Euro test: Polska – Andora

W ostatnim meczu przygotowawczym przed Mistrzostwami Europy Euro 2012, Polska zmierzy się na Pepsi Arenie w Warszawie z Andorą. Początek meczu o 17:00.

Andora to rywal, delikatnie mówiąc, niezbyt wymagający – zajmuje 205. miejsce w rankingu FIFA. Drużyna złożona jest z piłkarzy-amatorów. W historii, reprezentacja Andory wygrał tylko 3 spotkania. 30 maja br. w towarzyski meczu zremisowała z Azerbejdżanem 0:0.

W TRAKCIE SPOTKANIA Z BOKU WPIS BĘDZIEMY NA BIEŻĄCO AKTUALIZOWAĆ SKŁADY ORAZ WYNIK ->>>

Hiszpański trener zespołu gości, podkreśla, że jego piłkarze przyjechali do Warszawy zagrać normalny mecz – fair, ale bez odstawiania nogi.

Selekcjoner Sumda, nie wyklucza, że szansę gry w tym spotkaniu dostanie kilku młodych zawodników z 23-osobowej kadry Polski.

Jak do tej pory te drużyny nie rozegrały między sobą ani jednego meczu. Spotkanie odbędzie się w Warszawie o 17.00, transmisję na żywo przeprowadzi TVP 1 i TVP Sport.


SIATKARSKIE MISTRZOSTWA ŚWIATA MĘŻCZYZN 2018:

MŚ siatkarzy 2018
Damian Ślusarczyk
29 lat, wychowany pod Kielcami, mieszka w Manchesterze, PubSport.pl z małymi przerwami ogarnia od 8 lat. Stale udowadnia, że jest w stanie znaleźć "coś" ciekawego w każdej dyscyplinie sportu. Obserwuj mnie na Twitterze
http://www.pubsport.pl/