Jesteś tutaj
Główna > Londyn 2012 > Podnoszenie ciężarów – Igrzyska Olimpijskie

Szczegółowy terminarz, wyniki oraz niezbędne informacje na temat zawodów w podnoszeniu ciężarów podczas IO w Londynie.

[tab:Kobiety]
Sobota, 28 lipca:

16:30 kategoria 48 kg – finał

Niedziela, 29 lipca:

13:30 kategoria 53 kg – grupa B
16:30 kategoria 53 kg – grupa A finał 

Poniedziałek, 30 lipca:

13:30 kategoria 58 kg – grupa B
16:30 kategoria 58 kg – grupa A finał

Wtorek, 31 lipca:

13:30 kategoria 63 kg – grupa B
16:30 kategoria 63 kg – grupa A finał

Środa, 1 sierpnia:

13:30 kategoria 69 kg – grupa B
16:30 kategoria 69 kg – grupa A finał

Piątek, 3 sierpnia:

13:30 kategoria 75 kg – grupa B
16:30 kategoria 75 kg – grupa A finał

Niedziela, 5 sierpnia:

16:30 kategoria +75 kg –  finał

[tab:Mężczyźni]

Niedziela, 29 lipca:

11:00 kategoria 56 kg – grupa B
20:00 kategoria 56 kg – grupa A finał

Poniedziałek, 30 lipca:

11:00 kategoria 62 kg – grupa B
20:00 kategoria 62 kg – grupa A finał 

Wtorek, 31 lipca:

11:00 kategoria 69 kg – grupa B
20:00 
kategoria 69 kg – grupa A finał

Środa, 1  sierpnia:

11:00 kategoria 77 kg – grupa B
20:00 kategoria 77 kg – grupa A finał

Piątek,  3 sierpnia:

11:00 kategoria 85 kg – grupa B
20:00 kategoria 85 kg – grupa A finał

Sobota, 4 sierpnia:

11:00 kategoria 94 kg – grupa B
20:00 kategoria 94 kg – grupa A finał

Poniedziałek, 6 sierpnia:

16:30 kategoria 105 kg – grupa B
20:00 kategoria 105 kg – grupa A finał

Wtorek, 7 sierpnia:

16:30 kategoria + 105 kg – grupa B
20:00 kategoria + 105 kg – grupa A finał

[tab:Wyniki]

kobiety, kat. 48 kg:

1. Wang (Chiny) 205 kg
2. Miyake (Japonia) 197 kg
3. Ryang (Korea Północna) 192 kg

Kobiety, kat. 53 kg:

1. Chinshanlo (Kazachstan)
2. Chung (Tajpej)
3. Iovu (Mołdawia)

Kobiety kat.58 kg:

1. Li (Chiny)
2. Sirikaew (Tajlandia)
3. Kalina (Ukraina

Kobiety kat. 63 kg:

1. Maneza (Kazachstan)
2. Tsarakajewa (Rosja)
3. Girard (Kanada)

Kobiety kat. 69 kg:

1. Rim (Korea Północna)
2. Cocos (Rumunia)
3. Szkiermankowa (Białoruś)

Mężczyźni, kat. 56 kg:

1. Yun Chol (Korea Północna)
2. Jingbiao (Chiny)
3. Hristov (Azerbejdżan)

Mężczyźni, kat. 62 kg:

1. Kim (Korea Północna)
2. Figueroa (Kolumbia)
3. Eko (Indonezja)

Mężczyzn kat. 69 kg:

1. Lin (Chiny)
2. Triyatno (Indonezja)
3. Martin (Rumunia)

Mężczyźni kat. 77 kg:

1. Lu Xiao (Chiny)
2. Lu Hao (Chiny)
3. Cambar Rodriguez (Kuba)

[tab:Kadra Polski]

1. Krzysztof Zwarycz – 77 kg
2. Adrian Zieliński – 85 kg
3. Arsen Kasabijew – 94 kg
4. Tomasz Zieliński – 94 kg
5. Marcin Dołęga – 105 kg
6. Bartłomiej Bonk – 105 kg
7. Joanna Łochowska – 53 kg
8. Aleksandra Klejnowska – 53 kg
9. Ewa Mizda I – 69 kg
[tab:Areny]

Rywalizacja w podnoszeniu ciężarów będzie odbywać się w centrum konferencyjnym ExCel. Oprócz podestu dla ciężarowców w centrum ulokowano jeszcze ring bokserski, podest szermierczy, maty do judo, zapasów i taekwondo oraz arenę dla tenisistów stołowych. ExCel będzie zatem, obok Stadionu Olimpijskiego, najczęściej użytkowaną areną Igrzysk w Londynie.

ExCel - Londyn 2012
ExCel

[tab:END]


pubsport.pl
Top