Mistrzostwa Świata w Piłce nożnej czekają na Polaków – lider podejmie Czarnogórę u siebie!

Polacy, którzy są liderem w grupie E, mają wielki orzech do zgryzienia. Będzie nim Czarnogóra, która przyjedzie do Warszawy już w przyszły weekend, aby 8 października, o godzinie 18:00, rozegrać spotkanie z Polakami.

Polacy w tym meczu są potencajlnym faworytem, lecz należy pamiętać, że Dania wraz z Czarnogórą mają tylko 3 punkty mniej, niż Polska. Jak było w meczu z Danią doskonale wiemy, dlatego Czarnogóra również pozostaje drużyną, która może sprawić duże problemy Polakom. Tylko od nich zależy, jak potoczy się mecz w Warszawie!

Warto wspomnieć o sytuacji drużyny Polski, która wystąpi w przyszłą niedzielę. Powrót do kadry zanotuje Grzegorz Krychowiak, który rozpoczął grę na boisku – dzięki temu może wrócić również do kadry, co nie raz podkreślał Adam Nawałka.

Jeśli chodzi o nasze osłabienia, na pewno brak Arkadiusza Milika może wpływać na nasze kolejne mecze. W tym wypadku, grę i strzelanie goli musi na siebie wziąć Robert Lewandowski, na którego to oczy będą skierowane wśród wszystkich kibiców. Sytuacja nie będzie prosta, albowiem jak wiadomo, jego ostatni mecz w Lidze Mistrzów okazał sie bardzo pechowy dla drużyny z Monachium, albowiem przegrali dotkliwie 3:0, przy czym Robert Lewandowski nie strzelił żadnej z bramek, pomimo kilku klarownych sytuacji.

Czego możemy oczekiwać 8 października?

Z pewnością czeka nas wiele emocji i bardzo wyrównana walka. Czarnogóra to drużyna z wielkim charakterem, która nie boi się podejmować spotkań na terenie przeciwnika. Mecze na wyjeździe, są równie intensywne co te, które rozgrywane są na terenie Czarnogóry.

Biorąc pod uwagę aktualne składy i formę poszczególnych piłkarzy, rywalizacja będzie na pewno bardzo spora i możemy oczekiwać różnych sytuacji na boisku.

Mecz będzie można oglądać dzieki TVP, a także w internecie. Do dyspozycji są rózne relacje, w tym ta na Facebooku, którą poprowadzi bukmacher internetowy oferujący zakłady bukmacherskie w internecie. Jest on również sponsorem takich drużyn jak Śląsk Wrocław, czy Motor Lublin.

Zachęcamy wszystkich do oglądania i kibicowania Polakom, już 8 października!

Wpis gościnny, fot. WAJDA


SIATKARSKIE MISTRZOSTWA ŚWIATA MĘŻCZYZN 2018:

MŚ siatkarzy 2018
Pubsport.pl
Pubsport.pl - wiadomości sportowe i publicystyka. Zapowiedzi i podsumowania meczów piłki nożnej, tenisa, sportów zespołowych oraz zimowych. Relacje na żywo! Wpadnij pogadać o sporcie!
http://www.pubsport.pl/