Mecze reprezentacji tylko na Stadionie Narodowym?

Mecze z Ukrainą i San Marino zagramy na Stadionie Narodowym – stwierdził prezes PZPN Zbigniew Boniek.

Zarząd PZPN ma zamiar wprowadzić specjalną politykę cenową, aby podczas spotkania z San Marino wypełnić Stadion Narodowy w Warszawie do ostatniego miejsca. Całkiem możliwe, że w sprzedaży będzie dostępny pakiet, czyli mecze z Ukrainą (22 marca) i San Marino (26 marca). Ostatnio z San Marino zmierzyliśmy się w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata w RPA. Spotkanie rozgrywane było w Kielcach, niestety pojemność miejscowego stadionu wynosiła zaledwie 15 tysięcy widzów.

Najwyższa pora, aby skończyć z chorym podejściem, iż liczba widzów na mecze reprezentacji uzależniona jest od stopnia atrakcyjności przeciwnika. To nasza reprezentacja powinna być główną atrakcją! Kiedy w dzieciństwie chodziłem na stadion żużlowy, czy też hokeistów Polonii Bydgoszcz przeciwnicy mnie nie interesowali – stwierdził Zbigniew Boniek.

Poglądy prezesa PZPN nie wzięły się znikąd. W Anglii wszystkie spotkania reprezentacji narodowej rozgrywane są na słynnym Wembley i nikt nie ma do tego żadnych pretensji. Reprezentacja naszego kraju rok 2013 rozpocznie od spotkań z Rumunią i Irlandią, odpowiednio 2 i 6 lutego.


SIATKARSKIE MISTRZOSTWA ŚWIATA MĘŻCZYZN 2018:

MŚ siatkarzy 2018
Patryk Gęsicki
Student V roku politologii myślący poważnie o dziennikarstwie sportowym. Pasje? Jest ich mnóstwo. Public Relations, piłka nożna, siatkówka (czynnie i biernie), muzyka (głównie R&B, pop, dance), psychologia, film, radio. Pracowałem już w takich serwisach jak fcb24.com, transfery.info, dumakatalonii.pl, od niedawna gościnnie piszę dla pubsport.pl.