Jesteś tutaj
Główna > ME w lekkoatletyce – Berlin 2018

Prezentujemy terminarz, medalistów oraz klasyfikację medalową Mistrzostw Europy w lekkoatletyce, które odbędą się w dniach od 6 sierpnia do 12 sierpnia w Berlinie.

Dzień 0

6. sierpnia

Data: Godzina: Płeć: Konkurencja: FAZA
06/08/2018 16:05 M Rzut młotem


Nowicki

QA
06/08/2018 16:30 M Bieg na 100 m


Kopeć, Słowikowski, Olszewski

Q
06/08/2018 16:35 M Skok w dal


Jaszczuk

Q
06/08/2018 17:05 M Bieg na 400 m


Mordyl

Q
06/08/2018 17:30 M Rzut młotem


Fajdek

QB
06/08/2018 17:45 K Bieg na 100 m


Swoboda

Q
06/08/2018 17:35 M Pchnięcie kulą


Szyszkowski, Bukowiecki

QA
06/08/2018 18:55 M Pchnięcie kulą


Haratyk

QB

Dzień 1

7. sierpnia

Data: Godzina: Płeć: Konkurencja: FAZA
07/08/2018 08:35 K + M Chód sportowy 50 km


Ellward, Bemowska + Augustyn, Błocki 

FINAŁ x2
07/08/2018 09:30 M Dziesięciobój 100m


Wiesiołek

1/10
07/08/2018 09:40 M Rzut dyskiem


Małachowski

Q
07/08/2018 10:00 K Bieg przez płotki 400 m


Linkiewicz, Saganiak

Q
07/08/2018 10:10 K Pchnięcie kulą


Guba, Kardasz

Q
07/08/2018 10:30 M Dziesięciobój – skok w dal 2/10
07/08/2018 10:35 M Bieg na 400 m


Kowaluk, Krawczuk

Q
07/08/2018 11:05 K Bieg na 800 m Q
07/08/2018 11:10 M Rzut dyskiem


Urbanek

Q
07/08/2018 11:40 M Bieg z przeszkodami 3000 m


Kr. Zalewski

Q
07/08/2018 11:50 M Dziesięciobój – pchnięcie kulą


Wiesiołek

3/10
07/08/2018 18:30 M Dziesięciobój – skok wzwyż


Wiesiołek

4/10
07/08/2018 18:45 M Rzut młotem


Urbanek, Fajdek

FINAŁ
07/08/2018 19:05 K Bieg na 100 m


Swoboda

1/2
07/08/2018 19:05 K Skok o tyczce


Śmietanka

Q
07/08/2018 19:30 M Bieg na 100 m


Kopeć

1/2
07/08/2018 19:55 M Bieg przez płotki na 400 m


Dobek

1/2
07/08/2018 20:20 M Bieg na 10 000 m FINAŁ
07/08/2018 20:33 M Pchnięcie kulą


Haratyk, Bukowiecki

FINAŁ
07/08/2018 21:00 M Dziesięciobój – bieg na 400 m


Wiesiołek

5/10
07/08/2018 21:30 K Bieg na 100 m


ew. Swoboda

FINAŁ
07/08/2018 21:50 M Bieg na 100 m


ew. Kopeć

FINAŁ

Dzień 2

8. sierpnia

Data: Godzina: Płeć: Konkurencja: FAZA
08/08/2018 09:35 M Dziesięciobój – 100 m przez płotki


Wiesiołek

6/10
08/08/2018 10:10 K Bieg na 100 m przez płotki


Kołeczek

Q
08/08/2018 10:20 M Dziesięciobój – rzut dyskiem


Wiesiołek

7/10
08/08/2018 10:50 M Bieg na 200 m Q
08/08/2018 11:05 K Trójskok


Jagaciak-Michalska

Q
08/08/2018 11:30 K Bieg na 400 m


Baumgart-Witan

Q
08/08/2018 11:40 M Dziesięciobój – rzut dyskiem 7/10
08/08/2018 12:00 M Dziesięciobój – skok o tyczce


Wiesiołek

8/10
08/08/2018 12:05 M Bieg na 1500 m


Lewandowski

Q
08/08/2018 13:00 M Rzut oszczepem


Krukowski

Q
08/08/2018 13:15 M Dziesięciobój – skok o tyczce 8/10
08/08/2018 14:25 M Rzut oszczepem


Osewski

Q
08/08/2018 17:50 M Dziesięciobój – rzut oszczepem


Wiesiołek

9/10
08/08/2018 18:25 K Skok wzwyż Q
08/08/2018 19:00 M Dziesięciobój – rzut oszczepem 9/10
08/08/2018 19:10 K Bieg przez płotki 400 m 1/2
08/08/2018 19:35 M Bieg na 400 m


Krawczuk, Zalewski

1/2
08/08/2018 19:45 M Skok w dal


Jaszczuk

FINAŁ
08/08/2018 20:00 K Bieg na 800 m


Cichocka, Sabat

1/2
08/08/2018 20:15 K Pchnięcie kulą


Kardasz, Guba

FINAŁ
08/08/2018 20:20 M Bieg na 200 m 1/2
08/08/2018 20:25 M Rzut dyskiem FINAŁ
08/08/2018 20:45 K Bieg na 10 000 m FINAŁ
08/08/2018 21:35 M Dziesięciobój – bieg na 1500 m


Wiesiołek

10/10 FINAŁ

Dzień 3

9. sierpnia

Data: Godzina: Płeć: Konkurencja: FAZA
09/08/2018 09:30 K Rzut dyskiem QA
09/08/2018 10:00 K Siedmiobój – bieg przez płotki na 100 m 1/7
09/08/2018 10:30 K Skok w dal Q
09/08/2018 10:50 K Siedmiobój – skok wzwyż 2/7
09/08/2018 10:55 M Bieg na 110 m przez płotki


Noga

Q
09/08/2018 11:00 K Rzut dyskiem QB
09/08/2018 11:30 M Bieg na 800 m


Rozmys, Borkowski, Kszczot

Q
09/08/2018 12:30 K Rzut oszczepem QA
09/08/2018 14:00 K Rzut oszczepem QB
09/08/2018 19:15 K Skok o tyczce FINAŁ
09/08/2018 19:20 K Siedmiobój – pchnięcie kulą 3/7
09/08/2018 19:25 K Bieg na 100 m przez płotki


Siciarz, Kołeczek

1/2
09/08/2018 19:45 M Skok wzwyż


Bednarek, Grynienko

Q
09/08/2018 19:50 K Bieg na 400 m 1/2
09/08/2018 20:15 M Bieg na 400 m przez płotki FINAŁ
09/08/2018 20:22 M Rzut oszczepem


Krukowski, Mrzygłód

FINAŁ
09/08/2018 20:30 K Siedmiobój – bieg na 200 m 4/7
09/08/2018 21:00 M Bieg na 200 m FINAŁ
09/08/2018 21:20 M Bieg na 3000 m z przeszkodami


Kr. Zalewski

FINAŁ
09/08/2018 21:50 M Bieg na 100 m przez płotki


ew. Kołeczek, Siciarz

FINAŁ

Dzień 4

10. sierpnia

Data: Godzina: Płeć: Konkurencja: FAZA
10/08/2018 10:00 K Rzut młotem


Fiodorow

QA
10/08/2018 10:50 K Siedmiobój – skok w dal 5/7
10/08/2018 11:15 M Skok o tyczce


Sobera, Lisek, Wojciechowski

Q
10/08/2018 11:25 K Bieg na 200 m


Kiełbasińska, Kotwila

Q
10/08/2018 11:30 K Rzut młotem


Włodarczyk, Kopron

QB
10/08/2018 12:00 K Bieg na 1500 m


Chichocka, Ennaoui

Q
10/08/2018 12:25 K Bieg na 3000 m z przeszkodami


Konieczek, Kowalska, Kowal

Q
10/08/2018 12:40 M Trójskok


Ho


ffman

Q
10/08/2018 12:50 K Siedmiobój – rzut oszczepem 6/7
10/08/2018 13:05 M Sztafeta 4×400 m


Polska

Q
10/08/2018 13:40 K Sztafeta 4×400 m


Polska

Q
10/08/2018 14:05 K Siedmiobój – rzut oszczepem 6/7
10/08/2018 19:10 M Bieg na 110 m przez płotki


Noga

1/2
10/08/2018 19:20 K Skok wzwyż FINAŁ
10/08/2018 19:35 M Bieg na 800 m


Borkowski, Kszczot, Rozmys

1/2
10/08/2018 19:55 K Bieg na 200 m 1/2
10/08/2018 20:10 K Trójskok FINAŁ
10/08/2018 20:20 K Siedmiobój – bieg na 800 m 7/7 FINAŁ
10/08/2018 20:25 K Rzut oszczepem FINAŁ
10/08/2018 20:50 K Bieg na 400 m przez płotki FINAŁ
10/08/2018 21:05 M Bieg na 400 m


Zalewski

FINAŁ
10/08/2018 21:20 K Bieg na 800 m


Sabat

FINAŁ
10/08/2018 21:35 M Bieg na 110 m przez płotki


ew. Noga

FINAŁ
10/08/2018 21:50 M Bieg na 1500 m


Lewandowski

FINAŁ

Dzień 5

11. sierpnia

Data: Godzina: Płeć: Konkurencja: FAZA
11/08/2018 09:05 K Chód sportowy 20 km


Zdziebło

FINAŁ
11/08/2018 10:55 M Chód sportowy 20 km


Tomala, Brzozowski

FNIAŁ
11/08/2018 20:00 M Skok wzwyż


Bednarek

FINAŁ
11/08/2018 20:05 K Skok w dal FINAŁ
11/08/2018 20:20 K Bieg na 400 m


Święty-Ersetic, Baumgart-Witan

FINAŁ
11/08/2018 20:25 K Rzut dyskiem FINAŁ
11/08/2018 20:35 M Bieg na 800 m


Kszczot, Rozmys, Borkowski

FINAŁ
11/08/2018 20:50 K Bieg na 200 m FINAŁ
11/08/2018 21:00 M Bieg na 5000 m FINAŁ
11/08/2018 21:30 M Sztafeta 4×400 m


Polska

FINAŁ
11/08/2018 21:50 K Sztafeta 4×400 m


Polska

FINAŁ

Dzień 6

12. sierpnia

Data: Godzina: Płeć: Konkurencja: FAZA
12/08/2018 09:05 K Maraton


Trzaskalska

FINAŁ
12/08/2018 10:00 M Maraton


Szost, Girzyński, Brzeziński,Gardzielewski, Shegumo, Kozłowski

FINAŁ
12/08/2018 19:10 M Skok o tyczce


Lisek, Wojciechowski

FINAŁ
12/08/2018 19:30 K Rzut młotem


Kopron, Fiodorow, Włodarczyk

FINAŁ
12/08/2018 19:30 K Sztafeta 4×100 m


Polska

1/2
12/08/2018 19:50 M Sztafeta 4×100 m


Polska

1/2
12/08/2018 20:05 M Trójskok FINAŁ
12/08/2018 20:15 K Bieg na 3000 m z przeszkodami FINAŁ
12/08/2018 20:35 K Bieg na 1500 m


Ennaoui, Cichocka

FINAŁ
12/08/2018 20:55 K Bieg na 5000 m


Kaczyńśka, Rutkowska

FINAŁ
12/08/2018 21:20 K Sztafeta 4×100 m


ew. Polska

FINAŁ
12/08/2018 21:35 M Sztafeta 4×100 m


ew. Polska

FINAŁ

Medalistki

4×100:

  1. WIELKA BRYTANIA
  2. HOLANDIA
  3. NIEMCY

    6. POLSKA

3000 M Z PRZESZKODAMI:

  1. Krause (GER)
  2. Schlumpf (SUI)
  3. Grovdal (NOR)

5000 M:

  1. Hassan (NED)
  2. McColagan (GBR)
  3. Can (TUR)

    12. RUTKOWSKA
    13. KACZYŃSKA

RZUT MŁOTEM:

  1. WŁODARCZYK
  2. Tavernier (FRA)
  3. FIODOROW
  4. KOPRON

1500 M:

  1. Muir (GBR)
  2. ENNAOUI
  3. Weightman (GBR)

    12. CICHOCKA

MARATON:

  1. Mazuronak (BLR)
  2. Calvin (FRA)
  3. Vrabcova-Nyvltova (CZE)

    10. TRZASKALSKA

4×400 M:

  1. POLSKA
  2. Francja
  3. Wielka Brytania

RZUT DYSKIEM:

  1. Perković (CRO)
  2. Muller (GER)
  3. Kraft (GER)

W DAL:

  1. Mihambo (GER)
  2. Bekh (UKR)
  3. Proctor (GBR)

200 M:

  1. Asher-Smith (GBR)
  2. Schippers (NED)
  3. Samuel (NED)

400 M:

  1. ŚWIĘTY-ERSETIĆ
  2. Belibasaki (GRE)
  3. De Witte (NED)

    5. BAUMGART-WITAN

CHÓD 20 KM:

  1. Perez (ESP)
  2. Drahotova (CZE)
  3. Palmisano (ITA)

    21. ZDZIEBŁO

RZUT OSZCZEPEM:

  1. Hussong (GER)
  2. Ogrodnikova (CZE)
  3. Jasiunaite (LTU)

SIEDMIOBÓJ:

  1. Thiam (BEL)
  2. Johnson-Thompson (GBR)
  3. Schafer (GER)

TRÓJSKOK:

  1. Papahristou (GRE)
  2. Gierish (GER)
  3. Paleteiro (ESP)

WZWYŻ:

  1. Lasitskene (ANA)
  2. Demirewa (BUL)
  3. Jungfleish (GER)

400 M PPŁ:

  1. Sprunger (SUI)
  2. Ryżkowa (UKR)
  3. Besley (GBR)

800 M:

  1. Pryszczepa (UKR)
  2. Lamote (FRA)
  3. Liakowa (UKR)

    5. SABAT

100 M PPŁ:

  1. Herman (BLR)
  2. Dutkiewicz (GER)
  3. Roleder (GER)

    6. KOŁECZEK

SKOK O TYCZCE:

  1. Stefanidi (GRE)
  2. Kiriakopoulu (GRE)
  3. Bradshaw (GBR)

CHÓD NA 50 KM:

  1. Henriques (POR)
  2. Cwilij (UKR)
  3. Takacs (ESP)
    DNF. BEMOWSKA
    DNF. ELLWARD

100 M:

  1. Asher-Smith (GBR)
  2. Luckenkemper (GER)
  3. Schippers (NED)

PCHNIĘCIE KULĄ:

  1. GUBA
  2. Schwanitz (GER)
  3. Dubickaja (BLR)
  4. KARDASZ

10000 M:

  1. Salpeter (ISR)
  2. Krumins (NED)
  3. Bahta (SWE)
    DNF. RUTKOWSKA

Medaliści

4×100 M:

  1. WIELKA BRYTANIA
  2. TURCJA
  3. HOLANDIA

TRÓJSKOK:

  1. Evora (POR)
  2. Copello (AZE)
  3. Tsimas (GRE)

SKOK O TYCZCE:

  1. Duplantis (SWE)
  2. Morgunow (ANA)
  3. Lavillenie (FRA)
  4. LISEK
  5. WOJCIECHOWSKI

MARATON:

  1. Naert (BEL)
  2. Abraham (SUI)
  3. Rachlik (ITA)

    13. GIŻYŃSKI
    16. SZOST
    20. GARDZIELEWSKI
    45. BRZEZIŃSKI
    52. KOZŁOWSKI
    DNF. SHEGUMO

4×400 M:

  1. Belgia
  2. Wielka Brytania
  3. Hiszpania

    5. POLSKA

SKOK WZWYŻ:

  1. Przybylko (GER)
  2. Nedasekau (BLR)
  3. Iwaniuk (ANA)

    7. BEDNAREK

5000 M:

  1. J. Ingebrigtsen (NOR)
  2. H. Ingebrigtsen (NOR)
  3. Mandouni (FRA)

800 M:

  1. KSZCZOT
  2. Kramer (SWE)
  3. Bosse (FRA)
  4. ROZMYS
  5. BEDNAREK

CHÓD 20 KM:

  1. Martin (ESP)
  2. Garcia (ESP)
  3. Mizinow (ANA)

    19. TOMALA
    DNF. BRZOZOWSKI

1500 M:

  1. J. Ingebrigtsen (NOR)
  2. LEWANDOWSKI
  3. Wightman (GBR)

400 M:

1. Hudson-Smith (GBR)
2. K. Borlee (BEL)
3. J. Borlee (BEL)
4. Ka. ZALEWSKI

110 M PPŁ:

  1. Marinot-Lagarde (FRA)
  2. Szubienikow (ANA)
  3. Ortega (ESP)
  4. CZYKIER

RZUT OSZCZEPEM:

  1. Rohler (GER)
  2. Hoffman (GER)
  3. Kirt (EST)
  4. KRUKOWSKI

    9. MRZYGŁÓD

3000 M Z PRZESZKODAMI:

  1. Benabbad (FRA)
  2. Carro (ESP)
  3. Chiappinelli (ITA)

    7. KR. ZALEWSKI

400 M PPŁ:

  1. Warholm (NOR)
  2. Copello (TUR)
  3. Barr (IRL)

    5. DOBEK

200 M:

  1. Guliyev (TUR)
  2. Mitchell-Blake (GBR)
  3. Wilson (SUI)

CHÓD NA 50 KM:

  1. Zakalnicki (UKR)
  2. Toth (SVK)
  3. Dziubin (BLR)

    6. AUGUSTYN
    7. SiKORA
    12. BŁOCKI

RZUT MŁOTEM:

  1. NOWICKI
  2. FAJDEK
  3. Halasz (HUN)

10000 M:

  1. Amboudi (FRA)
  2. Abdi (BEL)
  3. Crippa (ITA)

PCHNIĘCIE KULĄ:

  1. HARATYK
  2. BUKOWIECKI
  3. Storl (GER)

100 M:

  1. Hughes (GBR)
  2. Prescod (GBR)
  3. Harvey (TUR)

RZUT DYSKIEM:

  1. Gudzins (LTU)
  2. Stahl (SWE)
  3. Weisheidinger (AUT)

SKOK W DAL:

  1. Tentoglou (GRE)
  2. Hainle (GER)
  3. Nykyforow (UKR)
  4. JASZCZUK

DZIESIĘCIOBÓJ:

  1. Abele (GER)
  2. Szukreniow (ANA/Rosja)
  3. Żuk (BLR)

    13. WIESIOŁEK

Klasyfikacja Medalowa

 

 KRAJZŁOTOSREBROBRĄZSUMA
WIELKA BRYTANIA75618
POLSKA74112
NIEMCY67619
FRANCJA34310
BELGIA3216
GRECJA3216
BIAŁORUŚ3136
NORWEGIA3115
HISZPANIA23510
UKRAINA2327
PORTUGALIA2002
HOLANDIA1348
ANA1326
TURCJA1225
SZWAJCARIA1214
SZWECJA1214
WŁOCHY1146
LITWA1012
IZRAEL1001
CHORWACJA1001
CZECHY0213
SŁOWACJA0101
AZERBEJDŻAN0101
BUŁGARIA0101
AUSTRIA0022
WĘGRY0011
ESTONIA0011
IRLANDIA0011
KOŃCOWA

SIATKARSKIE MISTRZOSTWA ŚWIATA MĘŻCZYZN 2018:

MŚ siatkarzy 2018
Top