Jesteś tutaj
Główna > MŚ w lekkoatletyce Moskwa 2013 > Medaliści MŚ w lekkoatletyce Moskwa 2013

Więcej o MŚ Moskwa 2013:

Klasyfikacja medalowa >>>
Terminarz i kadra Polski >>>

4x100m mężczyzn:

1. Jamajka 37,36s
2. USA 37,66
3. Wielka Brytania 37,80

800 m kobiet:

1. Sum (KEN) 1:57,38
2. Sawinowa (RUS) 1:57,80
3. Martinez (USA) 1:57,91

1500 m mężczyzn:

1. Kiprop (KEN) 3:36,28
2. Centrowitz (USA) 3:36,78
3. Cronje (RPA) 2:26,83

Trójskok mężczyzn:

1. Tamgho (FRA) 18,04m
2. Pichardo (CUB) 17,68
3. Claye (USA) 17,52

4×100 m kobiet:

1. Jamajka 41,29s
2. Francja  42,73
3. USA 42,75

Rzut oszczepem kobiet:

1. Obergfoll (GER) 69,05m
2. Mickle (AUS) 66,60
3. Abukamowa (RUS) 65,09

200m mężczyzn:

1. Bolt (JAM) 19.66s
2. Wier (JAM) 19,79
3. Mitchel (USA) 20,04

100m ppł kobiet:

1. Rollins (USA) 12,44s
2. Pearsons (AUS) 12,50
3. Porter (GBR) 12,55

4×400 kobiet:

1. Rosja 3:20,19
2. USA 3:20.41
3. Wielka Brytania 3:22,61

Oszczep mężczyzn:

1. Vesely (CZE) 87,17m
2. Piktamaki (FIN) 87,07
3. Tarrabin (RUS) 86,23

Wzwyż kobiet:

1. Szkolina (RUS) 2,03m
2. Barrett (USA) 2,00
3. Beitia (ESP) 1,97

6. KASPRZYCKA 1,97
7. STEPANIUK 1,93

5000 km kobiet:

1. Defar (ETH) 14:50,19
2. Cherono (KEN) 14:51,22
3. Ayana (ETH) 14:51,33

14. NOWAKOWSKA 15:58,26

Maraton mężczyzn:

1. Kiprotich (UGA) 2:09,51
2. Desisa (ETH) 2:10,12
3. Tola (ETH) 2:10,23

Sztafeta 4×400 mężczyzn:

1. USA 2:58,71
2. Jamajka 2:59,88
3. Rosja 2:59,90

200 m kobiet:

1. Fraser-Price (JAM) 22,17
2. Ahoure (CIV) 22,32
3. Okakbare (NIG) 22,32

5000 m mężczyzn:

1. Farah (GBR) 13:26,98
2. Gebrhiwet (ETH) 13:27,26
3. Koech (KEN) 13:27,26

Skok w dal mężczyzn:

1. Menkow (RUS) 8,56
2. Gaisah (NED) 8,29
3. Rivera (MEX) 8,27

Pchnięcie kulą mężczyzn:

1. Storl (GER) 21,73
2. Whiting (USA) 21,57
3. Armstrong (CAN) 21,34

6. MAJEWSKI 20,98

Rzut młotem kobiet:

1. Łysenko (RUS) 78,80
2. WŁODARCZYK 78,36
3. Zhang (CHN) 75,58

1500 m kobiet:

1. Aregawi (SWE) 4:02,67
2. Simpson (USA) 4:02,99
3. Obiri (KEN) 4:03,86

400 m ppł kobiet:

1. Gordon (TRI) 47,69
2. Tinsley (USA) 47,70
3. Bekrić (SRB) 48,05

400 m ppł mężczyzn:

1. Hejnova (CZE) 52,83
2. Muhammad (USA) 54,09
3. Demus (USA) 54,27

3000 m z przeszkodami mężczyzn:

1. Kemboi (KEN) 8:06,01
2. Kipruto (KEN) 8:06,37
3. Benabbad (FRA) 8:07,86

Trójskok kobiet:

1. Ibarguen (COL) 14,85m
2. Koniewa (RUS) 14,81
3. Saladuha (UKR) 14,65

10. JAGACIAK 13,95

Skok wzwyż mężczyzn:

1. Bondarenko (UKR) 2,41m
2. Barshim (QAT) 2,38
3. Drouin (CAN) 2,38

Chód na 50 km mężczyzn:

1. Heffernan (IRL) 3:37.56
2. Ryżow (RUS) 3:38,58
3. Tallent (AUS) 3:40,03

6. SUDOŁ 3:41,20
8. NOWAK 3:43,38
21. BŁOCKI 3:51,00

3000 m z przeszkodami kobiet:

1. Cheywa (KEN) 9:11,65
2. Chepkurui (KEN) 9:12,55
3. Assefa (ETH) 9:12,84

800 m mężczyzn:

1. Aman (ETH) 1:43,31
2. Symmonds (USA) 1:43,55
3. Souleiman (DJU) 1:43,76
4. LEWANDOWSKI 1:44,08

Skok o tyczce kobiet:

1. Isinbajewa (RUS) 4,89
2. Suhr (USA) 4,82
3. Silva (CUB) 4,82

400 m mężczyzn:

1. Meritt (USA) 43,74
2. McQuay (USA) 44,40
3. Santos (DOM) 44,52

Siedmiobój:

1. Melniczenko (UKR) 6586
2. Theisen Eaton (CAN) 6530
3. Schippers (NED) 6477

9. TYMIŃSKA 6270

Rzut dyskiem mężczyzn:

1. Harting (GER) 69,11
2. MAŁACHOWSKI 68,36
3. Kanter (EST) 65,19

6. URBANEK 64,32

Chód kobiet na 20 km:

1. Laszmanowa (RUS) 1:27,08
2. Kirdjapinka (RUS) 1:27,11
3. Liu (CHN) 1:28,10

30. PAULINA BUZIAK 1:30,30
44. AGNIESZKA DYGACZ 1:34,42
53. KATARZYNA KWOKA 1:36.54

110 m ppł:

1. Olivier (USA) 13,00
2. Wilson (USA) 13,13
3. Szubienkow (RUS) 13,24

100 m kobiet:

1. Frasier (JAM) 10,71
2. Ahoure (CIV) 10,93
3. Jetter (USA) 10,94

Pchnięcie kulą kobiet:

1. Adams (NZL) 20,88
2. Schwanitz (GER) 20,41
3. Gong (CHN) 19,95

Skok o tyczce mężczyzn:

1. Holzdeppe (GER) 5,89
2. Lavillenie (FRA) 5,89
3. Otto (GER) 5,89

400 m kobiet:

1. Ohoruogu (GBR) 49,41
2. Monsho (BOT) 49,41
3. Kriwoszapka (RUS) 49,78

Rzut młotem mężczyzn:

1. PAWEŁ FAJDEK 81,97m
2. K. Pars (HUN) 80.30
3. L. Melich (CZE) 79,36

9. SZYMON ZIÓŁKOWSKI 76,84

Maraton kobiet:

1. Kiplagat (KEN) 2:25:44
2. Straneo (ITA) 2:25:58
3. Fukushi (JPN) 2:27:45

10 km mężczyzn:

1. Farah (GBR) 27:21,71
2. I. Jeilan (ETH) 27:22,23
3. P. Tanui (KEN) 27:22.61

Chód – 20 km mężczyzn:

1. Ivanov (RUS) 1:20,58
2. Chen (CHN) 1:21:09
3. Lopez (ESP) 1:21,21

19. RAFAŁ AUGUSTYN 1:24,03
DNF – DAWID TOMALA

Skok w dal kobiet:

1. Reese (USA) 7,01 m
2. Okakbare (NIG) 6.99
3. Spanović (SRB) 6.82

Rzut dyskiem kobiet:

1. Perković (CRO) 67.99 m
2. Robert-Michon (FRA) 66,28
3. Barrios (CUB) 64,96

7. ŻANETA GLANC 62,90

10 000 m kobiet:

1. Dibaba (ETH) 30.43,35
2. Cherono (KEN) 30:45,17
3. Oljira (ETH) 30:46,98

15. KAROLINA JARZYŃSKA 32:54,15

100 m mężczyzn:

1. U. Bolt (JAM) 9,77
2. J. Gatlin (USA) 9,85
3. N. Carter (JAM) 9,95

Dziesięciobój:

1. Eaton (USA) 8809
2. Schrader (GER) 8670
3. Warner (CAN) 8512


pubsport.pl
Top