Jesteś tutaj
Główna > Londyn 2012 > Wioślarstwo – regaty olimpijskie

Szczegółowy terminarz oraz wyniki zawodów wioślarskich podczas IO w Londynie.

[tab:Kalendarz]

 

Zawody kobiet IO Londyn 2012

Sobota, 28 lipca:

10:30 dwójki – kwalifikacje
10:50 czwórki podwójne – kwalifikacje
14:30 jedynki – kwalifikacje

Niedziela, 29 lipca:

11:20 jedynki – repasaże
11:40 dwójki wagi lekkiej- kwalifikacje
12:50 ósemki – kwalifikacje

Poniedziałek, 30 lipca:

10:30 dwójki – repasaże
10:30 czwórki podwójne – repasaże
11:20 dwójki podwójne- kwalifikacje

Wtorek, 31 lipca:

10:50 dwójki podwójne – repasaże
10:50 dwójki wagi lekkiej – repasaże
11:50 ósemki – repasaże
12:40 jedynki – ćwierćfinały

Środa, 1 sierpnia:

11:10 dwójki – finał
11:20 czwórki podwójne – finał

Czwartek, 2 sierpnia:

10:30 jedynki – półfinały
11:30 dwójki wagi lekkiej – półfinały
13:30 ósemki – finał

Piątek, 3 sierpnia:

11:30 dwójki podwójne – finał

Sobota, 4 sierpnia:

10:30 jedynki – finał
11:00 dwójki wagi lekkiej – finał

Zawody mężczyzn - IO Londyn 2012

Sobota, 28 lipca:

11:10 ósemki – kwalifikacje
11:30 dwójki podwójne – kwalifikacje
12:00 czwórki wagi lekkiej – kwalifikacje
12:30 czwórki podwójne – kwalifikacje
13:00 dwójki – kwalifikacje
13:30 jedynki – kwalifikacje

Niedziela, 29 lipca:

10:30 dwójki podwójne – repasaże
10:40 czwórki wagi lekkiej – repasaże
10:50 jedynki – repasaże
12:10 dwójki wagi lekkiej – kwalifikacje

Poniedziałek, 30 lipca:

10:50 ósemki – repasaże
11:00 czwórki podwójne- repasaże
11:40 czwórki- kwalifikacje

Wtorek, 31 lipca:

10:30 jedynki – ćwierćfinały
11:00 czwórki – repasaże
11:30 dwójki wagi lekkiej – repasaże
13:20 dwójki podwójne – półfinały
13:40 czwórki wagi lekkiej – półfinały

Środa, 1 sierpnia:

10:30 jedynki – półfinały
10:50 dwójki wagi lekkiej – półfinały
11:30 ósemki – finał
11:40 czwórki podwójne – półfinały
12:00 dwójki – półfinały

Czwartek, 2 sierpnia:

10:50 dwójki – finał
11:00 czwórki wagi lekkiej – finał
11:10 czwórki – półfinały
11:50 dwójki wagi lekkiej – półfinały

Piątek, 3 sierpnia:

10:30 jedynki – finał
11:10 czwórki podwójne – finał
11:20 dwójki – finał

Sobota, 4 sierpnia:

10:40 dwójki wagi lekkiej – finał
11:30 czwórki – finał

[tab:Wyniki]

Sobota, 28 lipca:

czwórki podwójne kobiet kwal.
Polki zajęły trzecie miejsce w swoim biegu i popłyną w repasażach.

ósemki mężczyzn:
Polacy zajęli 3 miejsce i popłyną w repasażach.

czwórki wagi lekkiej mężczyzn:
Polacy zajęli 4 miejsce w swoim biegu i popłyną w repasażach.

czwórki podwójne mężczyzn:
Polska czwórka awansowała do półfinałów, zajmując 2. miejsce w swoim biegu.

dwójki mężczyzn:
Polska dwójka zajęła 3 miejsce w kwalifikacjach i popłynie w półfinale.

Jedynki mężczyzn:
Michał Słoma zajął 15 miejsce w kwalifikacjach (3. w swoim biegu) i popłynie w ćwierćfinale.

Niedziela 29 lipca:

Czwórki wagi lekkiej mężcyzn:
Polska osada zajęła ostatnie miejsce w repasażu i odpadła z rywalizacji. Wicemistrzowie z Pekinu wracają do domu.

Poniedziałek 30 lipca:

Ósemki mężczyzn:
Polska osada odpadła w repasażach.

Czwórki podwójne kobiet:
Polska osada odpadła w repasażach.

Dwójki podwójne kobiet:
Polska osada Magdalena Fularczyk – Julia Michalska awansowała do finałów.

Wtorek 31 lipca:

Jedynki mężczyzn:
Michał Słoma odpadł w ćwierćfinałach.

Środa 1 sierpnia:

Kobiety -dwójki

1. Wielka Brytania
2. Australia
3. Nowa Zelandia

Kobiety  – czwórki podwójne

1. Ukraina
2. Niemcy
3. USA

Mężczyźni ? ósemki

1. Niemcy
2. Kanada
3. Wielka Brytania

Czwórki podwójne:
Polacy awansowali do finału z 6. czasem.
Dwójki bez sternika:
Polacy odpadli w półfinale (4 miejsce w swoim biegu)

[tab:Kadra Polski]

1-4. Adam Korol, Marek Kolbowicz, Kondrad Wasilewski, Michał Jeliński – czwórka podwójna
5-6. Magdalena Fularczyk, Julia Michalska – dwójka podwójna
7-15. Marcin Brzeziński, Rafał Hejmej, Zbigniew Schodkowski, Piotr Hojka, Mikołaj Burda, Piotr Juszczyk, Krystian Aranowski, Michał Szpakowski, Daniel Trojanowski – ósemka
16-19. Miłosz Bernatajtys, Łukasz Pawłowski, Paweł Rańda, Łukasz Siemon – czwórka wagi lekkiej
20-23. Natalia Madaj, Joanna Leszczyńska, Kamila Soćko, Sylwia Lewandowska – czwórka podwójna
24-25. Jarosław Godek, Wojciech Gutorski – dwójka bez sternika
26. Michał Słoma – jedynka
[tab:Areny]

Wioślarze rywalizować będą na torze Eton Dorney

Eton Dorney - Londyn 2012
Eton Dorney

[tab:END]


pubsport.pl
Top