Twoja wyszukiwarka

Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej 2013

ME DANIA 2014 >>

Grupy i terminarze:

FINAŁY

FINAŁ: 27/01/2012:

Hiszpania 35:19 (17:9) Dania Barcelona

O trzecie miejsce: 26/01/2012:

Chorwacja 31:26 (14:13) Słowenia Barcelona

A

Grupa A/Granollers, Barcelona/

Z grup wychodzą po 4 najlepsze zespoły.

Lp. Drużyna Pkt M W R P Gole Str. +/-
1.  Niemcy 8 5 4 0 1 148 126 22
2.  Francja 8 5 4 0 1 154 124 30
3.  Brazylia 6 5 3 0 2 122 127 -5
4.  Tunezja 6 5 3 0 2 123 123 0
5.  Argentyna 2 5 1 0 4 116 138 -22
6.  Czarnogóra 0 5 0 0 5 117 142 -25

 

Niemcy  33:23 (12:10)  Brazylia 12 stycznia
 Argentyna  28:26 (13:12)  Czarnogóra 12 stycznia
 Francja  30:27 (13:14)  Tunezja 12 stycznia
 Brazylia  24:20 (9:8)  Argentyna 13 stycznia
 Niemcy  23:25 (13:13)  Tunezja 13 stycznia 
 Czarnogóra  20:32 (11:17)  Francja 13 stycznia 
 Tunezja  27:25 (11:11)  Czarnogóra 15 stycznia
 Niemcy  31:27 (17:13)  Argentyna 15 stycznia
 Francja  27:22 (12:5)  Brazylia 15 stycznia
 Brazylia  27:22 (13:11)  Tunezja 16 stycznia 
 Niemcy  29:21 (13:11)  Czarnogóra 16 stycznia 
 Francja  35:23 (19:6)  Argentyna 16 stycznia 
 Argentyna 18:22 (6:7)  Tunezja 18 stycznia
 Francja  30:32 (16:16)  Niemcy 18 stycznia
 Czarnogóra  25:26 (10:11)  Brazylia 18 stycznia

B

Grupa B /Sewilla/

Z grup wychodzą po 4 najlepsze zespoły.

Lp. Drużyna Pkt M W R P Gole Str. +/-
1.  Dania 10 5 5 0 0 184 136 48
2.  Rosja 7 5 3 1 1 151 131 20
3.  Islandia 6 5 3 0 2 153 136 17
4.  Macedonia 5 5 2 1 2 142 143 -1
5.  Katar 2 5 1 0 4 139 166 -27
6.  Chile 0 5 0 0 5 121 178 -57

 

Macedonia  30:28 (12:10)  Chile 12 stycznia
Islandia  25:30 (13:14)  Rosja  12 stycznia
Dania   41:27 (19:13)  Katar  12 stycznia
Chile  22:38 (11:18)  Islandia 13 stycznia
Katar  30:34 (13:21)  Macedonia 13 stycznia
Rosja  27:31 (13:14)  Dania 13 stycznia
Katar 22:29 (13:16)  Rosja 15 stycznia 
Macedonia  19:23 (10:10)  Islandia 15 stycznia 
Dania  43:24 (17:13)  Chile 15 stycznia 
Macedonia  29:29 (13:16)  Rosja 16 stycznia
Chile  23:31 (14:15)  Katar 16 stycznia
Islandia  28:36 (13:16)  Dania 16 stycznia
Rosja  36:24 (18:13)  Chile 18 stycznia
Islandia  39:29 (19:14)  Katar 18 stycznia
Dania  33:30 (13:14)  Macedonia 18 stycznia

C

Grupa C /Saragossa/

Z grup wychodzą po 4 najlepsze zespoły.

Lp. Drużyna Pkt M W R P Gole Str. +/-
1.  Słowenia 10 5 5 0 0 151 130 21
2.  Polska 8 5 4 0 1 134 110 24
3.  Serbia 6 5 3 0 2 150 128 22
4.  Białoruś 4 5 2 0 3 135 120 15
5.  Arabia Saudyjska 2 5 1 0 4 95 145 -50
6.  Korea Południowa 0 5 0 0 5 116 148 -32

 

 Serbia  31:22 (13:9)  Korea Południowa 12 stycznia
 Słowenia  32:22 (17:15)  Arabia Saudyjska 12 stycznia
 Polska  24:22 (14:9)  Białoruś 12 stycznia
 Korea Południowa  27:34 (13:14)  Słowenia 14 stycznia
 Białoruś  28:34 (13:20)  Serbia 14 stycznia
 Arabia Saudyjska  14:28 (6:14)  Polska 14 stycznia
  Korea Południowa  20:26 (10:12)  Białoruś 15 stycznia
 Serbia  30:20 (12:10)  Arabia Saudyjska 15 stycznia
 Polska  24:25 (14:11)  Słowenia 15 stycznia
 Słowenia  27:26 (12:17)  Białoruś 17 stycznia
  Korea Południowa  22:24 (13:11)  Arabia Saudyjska 17 stycznia
 Polska  25:24 (11:13)  Serbia 17 stycznia
 Białoruś  33:15 (18:5)  Arabia Saudyjska 19 stycznia
 Polska  33:25 (18:11)  Korea Południowa 19 stycznia
  Serbia  31:33 (16:19)  Słowenia 19 stycznia

D

Grupa D /Madryt/

Z grup wychodzą po 4 najlepsze zespoły.

Lp. Drużyna Pkt M W R P Gole Str. +/-
1.  Chorwacja 10 5 5 0 0 148 99 49
2.  Hiszpania 8 5 4 0 1 160 98 62
3.  Węgry 6 5 3 0 2 147 120 27
4.  Egipt 3 5 1 1 3 130 123 7
5.  Algieria 3 5 1 1 3 123 126 -3
6.  Australia 0 5 0 0 5 66 208 -142

 

Hiszpania 27:14 (14:5)  Algieria 11 stycznia
Chorwacja  36:13 (17:4)  Australia 12 stycznia
Węgry  32:23 (17:9)  Egipt 12 stycznia
Algieria  20:31 (12:15)  Chorwacja 14 stycznia
Egipt  24:29 (11:16) Hiszpania 14 stycznia
Australia  13:43 (6:20)  Węgry 14 stycznia
Algieria  24:24 (12:16)  Egipt 15 stycznia
Hiszpania  51:11 (24:5)  Australia 15 stycznia
Chorwacja  30:21 (15:11)  Węgry 15 stycznia
Australia  15:39 (6:14)  Algieria 17 stycznia
Węgry  22:28 (14:14) Hiszpania 17 stycznia
Chorwacja  24:20 (11:9)  Egipt 17 stycznia
Egipt  39:14 (25:8)  Australia 19 stycznia
Chorwacja  27:25 (15:13) Hiszpania 19 stycznia
Węgry  29:26 (14:8)   Algieria 19 stycznia

1/8

Niedziela, 20/01/2012

Niemcy  28:23 (13:9)  Macedonia Barcelona
Brazylia  26:27 (14:14)  Rosja Saragossa
Dania  30:23 (16:11)  Tunezja Saragossa
Islandia   28:30 (14:15)  Francja Barcelona

Poniedziałek, 21/01/2012

Węgry  27:19 (10:9)  POLSKA Barcelona
Serbia 20:31 (12:20)  Hiszpania Saragossa
Chorwacja  33:24 (21:9)  Białoruś Saragossa
Słowenia 31:26 (19:11)  Egipt Barcelona

1/4

Środa 23/01/2012

Dania  28:26 (18:11)  Węgry Barcelona
Francja  23:30 (12:13)  Chorwacja Saragossa
 Hiszpania  28:24 (12:14)  Niemcy Saragossa
Rosja  27:28 (13:14)  Słowenia Barcelona

1/2

Piątek, 25/01/2012

Dania 30:24 (14:11) Chorwacja Barcelona
Hiszpania 26:22 (13:12) Słowenia Barcelona

17-24

Presidend’s Cup – o miejsca 17-24:

21/01/2012:

Argentyna  30:26 (12:11)  Katar Guadalajara
Arabia Saudyjska  24:28 (11:15)  Algieria Guadalajara
Czarnogóra  35:31 (18:11)  Chile Guadalajara
Korea Południowa  36:14 (19:6)  Australia Guadalajara

22/01/2012:

Chile  32:23 (17:10)  Australia Guadalajara
o 23. miejsce
Czarnogóra  27:30 (13:12)  Korea Południowa Guadalajara
o 21. miejsce
Katar  29:29 (18:10)
1:4 – karne
 Arabia Saudyjska Guadalajara
o 19. miejsce
Argentyna  23:29 (10:12)  Algieria Guadalajara
o 17. miejsce

Hale

Barcelona:

Palau Sant Jordi Barcelona Catalonia

Autor: puroticorico from Chicago,Il,USA

Palau Sant Jordi, 16 500 miejsc

  • 3 mecze grupowe
  • 4 mecze 1/8
  • 2 mecze 1/4
  • 2 mecze 1/2
  • Mecz o 3. miejsce
  • Finał

Guadalajara:

Palacio Multiusos de Guadalajara

Autor: Sonsaz, źródło: Wikipedia

Palacio Multiusos de Guadalajara, 5 479 miejsc

  • 8 meczów President’s Cup

Granollers:

Palau e sport Granollers

Autor: Kolding, źródło: Wikipedia

Palacio de Deportes de Granollers, 5 200 miejsc

  • 12 meczów grupowych

Madryt:

Caja Magica

Autor: Alvaro Gandara Astray, źródło: Wikipedia

Caja Magica, 11 000 miejsc

  • 15 meczów fazy grupowej

Sewilla:

Palacio de deportes San Pablo, 9 500 miejsc

  • 15 meczów fazy grupowej

Saragossa:

Pabellón Deportivo Municipal Príncipe Felipe

http://www.panoramio.com/photo/20793883

Pabellon Deportivo Municipal Principe Felipe,11 000 miejsc

  • 15 meczów fazy grupowej
  • 4 mecze 1/8
  • 2 mecze 1/4

Zasady

Jeżeli 2 lub więcej drużyny mają tyle samo punktów po rozegraniu wszystkich meczów grupowych to o kolejności decyduje:
1. Punkty zdobyte w meczach między drużynami, które mają po równo pkt na koniec fazy grupowej
2. Różnica goli w meczach między zainteresowanymi drużynami
3. Gole zdobyte w meczach między zainteresowanymi drużynami
Jeżeli dalej zachodzi równość między dwoma lub więcej zespołami:
4. różnica goli we wszystkich meczach
5. strzelone gole we wszystkich meczach
6. losowanie

Zdjęcia do wpisów o MŚ w Hiszpanii pochodzą ze strony ihf.com

  •  

comments powered by Disqus