Jesteś tutaj
Główna > Lekkoatletyka – Mistrzostwa Świata Londyn 2017 > TERMINARZ MŚ W LEKKOATLETYCE LONDYN 2017

Przedstawiamy terminarz lekkoatletycznych mistrzostw świata, które w dniach 4-13 sierpnia odbędą się w Londynie. 

Pt. 4/08

GODZINA PŁEĆ ZAWODY RUNDA
 20:00  M 100 m PQ
 20:20 M Dysk
Piotr Małachowski
Q /GR A/
 20:30 M W dal
Tomasz Jaszczuk
Q
 20:35 K 1500 m
Angelika Cichocka, Sofia Ennaoui
Q
 20:45 K Skok o tyczce Q
 21:20 M 100 m Q
21:45 M Dysk
Robert Urbanek
Q /GR B/
 22:20 M 10000 M FINAŁ

Sb. 5/08

GODZINA PŁEĆ ZAWODY RUNDA
 11:00 M Kula
Szyszkowski, Haratyk, Bukowiecki
Q
 11:05 K Siedmiobój 100 PPŁ
 11:35 K Młot
Kopron
Q /GR A/
 10:45 M 400 m Q
 12:00 K Trójskok
Jagaciak
K
 12:30 K Siedmiobój WZWYŻ
 12:45 K 100 m
Swoboda
Q
 13:05 K Młot
Fiodorow, Włodarczyk
Q /GR B/
 13:45 M 800 m
Rozmys, Kszczot, Lewandowski
Q
20;00 K Siedmiobój KULA
 20:05 M 100 m 1/2
 20:26 M Dysk
P. Małachowski, R. Urbanek
FINAŁ
 20:35 K 1500 m
S. Ennaoui, A. Cichocka
1/2
 21:05 M W dal FINAŁ
 21:10 K 10000 m FINAŁ
22:00 K Siedmiobój 200 M
 22:45 M 100 m FINAŁ

Nd. 6/08

GODZINA PŁEĆ ZAWODY RUNDA
11:00 K Siedmiobój W DAL
11:05 M 3000 m z przeszk.
Zalewski
Q
11:40 M Skok o tyczce
Lisek, Wojciechowski
Q
11:55 M Maraton FINAŁ
12:05 M 400 m ppł
Dobek
Q
12:45 K Siedmiobój OSZCZEP /A/
12:55 K 400 m
Święty, Hołub, Baumgart
Q
14:00 K Siedmiobój OSZCZEP /B/
14:15 M 110 m ppł
Czykier
Q
15:00 K Maraton
Kowalska, Trzaskalska 
FINAŁ
20:00 K Skok o tyczce FINAŁ
20:05 K Oszczep Q /A/
20:10 K 100 m
Swoboda
1/2
20:40 M 400 m
Omelko
1/2
21:10 M 110 m ppł
Czykier
1/2
21:30 K Oszczep
Witek
Q /B/
21:35 M Kula
Haratyk, Bukowiecki
FINAŁ
21:40 K SIEDMIOBÓJ (800 m) FINAŁ
22:15 M 800 m
Kszczot, Lewandowski, Rozmys
1/2
22:50 K 100 m FINAŁ

Pon. 7/08

GODZINA PŁEĆ ZAWODY RUNDA
19:30 M 200 m Q
19:35 M Trójskok Q
20:00 K Młot
Kopron, Włodarczyk, Fiodorow
FINAŁ
20:30 K 400 m ppł
Linkiewicz
Q
21:20 M 400 m ppł
Dobek
1/2
21:25 K Trójskok
Jagaciak
FINAŁ
21:55 K 400 m
Baumgart
1/2
22:30 M 110 m ppł FINAŁ
22:50 K 1500 m
Cichocka
FINAŁ

Wt. 8/08

GODZINA PŁEĆ ZAWODY RUNDA
 20:20 K Oszczep FINAŁ
 20:30 K 200 m
Kiełbasińska
Q
20:35 M Skok o tyczce
Lisek, Wojciechowski
FINAŁ
21:35 K 400 m ppł
Linkiewicz
1/2
21:40 K Kula Q
22:10 M 3000 m z przeszk. FINAŁ
22:35 M  Kszczot FINAŁ
22:52 M 400 m FINAŁ

Śr. 9/08

GODZINA PŁEĆ ZAWODY RUNDA
20:05 K 3000 m z przeszk. Q
20:10 K W dal Q
20:20 M Młot
Fajdek, Nowicki
Q /GR A/
21:05 M 5000 m Q
21:25 K Kula FINAŁ
21:50 M Młot Q /GR B/
21:55 M 200 m 1/2
22:33 M 400 m ppł FINAŁ
22:50 K 400 m FINAŁ

Czw. 10/08

GODZINA PŁEĆ ZAWODY RUNDA
 19:30 K 5000 m Q
 20:05 M Oszczep
Krukowski
Q /Gr A/
 20:10 K Wzwyż
Lićwinko
Q
20:25 K 800 m
Cichocka, Jóźwik
Q
21:20 M Trójskok FINAŁ
21:25 M 1500 m
Lewandowski, Rozmys
Q
21:35 M Oszczep Q /Gr B/
22:05 K 200 m 1/2
22:35 K 400 m ppł FINAŁ
22:52 M 200 m FINAŁ

Pt. 11/08

GODZINA PŁEĆ ZAWODY RUNDA
11:00 M Dziesięciobój 100 M
11:10 K Dysk Q /GR A/
11:45 K 100 m ppł Q
12:05 M Dziesięciobój W DAL
 12:15 M Wzwyż
Bednarek
Q
12:35 K Dysk Q /GR B/
13:55 M Dziesięciobój KULA
18:00 M Dziesięciobój WZWYŻ
20:05 K 100 m ppł 1/2
20:10 K W dal FINAŁ
 20:35 K 800 m
Cichocka, Jóźwik
1/2
21:10 M 1500 m
Lewandowski, Rozmys
1/2
21:30 M Młot
Fajdek, Nowicki
FINAŁ
21:45 M Dziesięciobój 400 M
22:25 K 3000 m z przeszk. FINAŁ
22:50 K 200 m FINAŁ

Sb. 12/08

GODZINA PŁEĆ ZAWODY RUNDA
11:00 M Dziesięciobój 110 M PPŁ
11:35 K 4×100 m Q
11:55 M 4×100 m Q
12:00 M Dziesięciobój DYSK /A/
12:20 K 4×400 m
Polska
Q
12:50 M 4×400 m
Polska
Q
13:20 M Dziesięciobój DYSK /B/
14;30 M Dziesięciobój TYCZKA /A/
15:15 M Dziesięciobój TYCZKA /B/
18:30 M Dziesięciobój OSZCZEP /A/
19:55 M Dziesięciobój OSZCZEP /B/
20:05 K Wzwyż
Lićwinko
FINAŁ
21:05 K 100 m ppł FINAŁ
21:15 M Oszczep
Krukowski
FINAŁ
21:20 M 5000 m FINAŁ
21:45 M Dziesięciobój /1500 m/ FINAŁ
22:30 K 4×100 m FINAŁ
22:50 M 4×100 m FINAŁ

ND. 13/08

GODZINA PŁEĆ ZAWODY RUNDA
8:45 M Chód 50 km
Augustyn, Błocki, Fedaczyński
FINAŁ
8:45 K Chód 50 km FINAŁ
13:20 K Chód 20 km FINAŁ
15:20 M Chód 20 km
Brzozowski, Błocki, Jelonek
FINAŁ
20:00 M Wzwyż FINAŁ
20:10 K Dysk FINAŁ
20:35 K 5000 m FINAŁ
21:10 K 800 m
Cichocka
FINAŁ
21:30 M 1500 m
Lewandowski
FINAŁ
21:55 K 4×400 m
ew. Polska
FINAŁ
22:15 M 4×400 m
ew. Polska
FINAŁ

pubsport.pl
Top