Jesteś tutaj
Główna > Londyn 2012 > Szermierka – igrzyska olimpijskie

Szczegółowy terminarz oraz wyniki zawodów w szermierce podczas IO w Londynie.
[tab:Kobiety]

[hide-this-part morelink=”Floret (rozwiń)”]

Sobota, 28 lipca:

11:30 floret – 1/32
12:50 floret indywidualnie – 1/16
13:20 Martyna Synoradzka – Kamila Gafurzianova (RUS) 8:15
13:50 Chen Jan (CHN) – Małgorzata Wojtkowiak 15:8
14:20 Ikehata (JPN) – Sylwia Gruchała 9:8
15:10 floret indywidualnie – 1/8
16:30 floret indywidualnie  – 1/4
19:00 floret indywidualnie – 1/2
20:10 floret indywidualnie – mecz o 3. miejsce
20:45  floret indywidualnie – finał 

Podium:

1. Di Francisca (Włochy)
2. Errigo (Włochy)
3. Vezzali (Włochy)

[/hide-this-part]

[hide-this-part morelink=”Szpada (rozwiń)”]

Poniedziałek, 30 lipca:

11:30 szpada indywidualnie- 1/32
12:50 szpada indywidualnie – 1/16
15:10 szpada indywidualnie – 1/8
16:30 szpada indywidualnie  – 1/4
19:00 szpada indywidualnie – 1/2
20:10 szpada indywidualnie – mecz o 3. miejsce
20:40  szpada indywidualnie – finał 

Podium:

1. Szemjakina (Ukraina)
2. Heidemann (Niemcy)
3. Sun (Chiny)

[/hide-this-part]

[hide-this-part morelink=”Szabla (rozwiń)”]

Środa, 1 sierpnia:

14:10 szabla indywidualnie – 1/16
14:45 szabla indywidualnie – 1/8
16:40 szabla indywidualnie  – 1/4
19:30 szabla indywidualnie – 1/2
20:40 szabla indywidualnie – mecz o 3. miejsce
21:30  szabla indywidualnie – finał 

Podium:

1. Kim (Korea Południowa)
2. Welikaja (Rosja)
3. Kharlan (Ukraina)

[/hide-this-part]

[hide-this-part morelink=”Floret druż.(rozwiń)”]

Czwartek, 2 sierpnia:

10:00 floret drużynowo – 1/8
11:30 floret drużynowo – 1/4
13:00 floret drużynowo – 1/2
16:00 floret drużynowo – mecze o miejsce 5-8
19:00 mecz o 3 miejsce
20:15 finał

[/hide-this-part]

[hide-this-part morelink=”Szpada druż.(rozwiń)”]

Sobota, 4 sierpnia:

10:00 szpada drużynowo – 1/8
11:30 szpada drużynowo – 1/4
13:00 szpada drużynowo – 1/2
16:00 szpada drużynowo – mecze o miejsce 5-8
19:00 mecz o 3 miejsce
20:15 finał

[/hide-this-part]

[tab:Mężczyźni]

[hide-this-part morelink=”Szabla (rozwiń)”]

Niedziela, 29 lipca:

11:30 szabla indywidualnie- 1/32
12:30 szabla indywidualnie – 1/16
14:10 szabla indywidualnie – 1/8
15:10 szabla indywidualnie  – 1/4
19:00 szabla indywidualnie – 1/2
19:50 szabla indywidualnie – mecz o 3. miejsce
20:10  szabla indywidualnie – finał 

Podium:

1. Szilagyi (Węgry)
2. Occhiuzzi (Włochy)
3. Kovalev (Rosja)

[/hide-this-part]

[hide-this-part morelink=”Floret (rozwiń)”]

Wtorek, 31 lipca:

11:30 floret – 1/32
12:50 floret indywidualnie – 1/16
15:10 floret indywidualnie – 1/8
16:30 floret indywidualnie  – 1/4
19:00 floret indywidualnie – 1/2
20:10 floret indywidualnie – mecz o 3. miejsce
20:45  floret indywidualnie – finał 

Podium:

1. Lei (Chiny)
2. Abouelkassem (Egipt)
3. Choi (Korea Południowa)

[/hide-this-part]

[hide-this-part morelink=”Szpada (rozwiń)”]

Środa, 1 sierpnia:

10:00 szpada indywidualnie – 1/16
12:15 szpada indywidualnie – 1/8
13:30 szpada indywidualnie  – 1/4
18:30 szpada indywidualnie – 1/2
20:10 szpada indywidualnie – mecz o 3. miejsce
21:00  szpada indywidualnie – finał 

Podium:

1. Limardo (Wenezuela)
2. Piasecki (Norwegia)
3. Jung (Korea Południowa)

[/hide-this-part]

[hide-this-part morelink=”Szabla druż.(rozwiń)”]

Piątek, 3 sierpnia:

11:30 szabla drużynowo – 1/8
12:30 szabla drużynowo – 1/4
13:30 szabla drużynowo – 1/2
15:30 szabla drużynowo – mecze o miejsca 5-8
19:00 szabla drużynowo – mecz o 3 miejsce
19:45
szabla drużynowo – finał

[/hide-this-part]

[hide-this-part morelink=”Floret druż.(rozwiń)”]

Niedziela, 5 sierpnia:

10:00 floret drużynowo – 1/8
11:30 floret drużynowo – 1/4
13:00 floret drużynowo – 1/2
16:00 floret drużynowo – mecze o miejsca 5-8
19:00 floret drużynowo – mecz o 3 miejsce
20:15
floret drużynowo – finał

[/hide-this-part]

[tab:Kadra Polski]

1. Sylwia Gruchała –  floret drużynowy + indywidualny
2. Karolina Chlewińska – floret drużynowy
3. Małgorzata Wojtkowiak – floret drużynowy + indywidualny
4. Martyna Synoradzka – floret drużynowy + indywidualny
5. Magdalena Piekarska – szpada indywidualna
6. Aleksandra Socha – szabla indywidualna
7. Adam Skrodzki – szabla indywidualna
8. Radosław Zawrotnik – szpada indywidualna
[tab:Areny]

Szermierze będą rywalizować w centrum konferencyjnym ExCel, gdzie swoje zmagania rozegrają także bokserzy, judocy, zapaśnicy, bokserzy, ciężarowcy i tenisiści stołowi. Obok Stadionu Olimpijskiego to najczęściej używana arena Igrzysk w Londynie.

ExCel - Londyn 2012
ExCel

[tab:END]


pubsport.pl
Top