:51 kajaki czwórki (K4) 500 m – półfinały [ew. Aneta Konieczna, Beata Mikołajczyk, Marta Walczykiewicz, Karolina Naja]

Lekkoatletyka kobiet:

11:05 100 m ppł – 1 runda
11:45 Pchnięcie kulą – kwalifikacje
12:45 1500 m – 1 runda [Renata Pliś]
20:00 Skok o tyczce – finał [ew. Anna Rogowska, Monika Pyrek]
20:15 
Pchnięcie kulą – finał
20:20 
200 m – 1 runda [Anna Kiełbasińska]
21:15 400 m ppł – półfinały [ew. Anna Jesień]
22:05 3000 m z przeszkodami – finał [ew. Katarzyna Kowalska, Martyna Szelążak]

Lekkoatletyka mężczyzn:

11:00 Rzut dyskiem – kwalifikacje [Piotr Małachowski, Robert Urbanek, Przemysław Czajkowski]
11:50 800 m – 1 runda [Marcin Lewandowski, Adam Kszczot]
21:45 400 m ppł – finał
22:30
 400 m- finał [ew. Marcin Marciniszyn]

Żeglarstwo mężczyzn:

13:00 klasa 470 – wyścig 7 i 8
13:00 klasa 49er – wyścig 14 i 15 [Łukasz Przybytek, Paweł Kołodziński]
15:00 klasa Laser – wyścig medalowy [Kacper Ziemiński]

Żeglarstwo kobiet:

13:00 klasa Laser Radial – wyścig medalowy [Anna Weinzieher] 

Tenis stołowy kobiet:

11:00 drużynowo – 1/2 [ew. Polska]

Tenis stołowy mężczyzn:

15:30 drużynowo – 1/2
20:00 drużynowo – 1/2

Zapasy mężczyzn:

14:00 styl klasyczny kategoria 60 kg – kwalifikacje
14:00 styl klasyczny kategoria 84 kg – kwalifikacje [Damian Janikowski]
14:00 styl klasyczny kategoria 120 kg – kwalifikacje [Łukasz Banak]
14:30 styl klasyczny kategoria 60 kg – 1/8
14:30 styl klasyczny kategoria 84 kg – 1/8
14:30 styl klasyczny kategoria 120 kg – 1/8
15:30 styl klasyczny kategoria 60 kg – 1/4
15:30 styl klasyczny kategoria 84 kg – 1/4
15:30 styl klasyczny kategoria 120 kg – 1/4
16:00 styl klasyczny kategoria 60 kg – 1/2
16:00 styl klasyczny kategoria 84 kg – 1/2
16:00 styl klasyczny kategoria 120 kg – 1/2
18:45 styl klasyczny kategoria 60 kg – o 3 miejsce
18:45 
styl dowolny kategoria 84 kg – o 3 miejsce
18:45 
styl dowolny kategoria 120 kg – o 3 miejsce
19:25 
styl dowolny kategoria 60 kg – finał
19:25 
styl dowolny kategoria 84 kg – finał
19:25 
styl dowolny kategoria 120 kg – finał

Boks kobiet:

14:30 kategoria 51 kg – 1/4 [ew. Karolina Michalczuk]
15:30 kategoria 60 kg – 1/4
16:30  kategoria 75 kg – 1/4

Boks mężczyzn:

21:30 kategoria 60 kg – 1/4
22:30 kategoria 75 kg – 1/4
23:30 kategoria + 91 kg – 1/4

Jeździectwo:

15:00 skoki indywidualnie – kwalifikacja 3
15:00 skoki drużynowo – finały 

Kolarstwo torowe kobiet:

17:08 omnium (wielobój)- sprint (250 m) [Małgorzata Wojtyra]
17:43 sprint – 1/4
18:06 omnium (wielobój) – wyścig punktowy (30 km) [Małgorzata Wojtyra]
19:18 omnium (wielobój) – wyścig eliminacyjny (australijski) [Małgorzata Wojtyra]
19:41 sprint – wyścigi o miejsca 5-8

Kolarstwo torowe mężczyzn:

17:00 sprint – 1/2 [ew. Damian Zieliński]
18:43 sprint – wyścigi medalowe [ew. Damian Zieliński]

Pływanie synchroniczne kobiet:

16:00 duety program dowolny – kwalifikacje

Podnoszenie ciężarów mężczyzn:

16:30 kategoria 105 kg – grupa B
20:00 kategoria 105 kg – grupa A finał [Marcin Dołęga, Bartłomiej Bonk]

Gimnastyka sportowa kobiet:

[ew. Marta Pihan-Kulesza]

15:50 poręcze – finał

Gimnastyka sportowa mężczyzn:

[ew. Roman Kulesza]

15:00 kółka – finał
16:41
skoki – finał 

Piłka nożna kobiet:

18:00 półfinał 1
20:45 półfinał 2

Skoki do wody mężczyzn:

20:00 trampolina 3 m – kwalifikacje

Siatkówka plażowa mężczyzn:

[ew. Grzegorz Fijałek i Mariusz Prudel]

19:00 – 1/4
22:00 – 1/4

[tab:7/8]

Wtorek, 7 sierpnia:

Hokej na trawie mężczyzn:

9:30 Korea Południowa – Holandia /grupa B/
11:45 Pakistan – Australia /grupa A/
14:45 Argentyna – RPA /grupa A/
17:00 Indie – Belgia /grupa B/
20:00 Wielka Brytania – Hiszpania /grupa A/
22:15 Niemcy – Nowa Zelandia /grupa B/

Kajakarstwo mężczyzn:

10:30 kajaki czwórki (K4) 1000 m – eliminacje
10:46 kanadyjki dwójki (C2) 1000 m – eliminacje [Marcin Grzybowski i Tomasz Kaczor]
11:47 kajaki czwórki (K4) 1000 m – półfinały
10:55 kanadyjki dwójki (C2) 1000 m – półfinały [ew. Marcin Grzybowski i Tomasz Kaczor]

Kajakarstwo kobiet:

11:07 kajaki jedynki (K1) 500 m – eliminacje [Aneta Konieczna]
11:28 kajaki dwójki (K2) 500 m – eliminacje [Beata Mikołajczyk i Karolina Naja]
12:16 kajaki jedynki (K1) 500 m – półfinały [ew. Aneta Konieczna]
12:30 kajaki dwójki (K2) 500 m – półfinały [ew. Beata Mikołajczyk i Karolina Naja]

Piłka ręczna kobiet:

11:00 ćwierćfinał 1
14:30 ćwierćfinał 2
18:00 ćwierćfinał 3
21:30 ćwierćfinał 4

Lekkoatletyka kobiet:

11:00 Rzut oszczepem – kwalifikacje
11:55 5000 m – 1 runda
20:05 Skok w dal – kwalifikacje
20:15 100 m ppł – półfinały
21:25 200 m – półfinały [ew. Anna Kiełbasińska]
22:00 100 m ppł – finał

Lekkoatletyka mężczyzn:

11:10 110 m ppł – 1 runda [Artur Noga]
11:45 Trójskok – kwalifikacje
12:50 200 m – 1 runda
20:00 Skok wzwyż – finał
20:45
 Rzut dyskiem – finał [ew. Piotr Małachowski, Robert Urbanek, Przemysław Czajkowski]
20:55
 800 m – półfinały [ew. Adam Kszczot, Marcin Lewnandowski]
22:15 1500 m – finał

Kolarstwo torowe kobiet:

11:19 omnium (wielobój) – bieg na dochodzenie (3 km) [Małgorzata Wojtyra]
17:00 sprint – 1/2
17:07 omnium (wielobój) – scratch (10 km) [Małgorzata Wojtyra]
17:53 omnium (wielobój) – jazda na czas (500 m) finał [Małgorzata Wojtyra]
18:26 
sprint – wyścigi medalowe

Kolarstwo torowe mężczyzn:

11:00 keirin – 1 runda [Kamil Kuczyński]
12:19 keirin – repasaże [ew. Kamil Kuczyński]
17:34 keirin – 2 runda [ew. Kamil Kuczyński]
18:50 keirin – finały [ew. Kamil Kuczyński] 

Skoki do wody mężczyzn:

11:00 trampolina 3 m – półfinały
20:00 trampolina 3 m – finał 

Jeździectwo:

11:00 ujeżdżanie drużynowo – grand prix specjalne finał [ew. Polska]

Tenis stołowy kobiet:

12:00 drużynowo – mecz o 3 miejsce [ew. Polska]
16:30 drużynowo – finał [ew. Polska]

Triathlon mężczyzn:

12:30 zawody indywidualne – finał [Marek Jaskółka]

Żeglarstwo kobiet:

13:00 klasa 470 – wyścig 7 i 8 [Agnieszka Skrzypiec i Jolanta Ogar]
13:00 Elliott – 1/4 finału
13:00 klasa RS-X – wyścig medalowy [Zofia Klepacka-Noceti]

Żeglarstwo mężczyzn:

13:00 klasa 470 – wyścig 8 i 9
14:00 klasa RS-X – wyścig medalowy [Przemysław Miarczyński]

Siatkówka kobiet:

14:00 ćwierćfinał 1
16:00 ćwierćfinał 2
20:00 ćwierćfinał 3
22:00 ćwierćfinał 4

Zapasy mężczyzn:

9:30 styl klasyczny kategoria 66 kg – kwalifikacje
9:30 styl klasyczny kategoria 96 kg – kwalifikacje
10:00 styl klasyczny kategoria 66 kg – 1/8
10:00 styl klasyczny kategoria 96 kg – 1/8
11:00 styl klasyczny kategoria 66 kg – 1/4
11:00 styl klasyczny kategoria 96 kg – 1/4
11:30 styl klasyczny kategoria 66 kg – 1/2
11:30 styl klasyczny kategoria 96 kg – 1/2
13:45 styl klasyczny kategoria 66 kg – o 3 miejsce
13:45 styl klasyczny kategoria 96 kg – o 3 miejsce
14:25 styl klasyczny kategoria 66 kg – finał
14:25 styl klasyczny kategoria 96 kg – finał

Piłka wodna kobiet:

15:10 mecz o miejsca 5-8
16:30 półfinał 1
19:20 mecz o miejsca 5-8
20:40 półfinał 2

Gimnastyka sportowa mężczyzn:

[ew. Roman Kulesza]

15:00 poręcze – finał
16:37 drążek – finał 

Gimnastyka sportowa kobiet:

[ew. Marta Pihan-Kulesza]

15:47 równoważnia – finał
17:23 ćwiczenia na macie – finał 

Koszykówka kobiet:

15:00 ćwierćfinał 1
17:15 ćwierćfinał 2
21:00 ćwierćfinał 3
23:15 ćwierćfinał 4

Pływanie synchroniczne kobiet:

16:00 duety – finał

Podnoszenie ciężarów mężczyzn:

16:30 kategoria + 105 kg – grupa B
20:00 kategoria + 105 kg – grupa A finał

Piłka nożna mężczyzn:

18:00 półfinał 1
20:45 półfinał 2

Siatkówka plażowa kobiet:

18:00 półfinał 1
22:00 półfinał 2

Siatkówka plażowa mężczyzn:

[ew. Grzegorz Fijałek i Mariusz Prudel]

18:00 półfinał 1
22:00 półfinał 2

Boks mężczyzn:

21:30 kategoria 52 kg – 1/4
22:30 kategoria 69 kg – 1/4

[tab:8/8]

Środa, 8 sierpnia:

Hokej na trawie kobiet:

9:30 mecz o 9 miejsce
12:30 mecz o 7 miejsce
16:30 półfinał 1
21:00 półfinał 2

Taekwondo mężczyzn:

10:15 kategoria 58 kg – eliminacje
16:15 kategoria 58 kg – 1/4
18:15 kategoria 58 kg – 1/2
21:15  kategoria 58 kg – o 3 miejsce
23:30 kategoria 58 kg – finał

Taekwondo kobiet:

10:00 kategoria 49 kg – eliminacje
16:00 kategoria 49 kg – 1/4
18:00 kategoria 49 kg – 1/2
21:00 kategoria 49 kg – o 3 miejsce
23:15 kategoria 49 kg – finał

Jeździectwo:

10:00 skoki indywidualne – finał

Kajakarstwo kobiet:

11:44 kajaki czwórki (K4) 500 m – finał [ew. Aneta Konieczna, Beata Mikołajczyk, Marta Walczykiewicz, Karolina Naja]

Kajakarstwo mężczyzn:

10:30 kajaki jedynki (K1) 1000 m – finał
10:48 
kanadyjki jedynki (C1) 1000 m – finał [ew. Piotr Kuleta]
11:16 
kajaki dwójki (K2) 1000 m – finał 

Lekkoatletyka kobiet:

11:00 Rzut młotem – kwalifikacje [Anita Włodarczyk, Joanna Fiodorow]
12:35 800 m – 1 runda
20:45 1500 m – półfinały
21:05 Skok w dal – finał
21:45
 400 m ppł – finał [ew. Anna Jesień]
22:00
 200 m – finał [ew. Anna Kiełbasińska]

Lekkoatletyka mężczyzn:

11:00 Skok o tyczce – kwalifikacje [Łukasz Michalski]
11:10 Dziesięciobój – 100 m
11:45 5000 m – 1 runda
12:10 Dziesięciobój – skok w dal
13:50 Dziesięciobój – pchnięcie kulą
19:00 Dziesięciobój – Skok wzwyż
20:05 Rzut oszczepem – kwalifikacje [Paweł Rakoczy, Bartosz Osewski, Igor Janik]
20:15 110 m ppł – półfinały [ew. Artur Noga]
21:10 200 m – półfinały
22:15 110 m ppł – finał [ew. Artur Noga]
22:30 Dziesięciobój – 400 m

Tenis stołowy mężczyzn:

12:00 drużynowo – mecz o 3 miejsce
16:30 drużynowo – finał 

Żeglarstwo kobiet:

13:00 klasa Elliott 6m – faza pucharowa (sail off)
13:00 klasa 470 – wyścig 9 i 10 [Agnieszka Skrzypiec i Jolanta Ogar]

Żeglarstwo mężczyzn:

14:00 klasa 49er – wyścig medalowy [Łukasz Przybytek, Paweł Kołodziński]

Koszykówka mężczyzn:

15:00 ćwierćfinał1
17:15 ćwierćfinał 2
21:00 ćwierćfinał 3
23:15 ćwierćfinał 4

Piłka ręczna mężczyzn:

12:00 ćwierćfinał 1
15:30 ćwierćfinał 2
19:00 ćwierćfinał 3
22:30 ćwierćfinał 4

Boks kobiet:

14:30 kategoria 51 kg – półfinały [ew. Karolina Michalczuk]
15:00 kategoria 60 kg – półfinały
15:30 kategoria 75 kg – półfinały

Boks mężczyzn:

21:30 kategoria 49 kg – 1/4
22:30 kategoria 64 kg – 1/4
23:30  kategoria 81 kg – 1/4

Kolarstwo – BMX mężczyzn:

16:40 

Kolarstwo – BMX kobiet:

16:00

Zapasy kobiet:

14:00 styl dowolny kategoria 48 kg – kwalifikacje [Iwona Matkowska]
14:00 styl dowolny kategoria 63 kg – kwalifikacje [Monika Michalak]
14:25 styl dowolny kategoria 48 kg – 1/8
14:25 styl dowolny kategoria 63 kg – 1/8
15:25 styl dowolny kategoria 48 kg – 1/4
15:25 styl dowolny kategoria 63 kg – 1/4
16:00 styl dowolny kategoria 48 kg – 1/2
16:00 styl dowolny kategoria 63 kg – 1/2
18:45 styl dowolny kategoria 48 kg – o 3 miejsce
18:45 
styl dowolny kategoria 63 kg – o 3 miejsce
19:15 
styl dowolny kategoria 48 kg – finał
19:15 
styl dowolny kategoria 63 kg – finał

Siatkówka mężczyzn:

[ew. Polska]

15:00 ćwierćfinał 1
17:00 ćwierćfinał 2
20:30 ćwierćfinał 3
22:30 ćwierćfinał 4

Piłka wodna mężczyzn:

14:30 ćwierćfinał 1
16:50 ćwierćfinał 2
19:40 ćwierćfinał 3
21:00 ćwierćfinał 4

Skoki do wody kobiet:

20:00 platforma 10 m – eliminacje

Siatkówka plażowa kobiet:

20:00 mecz o 3 miejsce
22:00 finał
 

[tab:9/8]

Czwartek, 9 sierpnia:

Hokej na trawie mężczyzn:

9:30 mecz o 9 miejsce
12:30 mecz o 7 miejsce 
16:30 półfinał 1 
21:00 półfinał 2

Taekwondo kobiet:

10:00 kategoria -57 kg – eliminacje
16:00 kategoria -57 kg – 1/4
18:00 kategoria -57 kg – 1/2
21:00  kategoria -57 kg – o 3 miejsce
23:15 kategoria -57 kg – finał

Taekwondo mężczyzn:

10:15 kategoria -68 kg – eliminacje [Michał Łoniewski]
16:15 kategoria -68 kg – 1/4
18:15 kategoria -68 kg – 1/2
21:15  kategoria -68 kg – o 3 miejsce
23:30 kategoria -68 kg – finał

Lekkoatletyka kobiet:

10:30 skok wzwyż – kwalifikacje
20:30 800 m – półfinały
21:20 4×100 m – 1 runda [Polska]
22:00 rzut oszczepem kobiet – finał

Lekkoatletyka mężczyzn:

10:00  Dziesięciobój – 110 m ppł
10:55 Dziesięciobój – rzut dyskiem
11:35 4×400 m – 1 runda [Polska]
13:55 Dziesięciobój – skok o tyczce
19:30 Dziesięciobój – rzut oszczepem
21:00 800 m – finał [ew. Adam Kszczot, Marcin Lewandowski]
20:20 Trójskok – finał
21:55 200 m – finał
22:20 Dziesięciobój – 1500 m finał

Kajakarstwo kobiet:

11:08 kajaki jedynki (K1) 500 m – finał [ew. Aneta Konieczna]
11:35 kajaki dwójki (K2) 500 m – finał [ew. Beata Mikołajczyk i Karolina Naja]

Kajakarstwo mężczyzn:

10:30 kanadyjki dwójki (C2) 1000 m – finał [ew. Marcin Grzybowski i Tomasz Kaczor]
10:48 kajaki czwórki (K4) 1000 m – finał

Skoki do wody kobiet:

11:00 platforma 10 m – półfinał
20:00 platforma 10 m – finał

Żeglarstwo kobiet:

13:00 klasa Elliott 6m – faza pucharowa (sail off)

Żeglarstwo mężczyzn:

14:00 klasa 470 – wyścig finałowy

Pływanie kobiet:

13:00 maraton 10 km – finał

Zapasy kobiet:

14:00 styl dowolny kategoria 55 kg – kwalifikacje
14:00 styl dowolny kategoria 72 kg – kwalifikacje
14:25 styl dowolny kategoria 55 kg – 1/8
14:25 styl dowolny kategoria 72 kg – 1/8
15:25 styl dowolny kategoria 55 kg – 1/4
15:25 styl dowolny kategoria 72 kg – 1/4
16:00 styl dowolny kategoria 55 kg – 1/2
16:00 styl dowolny kategoria 72 kg – 1/2
18:45 styl dowolny kategoria 55 kg – o 3 miejsce
18:45 
styl dowolny kategoria 72 kg – o 3 miejsce
19:15 
styl dowolny kategoria 55 kg – finał
19:15 
styl dowolny kategoria 72 kg – finał

Piłka wodna kobiet:

15:30 mecz o 7 miejsce
16:50 mecz o 5 miejsce
19:40 mecz o 3 miejsce
21:00
finał

Siatkówka kobiet:

16:00 półfinał 1
20:30 półfinał 2

Pływanie synchroniczne kobiet:

16:00 zawody drużynowe (technical routine) – finał

Gimnastyka artystyczna:

13:00 indywidualnie (wszystkie przyrządy) – rotacja 1 i 2 [Joanna Mitrosz]
15:50 zawody grupowe (wszystkie przyrządy) – rotacja 1

Jeździectwo:

13:30 ujeżdżanie indywidualnie – finał [ew. Joanna Milczarek-Jasińska, Michał Rapcewicz, Beata Stremler]

Piłka nożna kobiet:

14:00 mecz o 3 miejsce
20:45 finał 

Kolarstwo – BMX mężczyzn:

16:00 ćwierćfinały

Boks kobiet:

17:30 kategoria 51 kg – finał [ew. Karolina Michalczuk]
17:45
kategoria 60 kg – finał 
18:15  kategoria 75 kg – finał

Koszykówka kobiet:

18:00 półfinał 1
22:00 półfinał 2

Piłka ręczna kobiet:

18:00 półfinał 1
21:30 półfinał 2

Siatkówka plażowa mężczyzn:

20:00 mecz o 3 miejsce [ew. Grzegorz Fijałek i Mariusz Prudel]
22:00 finał [ew. Grzegorz Fijałek i Mariusz Prudel]

[tab:10/8]

Piątek, 10 sierpnia:

Hokej na trawie kobiet:

9:30 mecz o 11 miejsce
12:30 mecz o 5 miejsce
16:30 mecz o 3 miejsce
21:00  finał

Taekwondo kobiet:

10:00 kategoria -67 kg – eliminacje
16:00 kategoria -67 kg – 1/4
18:00 kategoria -67 kg – 1/2
21:00  kategoria -67 kg – o 3 miejsce
23:15 kategoria -67 kg – finał

Taekwondo mężczyzn:

10:15 kategoria -80 kg – eliminacje
16:15 kategoria -80 kg – 1/4
18:15 kategoria -80 kg – 1/2
21:15  kategoria -80 kg – o 3 miejsce
23:30 kategoria -80 kg – finał

Kajakarstwo kobiet:

11:12 kajaki jedynki (K1) 200 m – eliminacje [Marta Walczykiewicz]
12:30 kajaki jedynki (K1) 200 m – półfinały [ew. Marta Walczykiewicz]

Kajakarstwo mężczyzn:

10:30 kajaki jedynki (K1) 200 m – eliminacje [Piotr Siemionowski]
10:51 kanadyjki jedynki (C1) 200 m – eliminacje [Piotr Kuleta]
11:33 kajaki dwójki (K2) 200 m – eliminacje 
12:02 kajaki jedynki (K1) 200 m – półfinały [ew. Piotr Siemionowski]
12:16 kanadyjki jedynki (C1) 200 m – półfinały [ew. Piotr Kuleta]
12:44 kajaki dwójki (K2) 200 m – półfinały

Gimnastyka artystyczna:

13:00 występ indywidualny – kwalifikacje rotacja 3 [Joanna Mitrosz]
14:18  występ indywidualny – kwalifikacje rotacja 4 [Joanna Mitrosz]
15:50 występ grupowy – kwalifikacje  rotacja 2

Żeglarstwo kobiet:

13:00 klasa Elliott 6m – półfinały
14:00 klasa 470 – wyścigi finałowe [Agnieszka Skrzypiec i Jolanta Ogar]

Pływanie mężczyzn:

13:00 maraton 10 km – finał

Zapasy mężczyzn:

14:00 styl dowolny kategoria 55 kg – kwalifikacje
14:00 styl dowolny kategoria 74 kg – kwalifikacje
14:30 styl dowolny kategoria 55 kg – 1/8
14:30 styl dowolny kategoria 74 kg – 1/8
15:30 styl dowolny kategoria 55 kg – 1/4
15:30 styl dowolny kategoria 74 kg – 1/4
16:00 styl dowolny kategoria 55 kg – 1/2
16:00 styl dowolny kategoria 74 kg – 1/2
18:45 styl dowolny kategoria 55 kg – o 3 miejsce
18:45 
styl dowolny kategoria 74 kg – o 3 miejsce
19:25 
styl dowolny kategoria 55 kg – finał
19:25 
styl dowolny kategoria 74 kg – finał

Piłka wodna mężczyzn:

15:20 o miejsce 5-8
16:40 półfinał
19:30 o miejsce 5-8
20:50 półfinał

Siatkówka mężczyzn:

[ew. Polska]

16:00 półfinał 1
20:30 półfinał 2

Pływanie synchroniczne kobiet:

16:00 zawody drużynowe – finał

Kolarstwo –  BMX kobiet:

16:00 półfinały
17:30  finał

Kolarstwo – BMX mężczyzn:

16:08 półfinały
17:40  finał

Boks mężczyzn:

14:30 kategoria 49 kg – półfinały
15:00 kategoria 56 kg – półfinały
15:30 
kategoria 64 – półfinały
16:00
 kategoria 75 kg – półfinały
16:30 
kategoria 91 kg – półfinały 
21:30
kategoria 52 kg – półfinały
22:00 kategoria 60 kg – półfinały
22:30 kategoria 69 kg – półfinały
23:00 kategoria 81 kg – półfinały
23:30 kategoria +91 kg –  półfinały

Piłka ręczna mężczyzn:

18:00 półfinał 1
21:30 półfinał 2

Skoki do wody mężczyzn:

20:00 platforma 10 m – eliminacje

Piłka nożna mężczyzn:

20:45 mecz 0 3 miejsce

Koszykówka mężczyzn:

18:00 półfinał 1
22:00 półfinał 2

Lekkoatletyka kobiet:

20:10 4×400 meliminacje [Polska]
20:35 rzut młotem finał [ew. Anita Włodarczyk, Joanna Fiodorow]
21:05 5000 m finał
21:40 4×100 m finał [ew. Polska]
21:55 1500 m – finał [ew. Renata Pliś]

Lekkoatletyka mężczyzn:

20:00 Skok o tyczce – finał [ew. Łukasz Michalski]
20:45 
4×100 – 1 runda [Polska]
22:20 4×400 – finał [ew. Polska]

[tab:11/8]

Sobota, 11 sierpnia:

Hokej na trawie mężczyzn:

9:30 mecz o 11 miejsce
11:30 mecz o 5 miejsce
16:30 mecz o 3 miejsce
21:00 finał

Pięciobój nowoczesny mężczyzn:

[Szymon Staśkiewicz]

9:45 szermierka
14:20 pływanie
15:20 jazda konna
19:45 konkurencja kombinowana – bieg + strzelanie – finał 

Lekkoatletyka kobiet:

18:00 chód sportowy kobiet – 20 km finał [Paulina Buziak, Agnieszka Szwarnóg, Agnieszka Dygacz] 
20:00 skok wzwyż kobiet – finał
21:00 bieg na 800 m kobiet – finał
21:25
4×400 m kobiet – finał [ew. Polska]

Lekkoatletyka mężczyzn:

10:00 Chód 50 km – finał [Łukasz Nowak, Rafał Sikora, Rafał Fedarczyński]
20:20 Rzut oszczepem – finał [ew. Igor Janik, Bartosz Osewski]
20:30 5000 m – finał
22:00 4×100 m – finał [ew. Polska]

Kajakarstwo kobiet:

11:14 kajaki jedynki (K1) 200 m – finał [ew. Marta Walczykiewicz]

Kajakarstwo mężczyzn:

10:30 kajaki jedynki (K1) 200 m – finał [ew. Piotr Siemionowski]
10:47
kanadyjki jedynki (C1) 200 m – finał [ew. Piotr Kuleta]
11:41 
kajaki dwójki (K2) 200 m – finał

Skoki do wody mężczyzn:

11:00 platforma 10 m – półfinały
21:30 platforma 10 m – finał

Siatkówka kobiet:

12:30 – o 3 miejsce
19:30 – finał 

Taekwondo kobiet:

10:00 kategoria +67 kg – eliminacje
16:00 kategoria +67 kg – 1/4
18:00 kategoria +67 kg – 1/2
21:00  kategoria +67 kg – o 3 miejsce
23:15 kategoria +67 kg – finał

Taekwondo mężczyzn:

10:15 kategoria +80 kg – eliminacje
16:15 kategoria +80 kg – 1/4
18:15 kategoria +80 kg – 1/2
21:15  kategoria +80 kg – o 3 miejsce
23:30 kategoria +80 kg – finał

Żeglarstwo kobiet:

13:00 klasa Elliott 6m – wyścigi medalowe

Zapasy mężczyzn:

14:00 styl dowolny kategoria 60 kg – kwalifikacje
14:00 styl dowolny kategoria 84 kg – kwalifikacje
14:00 styl dowolny kategoria 120 kg – kwalifikacje
14:30 styl dowolny kategoria 60 kg – 1/8
14:30 styl dowolny kategoria 84 kg – 1/8
14:30 styl dowolny kategoria 120 kg – 1/8
15:30 styl dowolny kategoria 60 kg – 1/4
15:30 styl dowolny kategoria 84 kg – 1/4
15:30 styl dowolny kategoria 120 kg – 1/4
16:00 styl dowolny kategoria 60 kg1/2
16:00 styl dowolny kategoria 84 kg1/2
16:00 styl dowolny kategoria 120 kg1/2
18:45 styl dowolny kategoria 60 kg – o 3 miejsce
18:45 
styl dowolny kategoria 84 kg – o 3 miejsce
18:45
styl dowolny kategoria 120 kgo 3 miejsce
19:25 
styl dowolny kategoria 60 kg – finał
19:25
styl dowolny kategoria 84 kgfinał
19:25 
styl dowolny kategoria 120 kg – finał

Gimnastyka artystyczna:

14:30 występ indywidualny – rotacja 1, 2, 3 i 4(finał) [ew. Joanna Mitrosz]

Kolarstwo górskie kobiet:

13:30 wyścig indywidualny – finał [Maja Włoszczowska, Aleksandra Dawidowicz]

Koszykówka kobiet:

18:00 mecz o 3 miejsce
22:00 – finał

Piłka nożna mężczyzn:

16:00 – finał

Piłka ręczna kobiet:

18:00 – o 3 miejsce
21:30 – finał 

Boks mężczyzn:

21:30 kategoria 49 kg – finał
21:45 kategoria 56 kg – finał
22:15 
kategoria 64 – finał
22:45
kategoria 75 kg – finał
23:15 
kategoria 91 kg – finał 

[tab:12/8]

Niedziela, 12 sierpnia:

Pięciobój nowoczesny kobiet:

[Sylwia Gawlikowska, Katarzyna Wójcik]

9:00 szermierka
11:35 pływanie
15:35 jazda konna
19:00 konkurencja kombinowana – bieg + strzelanie – finał 

Zapasy mężczyzn:

9:30 styl dowolny kategoria 66 kg – kwalifikacje
9:30 styl dowolny kategoria 96 kg – kwalifikacje
10:00 styl dowolny kategoria 66 kg – 1/8
10:00 styl dowolny kategoria 96 kg – 1/8
11:00 styl dowolny kategoria 66 kg – 1/4
11:00 styl dowolny kategoria 96 kg – 1/4
11:30 styl dowolny kategoria 66 kg – 1/2
11:30 styl dowolny kategoria 96 kg – 1/2
13:45 styl dowolny kategoria 66 kg – o 3 miejsce
13:45 styl dowolny kategoria 96 kg – o 3 miejsce
14:25 styl dowolny kategoria 66 kg – finał
14:25 styl dowolny kategoria 96 kg – finał

Siatkówka mężczyzn:

[ew. Polska]

10:30 – o 3 miejsce
14:00 – finał 

Piłka wodna mężczyzn:

11:20 – o 7 miejsce
12:40 – o 5 miejsce

15:30 – o 3 miejsce
16:50 – finał

Piłka ręczna mężczyzn:

12:00 – o 3 miejsce
15:30 – finał

Koszykówka mężczyzn:

12:00 – o 3 miejsce
16:00 – finał

Lekkoatletyka mężczyzn:

12:00 Maraton – finał [Henryk Szost, Marcin Chabowski]

Boks mężczyzn:

14:30 kategoria 52 kg – finał
14:45
kategoria 60 kg – finał
15:15
kategoria 69 kg – finał
15:45
kategoria 81 kg – finał
16:15
kategoria +91 kg –  finał 

Kolarstwo górskie mężczyzn:

14:30 wyścig indywidualny – finał [Marek Konwa, Piotr Brzózka]

Gimnastyka artystyczna:

14:30 występ grupowy – finał

CEREMONIA ZAMKNIĘCIA IGRZYSK OLIMPIJSKICH LONDYN 2012

[tab:END]


pubsport.pl
Top