Euro test: Polska – Andora

W ostatnim meczu przygotowawczym przed Mistrzostwami Europy Euro 2012, Polska zmierzy się na Pepsi Arenie w Warszawie z Andorą. Początek meczu o 17:00.

Andora to rywal, delikatnie mówiąc, niezbyt wymagający – zajmuje 205. miejsce w rankingu FIFA. Drużyna złożona jest z piłkarzy-amatorów. W historii, reprezentacja Andory wygrał tylko 3 spotkania. 30 maja br. w towarzyski meczu zremisowała z Azerbejdżanem 0:0.

W TRAKCIE SPOTKANIA Z BOKU WPIS BĘDZIEMY NA BIEŻĄCO AKTUALIZOWAĆ SKŁADY ORAZ WYNIK ->>>

Hiszpański trener zespołu gości, podkreśla, że jego piłkarze przyjechali do Warszawy zagrać normalny mecz – fair, ale bez odstawiania nogi.

Selekcjoner Sumda, nie wyklucza, że szansę gry w tym spotkaniu dostanie kilku młodych zawodników z 23-osobowej kadry Polski.

Jak do tej pory te drużyny nie rozegrały między sobą ani jednego meczu. Spotkanie odbędzie się w Warszawie o 17.00, transmisję na żywo przeprowadzi TVP 1 i TVP Sport.

POWIEDZ O NAS SWOIM ZNAJOMYM:

Reklama
Damian Ślusarczyk
Założyciel PubSport.pl. 25 lat, mieszkaniec Kielc. Piłką nożną i sportem fanatycznie interesował się zanim przystąpił do pierwszej komunii. Pewnie dlatego teraz woli niedzielę spędzać na stadionie, a nie w kościele. Potrafi godzinami oglądać T-Mobile Ekstraklasę i jeszcze żyje. Obserwuj mnie na Twitterze
http://www.pubsport.pl/

Dodaj komentarz